Slalom ve Stružnici + 1.ČPž

06.06.2015   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc77.83 0 76.67 0 76.67 150
2.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.83.25 6 81.09 2 83.096.42/8,4142
3.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.85.81 4 83.23 4 87.2310.56/13,8138
4.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB88.54 0 87.83 2 88.5411.87/15,5134
5.2/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.88.96 2 86.98 2 88.9812.31/16,1130
6.1/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand95.22 4 89.84 0 89.8413.17/17,2126
7.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy92.27 0 89.89 0 89.8913.22/17,2122
8.2/DMKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.92.18 0 90.71 0 90.7114.04/18,3118
9.3/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec90.43 2 91.74 0 91.7415.07/19,7114
10.4/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha90.27 2 88.53 52 92.2715.60/20,3110
11.5/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.92.11 2 90.62 2 92.6215.95/20,8106
12.2/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.93.06 2 92.57 2 94.5717.90/23,3102
13.6/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB105.07 6 95.39 0 95.3918.72/24,498
14.7/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.98.98 2 96.12 0 96.1219.45/25,494
15.8/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky95.81 2 86.15 10 96.1519.48/25,490
16.9/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk96.93 2 94.27 2 96.2719.60/25,686
17.10/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc102.31 6 97.05 0 97.0520.38/26,682
18.11/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn100.64 10 97.31 0 97.3120.64/26,978
19.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha99.49 4 97.94 0 97.9421.27/27,774
20.12/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB98.49 0 101.21 4 98.4921.82/28,570
21.13/ZSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice98.48 16 93.03 6 99.0322.36/29,266
22.14/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha105.02 4 97.68 2 99.6823.01/30,062
23.2/VMŠENK Marek 1974 3 KK Brand102.21 0 99.84 0 99.8423.17/30,261
24.15/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí98.01 2 98.00 8 100.0123.34/30,460
25.16/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha98.60 2 94.91 6 100.6023.93/31,259
26.3/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand108.00 0 98.71 2 100.7124.04/31,458
27.17/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand100.80 0 100.09 8 100.8024.13/31,557
28.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc106.20 2 100.99 0 100.9924.32/31,756
29.18/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno99.42 2 102.38 6 101.4224.75/32,355
30.19/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha102.91 58 102.31 0 102.3125.64/33,454
31.2/VPŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha102.82 0 98.03 8 102.8226.15/34,153
32.4/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov107.44 0 101.37 2 103.3726.70/34,852
33.3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc103.80 0 105.60 10 103.8027.13/35,451
34.20/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc102.11 2 100.66 4 104.1127.44/35,850
35.21/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc102.84 2 1.00 999 104.8428.17/36,749
36.22/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha105.03 0 105.25 2 105.0328.36/37,048
37.4/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc99.92 6 102.64 4 105.9229.25/38,247
38.3/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy111.85 4 106.83 0 106.8330.16/39,346
39.5/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky105.99 2 110.75 2 107.9931.32/40,945
40.23/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak104.02 4 105.52 4 108.0231.35/40,944
41.6/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor111.77 0 107.72 2 109.7233.05/43,143
42.24/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky113.92 4 109.36 2 111.3634.69/45,242
43.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus110.12 2 109.52 4 112.1235.45/46,241
44.7/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand121.81 54 112.70 0 112.7036.03/47,040
45.8/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn127.27 8 113.39 0 113.3936.72/47,939
46.9/ZMURBAN Michal 2004 Šumperk117.96 60 109.84 4 113.8437.17/48,538
47.25/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand112.28 2 106.12 16 114.2837.61/49,137
48.2/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily120.56 4 114.67 0 114.6738.00/49,636
49.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník114.46 4 110.71 4 114.7138.04/49,635
50.10/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha110.25 6 129.49 4 116.2539.58/51,634
51.11/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice115.26 12 115.91 2 117.9141.24/53,833
52.26/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha120.76 58 114.03 4 118.0341.36/53,932
53.27/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk110.23 10 112.63 8 120.2343.56/56,831
54.12/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha123.68 58 119.91 2 121.9145.24/59,030
55.28/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk111.06 12 112.54 58 123.0646.39/60,529
56.13/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB119.19 4 119.55 8 123.1946.52/60,728
57.29/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB117.92 58 107.99 16 123.9947.32/61,727
58.30/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk116.01 8 119.36 10 124.0147.34/61,726
59.14/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB124.87 4 124.08 0 124.0847.41/61,825
60.31/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava111.49 62 113.19 12 125.1948.52/63,324
61.32/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník138.04 6 121.30 4 125.3048.63/63,423
62.15/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB117.35 8 1.00 999 125.3548.68/63,522
63.3/VMJÁRA Leoš 1974 3 Rakovník128.65 4 117.56 8 125.5648.89/63,821
64.3/DSFRIŠMAN Marek 1997 3 Sláv.HK113.49 14 111.06 60 127.4950.82/66,320
65.4/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.130.25 6 120.41 8 128.4151.74/67,519
66.16/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB123.74 10 118.93 10 128.9352.26/68,218
67.33/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov124.27 10 119.75 10 129.7553.08/69,217
68.17/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava110.69 112 123.46 8 131.4654.79/71,516
69.18/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha120.98 12 112.94 60 132.9856.31/73,415
70.19/ZMNOVÁK Michal 2003 Kralupy143.64 10 126.17 8 134.1757.50/75,014
71.34/ZSKRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 USK Pha131.27 60 126.29 8 134.2957.62/75,213
72.35/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk115.64 58 133.78 4 137.7861.11/79,712
73.20/ZMMAREK Matyáš 2003 Třebech.127.01 58 130.89 8 138.8962.22/81,211
74.5/DMMAREK Hugo 1999 Boh.Pha136.44 10 132.95 6 138.9562.28/81,210
75.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.139.65 2 138.47 112 141.6564.98/84,89
76.21/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB130.42 110 140.80 4 144.8068.13/88,98
77.22/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc148.88 6 143.92 4 147.9271.25/92,97
78.36/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.150.41 10 138.82 12 150.8274.15/96,76
79.37/ZSVALENTA Petr 2001 Štětí146.58 6 152.23 16 152.5875.91/99,05
80.23/ZMKAŠÁK Filip 2003 Kralupy0.00 999 145.70 12 157.7081.03/105,74
81.1/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand118.57 54 1.00 999 172.5795.90/125,13
82.24/ZMMRÁKA Jan 2004 Olomouc121.47 60 122.39 54 176.3999.72/130,12
83.25/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice130.92 54 123.02 62 184.92108.25/141,21
84.26/ZMJUDA Mikuláš 2003 Benátky135.80 64 1.00 999 199.80123.13/160,60
85.27/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily149.44 64 157.05 162 213.44136.77/178,40
86.28/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky155.11 64 161.15 114 219.11142.44/185,80
87.38/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň172.17 214 159.34 62 221.34144.67/188,70
88.6/DMŠEFCŮ Oskar 2000 Boh.Pha221.56 308 185.45 118 303.45226.78/295,80
89.29/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha163.80 168 169.18 160 329.18252.51/329,30
90.30/ZMKOSÍK Daniel 2004 Olomouc139.44 212 127.11 304 351.44274.77/358,40
91.31/ZMKUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn108.29 358 139.98 212 351.98275.31/359,10
92.32/ZMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec197.19 170 186.78 270 367.19290.52/378,90
93.39/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky161.15 218 1.00 999 379.15302.48/394,50
94.33/ZMHYNEK Pavel 2003 Semily124.30 266 159.03 266 390.30313.63/409,10
95.40/ZSFIALA Jakub 2001 Boh.Pha201.48 358 134.88 266 400.88324.21/422,90
96.34/ZMBUDÁK David 2003 Kadaň149.41 510 133.25 306 439.25362.58/472,90
  MANAS Adam 2004 Kadaň1.00 999 1.00 999 999.00 0
  BERAN Václav 2000 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZEMAN Jakub 2000 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl