Pardubický slalom na voleji

21.07.2019   řeka Chrudimka
ředitel: Jindra Outrata   vrchní rozhodčí: Zdenka Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky93.10 0 92.20 0 92.20 66
2.1/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.97.50 0 91.70 2 93.701.50/1,662
3.1/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.101.80 0 101.20 2 101.809.60/10,458
4.1/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB104.70 0 101.90 0 101.909.70/10,554
5.2/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov103.30 4 102.30 0 102.3010.10/11,050
5.2/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.115.50 2 102.30 0 102.3010.10/11,046
7.3/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily105.10 2 98.50 4 102.5010.30/11,242
8.1/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.109.40 0 107.50 0 107.5015.30/16,638
9. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto115.00 4 108.10 0 108.1015.90/17,234
10.2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.113.90 0 107.70 4 111.7019.50/21,130
11.1/ZMBOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.116.00 2 111.80 0 111.8019.60/21,326
12.1/U23VESELÝ František 2000 Trutnov111.50 2 110.90 2 112.9020.70/22,522
13.2/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov117.30 2 115.10 0 115.1022.90/24,818
14.4/DMVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště112.50 4 115.20 4 116.5024.30/26,414
15.2/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.113.80 4 4.00 999 117.8025.60/27,813
16. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.128.90 0 118.30 0 118.3026.10/28,312
17.1/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.125.60 0 120.40 0 120.4028.20/30,611
18.3/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3+ Dv.Král.121.80 2 122.10 2 123.8031.60/34,310
19.1/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto133.30 0 125.00 0 125.0032.80/35,69
20.4/VMHAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.138.00 6 125.90 0 125.9033.70/36,68
21.5/VMNOVOTNÝ Tomáš 1978 Pardub.128.90 0 130.80 2 128.9036.70/39,87
22.2/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště136.40 2 130.60 2 132.6040.40/43,86
23.2/VSBOCH Pavel 1951 Semily135.20 0 133.40 2 135.2043.00/46,65
24.3/ZSHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.133.80 4 139.40 2 137.8045.60/49,54
25.2/ZMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto157.90 0 143.40 0 143.4051.20/55,53
26.1/PZKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.147.90 54 143.50 2 145.5053.30/57,80
27.3/ZMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto149.10 2 147.40 0 147.4055.20/59,92
28.4/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.156.10 2 154.50 0 154.5062.30/67,61
29.5/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.174.60 0 176.40 2 174.6082.40/89,40
30.2/PZJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto195.50 2 196.40 2 197.50105.30/114,20
31.6/ZMZUNA Viilém 2007 3 Semily228.60 4 206.80 8 214.80122.60/133,00
32.3/PZKUDĚJ Jan 2011 Trutnov248.90 8 237.10 8 245.10152.90/165,80
  PREISLER Tomáš 1992 Pardub.2040.00 4 4.00 999 999.00 0
  ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FRANKOTA Matěj 2008 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUFFER Jakub 2007 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl