Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka

09.08.2020   USD Veltrusy
ředitel: Patrik Šeba   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BAYN Nele   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.114.73 0 118.33 2 114.73 0
2. MATULKOVÁ Jana, 1996, Dukla B. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.114.41 4 121.10 8 118.413.68/3,240
3.1/ZSERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha120.91 4 123.63 52 124.9110.18/8,928
4.1/DMKRECH Lucie   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.127.01 2 123.52 2 125.5210.79/9,40
5. BERGNER Victoria   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.124.04 2 4.00 999 126.0411.31/9,90
6.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK126.61 2 125.10 2 127.1012.37/10,822
7.1/DSLEWANDOWSKI Zola   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.121.72 8 124.35 6 129.7214.99/13,10
8.2/DMGÖTZE Lena   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.135.60 4 147.63 2 139.6024.87/21,70
9.2/DSESTANGUET Youlia   9 Pau138.34 4 154.11 56 142.3427.61/24,10
10.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava160.29 6 135.01 8 143.0128.28/24,616
11.3/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn156.07 108 139.33 16 155.3340.60/35,410
12.1/ZMKRECH Neele   9 TSV 1880 Gera158.93 4 178.08 14 162.9348.20/42,00
13.3/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Dukla B.172.63 14 143.34 20 163.3448.61/42,44
14.4/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha147.14 110 148.60 18 166.6051.87/45,23
15.5/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn153.46 112 4.00 999 265.46150.73/131,42
16.4/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand166.81 110 213.14 62 275.14160.41/139,81
  FOX Jessica   9 Fox team4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HANIKA Leon   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.104.30 0 103.20 4 104.30 0
2. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha105.08 4 104.21 2 106.211.91/1,8108
3.1/U23URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk105.36 2 104.83 4 107.363.06/2,996
4.1/DSROYLE Luc   9 Stafford and Stone Canoe Club106.07 2 109.88 2 108.073.77/3,60
5. STRAUSS Franz   9 AKV Augsburg108.41 0 109.56 0 108.414.11/3,90
6.1/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha112.78 0 112.31 2 112.788.48/8,190
7.2/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB112.14 2 111.02 2 113.028.72/8,484
8.3/DMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha113.13 0 117.53 4 113.138.83/8,578
9.4/DMGOSSE Franz   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.112.58 2 111.65 4 114.5810.28/9,90
10.2/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB112.70 2 130.74 8 114.7010.40/10,072
11.3/DSGINZEL Konrad   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.113.13 8 109.82 6 115.8211.52/11,00
12.4/DSOLTMANNS Malte   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.116.06 0 115.48 8 116.0611.76/11,30
13.1/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor122.23 0 116.76 0 116.7612.46/11,966
14.5/DMFRÖHLICH Til   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.119.32 4 118.84 0 118.8414.54/13,90
15.6/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha118.44 2 125.36 6 120.4416.14/15,560
16. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy124.51 8 120.72 0 120.7216.42/15,754
17.7/DMROYLE Christopher   9 Stafford and Stone Canoe Club119.89 6 119.05 52 125.8921.59/20,70
18. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB116.37 54 122.57 4 126.5722.27/21,448
19.2/ZSZIMMERMANN Niels   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.118.73 10 141.17 2 128.7324.43/23,40
20.5/DSWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn128.53 2 137.90 12 130.5326.23/25,142
21.8/DMSPROTOWSKY Erik   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.135.17 8 123.05 8 131.0526.75/25,60
22.3/ZSBENZIEN Jonas   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.133.88 6 126.94 6 132.9428.64/27,50
23.1/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK142.26 58 129.49 6 135.4931.19/29,936
24.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav130.74 8 131.79 4 135.7931.49/30,230
25.9/DMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice127.87 8 130.02 6 135.8731.57/30,324
26.4/ZSBOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand129.26 14 128.19 8 136.1931.89/30,618
27.5/ZSSACHERS Felix   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.135.89 10 129.86 8 137.8633.56/32,20
28.6/ZSVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand145.08 6 135.20 6 141.2036.90/35,412
29.7/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha136.67 6 144.29 204 142.6738.37/36,86
30.10/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice137.52 6 143.91 6 143.5239.22/37,65
31.11/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol166.39 8 136.41 8 144.4140.11/38,54
32.6/DSKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn143.37 8 121.29 54 151.3747.07/45,13
33.8/ZSVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand169.99 4 170.01 54 173.9969.69/66,82
34.1/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa151.58 58 160.13 18 178.1373.83/70,81
35.9/ZSMAREK Kryštof 2006 Roudnice142.38 156 135.35 210 298.38194.08/186,10
  PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSHAVRÁNEK Jakub
SEMERÁD Adam
2002
2004
3 Roudnice
Roudnice
127.18 264 160.31 22 182.31 3
2.1/ZSMAREK Kryštof
SEMERÁD Jakub
2006
2006
3 Roudnice
Roudnice
182.22 68 166.53 26 192.5310.22/5,62
3.2/DSTARABA Matyáš
KOVAŘÍK Vít
2004
2003
3 KK Brand
KK Brand
149.22 358 197.01 74 271.0188.70/48,71

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. GOSSE Nele   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.121.06 6 111.36 0 111.36 0
2.1/DMKRECH Lucie   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.112.47 2 113.00 0 113.001.64/1,50
3. BERGNER Victoria   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.117.17 0 113.70 0 113.702.34/2,10
4. MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B.116.16 0 112.48 4 116.164.80/4,3142
5.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy117.08 2 114.17 2 116.174.81/4,3136
6. BAYN Nele   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.115.34 2 115.84 2 117.345.98/5,40
7.2/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB118.46 52 115.66 2 117.666.30/5,7130
8.3/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha116.97 6 117.83 0 117.836.47/5,8124
9.2/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky126.19 0 115.96 2 117.966.60/5,9118
10.1/ZSTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus116.10 2 116.02 2 118.026.66/6,0112
11.3/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK117.03 4 116.22 2 118.226.86/6,2106
12.4/DMALTMAN Marcella   9 Potomac Whitewater Racing Cent116.57 2 115.76 6 118.577.21/6,50
13. KALETKA Fiona   9 ex U18114.73 4 114.11 50 118.737.37/6,60
14.4/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha121.50 2 117.63 2 119.638.27/7,4100
15.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK119.95 2 120.30 2 121.9510.59/9,594
16.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava124.41 8 122.76 0 122.7611.40/10,288
17.5/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy126.80 8 123.26 0 123.2611.90/10,782
19.3/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice130.70 8 125.17 0 125.1713.81/12,476
20.5/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Dukla B.123.85 56 119.93 6 125.9314.57/13,170
21.6/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha124.55 2 128.24 4 126.5515.19/13,664
22.7/DMJABSCHINSKY Ida   9 SV SCHOTT Jena e.V.132.99 0 126.37 4 130.3719.01/17,10
23.4/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand132.86 4 128.52 2 130.5219.16/17,258
24. ZIMOVÁ Marie 1992 2 Roudnice135.25 0 129.57 2 131.5720.21/18,152
25.8/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha123.81 8 122.88 56 131.8120.45/18,446
26.6/DSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2+ USK Pha120.45 56 126.43 6 132.4321.07/18,940
27.9/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn122.22 52 125.61 8 133.6122.25/20,034
28.7/DSESTANGUET Youlia   9 Pau130.36 4 131.53 50 134.3623.00/20,70
29.5/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice131.29 4 136.92 8 135.2923.93/21,528
30.6/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn122.05 58 131.31 4 135.3123.95/21,522
31.7/ZSALTMAN Isabella   9 Potomac Whitewater Racing Cent133.61 2 134.19 2 135.6124.25/21,80
32.10/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor128.38 10 131.40 8 138.3827.02/24,316
33.11/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy142.97 2 145.15 6 144.9733.61/30,210
34. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor139.62 10 145.70 52 149.6238.26/34,49
35.8/ZSCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy144.30 8 149.24 6 152.3040.94/36,88
36.1/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk150.53 4 173.39 6 154.5343.17/38,87
37.2/ZMKRECH Neele   9 TSV 1880 Gera156.75 6 138.20 50 162.7551.39/46,10
38.3/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand184.60 58 151.05 12 163.0551.69/46,46
39.9/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy243.64 68 168.06 8 176.0664.70/58,15
40.4/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand167.20 56 166.59 12 178.5967.23/60,44
41.12/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol160.11 22 173.77 258 182.1170.75/63,53
42.5/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor173.14 16 1.00 999 189.1477.78/69,82
43.10/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand175.48 60 203.54 4 207.5496.18/86,41
44.8/DSKRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha154.05 104 158.75 206 258.05146.69/131,70
  SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ESTANGUET Rozmarina   9 Pau4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Hana 2004 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOX Jessica   9 Fox team4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BREMER Tim   9 ex U1896.00 2 97.36 2 98.00 0
2. DILLI Maxi   9 ex U1896.45 52 98.41 0 98.410.41/0,40
3. RÖLLER Tillmann   9 ex U18101.06 0 105.96 8 101.063.06/3,10
4.1/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk99.88 2 98.98 4 101.883.88/4,0384
5.1/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk100.34 2 103.48 8 102.344.34/4,4378
6.2/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice104.17 2 100.70 2 102.704.70/4,8372
7.3/DMBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.109.98 54 103.74 0 103.745.74/5,9366
8.1/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky104.75 0 108.55 4 104.756.75/6,9360
9.4/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.106.98 2 103.00 2 105.007.00/7,1354
9. THOMAS Strauss   9 ex U18103.00 2 100.81 50 105.007.00/7,10
11.1/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy106.95 0 109.28 6 106.958.95/9,1348
12.2/DSPOHL Vincent   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.106.98 0 107.96 56 106.988.98/9,20
13.5/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB107.43 0 108.18 4 107.439.43/9,6342
14.1/VFORMELLA Christian   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.112.57 2 109.14 0 109.1411.14/11,40
15.6/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy105.22 4 107.37 54 109.2211.22/11,4336
16.2/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus108.31 2 108.11 6 110.3112.31/12,6330
17.3/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB108.99 2 121.06 110 110.9912.99/13,3324
18.7/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha109.79 2 111.95 2 111.7913.79/14,1318
19.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy112.59 0 113.53 0 112.5914.59/14,9312
20.8/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice110.61 2 107.59 8 112.6114.61/14,9306
21.9/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy114.22 6 112.63 0 112.6314.63/14,9300
22.10/DMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.109.17 4 109.26 4 113.1715.17/15,5294
23.11/DMROYLE Christopher   9 Stafford and Stone Canoe Club111.94 6 113.79 0 113.7915.79/16,10
24.1/ZSZIMMERMANN Niels   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.116.04 0 110.14 4 114.1416.14/16,50
25. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky108.83 6 108.61 60 114.8316.83/17,2288
26.2/ZSSACHERS Felix   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.114.99 0 116.56 2 114.9916.99/17,30
27.12/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha113.07 6 115.30 0 115.3017.30/17,7282
28.3/DSPOSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava109.59 56 113.63 2 115.6317.63/18,0276
29.2/VMJANČAR Filip 1976 2 USK Pha113.99 2 116.02 2 115.9917.99/18,4270
29. HÁJEK Michal 1986 3+ Ostrava109.99 6 120.56 10 115.9917.99/18,4264
31.4/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky120.45 56 111.20 6 117.2019.20/19,6258
32.4/VESTANGUET Aldric   9 Pau115.22 2 111.13 8 117.2219.22/19,60
33. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa115.78 4 113.31 4 117.3119.31/19,7252
34.3/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor115.68 2 121.47 6 117.6819.68/20,1246
35.2/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy117.90 0 115.85 4 117.9019.90/20,3240
36.3/VMVOVES Ladislav 1985 3+ Kralupy115.97 2 115.98 2 117.9719.97/20,4234
37.5/DSBERGER Til   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.114.05 4 110.76 8 118.0520.05/20,50
38.4/ZSBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha114.85 4 113.31 6 118.8520.85/21,3228
39.6/DSTOBIAS Frank   9 SV SCHOTT Jena e.V.120.23 6 119.43 0 119.4321.43/21,90
40.13/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak115.51 4 115.30 6 119.5121.51/21,9222
41.7/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB111.52 8 107.60 56 119.5221.52/22,0216
42.14/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec116.22 4 119.17 4 120.2222.22/22,7210
43.8/DSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky129.34 50 112.40 8 120.4022.40/22,9204
44.2/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec114.49 6 117.18 8 120.4922.49/22,9198
45.9/DSHAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice121.77 8 114.86 6 120.8622.86/23,3192
46.15/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB120.48 6 116.88 4 120.8822.88/23,3186
47.5/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice127.75 50 117.80 4 121.8023.80/24,3180
48.6/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice122.79 0 119.54 4 122.7924.79/25,3174
49.7/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha126.78 4 120.89 2 122.8924.89/25,4168
50.16/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand123.23 0 118.45 58 123.2325.23/25,7162
51.10/DSRUBEN Seiffert   9 SV SCHOTT Jena e.V.117.56 6 118.36 14 123.5625.56/26,10
52.8/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand120.33 4 133.21 2 124.3326.33/26,9156
53.17/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand120.89 4 122.13 8 124.8926.89/27,4150
54.18/DMSEDLAŘÍK Adam 2005 2 Kralupy122.99 2 124.03 18 124.9926.99/27,5144
55.9/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha118.82 8 119.13 6 125.1327.13/27,7138
56. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy137.79 0 119.20 6 125.2027.20/27,8132
57.10/ZSBENZIEN Jonas   9 LeipziKanu Club e.V.131.39 0 119.38 6 125.3827.38/27,90
58.19/DMRENDÓN Enrique 2005 2 Frol113.57 12 120.56 62 125.5727.57/28,1126
59.11/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand125.95 0 155.66 6 125.9527.95/28,5120
60.3/U23VYBULKA Jakub   2 Kralupy119.97 6 121.51 10 125.9727.97/28,5114
61.12/ZSDRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB120.30 6 122.78 4 126.3028.30/28,9108
62.13/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice125.16 2 124.46 4 127.1629.16/29,8102
63.20/DMPETR Lukáš 2004 2 KK Brand125.47 8 122.99 6 128.9930.99/31,696
64.21/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand128.97 62 124.97 6 130.9732.97/33,690
65.3/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa127.54 4 126.99 4 130.9932.99/33,784
66.14/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK127.08 4 126.70 8 131.0833.08/33,878
67.15/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 Rakovník127.41 4 125.48 6 131.4133.41/34,172
68.5/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB133.27 2 125.50 6 131.5033.50/34,266
69.16/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha129.46 54 122.23 10 132.2334.23/34,960
70.22/DMBOMBIC Erik 2005 3+ SKVS ČB126.50 6 147.92 22 132.5034.50/35,254
71.23/DMLOUN Matěj 2004 2 Šumperk127.52 52 123.19 10 133.1935.19/35,948
72.24/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor125.31 8 5.00 0 133.3135.31/36,042
73.11/DSMALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak124.50 10 130.29 108 134.5036.50/37,236
74.1/ZMSVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky128.66 58 124.62 10 134.6236.62/37,430
75.17/ZSFORMELLA Anton   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.131.05 4 128.17 10 135.0537.05/37,80
76.4/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy135.97 0 134.81 4 135.9737.97/38,724
77.18/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand130.14 102 127.25 12 139.2541.25/42,123
78.19/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec133.74 8 144.99 8 141.7443.74/44,622
79.2/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky137.58 10 152.09 14 147.5849.58/50,621
80.4/VSNOVÁK Jindřich 1964 2 Kralupy144.65 6 143.62 8 150.6552.65/53,720
81. DIETZ Joshua   9 ex U1898.68 54 99.23 52 151.2353.23/54,30
82.25/DMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha145.42 8 121.86 54 153.4255.42/56,619
83.3/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava142.83 14 155.62 22 156.8358.83/60,018
84.20/ZSKUTEK Michal 2006 2 Frol111.68 50 113.16 162 161.6863.68/65,017
85.21/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk153.11 100 155.22 8 163.2265.22/66,616
86.22/ZSKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy160.90 4 169.65 60 164.9066.90/68,315
87.26/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol152.90 16 133.63 66 168.9070.90/72,314
88.27/DMSPROTOWSKY Erik   9 Leipziger-Kanu-Club e.V.111.44 58 110.70 108 169.4471.44/72,90
89.23/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor166.41 6 147.57 62 172.4174.41/75,913
90.12/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand122.37 58 119.54 56 175.5477.54/79,112
91.24/ZSBOURA Samuel 2007 3 USK Pha162.44 110 151.95 24 175.9577.95/79,511
92.25/ZSHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy200.89 120 162.46 20 182.4684.46/86,210
93.5/VMFOHL Ondřej   3 Kralupy169.61 14 175.36 58 183.6185.61/87,49
94.4/ZMUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand173.14 12 176.65 112 185.1487.14/88,98
95.26/ZSSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec159.98 60 185.55 2 187.5589.55/91,47
96.5/ZMMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand180.00 10 204.00 162 190.0092.00/93,96
97.28/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol137.34 60 156.02 108 197.3499.34/101,45
98.5/VSHÁJEK Roman 1963 3 Ostrava126.18 156 147.58 62 209.58111.58/113,94
99. MIKA Benzien   9 ger150.28 60 170.32 212 210.28112.28/114,60
100.27/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak151.11 114 135.87 114 249.87151.87/155,03
101.6/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk157.46 108 4.00 999 265.46167.46/170,92
102.28/ZSNAHODIL Václav 2006 3 KK Brand206.09 110 225.27 66 291.27193.27/197,21
  JAKUB Stanovský   9 SVK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARTIN Stanovský   9 Kazachstán4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRON Robin 1979 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WESTFAL Mattias 2004 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WÖLLER Ferdinand   9 SV SCHOTT Jena e.V.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BIAZIZZO Mathieu   9 Fox team4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn
 HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
4.00 999 150.32 10 160.32 0
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
153.96 266 4.00 999 419.96259.64/162,00
  TESAŘOVÁ Hana
WEBER Oldřich
2004
1987
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl