vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Kroměříži

04.06.2016  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc153.20 8 173.40 8 161.20 0
2.1/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami173.50 14 157.00 6 163.001.80/1,10
3.2/PZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc153.70 12 160.60 56 165.704.50/2,80
4.3/PZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc174.20 4 152.40 56 178.2017.00/10,50
5.4/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc174.10 10 173.40 6 179.4018.20/11,30
6.2/PZZMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava202.20 62 175.80 6 181.8020.60/12,80
7.5/PZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice181.40 6 194.10 10 187.4026.20/16,30
8.6/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc194.20 4 190.70 2 192.7031.50/19,50
9.7/PZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc192.60 10 199.10 14 202.6041.40/25,70
10.8/PZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc152.70 60 206.00 60 212.7051.50/31,90
11.9/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc201.20 16 300.70 58 217.2056.00/34,70
12.3/PZZKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc242.50 56 246.80 14 260.8099.60/61,80
13.4/PZZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc302.60 160 258.10 8 266.10104.90/65,10
14.5/PZZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc220.40 108 264.00 14 278.00116.80/72,50
15.10/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí233.20 110 221.70 58 279.70118.50/73,50
16.11/PZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc241.00 110 296.40 6 302.40141.20/87,60
17.6/PZZSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc278.20 256 287.70 156 443.70282.50/175,20
18.12/PZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc411.20 360 293.40 216 509.40348.20/216,00
19.13/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc181.00 556 115.60 556 671.60510.40/316,60
  KOSÍKOVÁ Julie 2007 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23MARTINKA Tomáš 1993 2 KK Brno114.30 8 117.80 0 117.80 10
2.2/U23BLANÁŘ Jindřich 1993 3 Kroměříž126.00 0 147.70 4 126.008.20/7,06
3.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí125.10 2 134.20 2 127.109.30/7,95
4.1/VPLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž124.20 4 125.80 2 127.8010.00/8,54
5.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc134.20 2 134.80 2 136.2018.40/15,63
6.3/U23KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž139.40 8 142.60 6 147.4029.60/25,12
7.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc154.80 6 172.40 4 160.8043.00/36,51
8.1/DSŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž146.80 58 146.80 58 204.8087.00/73,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava112.60 4 111.50 2 113.50 13
2.1/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž121.40 6 117.00 4 121.007.50/6,69
3.1/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc120.40 10 126.00 2 128.0014.50/12,88
4.1/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž121.80 8 146.70 6 129.8016.30/14,47
5.2/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc128.20 2 130.60 2 130.2016.70/14,76
6. HROUZKOVÁ Alena 1985 3 Kroměříž137.60 0 136.60 8 137.6024.10/21,25
7.2/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami145.80 8 132.00 8 140.0026.50/23,34
8.3/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami156.80 10 140.20 6 146.2032.70/28,83
9. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc157.70 10 145.20 2 147.2033.70/29,72
10.3/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno190.10 6 173.20 4 177.2063.70/56,11
11.4/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc180.20 10 197.20 10 190.2076.70/67,60
12.5/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK176.20 52 201.40 114 228.20114.70/101,10
13.6/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK161.30 110 147.50 108 255.50142.00/125,10
  HELLAROVÁ Barbora 2003 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23MARTINKA Antonín
MARTINKA Tomáš
1993
1993
3 Kroměříž
KK Brno
135.00 8 133.80 8 141.80 3
2. LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1990
1994
Kroměříž
Kroměříž
158.70 18 163.40 64 176.7034.90/24,62
3.1/ZMNOVÁK Matyáš
KRATOCHVÍL Lukáš
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
179.00 60 175.50 8 183.5041.70/29,41
4.2/ZMMRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
242.40 12 193.50 12 205.5063.70/44,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMTOMEČEK Petr 1978 KKVeselí99.20 8 94.20 0 94.20 36
2. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž99.00 2 94.30 2 96.302.10/2,232
3.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž100.00 0 99.80 0 99.805.60/5,928
4.1/U23MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž108.80 6 96.30 4 100.306.10/6,524
5.2/U23KREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno97.10 8 100.70 2 102.708.50/9,020
6. ČEVORA Lukáš 1988 3 Kroměříž124.00 4 110.60 2 112.6018.40/19,516
7. NOVÁK Ondřej 1992 3 Kroměříž108.00 6 112.00 6 114.0019.80/21,015
8.2/VSVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník114.00 2 114.50 2 116.0021.80/23,114
9. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž110.70 6 115.90 4 116.7022.50/23,913
10.1/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž113.80 6 115.30 2 117.3023.10/24,512
11.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc118.40 0 115.40 6 118.4024.20/25,711
12.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc113.40 6 111.00 8 119.0024.80/26,310
13.2/DMSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž124.10 6 119.70 0 119.7025.50/27,19
14.1/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno127.40 6 127.80 0 127.8033.60/35,78
15.3/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc124.10 4 127.20 6 128.1033.90/36,07
16.4/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž148.50 6 133.10 4 137.1042.90/45,56
17.2/ZSCRHONEK Jan 2002 3 Zábřeh139.70 6 4.00 999 145.7051.50/54,75
18.5/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno165.20 8 138.30 8 146.3052.10/55,34
19.6/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno151.80 8 157.80 4 159.8065.60/69,63
20.7/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc193.40 10 160.30 2 162.3068.10/72,32
21.8/ZMTRAČ Matyáš 2004 KK Opava161.40 8 157.20 8 165.2071.00/75,41
22.9/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc155.60 10 172.10 8 165.6071.40/75,80
23.10/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc158.10 54 161.60 6 167.6073.40/77,90
24.11/ZMURBAN Jaroslav 2004 Olomouc195.70 56 196.80 6 202.80108.60/115,30
25.3/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh199.50 10 161.60 52 209.50115.30/122,40
26.12/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc198.30 58 219.30 8 227.30133.10/141,30
  FUCHS Marek 2002 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠOTEK Adam 2005 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠMÍD Jiří 2000 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc146.30 54 133.70 2 135.70 4
2.1/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž146.30 6 148.70 6 152.3016.60/12,23
3.2/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc190.60 4 171.80 6 177.8042.10/31,02
4.1/DSHOROVÁ Klára 1998 KK Opava173.20 8 187.40 52 181.2045.50/33,51
5.2/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami1.00 999 222.00 2 224.0088.30/65,10
6.3/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc273.00 108 299.40 8 307.40171.70/126,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3