Nominace RDJ slalom 2019

poslední aktualizace: 19.05.2019 20:26:56
započítávány jsou tyto závody:
A - 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod, 05.05.2019
B - 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 18.05.2019
C - 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 19.05.2019
D - 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši, 08.06.2019
E - 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši, 09.06.2019

bodování: 9,7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 2001-2004
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha2 / 72 / 71 / 9--23
2. Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc3 / 63 / 62 / 7--19
3. Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha8 / 11 / 93 / 6--16
4. Příhoda Lukáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha5 / 45 / 44 / 5--13
5. Urban Daniel, 2001TJ Šumperk z.s.1 / 96 / 3---12
6. Ulitzka Oliver, 2002KK Opava7 / 24 / 5---7
7. Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha6 / 38 / 17 / 2--6
8. Rašner Karel, 2004KK Postřelmov-7 / 26 / 3--5
Urban Michal, 2004TJ Šumperk z.s.4 / 5
----5
10. Gürtler Adam, 2001Univerzitní sportovní klub Praha--5 / 4--4
11. Wendl Samuel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn--8 / 1--1

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno1 / 91 / 91 / 9--27
2. Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc2 / 72 / 72 / 7--21
3. Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha4 / 53 / 64 / 5--16
4. Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc5 / 44 / 53 / 6--15
5. Freislebenová Patricia, 2003Univerzitní sportovní klub Praha3 / 66 / 36 / 3--12
6. Morenová Adriana, 2004Univerzitní sportovní klub Praha8 / 15 / 47 / 2--7
7. Kloboučková Ivana, 2003KK Opava7 / 2-5 / 4--6
8. Štěpánková Petra, 2001UP Olomouc6 / 3
----3
9. Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha-7 / 2---2
10. Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou--8 / 1--1
Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno-8 / 1---1

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Hartl Jakub, 2004
Kuneš Daniel, 2003
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
-1 / 92 / 7--16
2. Gabrlík Jakub, 2004
Mráka Jan, 2004
UP Olomouc
UP Olomouc
--1 / 9--9

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Kneblová Tereza, 2003
Kratochvíl Martin, 2003
UP Olomouc
UP Olomouc
1 / 91 / 91 / 9--27
2. Kloboučková Ivana, 2003
Urban Daniel, 2001
KK Opava
TJ Šumperk z.s.
-2 / 72 / 7--14
3. Wendl Samuel, 2003
Tesařová Hana, 2004
Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
-3 / 63 / 6--12

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Krejčí Jakub, 2002DUKLA Brandýs1 / 91 / 91 / 9--27
2. Mrázek Jakub, 2004KK Opava3 / 62 / 72 / 7--20
3. Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc2 / 73 / 66 / 3--16
4. Procházka Josef, 2002DUKLA Brandýs5 / 46 / 34 / 5--12
5. Rouča Samuel, 2002TJ Šumperk z.s.4 / 57 / 25 / 4--11
6. Frencl Josef, 2002Univerzitní sportovní klub Praha6 / 38 / 13 / 6--10
7. Hala Jiří, 2002UP Olomouc7 / 24 / 5---7
8. Bohatý Karel, 2001DUKLA Brandýs-5 / 48 / 1--5
9. Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc--7 / 2--2
10. Veverka Lukáš, 2002SK VS Karbo Benátky8 / 1
----1

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec5 / 41 / 91 / 9--22
Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.1 / 92 / 73 / 6--22
3. Beková Kateřina, 2002DUKLA Brandýs2 / 73 / 62 / 7--20
4. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno4 / 54 / 54 / 5--15
5. Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc3 / 65 / 47 / 2--12
6. Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc7 / 27 / 25 / 4--8
7. Neugebauerová Anna Marie, 2002TJ Kralupy, oddíl kanoistiky6 / 36 / 3---6
8. Karlíková Barbora, 2002DUKLA Brandýs8 / 1-6 / 3--4
9. Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha-8 / 1---1
Vaňková Klára, 2001VS Tábor--8 / 1--1
Typ závodu