Slalom ve Strakonicích

04.07.2021   řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMGALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice73.66 2 75.66 4 75.66 128
2.1/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn78.32 2 76.88 0 76.881.22/1,6124
3.1/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK77.85 0 77.15 0 77.151.49/2,0120
4. MATULKOVÁ Jana 1996 2 TJ Dukla79.67 4 76.27 2 78.272.61/3,4116
5.2/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn78.34 0 79.38 0 78.342.68/3,5112
6.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava78.52 0 77.53 2 78.522.86/3,8108
7.3/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.77.75 50 77.05 2 79.053.39/4,5104
8.4/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná82.22 2 80.22 0 80.224.56/6,0100
9.3/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc81.50 52 79.34 2 81.345.68/7,596
10.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha82.71 0 83.63 0 82.717.05/9,392
11.1/DSCHROMÁ Nicol 2004 3+ Olomouc82.94 0 85.61 0 82.947.28/9,688
12.4/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Roudnice85.91 2 82.99 0 82.997.33/9,784
13.5/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy89.98 50 83.12 0 83.127.46/9,980
14.6/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha84.32 4 83.37 0 83.377.71/10,276
15.5/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc81.62 2 83.34 50 83.627.96/10,572
16.2/DSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB81.23 4 82.15 2 84.158.49/11,268
17.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV82.44 2 84.56 0 84.448.78/11,664
18.3/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava86.19 0 84.71 0 84.719.05/12,060
19.7/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc87.72 2 85.36 0 85.369.70/12,856
20.8/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy83.64 2 85.00 4 85.649.98/13,252
21.3/VMZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.86.97 0 85.82 0 85.8210.16/13,451
22.6/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava91.49 0 86.21 0 86.2110.55/13,950
23.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.89.57 6 86.59 0 86.5910.93/14,449
24. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy87.19 0 87.82 4 87.1911.53/15,248
25.4/VMNOVÁČKOVÁ Michala 1984 Benátky87.44 0 90.04 4 87.4411.78/15,647
26.9/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor83.64 4 83.86 6 87.6411.98/15,846
27.10/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 3+ L.Žatec91.79 0 88.80 0 88.8013.14/17,445
28.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice92.25 2 89.08 0 89.0813.42/17,744
29.11/ZSMALÁ Magdalena 2007 3+ Olomouc87.66 2 90.18 2 89.6614.00/18,543
30.12/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB89.75 0 88.84 2 89.7514.09/18,642
30.2/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava87.75 2 4.00 999 89.7514.09/18,641
32.5/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň96.44 4 92.81 0 92.8117.15/22,740
33.3/U23STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec91.33 2 88.85 4 92.8517.19/22,739
34.6/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 3 Kralupy93.28 0 91.54 2 93.2817.62/23,338
35.7/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava89.70 54 89.29 4 93.2917.63/23,337
36.4/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz95.30 100 93.68 0 93.6818.02/23,836
37.13/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno94.13 0 95.69 6 94.1318.47/24,435
38.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc92.20 2 93.15 50 94.2018.54/24,534
39.7/VMPURGEROVÁ Šárka 1984 3+ SKVS ČB94.80 0 4.00 999 94.8019.14/25,333
40.14/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná96.98 0 95.04 0 95.0419.38/25,632
41.2/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3 Ostrava95.91 0 98.72 2 95.9120.25/26,831
42.3/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand94.33 6 94.96 2 96.9621.30/28,230
43.4/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava108.98 2 96.30 2 98.3022.64/29,929
44.5/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3 USK Pha98.47 0 95.18 4 98.4722.81/30,128
45.6/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy98.79 0 96.40 4 98.7923.13/30,627
45.15/ZSAPOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus125.78 2 96.79 2 98.7923.13/30,626
47.16/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov99.80 2 99.43 0 99.4323.77/31,425
48.8/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.112.64 2 95.92 4 99.9224.26/32,124
49.3/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.98.62 2 98.08 4 100.6224.96/33,023
50.7/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand99.40 2 100.08 6 101.4025.74/34,022
51.17/ZSPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha101.99 2 101.92 0 101.9226.26/34,721
52.8/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 KK Brand101.80 2 150.64 10 103.8028.14/37,220
53.9/ZMADÁMKOVÁ Klára 2010 USK Pha101.99 2 96.70 58 103.9928.33/37,419
54. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha107.16 4 105.67 0 105.6730.01/39,718
55.4/U23BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz120.50 0 102.16 4 106.1630.50/40,317
56.18/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak105.82 6 102.63 4 106.6330.97/40,916
57.4/VPODUŠKOVÁ Marie 1974 So Trója117.29 0 104.97 2 106.9731.31/41,415
58.10/ZMZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand104.01 10 105.23 4 109.2333.57/44,414
59.5/DSPEŠATOVÁ Marie 2003 3 Ostrava116.23 2 109.32 0 109.3233.66/44,513
60.1/PZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy102.51 10 105.08 6 111.0835.42/46,80
61.19/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa105.41 6 114.53 2 111.4135.75/47,312
62.20/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň106.82 6 126.86 6 112.8237.16/49,111
63.2/PZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy143.49 8 117.90 0 117.9042.24/55,80
64.21/ZSŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky157.52 2 112.50 6 118.5042.84/56,610
65.11/ZMŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 3 Roudnice117.64 10 129.59 2 127.6451.98/68,79
66.12/ZMPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.125.27 6 123.72 4 127.7252.06/68,88
67.22/ZSULITZKOVÁ Laura 2007 KK Opava114.53 52 128.37 2 130.3754.71/72,37
68.5/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.135.14 252 133.51 6 139.5163.85/84,46
69.23/ZSFIEDLEROVÁ Nela 2007 Boh.Pha126.34 252 135.24 6 141.2465.58/86,75
70.24/ZSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 3 Klášter.135.47 6 106.27 152 141.4765.81/87,04
71.3/PZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy137.15 6 138.42 6 143.1567.49/89,20
72.9/DMRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor97.15 54 98.98 58 151.1575.49/99,83
73.4/PZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.140.47 160 142.04 10 152.0476.38/101,00
74.10/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.133.52 58 107.40 52 159.4083.74/110,72
75.8/VMŠUTTOVÁ Zita   Č.Kruml.112.54 110 114.74 54 168.7493.08/123,01
76.5/PZMICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava148.53 106 119.52 52 171.5295.86/126,70
77.6/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz157.19 112 123.09 54 177.09101.43/134,10
78.11/DMLEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov176.53 114 173.32 18 191.32115.66/152,90
79.13/ZMŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 Kadaň128.73 360 110.96 160 270.96195.30/258,10
80.6/PZVÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor113.63 160 161.97 110 271.97196.31/259,50
81.7/PZŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.144.99 304 138.25 158 296.25220.59/291,60
82.14/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha108.55 206 147.68 260 314.55238.89/315,70
83.15/ZMCELNEROVÁ Amélie 2010 Č.Kruml.150.85 254 177.83 254 404.85329.19/435,10
84.16/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.121.93 406 125.26 356 481.26405.60/536,10
85.25/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 Č.Kruml.128.27 412 137.35 410 540.27464.61/614,10
  MRŮZKOVÁ Marie 2011 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRÁZOVÁ Ema 2009 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta   3 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení