vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod

16.04.2016   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
  VONDRA Jan 1988 2 Dukla B.96.69 0 5.00 0 0.00 0
  BUSTA Jan 1989 USK Pha100.69 0 5.00 0 0.00 0
  FOUKAL Pavel 1987 Dukla B.99.55 4 5.00 0 0.00 0
  VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava96.14 8 5.00 0 0.00 0
  GORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy106.02 8 5.00 0 0.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.94.19 4 93.42 0 93.42 75video   video   
2. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha93.37 0 92.27 2 94.270.85/0,968video   video   
3.1/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha92.78 2 93.56 2 95.562.14/2,362video   video   
4.1/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha96.11 0 96.54 0 96.543.12/3,357video   video   
5.1/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc95.73 0 94.99 2 96.993.57/3,853video   video   
6. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha97.77 2 97.57 0 97.574.15/4,449video   
7.2/VMJEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha95.21 6 95.17 4 99.175.75/6,246video   video   
8.2/U23MRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.98.44 4 98.13 2 100.136.71/7,243video   video   
9.3/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha100.55 2 100.38 0 100.386.96/7,540video   video   
10. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.98.36 0 94.49 6 100.497.07/7,637video   video   
11. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.104.94 0 95.40 0 95.401.98/2,135video   video   
12.2/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha100.04 54 97.66 4 101.668.24/8,833video   video   
13.3/DSLERCH Adam 1998 1 Dukla B.98.97 4 98.30 10 102.979.55/10,231video   video   
14.4/DSPŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha99.00 4 100.78 6 103.009.58/10,329video   video   
15.5/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.109.23 6 101.99 2 103.9910.57/11,327video   
16. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha103.08 2 102.60 4 105.0811.66/12,525video   video   
17. PEŠEK Michal 1992 1 Kralupy106.38 6 103.49 2 105.4912.07/12,923video   video   
18.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.101.51 4 102.90 4 105.5112.09/12,921video   video   
19.4/U23SVOBODA Adam 1994 1 USK Pha101.32 8 102.51 4 106.5113.09/14,019video   
20.6/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB102.97 10 103.34 4 107.3413.92/14,917video   
21.7/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc105.91 2 103.40 4 107.4013.98/15,015video   video   
22.3/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV107.23 10 105.50 2 107.5014.08/15,114video   
23.4/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.106.55 2 105.67 6 108.5515.13/16,213video   video   
24. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha102.73 12 106.89 2 108.8915.47/16,612video   video   
25. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy110.33 4 112.39 2 114.3320.91/22,411video   
26.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja112.55 2 117.99 8 114.5521.13/22,610video   video   
27.2/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc109.09 6 115.58 10 115.0921.67/23,29video   video   
28.8/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha107.24 8 104.69 16 115.2421.82/23,48video   
29.9/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB111.74 8 115.22 158 119.7426.32/28,27video   
30.3/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.109.79 10 115.39 8 119.7926.37/28,26video   video   
31.5/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha109.72 58 108.41 12 120.4126.99/28,95video   video   
32.10/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec114.09 60 114.24 8 122.2428.82/30,84video   video   
33.4/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn111.30 12 114.69 62 123.3029.88/32,03video   video   
34.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor118.89 14 117.24 12 129.2435.82/38,32video   video   
35.6/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB120.34 10 5.00 0 130.3436.92/39,50
  MATULA Roman 1996 2+ Roudnice4.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice95.42 2 98.00 2 100.00 75video   video   
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha100.00 2 99.09 2 101.091.09/1,168video   video   
3. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha98.97 0 101.05 2 103.053.05/3,162video   video   
4.2/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha103.03 2 100.13 4 104.134.13/4,157video   video   
5.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.101.53 4 103.04 4 107.047.04/7,053video   video   
6. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha105.58 2 104.01 6 110.0110.01/10,049video   video   
7.3/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.102.94 4 102.08 8 110.0810.08/10,146video   video   
8.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice105.41 4 106.29 4 110.2910.29/10,343video   video   
9.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice103.98 4 110.90 2 112.9012.90/12,940video   video   
10. ORNSTOVÁ Eva 1989 2 Dukla B.104.42 4 105.66 12 117.6617.66/17,737video   video   
11.4/U23ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.111.90 0 104.46 2 106.466.46/6,535video   video   
12.2/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno107.61 2 107.10 2 109.109.10/9,133video   video   
13.3/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha107.50 2 109.61 4 109.509.50/9,531video   video   
14.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava115.58 0 111.20 0 111.2011.20/11,229video   video   
15.2/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha108.31 4 111.89 6 112.3112.31/12,327video   video   
16.4/DSHRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc115.39 16 112.32 0 112.3212.32/12,325video   video   
17.3/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn111.21 6 109.40 4 113.4013.40/13,423
18.5/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava106.26 8 112.11 12 114.2614.26/14,321video   video   
19.2/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec108.52 6 112.40 10 114.5214.52/14,519video   video   
20. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice117.27 0 4.00 999 117.2717.27/17,317video   
21.5/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc120.17 6 117.83 0 117.8317.83/17,815video   video   
22.4/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha116.11 10 110.40 8 118.4018.40/18,414video   video   
23.5/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno114.63 8 113.13 6 119.1319.13/19,113video   video   
24.6/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy114.76 6 111.92 12 120.7620.76/20,812video   video   
25. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy121.74 6 121.24 2 123.2423.24/23,211video   video   
26.7/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava120.64 108 119.08 8 127.0827.08/27,110video   video   
27.3/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2+ Stonava115.78 14 119.55 8 127.5527.55/27,69video   video   
28.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV121.98 6 124.91 8 127.9827.98/28,08video   video   
29.8/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2+ USK Pha-8117.17 62 119.80 10 129.8029.80/29,87video   video   
30.2/VZEMANOVÁ Jana 1969 2+ USK Pha125.76 6 129.65 10 131.7631.76/31,86video   video   
31.6/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2+ Olomouc133.11 108 128.93 8 136.9336.93/36,95video   video   
32.4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc133.18 4 145.75 4 137.1837.18/37,24
33.9/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec137.17 8 131.24 8 139.2439.24/39,23video   
34. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy1.00 999 132.56 106 238.56138.56/138,62video   
  ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
99.34 2 96.46 0 96.46 60video   video   
2. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
105.62 4 97.44 0 97.440.98/1,053video   video   
3. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
102.39 2 100.03 6 106.039.57/9,947video   
4.1/DSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
111.06 0 107.76 4 111.7615.30/15,942video   video   
5.1/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
112.89 4 111.91 2 113.9117.45/18,138video   video   
6.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
112.43 2 112.14 2 114.1417.68/18,334video   video   
7.2/DSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
1 Olomouc
Olomouc
115.63 2 113.96 4 117.9621.50/22,331video   video   
8. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
119.45 6 116.60 2 118.6022.14/23,028video   video   
9.2/U23VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
MT USK Pha
USK Pha
111.77 2 113.05 8 121.0524.59/25,525video   video   
10. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
123.01 2 153.06 10 163.0666.60/69,022video   video   
11. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
118.15 10 117.47 6 123.4727.01/28,020video   video   
12. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
124.20 4 4.00 999 128.2031.74/32,918
13.3/DSHEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
118.77 14 119.56 10 129.5633.10/34,316video   video   
14. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
123.38 8 120.64 10 130.6434.18/35,414video   video   
15.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
125.00 8 125.66 14 133.0036.54/37,912video   video   
16.1/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
123.27 18 127.20 6 133.2036.74/38,110video   video   
17.4/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
116.53 18 124.71 12 134.5338.07/39,59video   video   
18. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
126.84 8 140.20 8 134.8438.38/39,88video   
19.3/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
USK Pha
121.53 18 4.00 999 139.5343.07/44,77
20. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
131.21 14 134.32 6 140.3243.86/45,56video   video   
21.5/DSPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
141.12 18 141.82 18 159.1262.66/65,05video   

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha87.63 0 85.25 0 85.25 75video   video   
2. TUNKA Ondřej 1990 1 USK Pha90.52 2 86.80 0 86.801.55/1,868video   video   
3. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.89.50 2 87.80 0 87.802.55/3,062video   video   
4.1/U23PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha89.21 0 86.72 2 88.723.47/4,157video   video   
5. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha87.31 0 87.38 2 89.384.13/4,853video   video   
6. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.90.51 2 89.37 2 91.376.12/7,249video   video   
7. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.88.93 0 87.69 8 95.6910.44/12,246video   video   
8.1/DMZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice92.23 0 91.32 8 99.3214.07/16,543video   video   
9. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.89.10 2 100.94 6 106.9421.69/25,440video   video   
10.2/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.90.38 2 104.16 152 256.16170.91/200,537
11. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha89.95 6 91.12 2 93.127.87/9,235video   video   
12. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice91.25 2 91.39 6 93.258.00/9,433
13.3/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha93.18 2 95.03 0 95.039.78/11,531video   video   
14.1/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha96.11 54 95.24 0 95.249.99/11,729video   
15. BUCHTEL Michal 1986 2 USK Pha91.95 4 92.21 12 95.9510.70/12,627video   video   
16.4/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha96.09 52 94.13 2 96.1310.88/12,825video   video   
17. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc96.33 2 95.73 2 97.7312.48/14,623video   video   
18.2/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy97.89 2 95.80 2 97.8012.55/14,721video   
19.5/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha100.37 4 98.07 0 98.0712.82/15,019video   video   
20.6/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha94.14 4 99.96 10 98.1412.89/15,117video   video   
21.7/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí96.96 2 98.34 8 98.9613.71/16,115video   video   
22.2/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha98.24 4 99.10 0 99.1013.85/16,214
23.8/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy102.16 4 99.93 0 99.9314.68/17,213video   video   
24.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha98.42 2 100.29 6 100.4215.17/17,812video   video   
25. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha99.55 2 98.62 2 100.6215.37/18,011video   
26.3/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava95.14 6 95.00 6 101.0015.75/18,510video   video   
27.4/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.99.59 2 99.93 10 101.5916.34/19,29video   video   
28.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB105.27 4 98.36 4 102.3617.11/20,18
29. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky101.06 8 100.44 2 102.4417.19/20,27video   video   
30.9/U23HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno95.36 8 107.16 6 103.3618.11/21,26video   video   
31.10/U23ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava100.29 4 101.77 2 103.7718.52/21,75video   video   video   
32.2/VMLÁSKO Jan 1977 2+ Dv.Král.107.23 2 102.88 2 104.8819.63/23,04video   video   
33.5/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky101.75 14 101.06 4 105.0619.81/23,23video   
34.3/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.105.70 8 103.13 2 105.1319.88/23,32video   
35.4/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice103.47 2 105.03 2 105.4720.22/23,71
36. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava101.12 12 101.73 6 107.7322.48/26,40video   video   
37.11/U23PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník104.09 4 104.08 12 108.0922.84/26,80video   
38.3/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky100.31 8 101.77 8 108.3123.06/27,00video   video   
39.5/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB105.26 4 104.65 4 108.6523.40/27,40video   
40.4/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim103.28 6 107.96 8 109.2824.03/28,20video   
41.12/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno104.25 58 104.91 6 110.9125.66/30,10video   
42.5/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.105.31 8 115.15 106 113.3128.06/32,90video   video   
43.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava112.02 4 4.00 999 116.0230.77/36,10video   
44.13/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB117.56 8 102.36 52 125.5640.31/47,30video   video   
45.6/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha108.03 56 100.01 56 156.0170.76/83,00video   video   
  BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha113.76 2 110.00 0 110.00 60video   video   
2.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice110.89 4 109.87 2 111.871.87/1,753video   video   
3.2/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno119.29 2 112.54 2 114.544.54/4,147video   video   
4.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno118.53 10 114.28 2 116.286.28/5,742video   video   
5. JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.113.99 6 110.50 6 116.506.50/5,938
6.1/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.112.38 4 110.63 6 116.636.63/6,034video   video   
7.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy119.68 8 116.85 4 120.8510.85/9,931video   video   
8.2/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha112.90 6 115.48 6 121.4811.48/10,428video   video   
9.3/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn137.90 12 129.03 8 137.0327.03/24,625
10.4/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno148.45 16 132.88 6 138.8828.88/26,322video   
11.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc142.16 62 149.55 6 155.5545.55/41,420
12.3/U23FRYŠOVÁ Petra 1993 2+ USK Pha179.86 64 155.00 12 167.0057.00/51,818video   video   
13.5/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha156.29 14 148.08 20 168.0858.08/52,816
14.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc162.21 66 147.56 156 228.21118.21/107,514
15.3/ZSPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec215.70 20 169.81 62 231.81121.81/110,712video   video   
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3