Slalom v Zábřehu

28.04.2019   řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
ředitel: Jiří Pek   vrchní rozhodčí: Michaela Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk93.60 0 4.00 999 93.60 86
2.1/U23ROUSEK Tomáš 1997 KK Opava97.70 0 98.20 2 97.704.10/4,482
3.1/DMPOSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami99.60 0 101.50 2 99.606.00/6,478
4.2/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh102.20 0 113.30 4 102.208.60/9,274
5.3/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk103.90 2 103.20 0 103.209.60/10,370
6.2/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk105.30 0 104.00 4 105.3011.70/12,566
7.1/VMTOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí109.60 2 107.20 0 107.2013.60/14,562
8.2/VMBEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh109.00 0 107.30 0 107.3013.70/14,658
9.1/VMAIKRANZ Petr 1967 3+ Tzunami108.20 0 108.90 0 108.2014.60/15,654
10.4/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná112.80 4 109.80 0 109.8016.20/17,350
11.2/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava110.30 0 4.00 999 110.3016.70/17,846
12.5/DMTRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava108.40 2 108.90 8 110.4016.80/17,942
13.1/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk112.90 52 113.00 0 113.0019.40/20,738
14.2/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk112.80 2 128.60 8 114.8021.20/22,637
15.1/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc122.40 6 115.30 0 115.3021.70/23,236
16.2/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí123.40 50 114.90 2 116.9023.30/24,935
17.6/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná117.00 0 119.50 6 117.0023.40/25,034
18.2/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc115.60 4 113.20 4 117.2023.60/25,233
19.3/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc118.80 0 121.40 6 118.8025.20/26,932
20.7/DMPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná117.90 2 123.50 4 119.9026.30/28,131
21.3/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno120.30 0 120.50 0 120.3026.70/28,530
22.3/VMCHUDĚJ Zdeněk 1975 3+ Lipník119.90 2 123.80 0 121.9028.30/30,229
23.3/VROUSEK Martin 1965 2 KK Opava121.00 2 125.60 0 123.0029.40/31,428
24.8/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc123.60 0 123.80 2 123.6030.00/32,127
25.4/ZSKOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava128.30 2 123.70 2 125.7032.10/34,326
26.5/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc130.50 0 125.80 0 125.8032.20/34,425
27.1/VSBROKEŠ Radimír 1964 Šumperk131.80 0 126.00 0 126.0032.40/34,624
28.6/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno126.80 2 126.10 2 128.1034.50/36,923
29.7/ZSŠTOLFA Filip 2006 3 Tzunami131.50 2 127.60 2 129.6036.00/38,522
30.9/DMRIFLER Petr 2004 3 Zábřeh125.00 6 130.40 4 131.0037.40/40,021
31.4/VSVOBODA Zdeněk 1970 3+ Lipník134.40 6 129.10 2 131.1037.50/40,120
32.8/ZSJAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc134.20 54 129.80 2 131.8038.20/40,819
33.4/ZMANTL Tomáš 2008 3 KK Opava128.80 4 132.70 52 132.8039.20/41,918
34.10/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc130.90 2 134.10 4 132.9039.30/42,017
35.5/ZMKÁPKA Kryštof 2007 3 Tzunami145.20 8 127.10 6 133.1039.50/42,216
36.9/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc135.00 0 133.40 0 133.4039.80/42,515
37.10/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc131.50 2 134.90 52 133.5039.90/42,614
38.11/DMURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc132.00 2 130.00 4 134.0040.40/43,213
39.11/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc132.90 2 131.20 4 134.9041.30/44,112
40.6/ZMKUBITA Tomáš 2008 KK Opava136.60 2 134.50 8 138.6045.00/48,111
41.12/DMBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno137.40 6 133.50 6 139.5045.90/49,010
42.7/ZMSTROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava140.50 0 140.20 0 140.2046.60/49,89
43.8/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc142.00 4 139.70 6 145.7052.10/55,78
44.9/ZMOSIČKA Tadeáš 2008 VSDK148.00 4 145.20 4 149.2055.60/59,47
45.4/VMVÍCHA Lubomír 1982 3 Lipník146.60 10 143.10 8 151.1057.50/61,46
46.12/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk147.50 4 154.70 4 151.5057.90/61,95
47.10/ZMDRAGON Jakub 2007 KK Opava146.70 8 150.60 2 152.6059.00/63,04
48.11/ZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava147.20 6 147.10 10 153.2059.60/63,73
49.13/DMVODIČKA Vojtěch 2004 Tzunami162.30 0 153.28 4 157.2863.68/68,02
50.5/VMKUPKA Petr 1981 3 Tzunami155.50 52 153.50 4 157.5063.90/68,31
51.12/ZMJEŽEK Jakub 2008 KK Brno158.60 8 167.80 4 166.6073.00/78,00
52.14/DMLOUN Matěj 2004 3 Šumperk119.20 50 128.90 54 169.2075.60/80,80
53.13/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK170.80 2 177.90 8 172.8079.20/84,60
54.14/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava176.80 8 164.70 12 176.7083.10/88,80
55.15/ZMDORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno192.30 2 176.20 4 180.2086.60/92,50
56.16/ZMSEKANINA Matěj 2008 VS Desná191.00 102 184.00 10 194.00100.40/107,30
57.17/ZMJAKUBÍK Štěpán 2008 KK Opava192.70 6 169.70 54 198.70105.10/112,30
  NOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KADUBEC Matěj 2005 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÍTEK David 2007 3 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava137.50 2 131.00 0 131.00 12
2.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc133.50 0 132.20 0 132.201.20/0,911
3.2/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná146.80 4 141.50 0 141.5010.50/8,010
4.1/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc145.30 4 140.90 2 142.9011.90/9,19
5.2/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc143.50 2 139.00 4 143.0012.00/9,28
6.3/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno144.60 2 146.70 4 146.6015.60/11,97
7.3/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 3+ Tzunami152.20 4 147.60 0 147.6016.60/12,76
7.4/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc152.30 4 147.60 0 147.6016.60/12,75
9.5/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc157.00 6 159.00 6 163.0032.00/24,44
10.6/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno171.90 4 162.30 2 164.3033.30/25,43
11.7/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk178.70 4 164.70 4 168.7037.70/28,82
12.8/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc168.80 2 166.40 4 170.4039.40/30,11
13.2/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava167.40 4 169.30 6 171.4040.40/30,80
  KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. BEDNÁREK Jan
ŽANDOVÁ Věra
1983
1990
Zábřeh
Zábřeh
4.00 999 157.20 2 159.20 3
2.1/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
RETEK Toman
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
174.20 4 163.30 2 165.306.10/3,82
3.2/ZMVRBOVÁ Marie
KUTÍN Filip
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
167.80 8 167.80 8 175.8016.60/10,41
4.1/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie
TRAČ Matyáš
2004
2004
3 KK Opava
KK Opava
173.40 10 4.00 999 183.4024.20/15,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMDAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk117.80 2 114.90 0 114.90 40
2.1/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava119.80 0 115.10 0 115.100.20/0,236
3.2/DMKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Tzunami121.20 4 122.60 0 122.607.70/6,732
4.2/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná127.90 0 124.30 0 124.309.40/8,228
5.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc129.30 2 127.20 0 127.2012.30/10,724
6.2/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami126.30 4 127.90 0 127.9013.00/11,320
7. ŽANDOVÁ Věra 1990 Zábřeh4.00 999 132.10 0 132.1017.20/15,019
8.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc134.70 4 131.00 2 133.0018.10/15,818
9.4/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc131.90 2 131.70 2 133.7018.80/16,417
10.3/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava132.50 2 132.80 2 134.5019.60/17,116
11.3/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc139.20 0 136.10 0 136.1021.20/18,515
12.4/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc134.70 2 134.60 4 136.7021.80/19,014
13.5/ZMPAVELKOVÁ Eva 2008 3 VS Desná140.80 0 137.70 0 137.7022.80/19,813
14.4/ZSHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3+ VS Desná138.80 0 141.80 2 138.8023.90/20,812
15.5/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno141.60 0 143.10 0 141.6026.70/23,211
16.6/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc141.40 2 142.50 0 142.5027.60/24,010
17.7/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná142.80 4 139.30 4 143.3028.40/24,79
18.8/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná145.10 4 143.90 2 145.9031.00/27,08
19.9/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc151.30 0 147.10 0 147.1032.20/28,07
20.6/ZSŽANDOVÁ Tereza 2006 3+ Zábřeh145.40 2 172.20 0 147.4032.50/28,36
21.10/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno154.50 4 148.70 2 150.7035.80/31,25
22.11/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk150.70 2 150.90 2 152.7037.80/32,94
23.7/ZSKONEČNÁ Eliška 2006 3 Zábřeh170.50 0 156.50 2 158.5043.60/37,93
24.5/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc146.80 12 156.30 8 158.8043.90/38,22
25.8/ZSSRPOVÁ Stela 2006 3 Tzunami167.10 4 171.70 8 171.1056.20/48,91
26.9/ZSŠLACHTOVÁ Tereza 2006 Tzunami178.40 6 176.70 6 182.7067.80/59,00
  SRPOVÁ Lada 2006 3 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk106.30 0 106.50 0 106.30 23
2.1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc114.50 2 116.30 4 116.5010.20/9,619
3.1/VSKLEMŠ Jiří 1962 Zábřeh125.80 2 125.00 0 125.0018.70/17,615
4.2/DMPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh128.90 2 125.20 2 127.2020.90/19,711
5.1/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc128.90 0 133.60 6 128.9022.60/21,310
6.2/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc130.70 2 129.40 0 129.4023.10/21,79
7.3/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc132.00 2 133.20 4 134.0027.70/26,18
8.2/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc131.10 4 131.40 4 135.1028.80/27,17
9.3/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc134.10 2 132.50 6 136.1029.80/28,06
10.4/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk135.60 2 131.40 6 137.4031.10/29,35
11.2/VSSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná4.00 999 139.10 0 139.1032.80/30,94
12.4/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná137.90 6 137.60 8 143.9037.60/35,43
13.3/ZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí146.70 4 159.50 2 150.7044.40/41,82
14.5/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc150.40 2 149.30 4 152.4046.10/43,41
15.4/ZMKUPKA Lukáš 2007 Tzunami164.50 4 168.80 6 168.5062.20/58,50
16.5/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc180.30 2 167.90 2 169.9063.60/59,80
17.6/ZSŠTOLFA Filip 2006 Tzunami173.20 0 165.40 8 173.2066.90/62,90
18.6/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava235.80 6 212.70 0 212.70106.40/100,10
  NOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Pavel 1954 3 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMURBAN Jaroslav
KRATOCHVÍL Lukáš
2004
2005
2 Olomouc
Olomouc
165.40 8 156.20 6 162.20 7
2. BOHÁČ Robert
KUPKA Petr
1989
1981
3 Tzunami
Tzunami
193.40 12 157.00 8 165.002.80/1,73
3.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna
MALÁ Magdaléna
2008
2007
Olomouc
Olomouc
172.90 8 166.80 6 172.8010.60/6,52
4.1/ZSRUTAROVÁ Kateřina
JURAJDOVÁ Veronika
2005
2007
VS Desná
VS Desná
185.60 4 171.60 4 175.6013.40/8,31
5.2/ZMPAVELKOVÁ Eva
JURAJDOVÁ Simona
2008
2007
3 VS Desná
VS Desná
178.30 12 204.90 8 190.3028.10/17,30
6.2/ZSŽANDOVÁ Tereza
KONEČNÁ Eliška
2006
2006
Zábřeh
Zábřeh
243.70 4 212.90 0 212.9050.70/31,30

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMROUSEK David 2010 KK Opava134.10 2 147.50 4 136.10 0
2.2/PZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc136.40 0 135.00 2 136.400.30/0,20
3.3/PZMMADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc137.90 4 144.40 0 141.905.80/4,30
4.4/PZMFABIAN František 2009 Tzunami145.30 0 142.40 4 145.309.20/6,80
5.3/PZZONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk156.80 2 149.30 2 151.3015.20/11,20
6.5/PZMKÁPKA Lukáš 2009 Tzunami148.50 4 154.60 6 152.5016.40/12,00
7.1/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami151.70 4 151.80 2 153.8017.70/13,00
8.2/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc153.20 4 159.30 2 157.2021.10/15,50
9.6/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava160.80 0 168.80 10 160.8024.70/18,10
10.1/PZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc165.80 2 162.30 2 164.3028.20/20,70
11.1/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc173.70 0 167.70 6 173.7037.60/27,60
12.7/PZMKONEČNÝ Matouš 2009 Zábřeh174.20 0 190.30 8 174.2038.10/28,00
13.2/PZMFABIAN František 2009 Tzunami178.10 6 177.90 8 184.1048.00/35,30
14.8/PZMŠLACHTA Jan 2009 Tzunami204.50 6 246.00 10 210.5074.40/54,70
15.9/PZMVESELÝ Vojtěch 2009 Tzunami216.40 106 212.30 8 220.3084.20/61,90
16.3/PZMROUSEK David 2010 KK Opava242.50 10 4.00 999 252.50116.40/85,50
17.10/PZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí226.00 260 274.20 64 338.20202.10/148,50
  LEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení