1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ

09.10.2021   USD Veltrusy
ředitel: Patrik Šeba   vrchní rozhodčí: Jaroslav Bednář
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc142.46 4 120.80 6 126.80 0
2.2/ZMFABIAN František 2009 3+ Ostrava146.80 8 119.98 12 131.985.18/4,10
3.3/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV131.44 10 134.67 56 141.4414.64/11,50

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc95.89 2 94.92 4 97.89 75
2. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla96.55 2 97.01 4 98.550.66/0,775
3.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc101.94 2 4.00 999 103.946.05/6,275
4.2/DSFREISLEBENOVÁ Patricie 2003 2+ USK Pha104.08 0 104.70 14 104.086.19/6,375
5.2/DMJANŮ Veronika 2005 1 Olomouc106.67 0 124.45 52 106.678.78/9,068
6.3/DSMORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha104.25 4 105.78 6 108.2510.36/10,668
7.3/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK113.16 6 106.56 2 108.5610.67/10,962
8.4/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc109.73 4 105.16 4 109.1611.27/11,557
9.4/DMERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha107.90 2 109.22 10 109.9012.01/12,357
10.5/DMSAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.105.05 6 102.19 8 110.1912.30/12,653
11.6/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 2+ USK Pha105.60 6 112.62 6 111.6013.71/14,053
12.7/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc112.21 6 104.97 8 112.9715.08/15,449
13.1/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno112.07 2 111.96 8 114.0716.18/16,546
14.8/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha109.25 6 139.75 156 115.2517.36/17,743
15.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2+ Olomouc119.51 4 114.51 2 116.5118.62/19,040
16.9/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK118.31 2 112.67 4 116.6718.78/19,237
17.10/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand115.79 2 133.89 56 117.7919.90/20,335
18.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava113.98 10 119.86 10 123.9826.09/26,733
19.11/DMKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha121.68 108 121.06 10 131.0633.17/33,931
20.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno128.21 6 132.10 8 134.2136.32/37,129
21.3/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand137.71 164 117.19 20 137.1939.30/40,127
22.4/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 2 KK Brand144.50 62 137.78 4 141.7843.89/44,825
23.5/ZSMALÁ Magdalena 2007 2 Olomouc140.38 6 131.93 10 141.9344.04/45,023
24.6/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk134.51 10 192.58 8 144.5146.62/47,621
25.5/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor153.90 214 132.77 14 146.7748.88/49,919
26.7/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand136.33 14 165.26 10 150.3352.44/53,617
27.6/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc148.76 16 127.67 114 164.7666.87/68,315
28.8/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc153.95 110 179.36 12 191.3693.47/95,514
29.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc195.24 56 195.31 8 203.31105.42/107,713
30.9/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3+ Olomouc146.85 168 159.86 116 275.86177.97/181,812
31.10/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno235.31 68 196.24 160 303.31205.42/209,811
32.12/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava167.35 160 189.03 258 327.35229.46/234,410
  VRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. MASLAŇÁK Tomáš, 1990, TJ Dukla MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 TJ Dukla80.71 0 80.76 0 80.71 75
2.1/DSSEMERÁD Adam 2004 2+ Roudnice85.05 2 81.43 0 81.430.72/0,975
3.1/U23POHANKA Vít, 2000, Klatovy POHANKA Vít 2000 2 Klatovy85.32 54 81.66 0 81.660.95/1,268
4.2/U23TICHÝ Štěpán 2000 1 TJ Dukla84.39 2 82.15 0 82.151.44/1,862
5.1/DMBÍZEK Marek 2005 2+ TJ Dukla84.13 0 80.33 2 82.331.62/2,062
6.2/DSMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava82.77 0 84.09 4 82.772.06/2,657
7.2/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk82.52 2 80.87 2 82.872.16/2,753
8.3/DMNOVÁK Matyáš 2005 2+ Olomouc84.20 4 81.72 2 83.723.01/3,749
9.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus86.78 4 84.31 0 84.313.60/4,546
10.3/DSVENC Štěpán 2004 2+ TJ Dukla86.30 0 82.42 2 84.423.71/4,646
11.4/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB86.67 2 84.72 0 84.724.01/5,043
12.5/DMCAPALINI Daniel 2005 2 TJ Dukla88.39 4 84.79 0 84.794.08/5,140
13.4/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc83.68 4 82.89 2 84.894.18/5,237
14.5/DSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha87.31 4 85.09 0 85.094.38/5,435
15. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha87.81 4 85.54 0 85.544.83/6,033
16. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky86.67 0 85.72 0 85.725.01/6,231
17. ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava85.18 6 85.75 0 85.755.04/6,229
18.3/U23PROCHÁZKA Josef 2002 2+ TJ Dukla88.18 10 84.89 2 86.896.18/7,727
19.4/U23FRENCL Josef 2002 2+ USK Pha90.78 4 85.38 2 87.386.67/8,325
20. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno87.66 0 103.23 6 87.666.95/8,623
21. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí88.97 2 85.86 2 87.867.15/8,921
22.6/DSHRŇÁK Jáchym 2004 2+ Kralupy86.35 2 87.19 6 88.357.64/9,519
23.6/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha88.88 0 87.29 2 88.888.17/10,117
24.1/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor87.80 4 88.97 0 88.978.26/10,215
25.7/DSTURNER Karel 2004 2 Sušice87.03 2 86.89 4 89.038.32/10,314
26.7/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor92.88 8 87.74 2 89.749.03/11,213
27.8/DSURBAN Michal 2004 2 Šumperk82.05 8 86.14 6 90.059.34/11,612
28.5/U23ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk84.61 6 86.10 4 90.109.39/11,611
29. PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha99.80 2 86.31 4 90.319.60/11,910
30.2/VMŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava88.70 2 87.94 4 90.709.99/12,410
31.8/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha89.01 2 86.27 6 91.0110.30/12,89
32.9/DSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice91.96 2 89.41 2 91.4110.70/13,38
33.9/DMKUTEK Michal 2006 2 TJ Dukla88.04 4 87.85 54 92.0411.33/14,07
34.10/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol92.14 2 92.13 0 92.1311.42/14,16
35.1/VPRELL Pavel 1976 2 Kralupy92.35 2 92.39 4 94.3513.64/16,95
36.2/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz95.42 6 90.99 4 94.9914.28/17,74
37.11/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB88.95 8 87.62 8 95.6214.91/18,53
38.12/DSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB91.77 4 88.69 56 95.7715.06/18,72
39.10/DMZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha93.83 2 96.85 6 95.8315.12/18,71
40.13/DSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh92.96 4 92.50 4 96.5015.79/19,60
41.14/DSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor97.60 2 94.57 2 96.5715.86/19,70
42.3/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand93.93 4 90.63 6 96.6315.92/19,70
43.11/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy98.00 58 90.74 6 96.7416.03/19,90
44.15/DSPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha92.76 4 88.97 12 96.7616.05/19,90
45.12/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand117.16 2 94.87 2 96.8716.16/20,00
46.4/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice91.00 6 91.46 6 97.0016.29/20,20
47.6/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky95.01 2 95.23 4 97.0116.30/20,20
48.5/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc95.48 2 103.37 8 97.4816.77/20,80
49.13/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB95.60 6 93.69 4 97.6916.98/21,00
50.2/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB98.71 2 93.91 4 97.9117.20/21,30
51.6/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand93.94 4 94.05 8 97.9417.23/21,30
52.14/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec96.48 8 96.06 2 98.0617.35/21,50
53.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy98.32 0 100.09 0 98.3217.61/21,80
53.15/DMSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice94.32 4 98.11 60 98.3217.61/21,80
55.16/DSLOUN Matěj 2004 2 Šumperk97.30 2 104.03 6 99.3018.59/23,00
56.7/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc98.41 2 109.68 4 100.4119.70/24,40
57.17/DSPOSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava92.69 52 94.43 6 100.4319.72/24,40
58.16/DMDRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB93.86 8 99.81 8 101.8621.15/26,20
58.7/U23HAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice93.86 8 113.46 12 101.8621.15/26,20
60.17/DMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha94.44 8 94.55 104 102.4421.73/26,90
61.18/DMBOMBIC Erik 2005 2 SKVS ČB98.64 4 98.00 6 102.6421.93/27,20
62.19/DMMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice99.63 4 101.39 2 103.3922.68/28,10
63.8/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc127.43 60 99.97 4 103.9723.26/28,80
64.9/ZSJANČAR Štěpán 2007 2 USK Pha101.18 6 102.06 2 104.0623.35/28,90
65.18/DSDOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí102.09 60 98.11 6 104.1123.40/29,00
66. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa100.76 4 105.80 60 104.7624.05/29,80
67.10/ZSMALINSKÝ Petr 2008 2 KK Brand101.14 4 104.99 8 105.1424.43/30,30
68.11/ZSKÁPKA Kryštof 2007 2 Ostrava101.43 4 106.40 56 105.4324.72/30,60
69.2/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy104.87 8 101.49 4 105.4924.78/30,70
70.12/ZSDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava102.22 4 98.19 10 106.2225.51/31,60
71.20/DMČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha95.20 12 94.05 110 107.2026.49/32,80
72.8/U23VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky95.40 12 92.68 56 107.4026.69/33,10
73.9/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec98.22 12 99.71 8 107.7127.00/33,50
74.10/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno100.08 8 102.40 54 108.0827.37/33,90
75.11/U23STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky100.53 8 115.35 66 108.5327.82/34,50
76.13/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky109.40 0 102.58 6 108.5827.87/34,50
77.1/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha136.15 54 105.44 4 109.4428.73/35,60
78.21/DMLEGUTKO Josef   2 L.Žatec118.09 58 110.30 0 110.3029.59/36,70
79.12/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha103.46 8 113.57 4 111.4630.75/38,10
80.22/DMHADRABA Martin 2005 2 Frol113.21 16 102.90 12 114.9034.19/42,40
81.14/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava113.56 58 108.92 6 114.9234.21/42,40
82. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy108.55 56 106.24 10 116.2435.53/44,00
83.23/DMBERÁNEK Tomáš 2006 2 Třebech.104.30 12 114.15 8 116.3035.59/44,10
84.15/ZSPETŘÍK Marek 2008 2 USK Pha110.49 6 108.42 8 116.4235.71/44,20
85.19/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 2 Jablonec118.64 10 107.71 10 117.7137.00/45,80
86.13/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava109.83 8 97.46 54 117.8337.12/46,00
87.16/ZSKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc110.55 8 103.29 56 118.5537.84/46,90
88.20/DSŠVEJD Jan 2004 2 Sušice119.28 16 111.07 8 119.0738.36/47,50
89.24/DMKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava112.78 8 112.83 8 120.7840.07/49,60
90.17/ZSSYNEK Přemysl 2007 2 L.Žatec114.81 6 117.76 10 120.8140.10/49,70
91.25/DMŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak107.00 14 178.72 14 121.0040.29/49,90
92.18/ZSŠKOP Jan 2007 2 Ot.Strak116.94 8 131.93 12 124.9444.23/54,80
93.21/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná123.36 8 107.38 50 131.3650.65/62,80
94.26/DMMILYAN Daniel 2006 2 L.Žatec127.72 8 130.04 12 135.7255.01/68,20
95.14/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava90.59 52 89.15 54 142.5961.88/76,70
  ŠÍMA Lukáš 2006 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matouš 2006 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAREŠ Hugo 2008 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENC Ondřej 2007 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HALA Jiří 2002 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SATKE Adam 1994 2 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin
KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
108.75 2 4.00 999 110.75 75
2.1/DMNOVÁK Václav
RIANTOVÁ Anežka
2005
2008
2 VS Tábor
VS Tábor
130.71 30 143.69 114 160.7149.96/45,168
3.1/ZSMAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
1.00 999 187.56 12 199.5688.81/80,262
  KAŠPAROVÁ Anna
JINDRÁK Petr
1985
1969
2 Sláv.HK
Tech.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.94.99 2 91.17 2 93.17 75
2.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc97.25 4 94.47 0 94.471.30/1,468
3.2/DMGALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice92.56 2 90.72 4 94.561.39/1,568
4.3/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha93.39 2 95.89 8 95.392.22/2,462
5.4/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB96.94 2 93.70 2 95.702.53/2,757
6.1/U23KARLÍKOVÁ Barbora 2002 1 TJ Dukla94.19 2 94.68 2 96.193.02/3,253
7.5/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava105.45 2 96.33 0 96.333.16/3,453
8.6/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc96.36 0 92.57 50 96.363.19/3,449
9.7/DMTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus96.91 56 97.01 0 97.013.84/4,149
10.1/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn96.34 6 95.12 2 97.123.95/4,246
11.2/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy102.70 4 97.06 2 99.065.89/6,343
12.2/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK106.27 8 99.34 0 99.346.17/6,640
13.3/U23KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky100.94 0 98.46 2 100.467.29/7,837
14.3/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy96.44 156 99.04 2 101.047.87/8,435
15.8/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 TJ Dukla100.62 4 99.07 2 101.077.90/8,533
16.4/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK101.10 0 99.44 2 101.107.93/8,531
17.9/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn99.12 8 96.61 6 102.619.44/10,129
18.4/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno108.47 2 103.05 0 103.059.88/10,627
19.5/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor107.97 4 103.06 0 103.069.89/10,625
20.10/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc97.15 6 99.12 4 103.129.95/10,723
21. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy110.61 0 105.31 0 105.3112.14/13,021
22.5/DSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB104.80 2 137.36 4 106.8013.63/14,619
23. MATULKOVÁ Jana 1996 2 TJ Dukla99.60 8 102.83 4 106.8313.66/14,717
24.2/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc110.24 54 107.28 0 107.2814.11/15,115
25.11/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2+ USK Pha101.65 6 102.54 54 107.6514.48/15,514
26.3/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 2 Kralupy147.02 8 106.19 2 108.1915.02/16,113
27.12/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand103.14 6 104.63 4 108.6315.46/16,612
28.4/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc107.26 2 109.04 4 109.2616.09/17,311
29.6/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha103.55 6 105.04 6 109.5516.38/17,610
30.6/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno106.30 10 101.56 8 109.5616.39/17,69
31.13/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena   2 USK Pha105.59 4 109.33 4 109.5916.42/17,68
32.14/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 2 Kralupy109.86 2 117.21 4 111.8618.69/20,17
33.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV118.51 4 110.20 2 112.2019.03/20,46
34.5/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor107.72 6 127.35 8 113.7220.55/22,15
35.7/DSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Ostrava109.73 4 126.10 112 113.7320.56/22,14
36.15/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy122.48 6 108.31 6 114.3121.14/22,73
37.16/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná113.12 6 107.11 8 115.1121.94/23,52
38.6/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk123.31 2 110.64 6 116.6423.47/25,21
39.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 2 Šumperk135.65 2 114.70 2 116.7023.53/25,30
40.17/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK110.35 8 115.63 110 118.3525.18/27,00
41.7/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc126.68 160 111.07 8 119.0725.90/27,80
42.8/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 2 Kralupy120.11 12 112.21 8 120.2127.04/29,00
43.8/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava129.57 14 115.99 10 125.9932.82/35,20
44.9/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava118.30 8 104.37 58 126.3033.13/35,60
45.10/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 2 KK Brand120.40 6 254.84 12 126.4033.23/35,70
46.18/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK130.45 10 120.53 8 128.5335.36/38,00
47.11/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand118.94 10 127.99 106 128.9435.77/38,40
48.12/ZSMALÁ Magdalena 2007 2 Olomouc123.01 10 170.34 4 133.0139.84/42,80
49.19/DMSRPOVÁ Stela 2006 2 Ostrava134.10 4 177.93 4 138.1044.93/48,20
50.9/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc125.43 14 136.63 4 139.4346.26/49,70
51.20/DMSRPOVÁ Lada 2006 2 Ostrava150.15 16 160.29 60 166.1572.98/78,30
52.13/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec174.20 66 163.24 4 167.2474.07/79,50
53.14/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand123.31 52 106.21 108 175.3182.14/88,20
54.10/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc131.29 54 121.40 54 175.4082.23/88,30
55.15/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha113.78 108 136.73 212 221.78128.61/138,00
  DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc88.54 4 85.81 0 85.81 75
2.2/DSKRÁL Adam, 2003, USK Pha KRÁL Adam 2003 1 USK Pha87.25 2 86.85 2 88.853.04/3,575
3.3/DSURBAN Michal 2004 2+ Šumperk88.03 2 91.45 4 90.034.22/4,975
4.4/DSŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVS ČB92.69 6 91.31 0 91.315.50/6,468
5.1/U23URBAN Daniel 2001 1 TJ Dukla91.44 0 87.38 52 91.445.63/6,662
6.1/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha92.19 4 91.95 0 91.956.14/7,262
7.1/VMLESKOVJAN Martin 1986 2+ Tech.Pha98.37 0 92.08 0 92.086.27/7,357
8.5/DSŘÍHA Matyáš 2003 2+ USK Pha94.62 2 88.13 4 92.136.32/7,453
9.2/DMJIRAS Filip 2005 2 USK Pha92.92 0 90.28 4 92.927.11/8,349
10. FOUKAL Pavel 1987 2+ TJ Dukla91.45 2 91.34 2 93.347.53/8,846
11.3/DMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc91.78 2 91.88 4 93.787.97/9,343
12.1/VINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK94.63 6 93.84 0 93.848.03/9,440
13.4/DMVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor94.04 0 97.20 2 94.048.23/9,637
14.5/DMDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK96.00 0 95.64 52 96.0010.19/11,935
15.6/DSPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha94.79 2 95.15 2 96.7910.98/12,833
16.2/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus94.99 2 93.15 6 96.9911.18/13,031
17.6/DMINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK95.09 2 96.42 6 97.0911.28/13,129
18.7/DMHEGER Jonáš 2006 2 KVS HK98.28 0 95.19 6 98.2812.47/14,527
19.3/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja95.72 4 94.60 6 99.7213.91/16,225
20.4/VMMALÝ Vojtěch 1986 2+ USK Pha96.03 4 98.10 2 100.0314.22/16,623
21.8/DMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha95.30 6 94.30 54 101.3015.49/18,121
22.7/DSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor98.03 4 99.07 54 102.0316.22/18,919
23.1/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc98.97 6 100.41 2 102.4116.60/19,317
24.2/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand96.69 6 99.65 6 102.6916.88/19,715
25. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Jablonec105.48 0 100.73 2 102.7316.92/19,714
26.3/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK101.35 2 102.76 6 103.3517.54/20,413
27.8/DSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov100.39 4 99.12 10 104.3918.58/21,712
28.9/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB99.79 100 100.48 6 106.4820.67/24,111
29.9/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc101.69 6 106.90 2 107.6921.88/25,510
30.10/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc104.37 6 140.81 4 110.3724.56/28,69
31.10/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.108.54 2 124.92 6 110.5424.73/28,88
32.11/DMŠTERCL Dominik 2005 2 TJ Dukla107.93 4 110.87 6 111.9326.12/30,47
33.12/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov110.93 4 104.37 56 114.9329.12/33,96
34.4/ZSKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc118.71 110 107.05 8 115.0529.24/34,15
35. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy117.48 106 111.43 4 115.4329.62/34,54
36.13/DMSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc105.59 10 109.58 6 115.5829.77/34,73
37.14/DMPRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVS ČB108.00 8 109.48 58 116.0030.19/35,22
38.5/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc108.92 8 105.82 56 116.9231.11/36,31
39.1/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha112.99 56 110.58 8 118.5832.77/38,20
40.2/VKUČERA Tomáš   2 RK Troja116.64 10 113.12 6 119.1233.31/38,80
41.11/DSHRIC Ondřej 2004 2 Olomouc114.89 6 126.14 4 120.8935.08/40,90
42.15/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol123.22 4 115.14 12 127.1441.33/48,20
43.6/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc112.74 54 0.00 999 166.7480.93/94,30
  CUC Michal 1977 2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. POHANKA Vít, 2000, Klatovy
 POHANKA Vít
WEBER Oldřich
2000
1987
2 Klatovy
SKVS ČB
112.43 12 114.09 4 118.09 75
2. GOTVALD Robert
ŠRÁMEK Michal
1990
1982
3 Č.Lípa
TJ Dukla
113.89 8 143.10 154 121.893.80/3,268
3. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
1 Klášter.
Klášter.
124.82 62 122.10 10 132.1014.01/11,962
4. FOUKAL Pavel
UHLÍK Kryštof
1987
2008
2 TJ Dukla
KK Brand
127.34 14 132.59 12 141.3423.25/19,762
Oddíl