vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje

01.04.2017   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha78.20 0 78.00 2 78.20 35
2.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.82.60 6 84.80 12 88.6010.40/13,327
3.2/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha89.00 0 89.80 8 89.0010.80/13,823
4.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha99.00 8 92.20 0 92.2014.00/17,919
5.1/VMŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa88.70 4 90.20 4 92.7014.50/18,515
6. MERENUS Jan 1983 3 Č.Lípa90.80 6 102.00 52 96.8018.60/23,811
7.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha94.10 4 92.30 12 98.1019.90/25,47
8.3/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha93.00 8 111.10 64 101.0022.80/29,26
9.4/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.95.30 6 98.20 8 101.3023.10/29,55
10.1/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha103.80 62 105.00 8 113.0034.80/44,54
11.1/VJANDÁŠ Roman 1965 Kadaň110.80 10 113.70 16 120.8042.60/54,53
12.1/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa142.20 2 129.30 0 129.3051.10/65,32
13.2/ZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK124.50 14 167.90 8 138.5060.30/77,11
14.5/DMKOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha124.20 164 129.80 16 145.8067.60/86,40
15.3/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha111.70 60 120.70 58 171.7093.50/119,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec86.00 0 84.90 0 84.90 54
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha92.40 0 90.80 0 90.805.90/6,950
3.2/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.92.10 6 94.20 0 94.209.30/11,046
4.1/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha94.50 4 95.20 0 95.2010.30/12,142
5. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa100.10 0 99.10 2 100.1015.20/17,938
6.3/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky97.40 4 97.30 8 101.4016.50/19,434
7.4/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.91.70 10 94.60 8 101.7016.80/19,830
8.2/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha100.40 2 104.30 8 102.4017.50/20,626
9.5/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa99.50 4 105.00 8 103.5018.60/21,922
10.6/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec98.80 8 101.40 4 105.4020.50/24,118
11.3/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy97.00 10 101.80 6 107.0022.10/26,014
12.4/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha101.40 6 103.30 10 107.4022.50/26,510
13.1/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha102.10 6 130.00 58 108.1023.20/27,39
14.5/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa99.00 10 138.00 58 109.0024.10/28,48
15.2/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.102.10 8 107.30 16 110.1025.20/29,77
16.6/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha121.60 62 101.80 10 111.8026.90/31,76
17.7/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky104.80 10 105.50 8 113.5028.60/33,75
18.3/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky106.80 10 113.80 10 116.8031.90/37,64
19.4/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice123.70 60 123.30 6 129.3044.40/52,33
20. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň1.00 999 125.80 14 139.8054.90/64,72
21.5/ZMKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha113.20 60 136.40 112 173.2088.30/104,01
22.6/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha133.90 66 114.70 64 178.7093.80/110,50
23.7/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy125.00 164 128.30 158 286.30201.40/237,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MERENUS Jan
ŠEDIVÝ Jakub
1983
1994
3 Č.Lípa
Č.Lípa
106.10 14 96.80 8 104.80 19
2.1/VMČVANČARA Václav
HAMMER Ivan
1980
1981
3 Č.Lípa
Č.Lípa
105.50 2 107.70 6 107.502.70/2,611
3.1/DMNESNÍDALOVÁ Lucie
BOHATÝ Karel
2002
2001
3 L.Žatec
Třebech.
108.90 26 109.70 12 121.7016.90/16,17
4.1/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Klatovy
Klatovy
115.50 8 139.70 8 123.5018.70/17,83
5. SON Yunmi
GOTVALD Robert
1985
1990
1 Č.Lípa
USK Pha
127.00 12 141.10 64 139.0034.20/32,62
6.2/DMMAJER Kryštof
PŘÍHODA Lukáš
2001
2001
2 USK Pha
USK Pha
103.70 58 102.00 66 161.7056.90/54,31

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky76.50 0 79.20 6 76.50 137
2. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky79.90 2 77.80 2 79.803.30/4,3133
3.1/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa79.10 2 81.20 4 81.104.60/6,0129
4.2/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky75.60 6 76.00 8 81.605.10/6,7125
5.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.80.00 6 81.00 2 83.006.50/8,5121
6. GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha83.10 0 87.30 2 83.106.60/8,6117
7.2/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.83.50 2 83.40 0 83.406.90/9,0113
8.3/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.82.90 2 81.60 2 83.607.10/9,3109
9.4/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha84.50 2 85.20 4 86.5010.00/13,1105
10.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy87.50 0 94.00 2 87.5011.00/14,4101
11.2/U23ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec86.90 2 85.10 12 88.9012.40/16,297
12.5/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky79.50 10 81.00 8 89.0012.50/16,393
13.2/VŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa89.20 0 89.40 6 89.2012.70/16,689
14.6/DMJAKL Vincent 2001 3+ USK Pha90.60 4 89.80 0 89.8013.30/17,485
15.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha88.10 4 87.90 2 89.9013.40/17,581
16.7/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha87.00 4 88.10 2 90.1013.60/17,877
17.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.86.90 4 89.50 4 90.9014.40/18,873
18.1/VMŠRÁMEK Michal 1982 3+ Č.Lípa87.60 4 90.90 2 91.6015.10/19,769
19.2/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice91.70 0 90.10 6 91.7015.20/19,965
20.2/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky90.30 2 91.00 16 92.3015.80/20,761
21.3/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.90.50 2 92.30 4 92.5016.00/20,957
22.4/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice93.50 6 94.30 0 94.3017.80/23,353
23.8/DMHRŇÁK Vojtěch 2002 3+ Kralupy96.50 10 94.50 0 94.5018.00/23,549
24.4/U23ŠRÁMEK Ondřej 1994 3 Sušice92.60 2 96.80 2 94.6018.10/23,745
25.3/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand92.70 2 102.00 6 94.7018.20/23,841
26.4/DSNESNÍDAL Radek 2000 3+ L.Žatec90.80 4 92.50 4 94.8018.30/23,940
27.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.93.70 6 92.90 2 94.9018.40/24,139
28.5/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy95.10 4 95.20 0 95.2018.70/24,438
29.9/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha89.80 8 89.60 6 95.6019.10/25,037
30.10/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky93.70 2 92.20 4 95.7019.20/25,136
31.11/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha90.60 8 89.30 8 97.3020.80/27,235
32.3/VPŘÍHODA Tomáš 1970 3 USK Pha94.90 4 94.40 6 98.9022.40/29,334
33.4/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha493.10 6 95.20 4 99.1022.60/29,533
34.6/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.97.90 2 104.40 6 99.9023.40/30,632
35.5/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.98.70 8 98.30 2 100.3023.80/31,131
36.7/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha98.40 6 99.00 2 101.0024.50/32,030
37.3/VMHORÁK David 1976 3+ Heletag98.20 4 99.00 4 102.2025.70/33,629
38.2/ZMMAREK Kryštof 2006 Roudnice94.70 8 117.00 16 102.7026.20/34,228
39.3/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand100.70 4 99.50 4 103.5027.00/35,327
40.8/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha99.30 8 96.80 8 104.8028.30/37,026
41.12/DMSAAL Štěpán 2001 3 Jablonec99.80 18 96.30 10 106.3029.80/39,025
42.9/ZSJUDA Štěpán 2004 3 Benátky103.20 4 104.30 10 107.2030.70/40,124
43.10/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha102.50 58 102.00 6 108.0031.50/41,223
44.4/VMKOŘÍNEK Martin 1977 Jablonec107.40 8 101.40 8 109.4032.90/43,022
45.6/VBENDA Libor 1966 3+ Roudnice111.70 8 105.90 4 109.9033.40/43,721
46.4/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand106.50 4 128.70 4 110.5034.00/44,420
47.7/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Klatovy108.20 4 109.10 2 111.1034.60/45,219
48.11/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak101.30 10 104.10 18 111.3034.80/45,518
49.5/ZMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha106.10 6 112.80 58 112.1035.60/46,517
50.6/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand109.40 12 111.10 4 115.1038.60/50,516
51.12/ZSMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.104.40 58 102.30 14 116.3039.80/52,015
52.8/VHRBÁČEK Jan 1966 Děčín117.10 6 114.40 2 116.4039.90/52,214
53.13/ZSPECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha107.00 10 113.70 8 117.0040.50/52,913
53.14/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand107.30 58 105.00 12 117.0040.50/52,912
55.7/ZMJINEK Hugo 2005 3 USK Pha109.60 14 108.50 10 118.5042.00/54,911
56.9/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ KVSPísek107.90 12 117.20 12 119.9043.40/56,710
57.8/ZMBENDA Jan 2005 3 Roudnice106.70 14 113.90 58 120.7044.20/57,89
58.9/ZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK113.60 10 138.20 58 123.6047.10/61,68
59.10/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand116.00 10 127.80 16 126.0049.50/64,77
60.15/ZSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec118.40 10 123.30 12 128.4051.90/67,86
61.11/ZMBERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha113.20 58 113.10 16 129.1052.60/68,85
62.13/DMADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky112.70 66 119.60 16 135.6059.10/77,34
63.12/ZMSAIDL František 2006 USK Pha115.90 20 142.40 10 135.9059.40/77,63
64.16/ZSSTRASSER Marek 2004 L.Žatec131.30 8 126.70 58 139.3062.80/82,12
65.13/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice123.80 20 136.80 64 143.8067.30/88,01
66.17/ZSSTEHNO Petr 2003 3 USK Pha107.90 110 98.50 54 152.5076.00/99,30
67.5/DSKRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa117.70 66 96.40 58 154.4077.90/101,80
68.14/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand106.90 58 112.80 56 164.9088.40/115,60
69.15/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha107.50 60 114.00 120 167.5091.00/119,00
70.18/ZSBUDÁK David 2003 Kadaň127.70 164 121.90 66 187.90111.40/145,60
71.19/ZSČMEJREK Cyril 2004 USK Pha123.80 158 128.40 62 190.40113.90/148,90
72.20/ZSDVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa173.80 18 108.60 110 191.80115.30/150,70
73.16/ZMBAČINA Jan 2006 Č.Lípa109.70 358 140.00 258 398.00321.50/420,30
  SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec102.10 4 111.10 8 106.10 7
2.2/DMCAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.103.90 8 110.20 8 111.905.80/5,53
3.3/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3+ Dukla B.105.90 10 119.30 0 115.909.80/9,22
4.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha113.40 6 147.20 10 119.4013.30/12,51
5.2/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy142.70 16 115.70 6 121.7015.60/14,70

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice118.60 10 1.00 999 128.60 0
2. BOHATÝ Oto 2007 Třebech.124.20 10 111.40 110 134.205.60/4,40
3. BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice149.50 14 133.70 60 163.5034.90/27,10
4. ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy114.40 68 120.70 104 182.4053.80/41,80
  BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha4.00 999 5.00 0 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3