MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě

14.09.2014   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Jiří Holý   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí00:47,93 00:48,61 00:47,93
2K1M/2ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.00:50,24 00:51,22 00:50,24
3K1M/3JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha00:50,86 00:51,04 00:50,86
4K1M/4KREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno00:51,60 00:51,10 00:51,10
5K1M/5NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov00:51,83 00:53,81 00:51,83
6K1M/6NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:52,00 00:52,36 00:52,00
7K1M/7PAPULA Martin 1999 2 Litovel00:52,56 00:53,67 00:52,56
8K1M/8CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc00:53,64 00:54,37 00:53,64
9C2M/1JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
96
96
1 Boh.Pha
Val.Mez.
00:53,78 00:53,71 00:53,71
10K1M/9LERCH Adam 1998 Klášter.00:54,00 00:56,34 00:54,00
11K1M/10HEGER Tomáš 1998 Dukla B.00:54,06 00:57,82 00:54,06
12K1M/11ZIMA Tomáš 2000 Roudnice00:54,06 01:29,83 00:54,06
13K1M/12KRČ Ladislav 1999 3 KK Brand00:58,36 00:54,46 00:54,46
14K1M/13KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:54,68 00:54,80 00:54,68
15K1M/14ŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy00:54,76 00:55,12 00:54,76
16K1M/15ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.01:02,79 00:54,89 00:54,89
17C1M/1ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:54,95 00:57,56 00:54,95
18K1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.00:55,09 00:56,35 00:55,09
19C2M/2ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
97
98
3 Litovel
Litovel
00:55,26 00:58,33 00:55,26
20K1M/16ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.00:55,32 00:56,11 00:55,32
21K1W/2FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice00:55,37 01:06,74 00:55,37
22K1M/17KYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice00:55,69 00:58,13 00:55,69
23K1W/3BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.00:56,24 00:57,76 00:56,24
24C1M/2KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.00:56,39 00:57,67 00:56,39
25K1M/18GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc00:56,56 00:58,93 00:56,56
26K1M/19BEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc00:58,46 00:57,08 00:57,08
27K1M/20NOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno00:57,09 00:58,39 00:57,09
28K1W/4DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel00:59,80 00:57,15 00:57,15
29K1M/21HAVLENA Jan 1997 KK Brand00:57,49 01:02,06 00:57,49
30K1W/5PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.00:58,52 01:00,71 00:58,52
31K1M/22BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov00:59,39 00:58,53 00:58,53
32K1W/6HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:58,55 00:58,54 00:58,54
33C2M/3ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
 
98
2 Dukla B.
Dukla B.
00:58,66 01:00,30 00:58,66
34C2M/4VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
99 3 Olomouc
Olomouc
00:58,96 00:59,19 00:58,96
35C2M/5KONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
97
98
Kroměříž
Kroměříž
00:59,47 01:01,18 00:59,47
36K1W/7MAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.00:59,73 01:02,63 00:59,73
37K1W/8SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:59,74 01:00,86 00:59,74
38K1W/9DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.01:00,20 01:03,28 01:00,20
39K1M/23BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy01:01,28 01:00,30 01:00,30
40C2M/6ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
  3 Pardub.
Pardub.
01:00,55 01:01,03 01:00,55
41C1M/3ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel01:00,61 01:01,61 01:00,61
42C1M/4KLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.01:00,72 01:04,31 01:00,72
43C1M/5HEGER Tomáš 1998 Dukla B.01:00,80 02:31,13 01:00,80
44C2M/7ZIMA Tomáš
LHOTA Matyáš
 
99
Roudnice
USK Pha
01:00,81 01:01,33 01:00,81
45K1M/24VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto01:00,93 01:05,70 01:00,93
46K1M/25ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště01:01,08 01:01,49 01:01,08
47C2M/8SKOŘEPA Vojtěch
WALTER Jakub
99
98
3 Č.Kruml.
TJ Šumperk
01:01,63 01:01,08 01:01,08
48C2M/9PATÁK Jan
KUČA Jakub
97
98
3 Litovel
Litovel
01:01,71 01:01,11 01:01,11
49C1M/6NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc01:01,87 01:01,22 01:01,22
50C2M/10CHALOUPKA Václav
MRÚZEK Vojta
98
98
Olomouc
KK Opava
01:20,03 01:01,22 01:01,22
51K1M/26PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.01:01,41 01:01,27 01:01,27
52K1W/10HRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc01:01,38 01:03,56 01:01,38
53K1M/27BAREŠ Antonín 1998 Štětí01:03,24 01:01,50 01:01,50
54C2M/11KAMINSKÝ Jan
KŘENEK Jakub
99
99
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:02,02 01:01,62 01:01,62
55K1W/11DIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel01:02,48 01:01,66 01:01,66
56K1M/28ŠTERCL Vít 1999 Dukla B.01:01,72 01:04,35 01:01,72
57K1W/12POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc01:18,92 01:01,74 01:01,74
58K1W/13ČEKALOVÁ Bára 1998 SKVS ČB01:01,97 01:03,12 01:01,97
59C1M/7KŘENEK Jakub 1999 Val.Mez.01:01,98 01:08,42 01:01,98
60K1W/14SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:02,45 01:06,71 01:02,45
61K1M/29KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.01:02,75 01:04,32 01:02,75
62C1M/8SKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.01:08,20 01:02,98 01:02,98
63K1M/30VESELÝ František 2000 3 Trutnov01:03,73 01:25,62 01:03,73
64C1M/9ŽENKA Martin 2000 3 Pardub.01:06,85 01:03,74 01:03,74
65K1M/31KLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.01:03,75 01:04,15 01:03,75
66C1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.01:03,96 16:39,00 01:03,96
67C2M/12KOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
  3 Trutnov
Trutnov
01:04,62 01:04,19 01:04,19
68C1M/10LERCH Adam 1998 Klášter.01:07,50 01:04,24 01:04,24
69K1W/15KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice01:05,71 01:04,73 01:04,73
70C2M/13TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
  3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:04,76 01:06,60 01:04,76
71C1M/11HEGER Vojtěch 2000 KVS HK01:05,64 01:04,88 01:04,88
72K1W/16KOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy01:05,23 01:06,91 01:05,23
73K1M/32FIALA Jakub 2001 Olomouc01:16,06 01:05,86 01:05,86
74K1M/33KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.01:08,27 01:06,34 01:06,34
75C1M/12NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc01:06,75 01:24,42 01:06,75
76K1M/34VRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc16:39,00 01:06,88 01:06,88
77C1M/13LHOTA Matyáš 1999 USK Pha01:07,26 01:07,72 01:07,26
78C1M/14KUČA Jakub 1998 3 Litovel01:14,51 01:07,27 01:07,27
79K1M/35MILYÁN David 2001 L.Žatec01:09,62 01:07,53 01:07,53
80K1W/17VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel01:08,83 01:08,06 01:08,06
81C1M/15RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.01:08,47 01:09,57 01:08,47
82C1M/16KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.01:08,61 01:48,52 01:08,61
83K1M/36MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno01:08,79 16:39,00 01:08,79
84C1M/17WALTER Jakub 1998 3 TJ Šumperk01:55,50 01:08,83 01:08,83
85K1W/18FIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc01:08,99 01:38,31 01:08,99
86C1W/2FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice01:09,13 01:09,25 01:09,13
87K1M/37LERCH Eduard 2002 Klášter.01:09,22 01:26,44 01:09,22
88C1M/18ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.01:09,60 01:10,96 01:09,60
89C1W/3BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:10,10 01:12,42 01:10,10
90C2M/14FIALA Jakub
GABRLÍK Tomáš
1 Olomouc
Olomouc
01:29,24 01:10,27 01:10,27
91C1W/4MAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.01:10,81 16:39,00 01:10,81
92C2M/15VENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
  3 Vys.Mýto
Týniště
01:10,88 01:12,33 01:10,88
93C1W/5SATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno01:25,18 01:11,24 01:11,24
94C1M/19CEPEK Matěj 1998 SKVS ČB01:11,28 01:14,72 01:11,28
95C1W/6PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.01:21,30 01:11,33 01:11,33
96C1W/7NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno01:14,66 01:11,74 01:11,74
97K1W/19KOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc01:13,40 01:33,93 01:13,40
98K1W/20VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor01:32,26 01:15,05 01:15,05
99K1W/21NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno01:15,36 01:18,65 01:15,36
100C2M/16HOUŠKA Jan
KYTKA Tomáš
99
99
Č.Lípa
Č.Lípa
01:15,85 16:39,00 01:15,85
101K1W/22MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.01:42,20 01:16,37 01:16,37
102C1W/8HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc16:39,00 01:18,27 01:18,27
103C1W/9ČEKALOVÁ Bára 1998 SKVS ČB01:19,59 16:39,00 01:19,59
104K1M/38PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník01:21,25 01:21,36 01:21,25
105K1M/39PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž01:22,18 16:39,00 01:22,18
106C1M/20NOVÁK Kuba 2001 Pardub.16:39,00 01:28,46 01:28,46
107K1M/40LUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc16:39,00 01:39,43 01:39,43
Oddíl