3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši

08.06.2019   USD Liptovský Mikuláš - trať Váh
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Ján Piaček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice107.17 2 103.40 0 103.40 75
2.2/DSSATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno105.21 0 119.67 4 105.211.81/1,875
3.3/DSNESNÍDALOVÁ Lucie, 2002, L.Žatec NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec104.86 2 107.71 2 106.863.46/3,375
4.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.107.26 0 108.77 0 107.263.86/3,775
5. MACEKOVÁ Simona   9 SVK106.43 2 109.13 0 108.435.03/4,90
6.4/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy112.63 0 112.01 0 112.018.61/8,375
7.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc115.19 6 112.51 0 112.519.11/8,868
8.5/DSBEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.112.77 0 107.54 156 112.779.37/9,162
9. ZANOŠKAR Zala   9 SLO113.78 0 117.51 2 113.7810.38/10,00
10.2/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha110.23 4 114.60 4 114.2310.83/10,562
11.6/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.117.71 0 115.92 0 115.9212.52/12,157
12.3/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn120.92 2 115.35 2 117.3513.95/13,553
13.4/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha110.66 8 113.20 52 118.6615.26/14,849
14.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc118.64 52 113.59 6 119.5916.19/15,749
15. DOMANJKO Helena   9 SLO121.21 0 128.12 50 121.2117.81/17,20
16.2/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice119.68 2 120.96 104 121.6818.28/17,746
17.3/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB122.18 0 115.08 52 122.1818.78/18,243
18.4/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.130.31 0 119.84 4 123.8420.44/19,840
19.2/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy125.78 54 121.89 2 123.8920.49/19,837
20.3/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc120.63 4 125.72 2 124.6321.23/20,535
21.7/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor124.74 2 125.19 0 125.1921.79/21,133
22.4/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava130.66 8 123.82 2 125.8222.42/21,731
23.5/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc133.29 6 123.84 4 127.8424.44/23,629
24. BELINGAR Sara   9 SLO118.62 108 124.39 4 128.3924.99/24,20
25.5/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno125.65 100 122.47 6 128.4725.07/24,227
26.8/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí124.62 4 125.59 6 128.6225.22/24,425
27.9/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno128.88 0 138.16 54 128.8825.48/24,623
28.5/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha127.65 2 127.49 2 129.4926.09/25,221
29.6/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn131.90 4 125.87 4 129.8726.47/25,619
30.7/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc128.17 2 128.25 2 130.1726.77/25,917
31. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK130.96 0 129.93 2 130.9627.56/26,715
32.6/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB126.96 58 127.13 4 131.1327.73/26,814
33.7/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha128.96 60 126.47 6 132.4729.07/28,113
34.8/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha130.68 2 131.93 4 132.6829.28/28,312
35.10/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK141.83 10 130.63 6 136.6333.23/32,111
36.8/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK139.30 156 137.18 2 139.1835.78/34,610
37.9/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha136.74 6 125.40 204 142.7439.34/38,09
38.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV137.02 6 126.32 104 143.0239.62/38,38
39.10/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc149.21 58 143.88 2 145.8842.48/41,17
40. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor147.62 0 148.59 8 147.6244.22/42,86
41.6/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy112.72 102 145.95 8 153.9550.55/48,95
42.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn165.81 56 150.69 4 154.6951.29/49,64
43.11/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK142.52 54 151.98 10 161.9858.58/56,73
44.9/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava169.18 152 160.84 2 162.8459.44/57,52
45.2/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc159.63 4 182.10 10 163.6360.23/58,21
46.10/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc159.89 6 148.36 56 165.8962.49/60,40
47.11/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná229.53 60 162.32 4 166.3262.92/60,90
48.11/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc219.79 158 167.46 2 169.4666.06/63,90
49.12/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha164.64 104 164.50 6 170.5067.10/64,90
50.12/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha134.61 106 128.63 58 186.6383.23/80,50
51.12/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky136.99 54 134.51 54 188.5185.11/82,30
52.13/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky138.01 56 149.16 108 194.0190.61/87,60
53.13/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy145.99 56 139.58 106 201.9998.59/95,30
54.14/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno257.39 60 180.65 62 242.65139.25/134,70
55.14/DMKRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha151.14 358 201.24 164 365.24261.84/253,20
56.3/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná177.40 458 1.00 999 635.40532.00/514,50
  PAVELKOVÁ Eva 2008 3+ VS Desná1.00 999 1.00 999 999.00 0
  JELÍNKOVÁ Sára 2005 3+ USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0
Oddíl