Slalom na voleji

12.07.2020   Pardubice - řeka Chrudimka
ředitel: Jindra Outrata   vrchní rozhodčí: Zdenka Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
r-body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto95.39 0 93.61 0 93.61 55
2.1/DSMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.95.19 4 95.60 0 95.601.99/2,151
3.1/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště98.50 0 98.54 4 98.504.89/5,247
4.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.103.64 2 99.11 0 99.115.50/5,943
5.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.100.58 0 136.97 60 100.586.97/7,439
6.2/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.100.48 2 102.31 2 102.488.87/9,535
7.1/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov102.94 0 102.94 0 102.949.33/10,031
8.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto105.29 50 106.63 2 108.6315.02/16,027
9.2/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.109.01 2 108.04 50 111.0117.40/18,626
10.1/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.113.16 0 112.26 0 112.2618.65/19,925
11. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.113.70 0 114.87 10 113.7020.09/21,524
12.2/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto114.26 4 114.67 0 114.6721.06/22,523
13.1/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.114.92 0 113.99 2 114.9221.31/22,822
14.2/U23RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.115.37 2 113.57 2 115.5721.96/23,521
15.3/VBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec116.96 0 116.35 0 116.3522.74/24,320
16.3/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.114.57 4 112.45 4 116.4522.84/24,419
17.4/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště114.95 2 116.29 4 116.9523.34/24,918
18.2/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa117.89 0 116.98 0 116.9823.37/25,017
19.2/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.116.36 2 120.78 0 118.3624.75/26,416
20.5/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto120.26 0 119.48 0 119.4825.87/27,615
21.3/ZMSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná121.53 52 119.98 0 119.9826.37/28,214
22.4/VČERMÁK Vlastimil   3 Štětí121.70 4 120.47 0 120.4726.86/28,713
23.5/VPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí124.26 0 121.74 0 121.7428.13/30,112
24.4/ZMKULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.122.37 2 122.12 0 122.1228.51/30,511
25.6/ZSSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.139.84 8 122.61 2 124.6131.00/33,110
26.2/VSNEDVÍDEK František   3 Dv.Král.126.12 0 128.61 2 126.1232.51/34,79
27.3/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec126.61 0 126.44 2 126.6133.00/35,38
28.4/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov127.29 0 132.61 0 127.2933.68/36,07
29.7/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.125.69 4 129.02 2 129.6936.08/38,56
30.2/DSLUSTIG Šimon 2003 Pardub.134.09 2 131.59 2 133.5939.98/42,75
31.8/ZSŠRÁMEK David 2007 Pardub.139.36 0 135.89 0 135.8942.28/45,24
32. JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov156.23 2 142.82 0 142.8249.21/52,63
33.3/DSLUSTIG Josef 2003 Pardub.147.60 4 136.94 6 142.9449.33/52,72
34.1/PZSTEHNO Max 2010 Pardub.156.97 2 147.94 0 147.9454.33/58,00
35.9/ZSMAREK Jan 2007 Třebech.164.32 8 150.87 4 154.8761.26/65,41
36.2/PZKUDĚJ Jan 2011 Trutnov154.71 6 160.45 6 160.7167.10/71,70
37.3/PZJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto157.71 6 161.84 0 161.8468.23/72,90
38.5/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto174.14 2 162.98 2 164.9871.37/76,20
39.6/ZMJAROLÍMEK David 2009 Turnov182.50 2 173.47 0 173.4779.86/85,30
40.7/ZMKALA Matouš   Štětí200.64 14 175.05 6 181.0587.44/93,40
41.10/ZSMUK Matěj 2007 Turnov180.38 4 189.81 2 184.3890.77/97,00
42.8/ZMČERMÁK Daniel   Štětí210.70 62 219.62 12 231.62138.01/147,40
  KOFROŇ Lukáš 2010 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení