vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

38. ročník závodu Stružnická peřej

02.04.2017   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha85.20 2 87.00 0 87.00 34
2.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.93.00 4 94.40 2 96.409.40/10,826
3.2/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha100.00 0 98.40 0 98.4011.40/13,122
4.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha95.50 6 97.00 2 99.0012.00/13,818
5. MERENUS Jan 1983 3 Č.Lípa102.90 0 101.60 4 102.9015.90/18,314
6.1/VMŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa100.90 6 101.10 2 103.1016.10/18,510
7.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha103.40 0 104.50 10 103.4016.40/18,96
8.3/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.101.00 4 106.10 4 105.0018.00/20,75
9.4/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha110.60 2 107.20 2 109.2022.20/25,54
10.1/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha114.60 10 112.30 2 114.3027.30/31,43
11.1/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa142.20 10 139.50 4 143.5056.50/64,92
12.5/DMKOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha136.20 162 150.60 14 164.6077.60/89,21
13.2/ZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK176.20 60 151.90 52 203.90116.90/134,40
14.1/VJANDÁŠ Roman 1965 Kadaň156.30 60 4.00 999 216.30129.30/148,60
  JANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec88.70 0 95.90 56 88.70 54
2.2/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.101.00 0 97.40 0 97.408.70/9,850
3.3/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.104.50 2 101.10 0 101.1012.40/14,046
4. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha101.00 2 101.60 0 101.6012.90/14,542
5.1/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha104.90 0 106.90 4 104.9016.20/18,338
6.4/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky106.80 0 104.30 2 106.3017.60/19,834
7. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa109.70 4 107.30 4 111.3022.60/25,530
8.5/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec110.90 10 109.50 2 111.5022.80/25,726
9.2/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha111.10 2 114.30 0 113.1024.40/27,522
10.6/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa114.80 8 110.20 4 114.2025.50/28,718
11.3/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy110.30 8 108.60 6 114.6025.90/29,214
12.4/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa109.30 6 114.90 8 115.3026.60/30,010
13.5/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha114.30 2 117.90 2 116.3027.60/31,19
14.7/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky122.20 14 118.00 2 120.0031.30/35,38
15.6/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha122.10 54 116.80 4 120.8032.10/36,27
16.1/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha118.20 6 118.30 8 124.2035.50/40,06
17.2/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky129.60 2 116.70 8 124.7036.00/40,65
18.3/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.121.60 4 139.80 6 125.6036.90/41,64
19.4/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice131.80 4 130.80 8 135.8047.10/53,13
20.5/ZMKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha140.60 12 144.50 116 152.6063.90/72,02
21. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň140.10 14 146.70 12 154.1065.40/73,71
22.6/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha145.20 60 146.30 104 205.20116.50/131,30
23.7/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy170.80 62 175.50 58 232.80144.10/162,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMMAJER Kryštof
PŘÍHODA Lukáš
2001
2001
2 USK Pha
USK Pha
118.40 16 115.00 4 119.00 17
2.2/DMNESNÍDALOVÁ Lucie
BOHATÝ Karel
2002
2001
3 L.Žatec
Třebech.
125.00 12 116.70 10 126.707.70/6,59
3.1/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Klatovy
Klatovy
139.00 6 127.10 6 133.1014.10/11,85
4. SON Yunmi
GOTVALD Robert
1985
1990
1 Č.Lípa
USK Pha
149.90 10 137.10 8 145.1026.10/21,91
  ČVANČARA Václav
HAMMER Ivan
1980
1981
3 Č.Lípa
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MERENUS Jan
ŠEDIVÝ Jakub
1983
1994
3 Č.Lípa
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky82.70 52 83.70 0 83.70 132
2. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky84.20 0 84.40 2 84.200.50/0,6128
3.2/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky82.60 2 83.60 2 84.600.90/1,1124
4.1/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa89.70 54 87.70 2 89.706.00/7,2120
5.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.89.50 2 88.90 2 90.907.20/8,6116
6.2/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.87.10 4 95.00 2 91.107.40/8,8112
7.3/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky86.80 58 84.70 8 92.709.00/10,8108
8.4/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.91.20 2 93.10 6 93.209.50/11,4104
9.2/U23ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec91.30 2 96.30 4 93.309.60/11,5100
10.1/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice94.90 0 96.70 0 94.9011.20/13,496
10.3/DSNESNÍDAL Radek 2000 3+ L.Žatec98.70 2 94.90 0 94.9011.20/13,492
12. GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha93.00 2 94.80 2 95.0011.30/13,588
13.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha97.70 0 93.10 2 95.1011.40/13,684
14.2/VMŠRÁMEK Michal 1982 3+ Č.Lípa93.70 4 95.40 0 95.4011.70/14,080
15.1/VŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa101.90 0 97.80 0 97.8014.10/16,876
16.5/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha95.40 4 96.10 2 98.1014.40/17,272
17.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.99.10 2 96.40 2 98.4014.70/17,668
18.2/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy96.90 2 96.30 4 98.9015.20/18,264
19.6/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha92.90 56 99.40 0 99.4015.70/18,860
20.7/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha93.70 6 101.30 6 99.7016.00/19,156
21.8/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha100.70 2 99.20 2 101.2017.50/20,952
21.4/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand99.40 6 97.20 4 101.2017.50/20,948
23.4/U23ŠRÁMEK Ondřej 1994 3 Sušice100.00 2 102.20 2 102.0018.30/21,944
24.2/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.98.30 4 98.70 4 102.3018.60/22,240
25.3/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky101.00 6 103.70 0 103.7020.00/23,939
26.4/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha107.10 0 102.20 2 104.2020.50/24,538
27.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.101.60 4 104.50 0 104.5020.80/24,937
28.9/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky104.20 2 104.70 0 104.7021.00/25,136
29.3/VMHORÁK David 1976 3+ Heletag112.00 2 102.70 4 106.7023.00/27,535
30.10/DMJAKL Vincent 2001 3+ USK Pha101.00 6 107.50 2 107.0023.30/27,834
31.3/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha4103.60 4 108.70 10 107.6023.90/28,633
32.4/VPŘÍHODA Tomáš 1970 3 USK Pha101.80 6 106.60 2 107.8024.10/28,832
33.5/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy111.90 8 108.20 0 108.2024.50/29,331
34.2/ZMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha114.20 2 109.50 0 109.5025.80/30,830
35.6/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.103.70 6 108.10 2 109.7026.00/31,129
36.3/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand118.50 2 108.40 2 110.4026.70/31,928
37.5/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.119.40 6 111.70 0 111.7028.00/33,527
38.11/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha110.90 8 113.00 0 113.0029.30/35,026
39.7/ZSSTEHNO Petr 2003 3 USK Pha111.30 8 113.50 0 113.5029.80/35,625
40.12/DMSAAL Štěpán 2001 3 Jablonec130.60 14 109.90 4 113.9030.20/36,124
41.8/ZSMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.132.10 112 106.90 8 114.9031.20/37,323
42.9/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha112.00 4 120.00 6 116.0032.30/38,622
43.10/ZSJUDA Štěpán 2004 3 Benátky113.20 4 112.90 4 116.9033.20/39,721
44.4/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand115.50 14 112.80 6 118.8035.10/41,920
45.5/ZMJINEK Hugo 2005 3 USK Pha125.70 56 119.10 0 119.1035.40/42,319
46.6/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Klatovy125.50 2 120.80 2 122.8039.10/46,718
47.5/DSKRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa1.00 999 118.00 6 124.0040.30/48,117
48.4/VMKOŘÍNEK Martin 1977 Jablonec117.40 8 120.30 12 125.4041.70/49,816
49.6/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand133.90 60 123.70 4 127.7044.00/52,615
50.7/ZMBERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha123.90 4 130.40 6 127.9044.20/52,814
51.8/ZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK123.30 6 125.70 8 129.3045.60/54,513
52.9/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand125.00 6 122.10 8 130.1046.40/55,412
53.10/ZMBENDA Jan 2005 3 Roudnice135.60 2 127.60 4 131.6047.90/57,211
54.13/DMADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky122.70 10 127.10 58 132.7049.00/58,510
55.7/VHRBÁČEK Jan 1966 Děčín128.80 4 129.50 4 132.8049.10/58,79
56.11/ZSPECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha127.60 8 130.00 4 134.0050.30/60,18
57.11/ZMMAREK Kryštof 2006 Roudnice132.40 6 132.80 2 134.8051.10/61,17
58.12/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand125.10 10 109.90 58 135.1051.40/61,46
58.12/ZMSEMERÁD Jakub 2006 Roudnice129.10 6 131.10 50 135.1051.40/61,45
60.8/VBENDA Libor 1966 3+ Roudnice135.40 2 142.30 2 137.4053.70/64,24
61.13/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha136.50 56 132.80 6 138.8055.10/65,83
62.13/ZSSTRASSER Marek 2004 L.Žatec137.10 4 158.50 4 141.1057.40/68,62
63.14/ZSČMEJREK Cyril 2004 USK Pha136.30 6 140.00 56 142.3058.60/70,01
64.9/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ KVSPísek132.50 56 137.50 8 145.5061.80/73,80
65.14/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand129.70 16 136.30 12 145.7062.00/74,10
66.15/ZSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec145.80 6 149.40 6 151.8068.10/81,40
67.15/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice143.40 12 156.40 14 155.4071.70/85,70
68.16/ZSBUDÁK David 2003 Kadaň146.80 160 147.50 10 157.5073.80/88,20
69.16/ZMSAIDL František 2006 USK Pha131.90 56 133.70 52 185.70102.00/121,90
70.17/ZSDVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa142.50 62 135.60 62 197.60113.90/136,10
71.17/ZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha123.20 112 148.20 108 235.20151.50/181,00
72.18/ZMBAČINA Jan 2006 Č.Lípa158.60 408 122.40 256 378.40294.70/352,10
  HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Vojtěch 2002 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3+ Dukla B.117.70 0 117.20 2 117.70 7
2.2/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec116.30 6 116.70 2 118.701.00/0,83
3.3/DMCAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.122.50 4 129.70 62 126.508.80/7,52
4.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha134.30 52 122.60 8 130.6012.90/11,01
5.2/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy131.10 4 129.30 8 135.1017.40/14,80

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy127.20 2 135.50 56 129.20 0
2. FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice139.70 4 131.00 2 133.003.80/2,90
3. BOHATÝ Oto 2007 Třebech.133.30 4 135.40 8 137.308.10/6,30
4. BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice158.40 60 1.00 999 218.4089.20/69,00
  BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3