vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1

24.03.2012   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. NESET Jan 1986 2 Litovel15:55,50 49
2.1/VMRAŠNER Karel 1976 1 Lukavice16:13,5018.00/1,939
3. JÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto16:44,7049.20/5,129
4.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel16:58,9063.40/6,624
5.1/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel17:00,9065.40/6,819
6.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel17:01,2065.70/6,914
7. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto17:06,9071.40/7,59
8.2/VBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí17:10,6075.10/7,94
9. PETERKOVÁ Hana 1987 M Č.Kruml.17:22,3086.80/9,13
10.2/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel17:51,60116.10/12,22
  ŠOTOLA Karel 1997 3 LitovelDNF 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 1 Olomouc15:35,60 94
2.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno15:45,209.60/1,084
3.1/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava15:59,0023.40/2,574
4.2/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc16:10,0034.40/3,764
5. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno16:12,0036.40/3,959
6.1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel16:19,0043.40/4,654
7. SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.16:31,5055.90/6,049
8.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc16:52,1076.50/8,244
9.2/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž17:07,6092.00/9,839
10.3/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.17:08,6093.00/9,934
11.3/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel17:20,70105.10/11,229
12.4/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž17:27,90112.30/12,024
13.4/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.17:39,20123.60/13,219
14.5/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc17:48,60133.00/14,214
15.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno18:00,00144.40/15,49
16.6/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 2 KK Brno18:23,20167.60/17,94
17.2/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž18:44,10188.50/20,13
18.5/DSŠVIHELOVÁ Vanda 1995 0 Olomouc18:52,10196.50/21,02
19.7/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc19:21,00225.40/24,11
20.8/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc19:57,30261.70/28,00
21.3/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.20:48,70313.10/33,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc13:38,20 129
2. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc13:46,608.40/1,0119
3.1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc13:51,5013.30/1,6109
4. HÁLA Richard 1992 M SKVeselí14:00,5022.30/2,799
5.1/DSŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc14:01,1022.90/2,889
6.2/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc14:29,5051.30/6,379
7. KNEBEL David 1980 2 Olomouc14:38,7060.50/7,469
8. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc14:45,5067.30/8,259
9.3/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc14:52,9074.70/9,154
10.2/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno15:20,50102.30/12,549
11.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž15:28,60110.40/13,544
12.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí15:35,90117.70/14,439
13.2/VSOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc15:36,50118.30/14,534
14.2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc15:40,00121.80/14,929
15.1/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc16:21,80163.60/20,024
16. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí16:26,10167.90/20,519
17.3/DSSTŘECHA Petr 1994 2 VSDK16:26,50168.30/20,614
18.3/VŠVIHEL Luboš 1960 2 Přerov16:41,10182.90/22,49
19.2/ZSMOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselí16:47,70189.50/23,28
20.4/VMBLAŽEK Martin 1976 3 Litovel16:49,40191.20/23,47
21.3/DMBEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc16:50,10191.90/23,56
22. KUTÝ Tomáš 1979 0 Litovel16:51,80193.60/23,75
23.4/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno16:59,40201.20/24,64
24.3/ZSMATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc17:29,50231.30/28,33
25.4/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc17:44,60246.40/30,12
26.5/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc17:56,70258.50/31,61
27.5/DMKUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc17:58,90260.70/31,90
28.6/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž18:13,60275.40/33,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
15:45,70 42
2.1/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
16:13,1027.40/2,932
3.1/DSŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
16:25,4039.70/4,222
4. RAŠNER Karel
PETERKOVÁ Hana
1976
1987
2 Lukavice
Č.Kruml.
16:38,6052.90/5,612
5.1/VHŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
2 KK Brno
KK Brno
17:00,0074.30/7,97
6.1/ZSKAMINSKÝ Jan
MORKOVSKÝ Samuel
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
18:07,50141.80/15,02
7.2/ZSKŘENEK Jakub
HENDRYCH Tomáš
1999
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
19:05,40199.70/21,11
8.1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
19:15,90210.20/22,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3