2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě

29.05.2016   Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
ředitel: Dušan Vavrla   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB96.24 0 99.80 0 96.24 98
2.2/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha106.67 0 106.16 4 106.6710.43/10,894
3.3/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky103.56 4 101.54 6 107.5411.30/11,790
4.4/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí109.08 0 108.70 0 108.7012.46/12,986
5.5/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno109.13 2 109.56 2 111.1314.89/15,582
6.6/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk108.30 4 110.72 8 112.3016.06/16,778
7.7/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc113.96 0 116.09 4 113.9617.72/18,474
8.8/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.112.66 4 114.25 0 114.2518.01/18,770
9.9/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc114.33 6 112.38 2 114.3818.14/18,866
10.10/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice110.57 4 118.50 2 114.5718.33/19,062
11.11/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha115.31 0 116.70 0 115.3119.07/19,858
12.12/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc116.52 4 121.64 0 120.5224.28/25,254
13.13/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc123.16 2 121.89 0 121.8925.65/26,753
14.14/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha127.53 0 121.94 0 121.9425.70/26,752
15.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor122.64 54 122.19 0 122.1925.95/27,051
16.15/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha120.27 4 120.55 2 122.5526.31/27,350
17.2/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava149.80 6 122.59 2 124.5928.35/29,549
18.3/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB132.95 0 122.70 2 124.7028.46/29,648
19.4/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice128.48 4 123.00 4 127.0030.76/32,047
20.5/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc127.47 0 128.22 0 127.4731.23/32,546
21.6/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand126.43 2 126.93 4 128.4332.19/33,445
22.16/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB125.20 4 128.20 2 129.2032.96/34,244
23.17/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky128.98 4 130.08 0 130.0833.84/35,243
24.18/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky127.81 4 128.22 2 130.2233.98/35,342
25.19/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc143.27 6 130.11 2 132.1135.87/37,341
26.7/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk134.78 2 130.45 2 132.4536.21/37,640
27.20/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn139.66 52 135.34 2 137.3441.10/42,739
28.21/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha147.50 2 136.25 2 138.2542.01/43,738
29.8/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand137.33 2 138.62 2 139.3343.09/44,837
30.9/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.176.51 6 140.03 2 142.0345.79/47,636
31.10/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc146.35 2 137.56 6 143.5647.32/49,235
32.11/ZMONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha137.47 8 135.58 52 145.4749.23/51,234
33.22/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha150.01 0 139.87 6 145.8749.63/51,633
34.12/ZMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná157.15 6 148.80 0 148.8052.56/54,632
35.13/ZMJUDA Štěpán 2004 3 Benátky159.05 8 144.85 4 148.8552.61/54,731
36.23/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha156.31 8 140.17 10 150.1753.93/56,030
37.24/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha177.95 58 146.35 4 150.3554.11/56,229
38.25/ZSSOUČEK Tomáš 2003 3 Olomouc154.36 6 147.42 4 151.4255.18/57,328
39.14/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand151.05 8 151.56 0 151.5655.32/57,527
40.26/ZSCRHONEK Jan 2002 3 Zábřeh159.51 8 142.74 10 152.7456.50/58,726
41.27/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 3 Zábřeh174.57 14 149.44 4 153.4457.20/59,425
42.28/ZSJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky146.19 60 148.65 8 156.6560.41/62,824
43.29/ZSSTEHNO Petr 2003 3 USK Pha152.70 6 181.21 158 158.7062.46/64,923
44.15/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov161.36 6 152.82 6 158.8262.58/65,022
45.16/ZMBÍZEK Marek 2005 KK Brand155.78 8 156.68 4 160.6864.44/67,021
46.30/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha172.02 4 156.70 4 160.7064.46/67,020
47.31/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno153.76 8 151.16 56 161.7665.52/68,119
48.32/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov157.27 6 163.05 4 163.2767.03/69,618
49.17/ZMBERAN Vojtěch 2005 USK Pha187.37 8 163.65 0 163.6567.41/70,017
50.33/ZSKUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn191.92 56 158.55 6 164.5568.31/71,016
51.18/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno180.65 8 164.81 2 166.8170.57/73,315
52.19/ZMŠTERCL Dominik 2005 KK Brand159.09 8 163.40 18 167.0970.85/73,614
53.20/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc160.22 8 198.31 2 168.2271.98/74,813
54.21/ZMPOPELKA Petr 2005 KK Brand188.97 6 167.48 4 171.4875.24/78,212
55.22/ZMPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha198.17 106 160.79 12 172.7976.55/79,511
56.34/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava166.40 8 123.32 56 174.4078.16/81,210
57.23/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno171.13 4 184.17 4 175.1378.89/82,09
58.24/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc187.70 8 174.40 2 176.4080.16/83,38
59.25/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov167.04 10 216.31 2 177.0480.80/84,07
60.35/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná192.85 104 171.09 8 179.0982.85/86,16
61.26/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice176.94 54 173.26 8 181.2685.02/88,35
62.27/ZMJIRAS Filip 2005 USK Pha168.67 14 173.51 8 181.5185.27/88,64
63.28/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc179.77 4 176.93 6 182.9386.69/90,13
64.29/ZMSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná180.65 8 189.94 2 188.6592.41/96,02
65.36/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand194.41 158 139.54 52 191.5495.30/99,01
66.30/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc168.51 54 183.19 10 193.1996.95/100,70
67.31/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov212.40 60 181.40 12 193.4097.16/101,00
68.37/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná195.49 8 180.52 106 203.49107.25/111,40
69.38/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky211.05 12 172.94 60 223.05126.81/131,80
70.39/ZSPODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk174.11 64 180.93 102 238.11141.87/147,40
71.32/ZMTRAČ Matyáš 2004 KK Opava188.08 114 173.68 160 302.08205.84/213,90
72.33/ZMSALAJ František 2004 Litovel197.96 106 182.13 256 303.96207.72/215,80
73.34/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc217.10 164 200.24 104 304.24208.00/216,10
74.40/ZSHEINICH Bruno 2002 Tzunami128.63 504 199.79 108 307.79211.55/219,80
75.35/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel223.04 106 221.08 110 329.04232.80/241,90
76.36/ZMURBAN Jaroslav 2004 Olomouc238.13 210 225.07 108 333.07236.83/246,10
77.37/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc207.63 304 231.68 158 389.68293.44/304,90
78.41/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel310.01 210 267.77 302 520.01423.77/440,30
  VODÁK Norbert 2004 Litovel1.00 999 1.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GEPRT David 2005 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl