Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů

11.07.2020   Pardubice - řeka Chrudimka
ředitel: Jindra Outrata   vrchní rozhodčí: Zdenka Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
r-body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto92.73 2 92.25 0 92.25 62
2.1/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB96.67 4 94.72 0 94.722.47/2,758
3.1/DSMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.94.51 2 94.03 2 96.033.78/4,154
4.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.97.59 0 97.05 2 97.595.34/5,850
5.1/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.98.74 0 98.56 0 98.566.31/6,846
6.1/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště102.88 58 94.73 4 98.736.48/7,042
7.2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.98.86 0 117.63 50 98.866.61/7,238
8.3/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.98.31 2 101.43 2 100.318.06/8,734
9.2/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov100.82 2 101.28 0 101.289.03/9,830
10. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.105.26 0 112.26 6 105.2613.01/14,126
11.1/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.106.39 4 111.11 6 110.3918.14/19,725
12.1/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.112.82 50 110.63 0 110.6318.38/19,924
13.2/U23RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.109.70 2 109.64 2 111.6419.39/21,023
14.2/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto109.85 2 113.47 4 111.8519.60/21,222
15.4/VBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec115.61 2 113.10 0 113.1020.85/22,621
16.1/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.117.49 54 113.33 0 113.3321.08/22,920
17.3/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa114.23 0 119.36 2 114.2321.98/23,819
18.2/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto108.61 106 108.36 6 114.3622.11/24,018
19.5/VČERMÁK Vlastimil   3 Štětí115.69 0 118.53 0 115.6923.44/25,417
20.3/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště117.82 4 114.17 2 116.1723.92/25,916
21.2/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.116.58 2 118.28 2 118.5826.33/28,515
22.3/ZMSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná119.05 0 116.74 4 119.0526.80/29,114
23.6/VPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí119.18 0 125.65 2 119.1826.93/29,213
24.4/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto121.79 2 120.40 0 120.4028.15/30,512
25.2/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec125.98 0 124.13 0 124.1331.88/34,611
26.4/ZMKULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.124.75 0 125.93 2 124.7532.50/35,210
27.5/ZSSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.124.46 54 125.52 0 125.5233.27/36,19
28.3/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov126.09 0 127.10 0 126.0933.84/36,78
29.6/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.126.53 0 126.67 0 126.5334.28/37,27
30.2/DSLUSTIG Šimon 2003 Pardub.140.10 2 132.54 0 132.5440.29/43,76
31.3/DSLUSTIG Josef 2003 Pardub.135.39 52 136.98 2 138.9846.73/50,75
32.7/ZSŠRÁMEK David 2007 Pardub.143.22 50 143.04 2 145.0452.79/57,24
33. JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov147.55 0 146.99 2 147.5555.30/59,93
34.1/PZJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto152.39 0 152.95 2 152.3960.14/65,20
35.8/ZSMAREK Jan 2007 Třebech.154.72 4 154.20 2 156.2063.95/69,32
36.2/PZKUDĚJ Jan 2011 Trutnov153.90 8 152.67 8 160.6768.42/74,20
37.4/VSNEDVÍDEK František   3 Dv.Král.121.55 50 129.15 52 171.5579.30/86,01
38.3/PZKOFROŇ Lukáš 2010 Benátky169.17 6 169.09 6 175.0982.84/89,80
39.5/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto181.94 0 169.69 8 177.6985.44/92,60
40.9/ZSMUK Matěj 2007 Turnov180.98 6 176.49 4 180.4988.24/95,70
41.6/ZMJAROLÍMEK David 2009 Turnov204.30 2 178.96 2 180.9688.71/96,20
42.7/ZMKALA Matouš   Štětí187.90 8 182.17 4 186.1793.92/101,80
43.8/ZMČERMÁK Daniel   Štětí198.48 12 202.13 58 210.48118.23/128,20
  STEHNO Max 2010 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl