Slalom na Paraplíčku

11.05.2019   řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
ředitel: Michal Veřtát   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.80.90 2 82.70 2 82.90
2K1M/2CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.85.00 4 84.20 0 84.20
3K1M/3STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky85.30 0 85.10 0 85.10
4K1M/4SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec87.10 0 92.10 4 87.10
5C1M/1CHOUTKA Jan 1995 3+ KVS HK89.50 2 87.30 0 87.30
6K1M/5SAHULA Matěj 2003 2 Benátky90.70 4 85.70 2 87.70
7K1M/6SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec85.80 2 85.90 2 87.80
8K1M/7SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice87.20 2 87.90 0 87.90
9C1M/2KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV93.70 2 88.80 0 88.80
10K1M/8KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec91.70 0 89.80 0 89.80
11C1M/3MILLER Jan 1968 2 Turnov90.80 2 90.20 0 90.20
12K1M/9MÍL Jakub 2003 2 Trutnov88.80 2 86.70 4 90.70
13K1M/10KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa91.40 0 123.30 6 91.40
14K1M/11MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec92.80 0 92.00 0 92.00
15K1W/1KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV92.80 0 96.90 0 92.80
16K1M/12PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.94.40 0 92.80 0 92.80
17C1M/4KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec98.20 0 92.90 0 92.90
18K1M/13SAJDL František 1970 2 L.Žatec95.40 0 92.90 0 92.90
19K1M/14TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.95.70 2 93.00 0 93.00
20K1M/15MAREK Kryštof 2006 2 Roudnice93.20 0 93.90 2 93.20
21K1M/16HEK Jan 1979 2 Roudnice93.80 0 96.30 0 93.80
22K1M/17MILLER Jan 1997 Turnov92.00 2 94.30 2 94.00
23K1M/18ZACH Radovan 2005 2 KK Brand94.30 2 94.20 0 94.20
24K1M/19HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.95.80 6 92.30 2 94.30
25C1M/5MILLER Jan 1997 Turnov95.00 0 94.40 0 94.40
26C1M/6VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy95.60 0 95.80 0 95.60
27K1W/2PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky96.50 2 95.60 0 95.60
28K1M/20ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand94.20 2 99.20 12 96.20
29K1M/21STRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec96.70 0 98.20 4 96.70
30K1M/22OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.94.80 4 102.10 8 98.80
31K1M/23POLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha95.30 4 96.40 6 99.30
32K1M/24KLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.100.70 2 97.40 2 99.40
33C1M/7MÍL Jakub 2003 2 Trutnov93.80 6 102.20 2 99.80
34K1M/25BENDA Jan 2005 3+ Roudnice100.60 0 98.70 4 100.60
35K1W/3HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice102.80 2 100.70 0 100.70
36K1M/26PIŠTORA Michal 2005 3+ Roudnice102.70 6 100.90 0 100.90
37K1M/27VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand100.90 10 99.30 2 101.30
38K1M/28KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec99.40 2 101.10 4 101.40
39K1M/28KOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand97.30 10 95.40 6 101.40
40C1M/8LACINA Richard 1967 3+ Semily101.80 0 101.80 0 101.80
41K1M/30PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.102.20 2 102.10 0 102.10
42C1M/9VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.100.40 2 104.30 4 102.40
43K1M/31RENDÓ Enrique 2005 3+ WWC99.40 14 98.40 4 102.40
44K1M/32HYNEK Pavel 2003 3+ Semily104.40 4 102.70 0 102.70
45K1M/33FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice101.40 4 101.20 2 103.20
46K1M/33TARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand100.60 6 99.20 4 103.20
47K1W/4HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa116.80 2 103.50 0 103.50
48K1M/35ZOUBEK Adam 2004 3 Jablonec105.20 4 101.50 2 103.50
49K1M/36ZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha98.50 8 97.90 6 103.90
50C1M/10HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov105.10 2 104.70 0 104.70
51K1M/37KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec110.20 4 103.00 2 105.00
52K1W/5SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice106.50 6 103.20 2 105.20
53K1W/6BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa104.30 2 103.30 2 105.30
54K1M/38VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand104.40 4 101.30 4 105.30
55K1W/7DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky103.30 4 103.50 2 105.50
56K1W/8ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice108.40 2 104.70 2 106.70
57K1M/39KUCHAŘ Antonín 2005 3+ KK Brand104.70 2 113.80 4 106.70
58C1M/11VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand107.50 4 108.00 0 108.00
59K1W/9KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 WWC106.90 2 105.30 4 108.90
60K1M/40JEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand110.70 8 103.80 6 109.80
61K1M/41HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand104.10 6 106.20 4 110.10
62K1M/42HADRABA Martin 2005 3+ WWC103.30 8 102.20 8 110.20
63C1M/12OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.108.30 2 113.60 4 110.30
64K1W/10RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor112.70 4 111.40 0 111.40
65C1M/13BEIER Alva 2005 3 Trutnov110.80 2 112.60 2 112.80
66K1M/43VODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily108.90 8 110.80 2 112.80
67K1M/44MILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec106.90 10 107.10 6 113.10
68K1M/45KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec112.80 6 113.30 0 113.30
69K1M/46ČERMÁK Vlastimil 1973 3 Štětí120.10 0 112.40 2 114.40
70K1M/47BANDAS Matěj 2006 3 KK Brand111.60 4 107.10 8 115.10
71C1W/1KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 WWC113.40 2 118.30 2 115.40
72C1M/14SEMERÁD Adam 2004 Roudnice115.00 10 113.50 2 115.50
73K1M/48ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily114.30 8 111.50 4 115.50
74K1W/11RIANTOVÁ Anežka 2008 3 VS Tábor121.50 2 116.20 0 116.20
75K1M/49WINTER Eduard 1956 3 Jablonec116.20 4 114.50 2 116.50
76K1M/50NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily128.30 10 116.60 0 116.60
77K1W/12NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand114.70 2 119.90 0 116.70
78K1M/51FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand111.40 10 114.80 2 116.80
79C1M/15ČERMÁK Vlastimil 1973 3 Štětí119.90 0 112.00 6 118.00
80K1M/52JÁNSKÝ Pavel 1975 3+ Dv.Král.116.00 8 116.00 2 118.00
81K1M/53SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec132.20 8 118.40 0 118.40
82K1M/54KUTEK Michal 2006 3 WWC106.80 12 4.00 999 118.80
83K1W/13BURGEROVÁ Ester 2004 3+ WWC120.50 8 115.30 4 119.30
84C1M/16KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa117.40 2 112.80 8 119.40
85K1W/14ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily118.40 2 118.80 2 120.40
86C1M/17ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa134.20 0 120.80 0 120.80
87K1W/15SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand118.80 2 124.90 2 120.80
88C1M/18BANDAS Matěj 2006 3 KK Brand118.30 6 119.00 2 121.00
89K1W/16ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK104.70 56 115.80 6 121.80
90C2M/1NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
142.10 4 122.10 0 122.10
91K1M/55KVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov122.10 8 118.30 4 122.30
92K1M/56SLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky120.50 4 118.40 4 122.40
93K1M/56BAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha126.20 62 120.40 2 122.40
94K1W/17VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand123.40 2 120.50 2 122.50
95K1W/18KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.122.80 0 126.40 0 122.80
96K1W/19BEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice120.20 52 123.30 0 123.30
97K1M/58SAMEK Petr 2008 3 Třebech.129.50 10 117.80 6 123.80
98C1W/2NEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand132.80 6 126.10 0 126.10
99K1M/59LEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec121.00 8 120.20 6 126.20
100C1M/19BAČINA Jan 1973 3+ Č.Lípa126.90 0 124.60 2 126.60
101K1M/60NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.126.60 0 127.30 0 126.60
102K1M/61POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK126.90 2 125.10 2 127.10
103K1M/62FUKS Jáchym 2008 KK Brand139.20 6 123.30 4 127.30
104K1M/63WINTER Tomáš 1979 Jablonec131.40 0 125.50 2 127.50
105C1M/20MÍL Pavel 1967 3 Trutnov136.40 0 127.80 0 127.80
106K1M/64JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov132.70 0 129.30 0 129.30
107C1M/21NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.138.00 0 132.50 0 132.50
108C2M/2KULHÁNEK Jan
MUSIL Pavel
1978
1964
3 Jablonec
Jablonec
1.00 999 126.80 6 132.80
109C2X/1KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
131.30 4 131.10 2 133.10
110K1W/20SAMEŠOVÁ Věra 1955 Jablonec132.20 4 131.20 2 133.20
111K1M/65KVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov140.00 4 134.00 0 134.00
112K1M/66BAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa132.60 2 135.20 6 134.60
113K1W/21PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec142.70 2 134.90 0 134.90
114PW/1KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV134.90 8 129.60 6 135.60
115C1W/3VOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand158.50 4 135.80 2 137.80
116C1M/22KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV140.90 6 135.40 4 139.40
117C1W/4ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK154.10 4 136.30 4 140.30
118K1M/67PŘEDOTA Kristián 2006 3 KK Brand130.70 10 137.80 4 140.70
119C2M/3KOŘÍNEK Vojtěch
SAAL Štěpán
2004
2001
3 Jablonec
Jablonec
121.60 60 132.80 8 140.80
120K1M/68KAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand151.40 4 142.40 0 142.40
121K1M/69NAHODIL Václav 2006 3 KK Brand135.20 8 133.70 10 143.20
122C1W/5MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov143.90 2 140.60 4 144.60
123PW/2POLLERT Metoděj 2009 USK Pha136.10 10 138.70 8 146.10
124K1M/70DOČKAL Radek 2008 Dukla B.135.00 12 136.50 12 147.00
125K1M/71SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily141.00 10 142.80 6 148.80
126C1W/6SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand147.80 8 140.90 8 148.90
127C1M/23FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand140.90 8 148.80 54 148.90
128K1W/22KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník171.80 12 146.90 2 148.90
129C2X/2KRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
2 Č.Lípa
Č.Lípa
154.20 2 141.20 8 149.20
130PW/3AUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice149.40 2 152.00 4 151.40
131K1M/72POKORNÝ Lukáš 2007 Jablonec141.50 10 133.00 54 151.50
132C2M/4BAČINA Jan
BAČINA Jan
1973
2006
Č.Lípa
Č.Lípa
150.40 14 148.10 4 152.10
133PW/4ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice150.70 4 152.30 0 152.30
134K1M/73VRANÝ Matěj 2006 3 WWC151.20 2 146.60 6 152.60
135K1W/23TESAŘOVÁ Eliška 2007 Dukla B.159.70 58 151.10 2 153.10
136K1W/24HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.149.40 4 172.00 6 153.40
137PW/5RIANT Antonín 2010 VS Tábor146.20 12 145.90 8 153.90
138K1W/25SMETANOVÁ Anna 2002 VS Tábor143.90 12 185.00 12 155.90
139K1M/74POHANKA František 2008 KK Brand142.20 14 148.40 10 156.20
140K1M/75DOVALA Jakub 2007 L.Žatec148.00 12 152.80 6 158.80
141C2X/3VOREL Zdeněk
VORLOVÁ Darina
1974
1984
2 Pardub.
Pardub.
151.30 8 150.80 10 159.30
142K1M/76ŠENK Alexandr 2008 KK Brand164.10 10 153.60 8 161.60
143K1M/77MALINSKÝ Petr 2008 KK Brand172.20 70 158.90 6 164.90
144K1M/78UHLÍK Kryštof 2008 KK Brand161.70 10 145.80 104 171.70
145PW/6KAREŠ Samuel 2009 Roudnice178.60 50 167.10 6 173.10
146C2M/5ČERMÁK Vlastimil
ČERMÁK Daniel
1973
2008
Štětí
Štětí
188.20 14 163.10 10 173.10
147PW/7SEMERÁD Vít 2010 Roudnice161.20 14 1.00 999 175.20
148K1M/79BAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa156.80 58 185.50 8 193.50
149K1M/80WAIS Jakub 2007 KK Brand186.00 56 189.50 12 201.50
150K1M/81HANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.165.00 70 157.40 68 225.40
151K1M/82HANČ Pavel 2008 Dukla B.178.60 56 168.40 70 234.60
152K1M/83POKORNÝ Šimon 2007 Jablonec176.10 108 168.50 68 236.50
153K1W/26BLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa226.30 62 204.20 66 270.20
154PW/8NOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand135.30 262 161.00 110 271.00
155K1M/84ODVÁRKO Jakub 2008 Dukla B.165.10 214 1.00 999 379.10
Oddíl

Historie procházení