Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu

28.09.2019   Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci.
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSURBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk118.10 2 118.50 10 120.10 89
2.1/DMKRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc118.20 2 131.40 56 120.200.10/0,185
3.2/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk121.00 4 129.10 0 125.004.90/4,181
4.1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc124.50 2 126.70 2 126.506.40/5,377
5.2/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc128.30 0 131.70 0 128.308.20/6,873
6.1/U23TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc126.80 2 134.60 4 128.808.70/7,269
7.3/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc126.30 4 138.20 8 130.3010.20/8,565
8.3/DSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc128.90 4 1.00 999 132.9012.80/10,761
9.1/VMDANĚK Aleš 1979 2 Olomouc131.90 4 4.00 999 135.9015.80/13,257
10. KOŠÍK Michal 1995 3+ SKVeselí134.40 4 4.00 999 138.4018.30/15,253
11.4/DSROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk133.50 6 142.30 6 139.5019.40/16,249
12.5/DSIVÁNEK Roman 2002 3+ SKVeselí138.00 2 3.00 999 140.0019.90/16,645
13.6/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc136.40 4 1.00 999 140.4020.30/16,941
14.4/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk138.80 4 137.10 6 142.8022.70/18,937
14.2/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3+ Šumperk144.00 4 142.80 0 142.8022.70/18,933
16.2/U23WALTER Jakub 1998 2 Olomouc141.10 2 145.10 6 143.1023.00/19,229
17.5/DMKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc139.40 6 143.80 6 145.4025.30/21,125
18.3/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc143.80 2 148.60 4 145.8025.70/21,424
19.1/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc141.70 6 154.80 10 147.7027.60/23,023
20.4/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc147.10 6 135.50 14 149.5029.40/24,522
21.6/DMŠMAKAL Petr 2003 3+ Litovel146.30 4 146.10 28 150.3030.20/25,121
22.7/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3+ Šumperk149.30 2 149.70 4 151.3031.20/26,020
23.5/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 Olomouc150.20 2 159.80 8 152.2032.10/26,719
24.6/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc148.20 8 150.00 8 156.2036.10/30,118
25.2/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc159.10 0 161.70 12 159.1039.00/32,517
26.7/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc151.60 8 158.20 14 159.6039.50/32,916
27.3/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc159.10 2 169.40 4 161.1041.00/34,115
28.4/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc153.50 8 159.70 16 161.5041.40/34,514
28.7/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel161.50 0 172.10 10 161.5041.40/34,513
28.8/DMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc155.50 6 164.50 64 161.5041.40/34,512
31.1/VSSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná157.90 4 162.30 8 161.9041.80/34,811
32.9/DMLOUN Matěj 2004 3 Šumperk158.40 4 158.90 60 162.4042.30/35,210
33.5/ZMKUPKA Lukáš 2007 3 Tzunami164.60 6 179.30 10 170.6050.50/42,09
34.10/DMSALAJ František 2004 3+ Litovel159.50 12 168.00 8 171.5051.40/42,88
35.8/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc166.10 6 171.20 12 172.1052.00/43,37
36.11/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná166.50 6 165.00 12 172.5052.40/43,66
37.6/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí167.10 8 170.10 18 175.1055.00/45,85
38.9/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno173.10 8 180.10 10 181.1061.00/50,84
39.10/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc181.20 4 174.40 10 184.4064.30/53,53
40.11/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel177.20 8 174.40 14 185.2065.10/54,22
41.12/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc4.00 999 176.50 18 194.5074.40/61,91
42.7/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava203.80 6 201.20 10 209.8089.70/74,70
43.8/ZMBAAR Dominik 2007 KK Opava214.80 8 219.00 10 222.80102.70/85,50
  PAPULA Jan 2005 3+ Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl