vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici

23.04.2016   Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.19:09,20 60/144/0
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.19:39,3030.10/2,653/132/0
3.1/U23SLANINA Vladimír 1994 2 L.Žatec19:45,2036.00/3,147/120/0
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.19:58,6049.40/4,342/108/0
5.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel20:13,5064.30/5,638/0/24
6.2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto20:20,2071.00/6,234/96/0
7. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.20:30,2081.00/7,031/84/0
8. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.20:41,0091.80/8,028/72/0
9. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.21:33,20144.00/12,525/60/0
10.3/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel21:43,70154.50/13,422/0/12
11.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.21:46,70157.50/13,720/48/0
12. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.21:55,80166.60/14,518/36/0
13.2/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.21:56,00166.80/14,516/24/0
14.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.21:56,90167.70/14,614/12/0
15.3/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub.23:56,30287.10/25,012/6/0
  KLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.DNS-B 0/0/0
  KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.DNS-B 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.19:39,00 60/60/0
2.1/U23BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava20:09,4030.40/2,653/0/60
3.2/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.20:58,8079.80/6,847/48/0
4.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.21:14,1095.10/8,142/36/0
5.3/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel21:22,80103.80/8,838/0/48
6. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.21:43,70124.70/10,634/24/0
7.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.22:12,60153.60/13,031/0/36
8.2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel22:33,80174.80/14,828/0/24
9.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník23:17,70218.70/18,525/0/12
10.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.31:00,80681.80/57,822/12/0
  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 LitovelDNS-B 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Val.Mez.
19:22,60 60/78/48
2. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
19:32,8010.20/0,953/66/0
3. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
20:07,8045.20/3,947/54/36
4.2/U23ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
20:45,6083.00/7,142/0/24
5. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
20:58,9096.30/8,338/42/0
6.3/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
21:14,00111.40/9,634/30/0
7.1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
22:02,00159.40/13,731/18/0
8.2/VREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
22:15,30172.70/14,928/0/12
9.1/VMLULA Jiří
MARTIN Václav
1974
1971
2 Boh.Pha
Boh.Pha
22:58,90216.30/18,625/6/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.17:18,10 75/84/0
2.2/VMSLOVÁK Tomáš 1979 MT Olomouc17:41,5023.40/2,368/0/51
3.1/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc17:54,9036.80/3,562/0/39
4.2/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha17:55,5037.40/3,657/72/0
5.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.18:16,2058.10/5,653/60/0
6.3/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno18:26,6068.50/6,649/0/27
7.4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc18:32,3074.20/7,146/0/15
8.3/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK18:43,4085.30/8,243/48/0
9.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz19:32,80134.70/13,040/26/0
10.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz20:26,30188.20/18,137/24/0
11.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž20:41,90203.80/19,635/0/9
12.2/VFILIPI Robert 1964 1 Č.Lípa23:08,10350.00/33,733/12/0
13.1/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto23:28,50370.40/35,731/6/0
14.1/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc23:29,30371.20/35,829/0/3
15.2/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc24:52,00453.90/43,727/0/2
16.3/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc54:09,202211.10/213,025/0/1
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3