Pardubický slalom na voleji

21.07.2019   řeka Chrudimka
ředitel: Jindra Outrata   vrchní rozhodčí: Zdenka Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky93.10 0 92.20 0 92.20
2K1M/2BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.97.50 0 91.70 2 93.70
3K1M/3MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.101.80 0 101.20 2 101.80
4K1M/4BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB104.70 0 101.90 0 101.90
5K1M/5MÍL Jakub 2003 2 Trutnov103.30 4 102.30 0 102.30
6K1M/5HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.115.50 2 102.30 0 102.30
7K1M/7LACINA Jakub 2003 2 Semily105.10 2 98.50 4 102.50
8K1M/8ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.109.40 0 107.50 0 107.50
9K1M/9KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto115.00 4 108.10 0 108.10
10C1M/1TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.116.80 0 109.50 0 109.50
11K1M/10OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.113.90 0 107.70 4 111.70
12K1M/11BOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.116.00 2 111.80 0 111.80
13K1M/12VESELÝ František 2000 Trutnov111.50 2 110.90 2 112.90
14K1M/13MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov117.30 2 115.10 0 115.10
15C1M/2MÍL Jakub, 2003, Trutnov MÍL Jakub 2003 2 Trutnov116.40 0 120.00 0 116.40
16K1M/14VIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště112.50 4 115.20 4 116.50
17C1M/3LACINA Richard 1967 3+ Semily116.70 0 118.10 0 116.70
18K1M/15KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.113.80 4 4.00 999 117.80
19K1W/1ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.118.40 0 118.00 0 118.00
20K1M/16CINKO Radek 1993 3+ Pardub.128.90 0 118.30 0 118.30
21C1M/4LACINA Jakub 2003 3+ Semily118.70 0 122.80 2 118.70
22C1M/5ZÁRUBA Martin 1974 3+ Dv.Král.119.70 0 119.20 0 119.20
23K1M/17PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.125.60 0 120.40 0 120.40
24K1W/2BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB122.70 0 121.90 0 121.90
25K1W/3ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto122.10 0 124.30 2 122.10
26C1M/6BEIER Alva 2005 3+ Trutnov123.30 0 126.10 2 123.30
27K1W/4BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.124.00 0 123.30 0 123.30
28K1M/18JÁNSKÝ Pavel 1975 3+ Dv.Král.121.80 2 122.10 2 123.80
29K1M/19ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto133.30 0 125.00 0 125.00
30K1M/20HAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.138.00 6 125.90 0 125.90
31C1M/7BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.126.80 0 128.70 2 126.80
32K1M/21NOVOTNÝ Tomáš 1978 Pardub.128.90 0 130.80 2 128.90
33C2M/1LACINA Richard
LACINA Jakub
1967
2003
Semily
Semily
130.00 4 129.70 2 131.70
34K1W/5BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB134.70 0 132.40 0 132.40
35C2M/2HANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
147.60 4 130.50 2 132.50
36K1M/22BERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště136.40 2 130.60 2 132.60
37C2X/1ZÁRUBOVÁ Michaela
ZÁRUBA Martin
1986
1974
2 Dv.Král.
Dv.Král.
133.80 0 135.20 0 133.80
38K1W/6KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.133.90 0 137.30 0 133.90
39C1M/8OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.132.90 2 132.00 2 134.00
40C2X/2KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
132.40 2 134.20 0 134.20
41K1M/23BOCH Pavel 1951 Semily135.20 0 133.40 2 135.20
42K1M/24HANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.133.80 4 139.40 2 137.80
43C1W/1BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.139.30 4 135.90 2 137.90
44K1W/7JANSKÁ Lucie 2006 3 Dv.Král.137.10 6 136.20 2 138.20
45C1M/9MÍL Pavel 1967 3 Trutnov139.80 0 144.10 0 139.80
46K1W/8HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.144.50 0 142.40 0 142.40
47K1M/25KVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto157.90 0 143.40 0 143.40
48K1M/26KONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.147.90 54 143.50 2 145.50
49C2X/3ŽĎÁRSKÁ Laura
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2006
2005
3 Pardub.
Vys.Mýto
147.30 0 151.50 2 147.30
50K1M/27VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto149.10 2 147.40 0 147.40
51K1W/9MARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov147.90 0 151.90 2 147.90
52C1W/2ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3 Dv.Král.151.30 2 148.10 0 148.10
53K1W/10VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.148.60 2 148.50 0 148.50
54C1M/10CINKO Radek 1993 Pardub.157.60 4 148.80 0 148.80
55K1W/11BEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov149.50 0 151.30 0 149.50
56C2M/3KREJZA Filip
ZRZAVÝ Jakub
1989
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
155.40 4 148.00 2 150.00
57K1W/12KONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.150.10 0 155.90 0 150.10
58C2X/4KLIŠČOVÁ Barbora
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
150.50 4 146.60 4 150.60
59C2M/4MÍL Jakub
MÍL Pavel
2003
1967
3 Trutnov
Trutnov
153.10 4 151.70 2 153.70
60K1M/28KONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.156.10 2 154.50 0 154.50
61C1W/3ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto159.00 0 155.60 2 157.60
62C1M/11ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto164.30 0 170.20 0 164.30
63C2X/5VORLOVÁ Darina
MÍL Pavel
1984
1967
3 Pardub.
Trutnov
167.30 2 170.30 4 169.30
64C1M/12KVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto190.00 0 165.40 6 171.40
65K1M/29PAJTINA Tomáš 2008 Pardub.174.60 0 176.40 2 174.60
66C2X/6MAREK Lukáš
MARKOVÁ Kristýna
1980
2009
Trutnov
Trutnov
183.70 2 173.30 4 177.30
67K1W/13HAINOVÁ Rosalie 2007 Dv.Král.194.70 4 176.40 2 178.40
68C2M/5BOCH Pavel
ZUNA Viilém
1951
2007
Semily
Semily
174.20 6 182.60 0 180.20
69C1M/13KONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.179.90 2 177.30 52 181.90
70C1W/4VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.182.70 6 180.70 4 184.70
71C2M/6KVAPIL Ondřej
VOSMEK Jáchym
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
181.90 6 199.20 54 187.90
72C2X/7HAVIÁROVÁ Zuzana
HANUŠ Tomáš
2005
2005
Třebech.
Třebech.
187.30 2 186.70 6 189.30
73C1M/14VOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto189.50 2 203.40 4 191.50
74K1M/30JETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto195.50 2 196.40 2 197.50
75C1M/15KONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.204.00 2 202.80 2 204.80
76C2M/7KONVALINKA Šťepán
KONVALINKA Ondřej
2009
2007
Pardub.
Pardub.
203.00 4 223.20 14 207.00
77K1M/31ZUNA Viilém 2007 3 Semily228.60 4 206.80 8 214.80
78K1W/14MARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov227.90 4 217.30 8 225.30
79K1M/32KUDĚJ Jan 2011 Trutnov248.90 8 237.10 8 245.10
Oddíl

Historie procházení