MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd

22.06.2019   řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc12:25,49 0/63
2.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha12:31,465.97/0,852/0
3.2/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.12:52,2826.80/3,644/0
4.3/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav12:54,2728.78/3,936/0
5.2/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc13:20,9055.41/7,40/55
6.3/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno13:22,1656.67/7,60/47
7.4/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc13:28,4062.91/8,40/43
8.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc13:32,8367.34/9,00/39
9.2/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.13:54,6489.15/12,028/0
10.4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor13:59,2893.79/12,624/0
11.5/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz14:03,0297.53/13,120/0
12.6/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc14:09,98104.49/14,00/35
13.3/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto14:12,49107.00/14,416/0
14.7/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz14:27,22121.73/16,312/0
15.5/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc14:37,43131.94/17,70/31
16.8/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK14:43,21137.72/18,50/27
17.4/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc14:43,97138.48/18,60/23
18.9/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav14:47,32141.83/19,08/0
19.6/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.14:58,77153.28/20,64/0
20.5/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc15:11,21165.72/22,20/19
21.6/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK15:13,20167.71/22,50/15
22.7/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc15:22,92177.43/23,80/11
23.8/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.15:35,37189.88/25,53/0
24.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc15:38,39192.90/25,90/10
25.9/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno15:38,67193.18/25,90/9
26.10/DMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK15:40,51195.02/26,20/8
27.10/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná15:53,91208.42/28,00/7
28.11/DMŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.15:55,30209.81/28,12/0
29.11/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc15:56,53211.04/28,30/6
30.2/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc16:07,97222.48/29,80/5
31.12/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz16:15,72230.23/30,91/0
32.13/DMKUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK16:26,11240.62/32,30/4
33.3/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno16:38,69253.20/34,00/3
34.14/DMCHROMÁ Nicol 2004 Olomouc17:00,61275.12/36,90/2
35.12/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.17:11,70286.21/38,40/0
36.4/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc17:13,93288.44/38,70/1
37.5/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc17:39,00313.51/42,10/0
38.6/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha17:52,00326.51/43,80/0
39.7/ZMHAVLÍČKOVÁ Nela 2008 VSDK18:11,55346.06/46,40/0
  VRBOVÁ Marie 2007 3 OlomoucDNF 0/0
Oddíl