Slalom ve Strakonicích

04.07.2021   řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla78.19 6 77.54 0 77.54 71
2.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.80.83 4 80.21 0 80.212.67/3,463
3.1/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava84.96 2 82.12 0 82.124.58/5,955
4.2/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK84.68 0 85.50 0 84.687.14/9,251
5.1/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc87.72 54 84.80 0 84.807.26/9,447
6.3/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK82.93 2 82.64 4 84.937.39/9,543
7.4/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn86.85 8 85.28 0 85.287.74/10,039
8.2/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn84.54 2 84.36 2 86.368.82/11,435
9.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV90.47 4 89.00 0 89.0011.46/14,831
10.5/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná90.16 0 88.88 2 90.1612.62/16,327
11.2/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor88.78 8 86.92 4 90.9213.38/17,323
12.3/ZSMALÁ Magdalena 2007 2 Olomouc91.26 6 89.15 2 91.1513.61/17,619
13.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc96.40 2 92.52 0 92.5214.98/19,315
14.4/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc92.14 6 91.91 2 93.9116.37/21,111
15.5/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno97.37 4 96.87 0 96.8719.33/24,910
16.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.96.09 4 99.63 0 99.6322.09/28,59
17.3/DSTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB4.00 999 98.10 2 100.1022.56/29,18
18.6/DMSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava101.05 2 96.85 4 100.8523.31/30,17
19.2/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK100.65 6 4.00 999 106.6529.11/37,56
20.6/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak113.00 2 103.49 4 107.4929.95/38,65
21.7/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava108.90 4 105.54 2 107.5430.00/38,74
22.7/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov105.25 4 108.92 4 109.2531.71/40,93
23.8/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc108.33 4 115.42 4 112.3334.79/44,92
24.3/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov116.83 6 115.18 2 117.1839.64/51,11
25.2/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava125.01 102 116.62 2 118.6241.08/53,00
26.8/ZSULITZKOVÁ Laura 2007 KK Opava136.49 204 132.35 6 138.3560.81/78,40
  JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVS ČB73.28 0 87.80 52 73.28 133
2.1/DMJIRAS Filip, 2005, USK Pha JIRAS Filip 2005 2 USK Pha75.33 2 74.44 0 74.441.16/1,6129
3.1/VINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK75.66 0 75.15 0 75.151.87/2,6125
4.1/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc76.58 4 76.79 0 76.793.51/4,8121
5. NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.78.98 0 80.47 0 78.985.70/7,8117
6.2/DMVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor77.22 2 77.47 2 79.225.94/8,1113
7.3/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc79.58 0 79.63 4 79.586.30/8,6109
8.2/DSTURNER Karel 2004 2 Sušice84.98 2 79.71 0 79.716.43/8,8105
9. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB79.76 0 81.81 0 79.766.48/8,8101
10.2/VKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV79.86 4 78.60 2 80.607.32/10,097
11.1/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn78.69 2 4.00 999 80.697.41/10,193
12. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy81.41 0 80.75 0 80.757.47/10,289
13.4/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc80.93 0 76.25 50 80.937.65/10,485
14.2/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz83.32 0 81.82 0 81.828.54/11,781
15.1/VMHÁŠA Michal 1981 3+ Bechyně83.55 2 81.99 0 81.998.71/11,977
16.3/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla82.13 0 83.14 0 82.138.85/12,173
17.3/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc80.33 2 82.16 2 82.339.05/12,369
18.4/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov80.59 2 121.01 0 82.599.31/12,765
19.3/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK82.62 0 82.70 0 82.629.34/12,761
20. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor82.92 0 82.92 0 82.929.64/13,257
21.5/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol84.71 2 83.16 0 83.169.88/13,553
22.2/VMNOVÁČEK Michal 1977 3+ Hubertus82.06 2 87.57 2 84.0610.78/14,749
23.4/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc81.98 4 82.08 2 84.0810.80/14,745
24.5/DSWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn82.72 2 4.00 999 84.7211.44/15,641
25.6/DMDRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB84.96 0 4.00 999 84.9611.68/15,940
26.5/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc105.14 4 85.29 0 85.2912.01/16,439
27.6/ZSBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha86.60 0 86.67 2 86.6013.32/18,238
28.6/DSKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn84.73 2 4.00 999 86.7313.45/18,437
29.3/VMHAUCK Marek 1977 3+ KVS HK87.06 0 86.19 2 87.0613.78/18,836
30.4/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB86.74 2 87.36 0 87.3614.08/19,235
31.5/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov89.54 0 87.40 0 87.4014.12/19,334
32. POSPÍCHAL Radek 1994 SKVS ČB85.84 2 4.00 999 87.8414.56/19,933
33.1/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc89.96 0 88.12 0 88.1214.84/20,332
34.7/ZSHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz90.69 2 86.25 2 88.2514.97/20,431
35.8/ZSUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně87.31 2 94.86 100 89.3116.03/21,930
36.2/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV89.91 0 90.39 2 89.9116.63/22,729
37.9/ZSDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava88.70 2 90.51 0 90.5117.23/23,528
38.10/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.90.64 0 92.10 2 90.6417.36/23,727
39.3/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha90.72 0 93.31 8 90.7217.44/23,826
40.4/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava93.67 0 91.67 0 91.6718.39/25,125
41.4/VMWENDL Miloslav 1978 3+ Horš.Týn88.00 4 4.00 999 92.0018.72/25,524
42.7/DMNOVÁK Václav 2005 VS Tábor90.73 2 96.32 54 92.7319.45/26,523
43.11/ZSJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha102.32 56 92.87 0 92.8719.59/26,722
44. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor91.46 4 91.03 2 93.0319.75/27,021
45.12/ZSKOPEČEK Michal 2007 3 VS Tábor94.07 4 87.53 6 93.5320.25/27,620
46.6/VKEŠ Miroslav 1967 3 Soběslav92.23 4 93.79 0 93.7920.51/28,019
47.13/ZSKUBITA Tomáš 2008 KK Opava120.27 0 94.35 0 94.3521.07/28,818
48.14/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.108.73 6 93.23 2 95.2321.95/30,017
49.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov97.42 0 94.65 2 96.6523.37/31,916
50.15/ZSNIEDL Robin 2008 Č.Kruml.97.30 0 98.73 2 97.3024.02/32,815
51.5/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc97.94 10 95.34 2 97.3424.06/32,814
52.1/PZSUCHÝ Zbyšek   USK Pha100.91 4 97.45 0 97.4524.17/33,00
52.7/VŠERÝ Michal 1971 3+ Rožátov101.35 4 97.45 0 97.4524.17/33,013
54.16/ZSPETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha93.63 4 4.00 999 97.6324.35/33,212
55.8/VHOJDA Ladislav 1973 3+ Horš.Týn93.73 4 4.00 999 97.7324.45/33,411
56.2/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa95.94 2 95.04 4 97.9424.66/33,710
57.17/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn103.84 52 95.95 2 97.9524.67/33,79
58.6/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha102.34 6 96.04 4 100.0426.76/36,58
59.9/VVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor109.41 52 100.33 0 100.3327.05/36,97
60.2/PZBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov106.89 2 100.91 0 100.9127.63/37,70
61.18/ZSHAUCK Marek 2007 KVS HK98.96 2 100.73 2 100.9627.68/37,86
62.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor107.13 2 101.48 0 101.4828.20/38,55
63.4/VSKUNA Alois   3 SKVS ČB96.24 6 97.66 4 101.6628.38/38,74
64.3/PZDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy102.65 2 103.02 0 103.0229.74/40,60
65.5/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor101.88 2 101.84 4 103.8830.60/41,83
66.4/PZKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV109.96 0 103.91 0 103.9130.63/41,80
67.5/PZKREJČÍ Matěj 2011 SKVS ČB109.35 4 105.19 0 105.1931.91/43,50
68.19/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava172.81 6 105.43 0 105.4332.15/43,92
69.20/ZSSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov104.07 4 122.42 2 108.0734.79/47,51
70.10/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov118.34 58 115.42 2 117.4244.14/60,20
71.7/ZMROUSEK David 2010 KK Opava111.14 10 4.00 999 121.1447.86/65,30
72.8/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn131.85 302 135.49 158 293.49220.21/300,50
73.21/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha1.00 999 114.33 260 374.33301.05/410,80
  NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANUŠ Jakub 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÁTOPEK Vladimír 1995 3+ Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha4.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23POHANKA Vít, 2000, Klatovy
 POHANKA Vít
WENDL Denis, 2000, Horš.Týn WENDL Denis
2000
2000
Klatovy
Horš.Týn
88.03 0 88.43 4 88.03 22
2. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
2 SKVS ČB
SKVS ČB
90.62 4 4.00 999 94.626.59/7,518
3.1/VMHÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
3 Bechyně
Boh.Pha
90.68 6 90.36 6 96.368.33/9,514
4.1/DSKOVAŘÍK Vít
KÖRNER Adam
2003
2004
2 KK Brand
KK Brand
98.17 4 101.88 50 102.1714.14/16,110
5. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
103.24 60 101.86 2 103.8615.83/18,09
6.1/VSŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
3 Rakovník
Klatovy
114.67 6 107.66 2 109.6621.63/24,68
7.1/ZSANTL Tomáš
DRAGON Jakub
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
115.37 8 107.25 6 113.2525.22/28,67
8.2/ZSKRÁL Ondřej
DVOŘÁK Vít
 
2009
3 USK Pha
USK Pha
120.48 8 114.53 10 124.5336.50/41,56
9.3/ZSBAAR Dominik
KUBITA Tomáš
2007
2008
3 KK Opava
KK Opava
188.45 60 118.77 8 126.7738.74/44,05
10.4/ZSŠUTTA Jan
NIEDL Robin
2008
2008
Č.Kruml.
Č.Kruml.
193.69 14 118.95 18 136.9548.92/55,64
11.1/PZSUCHÝ Zbyšek
ŠTEFAN Vojtěch
  USK Pha
USK Pha
150.75 64 136.18 14 150.1862.15/70,60
12.5/ZSJAKUBÍK Štěpán
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
142.98 16 1.00 999 158.9870.95/80,63
13.6/ZSBALARIN Evžen
BAAR Patrik
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
197.48 104 150.82 10 160.8272.79/82,72
14.7/ZSRŮŽIČKA Jan
VANĚK Daniel
2009
2008
KK Brand
KK Brand
133.42 68 116.65 258 201.42113.39/128,81
15.1/ZMCIHLÁŘ David
TÁBORSKÝ Vojtěch
2009
2010
Horš.Týn
Horš.Týn
173.26 60 127.72 258 233.26145.23/165,00
16.2/VMVELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
132.29 260 1.00 999 392.29304.26/345,60
  HAJDUCH Jaroslav
CÍSAŘOVSKÝ Petr
2004
1977
Frol
Frol
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
3 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMGALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice73.66 2 75.66 4 75.66 128
2.1/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn78.32 2 76.88 0 76.881.22/1,6124
3.1/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK77.85 0 77.15 0 77.151.49/2,0120
4. MATULKOVÁ Jana 1996 2 TJ Dukla79.67 4 76.27 2 78.272.61/3,4116
5.2/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn78.34 0 79.38 0 78.342.68/3,5112
6.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava78.52 0 77.53 2 78.522.86/3,8108
7.3/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.77.75 50 77.05 2 79.053.39/4,5104
8.4/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná82.22 2 80.22 0 80.224.56/6,0100
9.3/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc81.50 52 79.34 2 81.345.68/7,596
10.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha82.71 0 83.63 0 82.717.05/9,392
11.1/DSCHROMÁ Nicol 2004 3+ Olomouc82.94 0 85.61 0 82.947.28/9,688
12.4/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Roudnice85.91 2 82.99 0 82.997.33/9,784
13.5/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy89.98 50 83.12 0 83.127.46/9,980
14.6/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha84.32 4 83.37 0 83.377.71/10,276
15.5/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc81.62 2 83.34 50 83.627.96/10,572
16.2/DSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB81.23 4 82.15 2 84.158.49/11,268
17.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV82.44 2 84.56 0 84.448.78/11,664
18.3/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava86.19 0 84.71 0 84.719.05/12,060
19.7/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc87.72 2 85.36 0 85.369.70/12,856
20.8/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy83.64 2 85.00 4 85.649.98/13,252
21.3/VMZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.86.97 0 85.82 0 85.8210.16/13,451
22.6/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava91.49 0 86.21 0 86.2110.55/13,950
23.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.89.57 6 86.59 0 86.5910.93/14,449
24. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy87.19 0 87.82 4 87.1911.53/15,248
25.4/VMNOVÁČKOVÁ Michala 1984 Benátky87.44 0 90.04 4 87.4411.78/15,647
26.9/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor83.64 4 83.86 6 87.6411.98/15,846
27.10/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 3+ L.Žatec91.79 0 88.80 0 88.8013.14/17,445
28.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice92.25 2 89.08 0 89.0813.42/17,744
29.11/ZSMALÁ Magdalena 2007 3+ Olomouc87.66 2 90.18 2 89.6614.00/18,543
30.12/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB89.75 0 88.84 2 89.7514.09/18,642
30.2/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava87.75 2 4.00 999 89.7514.09/18,641
32.5/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň96.44 4 92.81 0 92.8117.15/22,740
33.3/U23STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec91.33 2 88.85 4 92.8517.19/22,739
34.6/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 3 Kralupy93.28 0 91.54 2 93.2817.62/23,338
35.7/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava89.70 54 89.29 4 93.2917.63/23,337
36.4/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz95.30 100 93.68 0 93.6818.02/23,836
37.13/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno94.13 0 95.69 6 94.1318.47/24,435
38.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc92.20 2 93.15 50 94.2018.54/24,534
39.7/VMPURGEROVÁ Šárka 1984 3+ SKVS ČB94.80 0 4.00 999 94.8019.14/25,333
40.14/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná96.98 0 95.04 0 95.0419.38/25,632
41.2/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3 Ostrava95.91 0 98.72 2 95.9120.25/26,831
42.3/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand94.33 6 94.96 2 96.9621.30/28,230
43.4/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava108.98 2 96.30 2 98.3022.64/29,929
44.5/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3 USK Pha98.47 0 95.18 4 98.4722.81/30,128
45.6/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy98.79 0 96.40 4 98.7923.13/30,627
45.15/ZSAPOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus125.78 2 96.79 2 98.7923.13/30,626
47.16/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov99.80 2 99.43 0 99.4323.77/31,425
48.8/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.112.64 2 95.92 4 99.9224.26/32,124
49.3/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.98.62 2 98.08 4 100.6224.96/33,023
50.7/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand99.40 2 100.08 6 101.4025.74/34,022
51.17/ZSPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha101.99 2 101.92 0 101.9226.26/34,721
52.8/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 KK Brand101.80 2 150.64 10 103.8028.14/37,220
53.9/ZMADÁMKOVÁ Klára 2010 USK Pha101.99 2 96.70 58 103.9928.33/37,419
54. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha107.16 4 105.67 0 105.6730.01/39,718
55.4/U23BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz120.50 0 102.16 4 106.1630.50/40,317
56.18/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak105.82 6 102.63 4 106.6330.97/40,916
57.4/VPODUŠKOVÁ Marie 1974 So Trója117.29 0 104.97 2 106.9731.31/41,415
58.10/ZMZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand104.01 10 105.23 4 109.2333.57/44,414
59.5/DSPEŠATOVÁ Marie 2003 3 Ostrava116.23 2 109.32 0 109.3233.66/44,513
60.1/PZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy102.51 10 105.08 6 111.0835.42/46,80
61.19/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa105.41 6 114.53 2 111.4135.75/47,312
62.20/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň106.82 6 126.86 6 112.8237.16/49,111
63.2/PZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy143.49 8 117.90 0 117.9042.24/55,80
64.21/ZSŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky157.52 2 112.50 6 118.5042.84/56,610
65.11/ZMŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 3 Roudnice117.64 10 129.59 2 127.6451.98/68,79
66.12/ZMPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.125.27 6 123.72 4 127.7252.06/68,88
67.22/ZSULITZKOVÁ Laura 2007 KK Opava114.53 52 128.37 2 130.3754.71/72,37
68.5/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.135.14 252 133.51 6 139.5163.85/84,46
69.23/ZSFIEDLEROVÁ Nela 2007 Boh.Pha126.34 252 135.24 6 141.2465.58/86,75
70.24/ZSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 3 Klášter.135.47 6 106.27 152 141.4765.81/87,04
71.3/PZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy137.15 6 138.42 6 143.1567.49/89,20
72.9/DMRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor97.15 54 98.98 58 151.1575.49/99,83
73.4/PZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.140.47 160 142.04 10 152.0476.38/101,00
74.10/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.133.52 58 107.40 52 159.4083.74/110,72
75.8/VMŠUTTOVÁ Zita   Č.Kruml.112.54 110 114.74 54 168.7493.08/123,01
76.5/PZMICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava148.53 106 119.52 52 171.5295.86/126,70
77.6/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz157.19 112 123.09 54 177.09101.43/134,10
78.11/DMLEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov176.53 114 173.32 18 191.32115.66/152,90
79.13/ZMŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 Kadaň128.73 360 110.96 160 270.96195.30/258,10
80.6/PZVÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor113.63 160 161.97 110 271.97196.31/259,50
81.7/PZŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.144.99 304 138.25 158 296.25220.59/291,60
82.14/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha108.55 206 147.68 260 314.55238.89/315,70
83.15/ZMCELNEROVÁ Amélie 2010 Č.Kruml.150.85 254 177.83 254 404.85329.19/435,10
84.16/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.121.93 406 125.26 356 481.26405.60/536,10
85.25/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 Č.Kruml.128.27 412 137.35 410 540.27464.61/614,10
  MRŮZKOVÁ Marie 2011 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRÁZOVÁ Ema 2009 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta   3 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23POHANKA Vít, 2000, Klatovy POHANKA Vít 2000 2 Klatovy68.73 2 66.13 0 66.13 319
2. VAŠINA Jiří, 1994, USK Pha VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha67.54 0 66.47 0 66.470.34/0,5311
3.1/DSTURNER Karel, 2004, Sušice TURNER Karel 2004 2 Sušice69.75 2 67.70 2 69.703.57/5,4307
4.1/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor72.76 2 70.45 0 70.454.32/6,5303
5.1/DMBÍZEK Marek 2005 2+ TJ Dukla69.94 2 67.06 52 71.945.81/8,8299
6.2/DSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB72.25 0 72.11 0 72.115.98/9,0295
7.2/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha78.69 2 72.32 0 72.326.19/9,4291
8.3/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand75.11 4 72.47 0 72.476.34/9,6287
9.4/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB72.20 2 70.75 2 72.756.62/10,0283
10.1/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla80.33 2 73.05 0 73.056.92/10,5279
11.5/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc74.14 2 73.34 0 73.347.21/10,9275
12.2/VNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň81.95 0 67.44 6 73.447.31/11,1271
13.6/DMDRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB73.47 0 73.65 0 73.477.34/11,1267
14.7/DMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha4.00 999 73.73 0 73.737.60/11,5263
15.2/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice73.98 0 71.76 50 73.987.85/11,9259
16.3/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB72.06 2 71.21 4 74.067.93/12,0255
17.8/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB72.16 2 72.26 2 74.168.03/12,1251
18. BOUZEK Filip 1992 Sušice76.11 50 74.78 0 74.788.65/13,1247
19.3/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz74.37 2 75.00 0 75.008.87/13,4243
20.4/ZSDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava75.35 0 73.80 4 75.359.22/13,9239
21.9/DMKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava77.87 4 73.48 2 75.489.35/14,1235
22.5/ZSUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně79.55 2 75.75 0 75.759.62/14,5231
23.3/VTESAŘ Robert 1972 3+ SKVS ČB75.16 2 75.99 0 75.999.86/14,9227
24.6/ZSKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava74.06 2 75.51 4 76.069.93/15,0223
25.1/VMHÁŠA Michal 1981 3+ Bechyně74.79 2 72.09 4 76.099.96/15,1219
26.4/VTAIŠL Filip 1976 3 Sušice74.10 2 74.71 52 76.109.97/15,1215
27.7/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava78.56 0 76.13 0 76.1310.00/15,1211
28.10/DMBOMBIC Erik 2005 2 SKVS ČB77.09 0 76.37 0 76.3710.24/15,5207
29.11/DMMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice76.52 0 74.34 50 76.5210.39/15,7203
30.4/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol76.42 8 72.94 4 76.9410.81/16,3199
31.8/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná71.46 6 83.61 6 77.4611.33/17,1195
32.5/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště112.56 10 75.95 2 77.9511.82/17,9191
33.6/DSSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec80.33 6 76.22 2 78.2212.09/18,3187
34.5/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec80.80 4 78.45 0 78.4512.32/18,6183
35.2/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava82.97 52 74.73 4 78.7312.60/19,1179
36.7/DSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice76.64 52 76.83 2 78.8312.70/19,2175
37.9/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc78.08 8 77.07 2 79.0712.94/19,6171
38.10/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc80.82 52 75.22 4 79.2213.09/19,8167
39.8/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand81.69 2 79.39 0 79.3913.26/20,1163
40. POTUŽÁK Jan 1988 Sušice4.00 999 79.40 0 79.4013.27/20,1159
41.9/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc83.54 8 77.58 2 79.5813.45/20,3155
42.1/VSMACHUTA Zdeněk   2 Kralupy83.77 4 79.67 0 79.6713.54/20,5151
43.10/DSŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB75.78 4 73.27 8 79.7813.65/20,6147
44.11/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc81.25 0 79.81 0 79.8113.68/20,7143
45.12/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc84.13 10 79.91 0 79.9113.78/20,8139
46.12/ZSBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha80.75 4 78.07 2 80.0713.94/21,1135
47.6/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz82.70 2 80.10 0 80.1013.97/21,1131
48.13/DMŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak81.17 52 78.31 2 80.3114.18/21,4127
49.7/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz79.75 6 76.43 4 80.4314.30/21,6123
50.8/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB78.44 4 78.44 2 80.4414.31/21,6119
51.2/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy81.33 6 80.63 0 80.6314.50/21,9115
52.14/DMŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak79.57 62 77.50 4 81.5015.37/23,2111
53.13/ZSŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak80.54 2 80.20 2 82.2016.07/24,3107
54.14/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.83.71 8 82.26 0 82.2616.13/24,4106
55.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.85.64 4 82.29 0 82.2916.16/24,4105
55.15/DMBEK Matyáš 2006 3 Týniště91.32 8 78.29 4 82.2916.16/24,4104
57.15/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava83.42 2 82.65 0 82.6516.52/25,0103
58.16/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK82.99 0 80.85 2 82.8516.72/25,3102
59.11/DSMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.79.12 54 78.88 4 82.8816.75/25,3101
60.16/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 Frol87.51 8 83.00 0 83.0016.87/25,5100
61.3/VMKYSELA David 1977 3+ Kralupy87.03 0 83.05 0 83.0516.92/25,699
62.9/VMARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha78.97 6 79.42 4 83.4217.29/26,198
63.17/ZSPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha83.69 0 84.69 2 83.6917.56/26,697
64.17/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc81.93 2 80.21 4 83.9317.80/26,996
65.12/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná84.81 2 83.95 0 83.9517.82/26,995
66.13/DSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice89.71 2 82.23 2 84.2318.10/27,494
67.18/ZSHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz83.57 58 84.39 0 84.3918.26/27,693
68.19/ZSPLAS Tobiáš   3+ USK Pha84.80 6 84.42 0 84.4218.29/27,792
68.14/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice86.18 6 84.42 0 84.4218.29/27,791
70.18/DMBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.81.66 6 80.50 4 84.5018.37/27,890
71.19/DMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand94.77 4 84.52 0 84.5218.39/27,889
72.20/DMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor88.14 2 82.64 2 84.6418.51/28,088
73.2/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.84.78 0 85.07 2 84.7818.65/28,287
73. BOHÁČ Robert 1989 3+ Ostrava85.95 2 80.78 4 84.7818.65/28,286
75.10/VBÍZEK Zdeněk 1971 2 KK Brand87.25 2 84.97 0 84.9718.84/28,585
76.20/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky88.12 6 85.53 0 85.5319.40/29,384
77.21/ZSKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy88.58 6 83.57 2 85.5719.44/29,483
78.1/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc86.02 0 83.76 6 86.0219.89/30,182
79.21/DMMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec80.20 6 79.65 52 86.2020.07/30,381
80.2/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV87.58 0 86.42 0 86.4220.29/30,780
81.11/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.4.00 999 84.51 2 86.5120.38/30,879
82.22/DMAMBROŽ Jiří 2006 3+ Ostrava84.58 2 84.50 8 86.5820.45/30,978
83.15/DSBUDÁK David 2003 3 Kadaň85.98 10 86.63 0 86.6320.50/31,077
84.3/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha86.96 4 86.78 0 86.7820.65/31,276
85.4/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc89.52 8 86.82 0 86.8220.69/31,375
86.22/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha86.26 2 85.21 2 87.2121.08/31,974
87.3/VSROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava4.00 999 87.59 0 87.5921.46/32,573
88.4/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa86.24 2 83.64 4 87.6421.51/32,572
89.23/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.89.66 8 85.94 2 87.9421.81/33,071
90.5/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha92.35 2 86.10 2 88.1021.97/33,270
91.24/ZSSYNEK Přemysl 2007 3+ L.Žatec84.37 4 84.16 6 88.3722.24/33,669
92.25/ZSBAAR Dominik 2007 3 KK Opava84.54 4 85.16 4 88.5422.41/33,968
93.4/VMSUCHÝ Ondřej 1979 TJ Dukla87.40 6 86.60 2 88.6022.47/34,067
94.6/ZMFABIAN František 2009 3+ Ostrava89.18 12 85.35 4 89.3523.22/35,166
95.7/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha89.34 4 87.98 2 89.9823.85/36,165
96.5/VMADAMEC Jakub 1984 3 Č.Lípa91.02 2 88.19 2 90.1924.06/36,464
97.16/DSNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor84.03 10 84.29 6 90.2924.16/36,563
98.26/ZSVANĚK Daniel 2008 3 KK Brand90.78 2 90.82 0 90.8224.69/37,362
99.8/ZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha94.58 6 89.46 2 91.4625.33/38,361
100.27/ZSKRÁL Ondřej   3 USK Pha93.36 4 91.70 0 91.7025.57/38,760
101.23/DMTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz90.22 2 90.92 2 92.2226.09/39,559
102.12/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója93.01 10 90.23 2 92.2326.10/39,558
103.5/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.93.05 2 92.65 0 92.6526.52/40,157
104.28/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha90.95 4 88.92 4 92.9226.79/40,556
105. KUBÁT Jiří   Sláv.KV95.47 4 91.44 2 93.4427.31/41,355
106.9/ZMKOVÁŘ Michal 2009 3 KK Opava93.57 0 93.30 4 93.5727.44/41,554
107. BAŠUS Ondřej 1987 SKŽižkov98.34 2 93.74 0 93.7427.61/41,853
108.29/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava91.01 8 91.98 2 93.9827.85/42,152
109.30/ZSVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor90.89 10 92.21 2 94.2128.08/42,551
110.6/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak92.49 2 101.01 4 94.4928.36/42,950
111.10/ZMROUSEK David 2010 3 KK Opava88.67 6 84.95 52 94.6728.54/43,249
112.31/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.99.08 8 88.85 6 94.8528.72/43,448
113.32/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn91.11 8 89.05 6 95.0528.92/43,747
114.24/DMKOT Michal 2006 3 Boh.Pha98.15 6 93.40 2 95.4029.27/44,346
115.13/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB94.92 8 95.68 0 95.6829.55/44,745
116.33/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava92.72 10 91.88 4 95.8829.75/45,044
117.34/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha86.04 10 109.60 54 96.0429.91/45,243
118.17/DSPODZIMEK Jan 2004 3+ Klášter.90.60 6 91.22 8 96.6030.47/46,142
119.6/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor91.12 54 93.15 4 97.1531.02/46,941
120.7/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz95.16 2 97.54 4 97.1631.03/46,940
121.7/VMRIANT Martin 1977 3 VS Tábor96.47 8 91.42 6 97.4231.29/47,339
122.35/ZSJAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava95.77 2 95.56 2 97.5631.43/47,538
123.1/PZŠTEFAN Vojtěch   USK Pha101.31 8 97.57 0 97.5731.44/47,50
124.8/VSPÁRTL Miroslav 1954 3 Č.Kruml.101.68 6 98.04 0 98.0431.91/48,337
125.8/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol94.68 6 94.28 4 98.2832.15/48,636
126.2/PZPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha99.02 10 95.07 4 99.0732.94/49,80
127.3/PZDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy98.02 2 96.40 4 100.0233.89/51,20
128.36/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno102.11 4 96.69 4 100.6934.56/52,335
129.11/ZMVLNAS Ota 2010 3 USK Pha101.93 106 99.27 2 101.2735.14/53,134
130.9/VMDOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus94.49 104 99.76 2 101.7635.63/53,933
131.12/ZMRIANT Antonín 2010 3 VS Tábor98.33 4 100.16 2 102.1636.03/54,532
132.13/ZMKEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand101.06 6 98.36 4 102.3636.23/54,831
133.14/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 KK Brno98.87 4 104.19 0 102.8736.74/55,630
134.4/PZBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov100.97 6 99.04 4 103.0436.91/55,80
135.5/PZKREJČÍ Matěj 2011 SKVS ČB106.39 4 103.49 0 103.4937.36/56,50
136.6/PZKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV108.64 6 103.98 0 103.9837.85/57,20
137.37/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava98.07 6 95.39 50 104.0737.94/57,429
138.25/DMCIHLÁŘ Filip 2006 3 Horš.Týn107.99 14 100.26 4 104.2638.13/57,728
139.38/ZSVOJÁK Jakub 2008 3 Ot.Strak101.28 4 100.67 4 104.6738.54/58,327
140.15/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz102.76 54 99.21 6 105.2139.08/59,126
141.16/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand97.64 54 105.40 0 105.4039.27/59,425
142.17/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně103.49 2 105.71 4 105.4939.36/59,524
143.14/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky99.82 6 95.98 56 105.8239.69/60,023
144.9/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník106.93 0 130.41 56 106.9340.80/61,722
145.18/ZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha106.73 66 105.97 4 109.9743.84/66,321
146.19/ZMFOLTÍN Radim 2010 KK Brand112.63 62 104.81 6 110.8144.68/67,620
147.39/ZSDOVALA Jakub 2007 L.Žatec131.83 12 106.95 4 110.9544.82/67,819
148.20/ZMZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha107.06 56 109.46 2 111.4645.33/68,518
149.10/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha109.61 4 109.74 2 111.7445.61/69,017
150.15/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 3 Horš.Týn114.76 104 106.69 6 112.6946.56/70,416
151.21/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn126.96 4 109.38 4 113.3847.25/71,515
152.22/ZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha105.23 12 108.42 6 114.4248.29/73,014
153.40/ZSROLINEC František 2008 Klášter.116.93 62 111.41 4 115.4149.28/74,513
154.7/PZPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha109.13 12 111.93 4 115.9349.80/75,30
155.23/ZMREZEK Adam   SKVS ČB166.95 106 108.25 8 116.2550.12/75,812
156.24/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha123.90 2 108.48 8 116.4850.35/76,111
157.25/ZMMRŮZEK David 2010 KK Brand191.37 10 114.68 2 116.6850.55/76,410
158.4/U23MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha107.99 10 147.53 14 117.9951.86/78,49
159.8/PZKUDĚJ Jan 2011 Trutnov131.20 12 110.27 8 118.2752.14/78,80
160.26/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor69.86 50 68.32 50 118.3252.19/78,98
161.26/ZMKLÍR Vojtěch   USK Pha126.98 10 117.98 2 119.9853.85/81,47
162.27/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn114.73 6 122.60 60 120.7354.60/82,66
163.28/ZMNEKUDA Lukáš 2010 KK Brno117.40 14 114.98 6 120.9854.85/82,95
164.18/DSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.70.19 56 77.69 52 126.1960.06/90,84
165.41/ZSLEV Ondřej 2008 Trutnov119.63 10 139.08 8 129.6363.50/96,03
166.42/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha108.97 106 119.85 14 133.8567.72/102,42
167.19/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand82.76 52 82.51 52 134.5168.38/103,41
168.9/PZSTRNAD Vojtěch 2011 VS Tábor130.01 112 127.63 8 135.6369.50/105,10
169.10/PZHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň126.70 10 99.76 60 136.7070.57/106,70
170.16/VNOVÁK Jiří 1970 VS Tábor116.22 60 141.57 12 153.5787.44/132,20
171.29/ZMČERNOCH Štěpán 2009 3 Kadaň140.93 14 173.91 6 154.9388.80/134,30
172.30/ZMCIHLÁŘ David 2009 3 Horš.Týn168.35 10 98.26 60 158.2692.13/139,30
173.11/PZKOSTKAN Lukáš 2011 USK Pha120.79 206 111.41 58 169.41103.28/156,20
174.10/VMFIKEJS Adam 1985 Č.Kruml.108.71 204 118.63 58 176.63110.50/167,10
175.12/PZVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor121.26 60 119.57 64 181.26115.13/174,10
176.13/PZRIANT Josef 2013 VS Tábor118.21 160 139.09 60 199.09132.96/201,10
177.17/VVYBULKA Jan 1969 Kralupy158.09 212 149.27 54 203.27137.14/207,40
178.31/ZMBOUDA Vladimír 2009 3 Horš.Týn158.69 356 155.72 60 215.72149.59/226,20
179.32/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 USK Pha95.56 206 108.42 110 218.42152.29/230,30
180.43/ZSKOFROŇ Lukáš 2008 Č.Kruml.126.50 112 136.28 258 238.50172.37/260,70
181.44/ZSKOPŘIVA Filip 2008 Č.Kruml.1.00 999 137.78 112 249.78183.65/277,70
182.33/ZMŽENTEL Zachariáš 2010 USK Pha116.16 160 123.49 214 276.16210.03/317,60
183.14/PZSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.134.30 158 133.54 304 292.30226.17/342,00
184.45/ZSKOCUM Šimon   Ot.Strak142.57 156 130.00 210 298.57232.44/351,50
185.34/ZMVETTERMANN Adam 2010 Klášter.138.11 162 138.62 260 300.11233.98/353,80
186.18/VŠKOP Vojtěch 1973 Ot.Strak173.92 162 1.00 999 335.92269.79/408,00
187.15/PZŠAFAŘÍK Viktor   Č.Kruml.140.84 210 142.75 252 350.84284.71/430,50
188.16/PZMAZANEC Jakub 2011 Klášter.142.46 408 146.71 208 354.71288.58/436,40
189.35/ZMMYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.129.29 360 150.90 206 356.90290.77/439,70
190.46/ZSJANOVSKÝ Michael 2007 Č.Kruml.153.38 304 150.86 208 358.86292.73/442,70
191.36/ZMPROKOPIUS Jan Matěj 2010 USK Pha119.96 306 117.04 410 425.96359.83/544,10
192.17/PZVYBULKA Matěj 2012 Kralupy115.12 752 79.82 402 481.82415.69/628,60
193.18/PZVEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn128.95 460 126.78 362 488.78422.65/639,10
194.47/ZSLUTONSKÝ Marek 2008 USK Pha105.18 458 127.30 362 489.30423.17/639,90
195.48/ZSLAMAČ Kristián 2007 Č.Kruml.73.66 608 1.00 999 681.66615.53/930,80
196.19/PZKUBITA Lukáš 2013 KK Opava93.52 754 93.26 700 793.26727.13/1.099,50
  BURGER Jonatan 2011 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERMÁK Vilém 2009 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RENDÓN Marco 2008 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUREŠ Jan 1978 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZEMAN Dominik 2010 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn
 HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
4.00 999 95.67 2 97.67 22
2.1/DMNOVÁK Václav
RIANTOVÁ Anežka
2005
2008
2 VS Tábor
VS Tábor
104.63 6 95.98 2 97.980.31/0,318
3. MRŮZKOVÁ Marie
MRŮZEK David
2011
1976
2 KK Brand
TJ Dukla
97.16 2 98.45 2 99.161.49/1,50
4.2/DMMOTLOVÁ Andrea
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
99.85 4 101.23 4 103.856.18/6,314
5.3/DMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
105.30 2 106.16 50 107.309.63/9,910
6.1/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana
DOLEŽAL Tomáš
1980
1976
3 Kralupy
Kralupy
101.36 10 104.68 4 108.6811.01/11,36
7. NOVÁK Martin
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
1991
2006
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
107.97 4 102.43 8 110.4312.76/13,15
8.2/ZSBEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
3 Trutnov
Trutnov
188.06 6 126.68 2 128.6831.01/31,74
9.1/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie
PINKAVA Jonáš
2010
2011
USK Pha
USK Pha
119.15 10 156.90 200 129.1531.48/32,20
10.2/ZMFOLTÍN Radim
PÁDIVÁ Františka
2010
2010
KK Brand
KK Brand
138.80 8 140.07 8 146.8049.13/50,33
11.3/ZMZAŤKOVÁ Eliška
KEPŠTA Martin
2009
2009
KK Brand
KK Brand
141.10 58 141.64 12 153.6455.97/57,32
12.4/ZMVENCOVÁ Alžběta
MRŮZEK David
2010
2010
KK Brand
KK Brand
186.28 14 176.21 108 200.28102.61/105,11
13.5/ZMLEBEDOVÁ Adéla
ROUSEK David
2010
2010
KK Opava
KK Opava
159.77 60 4.00 999 219.77122.10/125,00
14.4/DMULITZKOVÁ Laura
KOVÁŘ Filip
2007
2006
KK Opava
KK Opava
167.33 56 4.00 999 223.33125.66/128,70
15.1/VPODUŠKOVÁ Marie
PODUŠKA Patrik
1974
1976
So Trója
So Trója
188.20 310 99.07 452 498.20400.53/410,10
  ZÁRUBA Martin
ZÁRUBOVÁ Michaela
1974
1986
2 Dv.Král.
Dv.Král.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení