Slalom v Zábřehu

27.04.2019   řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
ředitel: Jiří Pek   vrchní rozhodčí: Michaela Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk99.00 0 4.00 999 99.00 87
2.1/U23ROUSEK Tomáš 1997 KK Opava104.30 2 103.90 0 103.904.90/4,983
3.1/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh104.40 2 106.80 0 106.407.40/7,579
4.2/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk112.30 4 108.30 2 110.3011.30/11,475
5.2/DMPOSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami107.00 4 117.90 4 111.0012.00/12,171
6.1/VMTOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí116.00 0 112.50 0 112.5013.50/13,667
7.2/VMBEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh113.70 0 113.40 0 113.4014.40/14,563
8.2/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava115.30 0 114.50 2 115.3016.30/16,559
9.3/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk112.00 4 116.20 4 116.0017.00/17,255
10.4/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná116.10 0 113.90 4 116.1017.10/17,351
11.1/VMAIKRANZ Petr 1967 3+ Tzunami118.60 0 115.80 4 118.6019.60/19,847
12.1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc116.80 2 119.70 2 118.8019.80/20,043
13.5/DMTRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava118.00 2 122.10 2 120.0021.00/21,239
14.1/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc123.30 0 121.00 0 121.0022.00/22,238
15.2/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk119.30 2 124.70 4 121.3022.30/22,537
16.2/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí124.40 0 121.60 0 121.6022.60/22,836
17.3/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc123.90 10 121.90 0 121.9022.90/23,135
18.3/VMCHUDĚJ Zdeněk 1975 3+ Lipník123.60 0 121.80 50 123.6024.60/24,834
19.6/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná126.10 0 125.90 2 126.1027.10/27,433
20.7/DMPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná126.40 0 130.70 4 126.4027.40/27,732
21.2/VROUSEK Martin 1965 2 KK Opava126.70 0 127.10 0 126.7027.70/28,031
22.3/ZSKOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava132.60 2 127.70 2 129.7030.70/31,030
23.4/ZMANTL Tomáš 2008 3 KK Opava136.30 4 130.20 0 130.2031.20/31,529
24.4/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno131.90 0 131.50 4 131.9032.90/33,228
25.5/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno134.30 4 131.10 2 133.1034.10/34,427
26.8/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc132.40 4 131.70 2 133.7034.70/35,126
27.9/DMLOUN Matěj 2004 3 Šumperk154.70 6 130.80 4 134.8035.80/36,225
28.6/ZSŠTOLFA Filip 2006 3 Tzunami133.30 2 133.60 2 135.3036.30/36,724
29.7/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc134.00 2 136.20 0 136.0037.00/37,423
30.3/VSVOBODA Zdeněk 1970 3+ Lipník138.20 0 134.70 2 136.7037.70/38,122
31.5/ZMKUBITA Tomáš 2008 KK Opava137.30 6 135.90 2 137.9038.90/39,321
32.4/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk138.80 2 137.10 2 139.1040.10/40,520
33.8/ZSJAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc137.60 2 136.90 4 139.6040.60/41,019
34.10/DMRIFLER Petr 2004 3 Zábřeh136.10 6 134.70 6 140.7041.70/42,118
35.1/VSBROKEŠ Radimír 1964 Šumperk151.40 8 135.40 6 141.4042.40/42,817
36.9/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc144.80 0 140.90 2 142.9043.90/44,316
37.10/ZSKADUBEC Matěj 2005 SKVeselí151.30 4 142.50 2 144.5045.50/46,015
38.6/ZMOSIČKA Tadeáš 2008 VSDK143.00 2 140.80 4 144.8045.80/46,314
39.11/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc141.10 4 144.90 2 145.1046.10/46,613
40.12/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí157.80 4 141.20 4 145.2046.20/46,712
41.13/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc135.80 104 141.80 4 145.8046.80/47,311
42.7/ZMZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí146.30 4 146.30 0 146.3047.30/47,810
43.4/VMVÍCHA Lubomír 1982 3 Lipník143.90 4 148.80 6 147.9048.90/49,49
44.8/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc152.10 4 145.20 4 149.2050.20/50,78
45.9/ZMSTROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava152.70 0 144.20 6 150.2051.20/51,77
46.10/ZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava148.50 2 153.50 2 150.5051.50/52,06
47.11/ZMDRAGON Jakub 2007 KK Opava145.40 6 147.60 6 151.4052.40/52,95
48.11/DMBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno146.30 6 145.90 8 152.3053.30/53,84
49.12/ZMKÁPKA Kryštof 2007 3 Tzunami160.20 12 151.00 4 155.0056.00/56,63
50.5/VMKUPKA Petr 1981 3 Tzunami149.70 104 150.10 6 156.1057.10/57,72
51.12/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc150.80 10 146.20 10 156.2057.20/57,81
52.13/DMVODIČKA Vojtěch 2004 Tzunami161.60 6 159.40 4 163.4064.40/65,10
53.13/ZMJEŽEK Jakub 2008 KK Brno168.70 8 168.90 6 174.9075.90/76,70
54.14/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK180.80 4 173.60 4 177.6078.60/79,40
55.14/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk161.50 54 175.90 4 179.9080.90/81,70
56.15/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava169.00 14 199.60 0 183.0084.00/84,80
57.16/ZMDORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno197.10 52 179.30 4 183.3084.30/85,20
58.17/ZMJAKUBÍK Štěpán 2008 KK Opava180.10 8 176.20 8 184.2085.20/86,10
  NOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEKANINA Matěj 2008 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÍTEK David 2007 3 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava148.10 2 141.00 0 141.00 13
2.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc144.90 0 142.10 2 144.103.10/2,212
3.1/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc148.70 2 144.70 2 146.705.70/4,011
4.2/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 3+ Tzunami154.00 0 150.90 0 150.909.90/7,010
5.2/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná157.80 2 151.80 0 151.8010.80/7,79
6.3/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno155.40 2 155.40 2 157.4016.40/11,68
7.3/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc165.50 2 155.60 2 157.6016.60/11,87
8.4/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc161.10 0 158.70 0 158.7017.70/12,66
9.2/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava166.40 2 161.00 2 163.0022.00/15,65
10.5/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc162.00 6 160.60 4 164.6023.60/16,74
11.6/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc182.90 2 166.50 6 172.5031.50/22,33
12.7/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno180.80 0 173.60 0 173.6032.60/23,12
13.3/DMKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3 Tzunami175.10 4 4.00 999 179.1038.10/27,01
14.8/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk186.40 12 180.80 2 182.8041.80/29,60

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. BEDNÁREK Jan
ŽANDOVÁ Věra
1983
1990
Zábřeh
Zábřeh
160.40 0 4.00 999 160.40 4
2.1/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
RETEK Toman
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
167.90 6 168.70 4 172.7012.30/7,73
3. VAVRLA Dušan
KUDĚLÁSKOVÁ Monika
1969
2003
3 Tzunami
Tzunami
172.70 10 167.70 8 175.7015.30/9,52
4.2/ZMVRBOVÁ Marie
KUTÍN Filip
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
179.90 4 170.50 6 176.5016.10/10,01
5.1/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie
TRAČ Matyáš
2004
2004
3 KK Opava
KK Opava
173.10 10 181.60 6 183.1022.70/14,20
  KUPKA Lukáš
SRPOVÁ Lada
2007
2006
Tzunami
Tzunami
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMDAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk131.30 6 121.50 0 121.50 40
2.1/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava125.70 2 123.50 2 125.504.00/3,336
3.1/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami127.30 0 127.10 0 127.105.60/4,632
4.2/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná131.10 2 131.30 4 133.1011.60/9,528
4.2/DMKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Tzunami134.60 2 131.10 2 133.1011.60/9,524
6.2/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc133.20 8 134.20 0 134.2012.70/10,520
7. ŽANDOVÁ Věra 1990 Zábřeh135.00 0 4.00 999 135.0013.50/11,119
8.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc143.30 4 133.20 2 135.2013.70/11,318
9.3/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc143.40 2 138.00 0 138.0016.50/13,617
10.4/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava135.00 4 134.80 6 139.0017.50/14,416
11.3/ZSHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3+ VS Desná139.90 4 141.80 2 143.8022.30/18,415
12.4/ZMPAVELKOVÁ Eva 2008 3 VS Desná142.60 2 145.00 0 144.6023.10/19,014
13.4/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno146.00 2 144.70 2 146.7025.20/20,713
14.5/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná147.70 0 148.80 2 147.7026.20/21,612
15.6/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc149.90 4 147.90 0 147.9026.40/21,711
16.5/ZSŽANDOVÁ Tereza 2006 3+ Zábřeh148.00 0 146.10 2 148.0026.50/21,810
17.7/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno148.80 0 147.60 2 148.8027.30/22,59
18.6/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc156.30 4 149.30 0 149.3027.80/22,98
19.8/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc147.90 8 147.80 4 151.8030.30/24,97
20.9/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná154.00 2 151.70 2 153.7032.20/26,56
21.5/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc161.60 4 152.20 4 156.2034.70/28,65
22.10/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk152.00 6 160.50 2 158.0036.50/30,04
23.11/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc154.40 4 157.60 2 158.4036.90/30,43
24.7/ZSKONEČNÁ Eliška 2006 3 Zábřeh170.70 2 162.80 0 162.8041.30/34,02
25.8/ZSSRPOVÁ Stela 2006 3 Tzunami172.80 6 175.20 2 177.2055.70/45,81
26.9/ZSŠLACHTOVÁ Tereza 2006 Tzunami179.40 8 178.10 2 180.1058.60/48,20
  SRPOVÁ Lada 2006 3 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk113.90 2 113.10 2 115.10 23
2.1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc115.90 2 117.00 50 117.902.80/2,419
3.1/VSKLEMŠ Jiří 1962 Zábřeh134.30 0 129.30 0 129.3014.20/12,315
4.2/DMPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh135.70 4 132.50 4 136.5021.40/18,611
5.1/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc141.80 4 135.90 2 137.9022.80/19,810
6.2/VSSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná138.50 0 144.40 0 138.5023.40/20,39
7.2/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc140.30 4 140.60 0 140.6025.50/22,28
8.3/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc139.50 4 139.60 4 143.5028.40/24,77
9.2/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc145.90 8 138.50 6 144.5029.40/25,56
10.4/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk147.40 10 141.50 4 145.5030.40/26,45
11.3/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná148.60 8 147.00 0 147.0031.90/27,74
12.4/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc143.30 6 180.30 6 149.3034.20/29,73
13.5/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc154.80 4 157.30 2 158.8043.70/38,02
14.3/ZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí177.10 4 163.90 6 169.9054.80/47,61
15.4/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc176.40 2 171.60 0 171.6056.50/49,10
16.6/ZSŠTOLFA Filip 2006 Tzunami176.00 2 167.90 10 177.9062.80/54,60
17.5/ZMKUPKA Lukáš 2007 Tzunami174.80 4 175.60 6 178.8063.70/55,30
18.6/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava228.60 58 237.90 6 243.90128.80/111,90
  NOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Pavel 1954 3 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSRUTAROVÁ Kateřina
JURAJDOVÁ Veronika
2005
2007
VS Desná
VS Desná
175.00 4 180.40 8 179.00 3
2.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna
MALÁ Magdaléna
2008
2007
Olomouc
Olomouc
186.10 6 182.20 4 186.207.20/4,02
3.2/ZMPAVELKOVÁ Eva
JURAJDOVÁ Simona
2008
2007
3 VS Desná
VS Desná
184.10 8 184.50 6 190.5011.50/6,41
4. BOHÁČ Robert
KUPKA Petr
1989
1981
3 Tzunami
Tzunami
194.30 58 188.90 10 198.9019.90/11,10
5.2/ZSŽANDOVÁ Tereza
KONEČNÁ Eliška
2006
2006
Zábřeh
Zábřeh
234.40 12 237.00 6 243.0064.00/35,80

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc146.20 6 146.30 4 150.30 0
2.2/PZMFABIAN František 2009 Tzunami146.60 4 148.60 2 150.600.30/0,20
3.3/PZMROUSEK David 2010 KK Opava143.00 8 143.00 10 151.000.70/0,50
4.4/PZMMADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc157.80 0 151.60 0 151.601.30/0,90
5.1/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc154.60 0 157.50 2 154.604.30/2,90
6.2/PZZONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk159.70 2 154.00 2 156.005.70/3,80
7.3/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami164.60 2 157.00 2 159.008.70/5,80
8.5/PZMKÁPKA Lukáš 2009 Tzunami161.60 2 158.40 2 160.4010.10/6,70
9.6/PZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc185.30 6 166.60 0 166.6016.30/10,80
10.7/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava169.10 6 167.70 0 167.7017.40/11,60
11.8/PZMKONEČNÝ Matouš 2009 Zábřeh176.80 2 178.80 4 178.8028.50/19,00
12.9/PZMFABIAN František 2009 Tzunami182.70 4 179.20 0 179.2028.90/19,20
13.4/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc176.50 4 193.30 2 180.5030.20/20,10
14.5/PZZLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava245.00 54 212.80 2 214.8064.50/42,90
15.10/PZMŠLACHTA Jan 2009 Tzunami222.20 2 222.70 2 224.2073.90/49,20
16.11/PZMROUSEK David 2010 KK Opava230.70 10 228.10 6 234.1083.80/55,80
17.12/PZMVESELÝ Vojtěch 2009 Tzunami232.60 8 234.70 16 240.6090.30/60,10
18.13/PZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí281.60 212 4.00 999 493.60343.30/228,40
  KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení