Český pohár veteránů ve slalomu 2022

poslední aktualizace: 04.07.2022 21:02:58
započítávány jsou tyto závody:
A - Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů, 17.04.2022
B - Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů, 14.05.2022
C - Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů, 21.05.2022
D - Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů, 02.07.2022
E - Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků, 09.07.2022
F - Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů, 06.08.2022

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 1968-1977
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Kvapil Martin, 1976TJ Slavia K. Vary4 / 571 / 751 / 75---207
2. Miller Jan, 1968TJ Turnov6 / 492 / 683 / 62---179
3. Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice3 / 624 / 576 / 49---168
4. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice5 / 536 / 49-4 / 57--159
5. Pischek Jan, 1977TJ Syntesia Pardubice--2 / 681 / 75--143
6. Šťastný Jan, 1970TJ Syntesia Pardubice1 / 753 / 62----137
7. Vorel Zdeněk, 1974TJ Syntesia Pardubice2 / 685 / 53----121
8. Míka Viktor, 1977Sportovní klub Žižkov Praha z.s.--5 / 533 / 62--115
9. Rubín Daniel, 1975TJ Dukla Praha--7 / 462 / 68--114
10. Hojda Ladislav, 1973Vodácký oddíl Horšovský Týn--8 / 435 / 53--96
11. Němec Aleš, 1976TJ DNT VS Kadaň--9 / 407 / 46--86
Outrata Jindřich, 1970TJ Syntesia Pardubice9 / 407 / 46----86
13. Kolman Filip, 1973Sportovní klub Žižkov Praha z.s.--12 / 338 / 43--76
14. Krejčí Karel, 1972SK VS Č. Budějovice--4 / 57---57
15. Cuc Michal, 1977Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.---6 / 49--49
16. Hauck Marek, 1977KVS Hradec Králové7 / 46-----46
17. Bolehovský Jiří, 1974Loko Trutnov8 / 43-----43
18. Smetánka Radek, 1976TJ SK Hubertus KV--10 / 37---37
19. Válek Michal, 1974VS Tábor--11 / 35---35

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Černá Lucie, 1977TJ DNT VS Kadaň---1 / 75--75

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Jindrák Petr, 1969
Větrovský Jiří, 1966
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
SPORT Zbraslav, z. s.
1 / 75-1 / 75---150
2. Záruba Martin, 1974
Vorel Zdeněk, 1974
TJ Dvůr Králové
TJ Syntesia Pardubice
2 / 681 / 75----143
3. Doležal Tomáš, 1976
Neugebauer Roman, 1965
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
--2 / 68---68
4. Válek Michal, 1974
Kubeš Vladimír, 1961
VS Tábor
VS Tábor
--3 / 62---62
5. Mulač Oldřich, 1961
Lepík Filip, 1976
TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
--4 / 57---57

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Konvalinková Irena, 1977
Outrata Jindřich, 1970
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1 / 751 / 751 / 75---225
2. Míka Viktor, 1977
Borská Alena, 1976
Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
TJ Bohemians Praha
---1 / 75--75
3. Kolman Filip, 1973
Trefná Hana, 1975
Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
TJ Bohemians Praha
--2 / 68---68

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Jančar Filip, 1976Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 754 / 57---207
2. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice2 / 684 / 57-3 / 62--187
3. Němec Aleš, 1976TJ DNT VS Kadaň8 / 437 / 469 / 404 / 57--186
4. Záruba Martin, 1974TJ Dvůr Králové6 / 498 / 4313 / 319 / 40--163
5. Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice4 / 575 / 537 / 46---156
6. Máče Lukáš, 1977SK Vltava Č. Krumlov z.s.5 / 53-5 / 538 / 43--149
7. Rubín Daniel, 1975TJ Dukla Praha--6 / 492 / 68--117
8. Císařovský Petr, 1977Wild Water Canoe Club FROL16 / 2516 / 2518 / 2110 / 37--108
9. Poduška Patrik, 1976Sokol Trója13 / 3114 / 2926 / 1011 / 35--105
10. Horák David, 1976Wild Water Canoe Club FROL10 / 3711 / 3515 / 27---99
11. Outrata Jindřich, 1970TJ Syntesia Pardubice12 / 3312 / 3314 / 29---95
12. Sajdl František, 1970TJ Loko Žatec-6 / 4910 / 37---86
13. Troch Petr, 1971TJ Dvůr Králové7 / 4610 / 37----83
14. Kořínek Martin, 1977Delfín Jablonec9 / 409 / 40----80
15. Míka Viktor, 1977Sportovní klub Žižkov Praha z.s.--12 / 337 / 46--79
16. Mulač Viktor, 1975SK VS Č. Budějovice---1 / 75--75
Mrůzek David, 1976TJ Dukla Praha--1 / 75---75
18. Mrůzek Kamil, 1977TJ Semily-2 / 68----68
Tůma Martin, 1972TJ SK Hubertus KV--2 / 68---68
20. Panzer Aleš, 1974TJ Loko Plzeň3 / 62-----62
Martin Václav, 1971TJ Bohemians Praha-3 / 62----62
Lepík Filip, 1976TJ SK Hubertus KV--3 / 62---62
23. Jindrák Petr, 1969Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.11 / 35-16 / 25---60
24. Štefan Marek, 1974Wild Water Canoe Club FROL-13 / 3117 / 23---54
25. Milyan Daniel, 1971TJ Loko Žatec---5 / 53--53
26. Jánský Pavel, 1975TJ Dvůr Králové14 / 2917 / 23----52
27. Hadraba Michal, 1976Wild Water Canoe Club FROL17 / 2320 / 1725 / 11---51
28. Šindelář Pavel, 1970TJ Loko Plzeň---6 / 49--49
29. Žatecký Jiří, 1969TJ Roztoky--23 / 1312 / 33--46
30. Hoření Petr, 1975TJ DNT VS Kadaň--22 / 1413 / 31--45
31. Tesař Robert, 1972SK VS Č. Budějovice--8 / 43---43
32. Vyhnánek Jiří, 1974Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.--11 / 35---35
33. Novák Jiří, 1970VS Tábor---14 / 29--29
34. Rouča Jaroslav, 1970TJ Šumperk z.s.-15 / 27----27
Jezvina Václav, 1973Loko Trutnov15 / 27-----27
36. Marek Tomáš, 1973TJ Klub kanoistiky Železný Brod-18 / 21----21
37. Piskáček Pavel, 1970SK Štětí-19 / 19----19
Brebta Vladimír, 1972Delfín Jablonec--19 / 19---19
39. Stanovský Tomáš, 1972SK VS Č. Budějovice--20 / 17---17
40. Riant Martin, 1977VS Tábor--21 / 15---15
41. Jelínek Tomáš, 1975Delfín Jablonec--24 / 12---12
42. Vybulka Jan, 1969TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--27 / 9---9
43. Dolejš Petr, 1974TJ Slavia K. Vary--28 / 8---8
44. Přibyla Tomáš, 1975TJ SK Hubertus KV--29 / 7---7

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Černá Lucie, 1977TJ DNT VS Kadaň-1 / 752 / 682 / 68--211
2. Kohoutová Lenka, 1974Kotva Bráník3 / 622 / 683 / 62---192
3. Galušková Anna, 1970Klub vodních sportů Sušice z.s.--1 / 751 / 75--150
4. Borská Alena, 1976TJ Bohemians Praha--4 / 573 / 62--119
5. Pavelková Irena, 1974Univerzitní sportovní klub Praha1 / 75-----75
6. Mrázová Renáta, 1975Sportovní klub Žižkov Praha z.s.2 / 68-----68
7. Trefná Hana, 1975TJ Bohemians Praha--5 / 53---53
8. Podušková Marie, 1974Sokol Trója--6 / 49---49
9. Zábranská Monika, 1977TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--7 / 46---46
Typ závodu