vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků

06.07.2013   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB77.90 2 78.00 0 78.00 66
2.1/DMLERCH Adam 1998 2 Klášter.80.40 4 78.90 0 78.900.90/1,262
3.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV82.10 0 77.30 2 79.301.30/1,758
4. ŠRÁMEK Michal 1982 3 Č.Lípa80.70 0 79.60 0 79.601.60/2,154
5.2/U23VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.81.60 0 84.20 0 81.603.60/4,650
6.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov83.10 2 82.80 0 82.804.80/6,246
7.2/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn83.40 0 0.00 999 83.405.40/6,942
8. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy84.60 0 84.10 0 84.106.10/7,838
9.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav86.50 0 85.70 4 86.508.50/10,934
10.3/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn87.80 0 89.00 2 87.809.80/12,630
11.3/VSÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus88.50 0 85.70 54 88.5010.50/13,526
12.3/U23KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.87.00 2 88.60 0 88.6010.60/13,622
13.4/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa89.40 0 89.20 0 89.2011.20/14,421
14.4/VMKOLOVRÁTEK Lukáš 1978 3 Sláv.KV87.80 2 90.00 0 89.8011.80/15,120
15.5/VRENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK91.70 0 90.60 0 90.6012.60/16,219
16.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov96.90 0 91.20 0 91.2013.20/16,918
17.1/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov91.60 2 92.40 0 92.4014.40/18,517
18.2/DMMILLER Jan 1997 3 Turnov107.80 102 91.10 2 93.1015.10/19,416
19.6/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus94.50 0 94.10 0 94.1016.10/20,615
20.2/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec102.70 2 94.90 0 94.9016.90/21,714
21.7/VKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor95.50 0 97.60 2 95.5017.50/22,413
22.1/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn96.30 8 95.20 2 97.2019.20/24,612
23.3/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa101.00 0 98.50 0 98.5020.50/26,311
24.5/VMLERCH David 1972 3 Klášter.106.50 2 99.00 0 99.0021.00/26,910
25.4/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor97.10 2 99.60 4 99.1021.10/27,19
26.4/VSPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV100.30 0 100.70 0 100.3022.30/28,68
27.5/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník104.60 0 100.30 2 102.3024.30/31,27
28.8/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov103.70 0 104.00 2 103.7025.70/32,96
29.6/VMUHLÍK Jan 1978 0 L.Žatec102.60 2 102.20 4 104.6026.60/34,15
30.9/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus109.60 0 100.20 6 106.2028.20/36,24
31.1/ZMLERCH Eduard 2002 0 Klášter.111.80 8 109.00 0 109.0031.00/39,73
32.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy106.30 4 104.00 6 110.0032.00/41,02
33.10/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň114.50 56 102.30 12 114.3036.30/46,51
34.2/ZSBOUČEK Stanislav 1999 0 Trutnov108.90 10 109.80 6 115.8037.80/48,50
35.3/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov120.90 106 120.90 56 176.9098.90/126,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice79.30 0 81.20 4 79.30 41
2.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV83.90 0 82.90 0 82.903.60/4,533
3.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy82.80 2 84.10 0 84.104.80/6,129
4.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň86.30 0 87.90 0 86.307.00/8,825
5.1/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn86.50 0 87.00 2 86.507.20/9,121
6. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník87.40 0 85.40 2 87.408.10/10,217
7. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.91.20 0 87.00 2 89.009.70/12,213
8.1/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice91.70 2 93.80 2 93.7014.40/18,212
9.2/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava96.80 0 110.50 4 96.8017.50/22,111
10.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB98.70 0 98.50 2 98.7019.40/24,510
11.3/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava97.50 10 98.60 2 100.6021.30/26,99
12.2/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov100.40 4 99.00 2 101.0021.70/27,48
13.4/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.99.50 4 100.50 2 102.5023.20/29,37
14.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 0 Klášter.109.80 2 104.20 0 104.2024.90/31,46
15.5/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek101.10 4 100.40 4 104.4025.10/31,75
16.1/DSKOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.109.80 12 105.90 6 111.9032.60/41,14
17.6/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa107.50 6 106.30 8 113.5034.20/43,13
18.1/PZALTMAN Marcella 2004 0 USA108.00 6 111.10 10 114.0034.70/43,80
19.2/U23BENHÁKOVÁ Anna 1993 3 Jablonec115.50 8 109.10 6 115.1035.80/45,12
20.2/PZDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak119.00 6 114.10 8 122.1042.80/54,00
21.3/DMKOUDELKOVÁ Veronika 1998 0 Č.Kruml.120.90 6 128.70 10 126.9047.60/60,01
22.4/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 0 KK Brand132.00 54 115.90 12 127.9048.60/61,30
23.2/ZSMALÁ Kateřina 2000 0 KVSPísek122.60 50 126.40 4 130.4051.10/64,40
24. PAJMOVÁ Jana 1984 0 Kadaň131.60 14 124.70 8 132.7053.40/67,30
25.7/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň131.50 10 135.80 8 141.5062.20/78,40
26.3/PZRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha161.90 164 145.50 260 325.90246.60/311,00
27.4/PZVÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň63.40 508 62.40 456 518.40439.10/553,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠRÁMEK Michal
POSPÍCHAL Radek
1919
1982
1 Č.Lípa
SKVS ČB
85.40 2 99.60 2 87.40 39
2.1/U23VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1919
1990
2 Klášter.
Klášter.
90.20 0 89.50 2 90.202.80/3,231
3.1/VMŠENK Marek
JAKUBŮ Jaroslav
1919
1974
2 KK Brand
KK Brand
92.00 0 90.20 0 90.202.80/3,227
4.1/VSBENHÁK Jiří
HÁK Jiří
1919
1956
2 Jablonec
Trutnov
97.60 0 99.60 0 97.6010.20/11,723
5.2/VMTŮMA Martin
NEUGEBAUER Roman
1919
1972
0 Hubertus
Ostrava
0.00 999 99.40 2 101.4014.00/16,019
6.3/VMBORSKÁ Alena
WENDL Miloslav
1919
1976
2 SKVS ČB
Horš.Týn
101.90 4 102.10 0 102.1014.70/16,815
7.4/VMZACH Richard
KOLOVRÁTEK Lukáš
1919
1979
3 Sláv.KV
Sláv.KV
101.20 6 100.60 2 102.6015.20/17,411
8.1/VMACEČEK Dušan
FILIPI Robert
1919
1962
2 Hubertus
Č.Lípa
0.00 999 100.10 4 104.1016.70/19,17
9.2/VČERVENKA Jaroslav
SÝKORA Jaroslav
1919
1964
0 Hubertus
Hubertus
105.10 2 98.70 6 104.7017.30/19,86
10.3/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1919
1950
3 Klatovy
Klatovy
106.90 6 104.00 2 106.0018.60/21,35
11. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1919
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
106.50 4 103.00 6 109.0021.60/24,74
12.2/VSKUČERA Tomáš
POULA Jan
1919
1950
3 Sláv.KV
Sláv.KV
111.20 0 109.10 2 111.1023.70/27,13
13.1/ZSHORAL Vojtěch
WENDL Denis
1920
2002
0 Horš.Týn
Horš.Týn
107.60 6 108.90 6 113.6026.20/30,02
14.5/VMREJHOVÁ Martina
RENČÍN Tomáš
1919
1976
2 Sláv.HK
Sláv.HK
115.00 4 112.50 2 114.5027.10/31,01
15.4/VŠRÁMEK Jaroslav
MULAČ Oldřich
1919
1957
0 Č.Lípa
Hubertus
113.50 4 0.00 999 117.5030.10/34,40
16.1/DMLERCH Eduard
LERCH Adam
1920
2002
0 Klášter.
Klášter.
0.00 999 108.90 10 118.9031.50/36,00
17.5/VJANDÁŠ Roman
KREJČÍ Antonín
1919
1965
3 Kadaň
Kralupy
145.60 4 0.00 999 149.6062.20/71,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMTŮMA Martin 1972 2 Hubertus70.90 0 71.80 0 70.90 121
2.2/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus73.80 0 71.50 0 71.500.60/0,8117
3.1/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus74.30 0 76.80 102 74.303.40/4,8113
4.3/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy74.60 0 74.60 0 74.603.70/5,2109
5.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava76.10 0 76.70 0 76.105.20/7,3105
6.1/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha76.50 0 76.50 0 76.505.60/7,9101
7. SÝKORA Michal 1989 3 Hubertus77.00 0 76.90 0 76.906.00/8,597
8. ŠRÁMEK Michal 1982 3 Č.Lípa79.90 2 78.70 0 78.707.80/11,093
9.2/DMMILLER Jan 1997 2 Turnov80.00 0 81.60 2 80.009.10/12,889
10.1/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice80.30 0 81.30 0 80.309.40/13,385
11.2/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus81.60 0 80.30 0 80.309.40/13,381
12.4/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand81.40 0 80.40 0 80.409.50/13,477
13.3/DMHAVLENA Jan 1997 2 KK Brand83.70 2 80.80 0 80.809.90/14,073
14.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa81.90 0 81.10 0 81.1010.20/14,469
15.4/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.81.60 2 81.80 0 81.8010.90/15,465
16.4/VCHOD Václav 1961 2 Blovice82.10 0 82.70 0 82.1011.20/15,861
17.2/ZSŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky83.30 2 82.60 0 82.6011.70/16,557
18.1/VSBUCHTEL Eduard 1951 0 Ot.Strak82.60 0 82.10 6 82.6011.70/16,553
19.5/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.83.30 2 83.70 0 83.7012.80/18,149
20.5/DMPECHMAN Vojtěch 1997 2 Roudnice84.10 0 101.00 0 84.1013.20/18,645
21.1/U23SÝKORA Tomáš 1992 3 Hubertus86.30 0 84.80 6 86.3015.40/21,741
22.2/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky86.20 4 86.60 0 86.6015.70/22,137
23.6/VNEUWIRTH Josef 1961 2 Hubertus88.30 2 86.60 0 86.6015.70/22,136
24.7/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.86.80 0 87.50 2 86.8015.90/22,435
25.8/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice87.50 2 86.90 0 86.9016.00/22,634
26.5/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy89.20 0 87.40 0 87.4016.50/23,333
27. JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV90.50 0 87.40 0 87.4016.50/23,332
28.3/ZSKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand83.70 4 88.40 2 87.7016.80/23,731
29.4/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.88.50 0 88.40 2 88.5017.60/24,830
30.2/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand95.10 2 88.80 0 88.8017.90/25,229
31.5/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice89.30 0 91.90 4 89.3018.40/26,028
32.6/VMSTEJSKAL Ondřej 1975 3 KK Brand100.50 4 88.70 2 90.7019.80/27,927
33.6/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky92.90 54 87.40 4 91.4020.50/28,926
34.6/ZSHŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand91.60 0 90.00 2 91.6020.70/29,225
35.1/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice91.60 0 92.30 0 91.6020.70/29,224
36.7/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky98.60 6 91.70 0 91.7020.80/29,323
37.9/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy93.40 0 91.90 0 91.9021.00/29,622
38.10/VPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí90.10 4 92.60 0 92.6021.70/30,621
39.7/ZSBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov89.00 4 94.10 6 93.0022.10/31,220
40.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus97.00 0 93.10 0 93.1022.20/31,319
41.3/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus92.70 2 93.30 0 93.3022.40/31,618
42. DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus98.50 2 95.90 0 95.9025.00/35,317
43.4/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.98.80 2 96.00 0 96.0025.10/35,416
44.2/ZMLERCH Eduard 2002 0 Klášter.96.20 0 95.40 4 96.2025.30/35,715
45.7/DMLEITNER Zdeněk 1998 0 Hubertus96.30 0 103.00 2 96.3025.40/35,814
46.5/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník96.60 0 98.10 0 96.6025.70/36,213
47. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV96.60 4 93.10 4 97.1026.20/37,012
48.6/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha96.70 4 97.20 0 97.2026.30/37,111
49.3/ZMHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn97.40 0 95.30 2 97.3026.40/37,210
50.8/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí97.40 0 103.00 4 97.4026.50/37,49
51.7/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec97.30 2 97.10 2 99.1028.20/39,88
52.1/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn105.50 4 99.50 0 99.5028.60/40,30
53.8/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov98.10 58 96.50 4 100.5029.60/41,77
54.11/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky96.80 4 95.10 100 100.8029.90/42,26
55.2/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky98.90 2 99.70 2 100.9030.00/42,30
56.8/VMPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí99.00 2 97.90 4 101.0030.10/42,55
57.4/ZMMALÝ Filip 2002 3 KVSPísek100.00 2 96.90 52 102.0031.10/43,94
58.3/PZTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn105.90 2 102.50 4 106.5035.60/50,20
59.9/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.114.40 2 106.30 2 108.3037.40/52,83
60.5/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 0 Benátky104.30 6 107.20 2 109.2038.30/54,02
61.6/ZMKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.138.80 4 118.70 2 120.7049.80/70,21
62.7/ZMVEVERKA Lukáš 2001 0 Benátky122.90 8 112.90 10 122.9052.00/73,30
63.10/ZSŠULC Karel 2000 0 KK Brand119.30 6 116.70 8 124.7053.80/75,90
64.4/PZPÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB123.90 6 117.80 12 129.8058.90/83,10
65.5/PZHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak125.90 6 124.20 8 131.9061.00/86,00
66.8/ZMHOUSKA Jan 2001 0 USK Pha133.60 12 130.10 4 134.1063.20/89,10
67.6/PZŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB162.00 56 137.70 6 143.7072.80/102,70
68.9/VMFOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand111.80 104 113.00 52 165.0094.10/132,70
69.7/PZŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB140.00 120 164.30 10 174.30103.40/145,80
70.11/ZSVAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa133.80 108 142.20 204 241.80170.90/241,00
71.8/PZDUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha141.20 356 144.70 202 346.70275.80/389,00
72.9/ZMMAJER Kryštof 2001 0 USK Pha262.50 256 224.30 162 386.30315.40/444,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice92.60 2 97.20 4 94.60 15
2.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 0 Sláv.KV97.20 4 93.90 4 97.903.30/3,511
3.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy103.10 0 100.20 4 103.108.50/9,07
4.2/VMČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň112.10 2 103.50 0 103.508.90/9,43
5. BAČÁKOVÁ Radka 1983 0 Rakovník107.40 2 110.90 6 109.4014.80/15,62
6.1/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn106.40 4 107.50 2 109.5014.90/15,81
7.2/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov112.70 2 107.50 2 109.5014.90/15,80

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. WENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn105.50 4 99.50 0 99.50 0
2. SAHULA Matěj 2003 0 Benátky98.90 2 99.70 2 100.901.40/1,40
3. TÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn105.90 2 102.50 4 106.507.00/7,00
4. PÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB123.90 6 117.80 12 129.8030.30/30,50
5. HAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak125.90 6 124.20 8 131.9032.40/32,60
6. ŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB162.00 56 137.70 6 143.7044.20/44,40
7. ŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB140.00 120 164.30 10 174.3074.80/75,20
8. DUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha141.20 356 144.70 202 346.70247.20/248,40

kategorie K1W   předžákyně

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ALTMAN Marcella 2004 0 USA108.00 6 111.10 10 114.00 0
2. DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak119.00 6 114.10 8 122.108.10/7,10
3. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha161.90 164 145.50 260 325.90211.90/185,90
4. VÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň63.40 508 62.40 456 518.40404.40/354,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3