Slalom na voleji

12.07.2020   Pardubice - řeka Chrudimka
ředitel: Jindra Outrata   vrchní rozhodčí: Zdenka Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto132.58 0 126.56 0 126.56 4
2. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3 Dv.Král.129.83 0 128.91 2 129.833.27/2,63
3. VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub.150.99 2 140.41 0 140.4113.85/10,92
4.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov152.64 0 147.47 0 147.4720.91/16,51
5.1/VMVORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.163.21 4 166.66 4 167.2140.65/32,10
  JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMŠANDL Lukáš 1983 2 SKVS ČB104.46 4 102.99 0 102.99 28
2.2/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.104.77 0 104.30 0 104.301.31/1,324
3. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto106.02 2 106.40 0 106.403.41/3,320
4.1/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.106.59 4 106.71 4 110.597.60/7,416
5.1/VZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.111.27 0 112.72 0 111.278.28/8,015
6.1/U23RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.111.51 2 112.00 4 113.5110.52/10,214
7.2/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.110.75 4 112.61 2 114.6111.62/11,313
8.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov118.52 2 122.93 0 120.5217.53/17,012
9.1/ZSRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.121.98 0 126.85 2 121.9818.99/18,411
10.2/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec122.85 0 121.37 2 122.8519.86/19,310
11.3/VČERMÁK Vlastimil   3 Štětí126.16 0 123.99 2 125.9923.00/22,39
12.4/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.140.03 4 126.52 2 128.5225.53/24,88
13.3/VSNEDVÍDEK František   3 Dv.Král.130.66 0 132.71 0 130.6627.67/26,97
14.5/VPISKÁČEK Pavel 1970 Štětí135.40 0 136.65 2 135.4032.41/31,56
15.2/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto132.11 4 144.35 2 136.1133.12/32,25
16.2/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto143.54 0 138.14 0 138.1435.15/34,14
17.6/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov138.51 0 137.78 2 138.5135.52/34,53
18.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 Pardub.144.68 0 148.70 2 144.6841.69/40,52
19.3/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.147.33 20 147.62 0 147.6244.63/43,31
20.2/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.152.44 6 160.14 2 158.4455.45/53,80
21.4/ZSSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto170.55 4 175.31 6 174.5571.56/69,50
22.4/VSPISKÁČEK Jan   Štětí209.52 0 193.44 0 193.4490.45/87,80
  ČERNÍK Jan 2005 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMTATÍČEK Miroslav
ŠANDL Lukáš
1985
1983
3 Pardub.
SKVS ČB
119.22 12 109.93 0 109.93 11
2.1/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
110.12 0 109.27 6 110.120.19/0,27
3.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952 2 Trutnov
Dv.Král.
135.10 0 130.84 0 130.8420.91/19,03
4.1/DMZRZAVÝ Jakub
VIRAGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
133.97 6 134.93 0 134.9325.00/22,72
5. ČERMÁK Vlastimil
ČERMÁK Daniel
  Štětí
Štětí
160.67 4 158.39 0 158.3948.46/44,11
6.1/ZSKONVALINKA Štěpán
KONVALINKA Ondřej
2009
2007
3 Pardub.
Pardub.
162.10 8 163.74 6 169.7459.81/54,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.110.43 0 107.07 0 107.07 14
2.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.113.07 0 114.57 0 113.076.00/5,610
3.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto114.03 0 114.08 0 114.036.96/6,59
4.2/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.127.00 0 127.48 2 127.0019.93/18,68
5.1/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.130.94 0 129.63 0 129.6322.56/21,17
6.2/DSŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.129.47 2 128.82 4 131.4724.40/22,86
7.1/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov131.90 0 132.97 2 131.9024.83/23,25
8. VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub.132.49 2 159.49 2 134.4927.42/25,64
9.2/VMVORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.136.72 4 141.49 2 140.7233.65/31,43
10.3/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.141.18 0 149.56 4 141.1834.11/31,92
11.1/PZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.156.10 4 143.81 2 145.8138.74/36,20
12.1/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov147.58 0 153.78 4 147.5840.51/37,81
13.2/ZMVIKOVÁ Anna   Trutnov169.20 0 164.23 4 168.2361.16/57,10
14.2/PZELIÁŠOVÁ Anneli   Trutnov170.05 12 164.16 18 182.0574.98/70,00
15.3/DMHOVORKOVÁ Martina   Třebech.178.53 6 182.18 6 184.5377.46/72,30
  HOLUBOVÁ Nela 2007 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 3 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁKOVÁ Anna 2005 3 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAMEŠOVÁ Věra 1955 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto95.39 0 93.61 0 93.61 55
2.1/DSMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.95.19 4 95.60 0 95.601.99/2,151
3.1/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště98.50 0 98.54 4 98.504.89/5,247
4.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.103.64 2 99.11 0 99.115.50/5,943
5.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.100.58 0 136.97 60 100.586.97/7,439
6.2/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.100.48 2 102.31 2 102.488.87/9,535
7.1/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov102.94 0 102.94 0 102.949.33/10,031
8.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto105.29 50 106.63 2 108.6315.02/16,027
9.2/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.109.01 2 108.04 50 111.0117.40/18,626
10.1/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.113.16 0 112.26 0 112.2618.65/19,925
11. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.113.70 0 114.87 10 113.7020.09/21,524
12.2/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto114.26 4 114.67 0 114.6721.06/22,523
13.1/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.114.92 0 113.99 2 114.9221.31/22,822
14.2/U23RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.115.37 2 113.57 2 115.5721.96/23,521
15.3/VBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec116.96 0 116.35 0 116.3522.74/24,320
16.3/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.114.57 4 112.45 4 116.4522.84/24,419
17.4/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště114.95 2 116.29 4 116.9523.34/24,918
18.2/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa117.89 0 116.98 0 116.9823.37/25,017
19.2/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.116.36 2 120.78 0 118.3624.75/26,416
20.5/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto120.26 0 119.48 0 119.4825.87/27,615
21.3/ZMSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná121.53 52 119.98 0 119.9826.37/28,214
22.4/VČERMÁK Vlastimil   3 Štětí121.70 4 120.47 0 120.4726.86/28,713
23.5/VPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí124.26 0 121.74 0 121.7428.13/30,112
24.4/ZMKULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.122.37 2 122.12 0 122.1228.51/30,511
25.6/ZSSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.139.84 8 122.61 2 124.6131.00/33,110
26.2/VSNEDVÍDEK František   3 Dv.Král.126.12 0 128.61 2 126.1232.51/34,79
27.3/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec126.61 0 126.44 2 126.6133.00/35,38
28.4/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov127.29 0 132.61 0 127.2933.68/36,07
29.7/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.125.69 4 129.02 2 129.6936.08/38,56
30.2/DSLUSTIG Šimon 2003 Pardub.134.09 2 131.59 2 133.5939.98/42,75
31.8/ZSŠRÁMEK David 2007 Pardub.139.36 0 135.89 0 135.8942.28/45,24
32. JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov156.23 2 142.82 0 142.8249.21/52,63
33.3/DSLUSTIG Josef 2003 Pardub.147.60 4 136.94 6 142.9449.33/52,72
34.1/PZSTEHNO Max 2010 Pardub.156.97 2 147.94 0 147.9454.33/58,00
35.9/ZSMAREK Jan 2007 Třebech.164.32 8 150.87 4 154.8761.26/65,41
36.2/PZKUDĚJ Jan 2011 Trutnov154.71 6 160.45 6 160.7167.10/71,70
37.3/PZJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto157.71 6 161.84 0 161.8468.23/72,90
38.5/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto174.14 2 162.98 2 164.9871.37/76,20
39.6/ZMJAROLÍMEK David 2009 Turnov182.50 2 173.47 0 173.4779.86/85,30
40.7/ZMKALA Matouš   Štětí200.64 14 175.05 6 181.0587.44/93,40
41.10/ZSMUK Matěj 2007 Turnov180.38 4 189.81 2 184.3890.77/97,00
42.8/ZMČERMÁK Daniel   Štětí210.70 62 219.62 12 231.62138.01/147,40
  KOFROŇ Lukáš 2010 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ZÁRUBOVÁ Michaela
ZÁRUBA Martin
1986
1974
2 Dv.Král.
Dv.Král.
120.59 2 121.49 2 122.59 19
2.1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
127.46 0 135.21 2 127.464.87/4,015
3.1/DSKLIŠČOVÁ Barbora
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
136.68 0 145.26 2 136.6814.09/11,511
4.2/VMVORLOVÁ Darina
VOREL Zdeněk
1984
1974
2 Pardub.
Pardub.
134.38 6 135.58 2 137.5814.99/12,27
5.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
143.19 0 142.27 0 142.2719.68/16,13
6. VALÍKOVÁ Radka
CINKO Radek
1991
1993
Pardub.
Pardub.
157.18 12 154.22 2 156.2233.63/27,42
7. BREBTOVÁ Rozálie
BREBTA Vladimír
2012
1972
Jablonec
Jablonec
165.99 0 160.40 0 160.4037.81/30,80
8.1/VJAROLÍMEK Otta
JAROLÍMKOVÁ Věra
1961
1966
Turnov
Turnov
163.85 0 162.57 0 162.5739.98/32,61
9.1/ZMSAMEK Petr
SAMKOVÁ Valerie
2008
2011
Třebech.
Třebech.
182.03 16 171.35 16 187.3564.76/52,80
10.2/DMHAVIÁROVÁ Zuzana
MAREK Jan
2005
2007
3 Třebech.
Třebech.
187.84 14 184.08 14 198.0875.49/61,60
  HORÁK David
BROŽOVÁ Petra
1976
1994
3 Frol
Frol
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení