vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Sušici

14.07.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMLepík Filip 1976 2+ Hubertus79.38 0 79.52 0 79.38 161
2.1/DMKraus Filip 1997 2 ČSAD Plz81.78 0 81.45 0 81.452.07/2,6157
3.1/Bouzek Filip 1992 2 Sušice81.79 0 82.92 0 81.792.41/3,0153
4.2/Potužák Jan 1988 2 Sušice82.62 0 82.75 2 82.623.24/4,1149
5.2/VMPrell Pavel 1976 2+ Kralupy83.97 0 83.56 0 83.564.18/5,3145
6.3/VMMulač Viktor 1975 2 SKVS ČB84.98 0 87.80 0 84.985.60/7,1141
7.1/VGaluška Vladislav 1965 2 Sušice88.40 0 86.30 0 86.306.92/8,7137
8.1/DSČervenka Ondřej 1996 2 Hubertus81.66 6 82.80 6 87.668.28/10,4133
9.3/Vozka Aleš 1989 2 Sušice93.29 0 87.82 0 87.828.44/10,6129
10.4/VMPechlát Hynek 1971 2 Sušice89.00 2 88.15 0 88.158.77/11,0125
11.1/ŽSŠanda Petr 2000 2 Vlašim89.22 0 91.11 0 89.229.84/12,4121
12.2/VMaceček Dušan 1962 2 Hubertus89.26 0 91.70 0 89.269.88/12,4117
13.5/VMMilyán Daniel 1971 0 L.Žatec89.80 0 89.65 0 89.6510.27/12,9113
14.4/Kratochvíl Daniel 1994 2 ČSAD Plz96.66 0 91.50 0 91.5012.12/15,3109
15.2/ŽSPohanka Vítek 2000 2 Klatovy93.45 0 91.53 0 91.5312.15/15,3105
16.6/VMBáča Milan 1973 2 KK Brand92.10 2 91.72 0 91.7212.34/15,5101
17.5/Kubát Jan 1982 2 Klatovy91.79 0 93.56 0 91.7912.41/15,697
18.7/VMPanzer Aleš 1974 2 Loko Plz90.64 2 92.12 0 92.1212.74/16,093
19.8/VMHeřmánek Antonín 1973 0 SKŽižkov92.98 0 100.17 2 92.9813.60/17,189
20.3/VFilipi Robert 1964 2 Č.Lípa92.48 2 93.70 0 93.7014.32/18,085
21.4/VMachuta Zdeněk 1964 2 Kralupy93.95 0 94.00 0 93.9514.57/18,481
22.6/Šrámek Ondřej 1994 2 Sušice92.90 2 93.37 2 94.9015.52/19,677
23.9/VMHamák Martin 1976 2 Klatovy95.10 0 94.13 2 95.1015.72/19,873
24.7/Kubát Jiří 1984 0 Kotva B.96.90 0 93.72 2 95.7216.34/20,669
25.2/DMJáša Filip 1997 0 SKVS ČB89.51 50 92.97 4 96.9717.59/22,265
26.5/VChod Václav 1961 2 Blovice97.53 0 97.28 0 97.2817.90/22,561
27.10/VMŠindelář Pavel 1970 2 Loko Plz102.64 0 97.31 0 97.3117.93/22,657
28.3/ŽSŠpalek Matěj 2000 3 Benátky95.38 2 98.60 2 97.3818.00/22,753
29.4/ŽSBárta Jan 2000 3 Kralupy97.53 0 100.32 0 97.5318.15/22,949
30.11/VMPohanka Jiří 1969 2 Klatovy97.46 2 99.38 0 99.3820.00/25,248
31.1/ŽMRaška Tomáš 2001 3 USK Pha99.78 6 99.69 0 99.6920.31/25,647
32.12/VMKysela David 1977 2 Kralupy100.80 0 99.12 2 100.8021.42/27,046
33.13/VMHorák David 1976 3 SKŽižkov100.66 4 100.86 0 100.8621.48/27,145
34.14/VMŠanda Petr 1973 2 Vlašim103.98 4 101.42 0 101.4222.04/27,844
35.3/DMSahula Vojtěch 1997 2 Benátky107.18 2 101.75 0 101.7522.37/28,243
36.15/VMTesař Robert 1972 0 SKVS ČB103.63 0 102.16 0 102.1622.78/28,742
37.6/VKoshelev Sergey 1960 3 Sušice100.23 4 100.20 2 102.2022.82/28,741
38.8/Jacoš Pavel 1988 3 Sláv.KV103.86 8 100.91 2 102.9123.53/29,640
39.9/Kubát Jiří 1988 3 Sláv.KV99.94 4 101.10 2 103.1023.72/29,939
40.10/Báča Jakub 1994 3 KK Brand104.84 0 103.31 0 103.3123.93/30,138
41.2/DSŠpalek Vojtěch 1996 2 Benátky101.96 2 101.90 8 103.9624.58/31,037
42.1/VSLepík Vlastimil 1950 3 Hubertus112.14 0 105.40 0 105.4026.02/32,836
43.5/ŽSSkořepa Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.105.47 0 104.30 6 105.4726.09/32,935
44.7/VBílý Miloslav 1968 - Su-hosté113.60 4 105.75 0 105.7526.37/33,20
45.2/ŽMKrejčí Jakub 2002 3 SKVS ČB108.13 0 106.92 2 108.1328.75/36,234
46.6/ŽSCubr Filip 2000 3 ČSAD Plz108.47 0 106.70 2 108.4729.09/36,633
47.8/VJáša Radek 1967 0 SKVS ČB108.70 0 111.55 4 108.7029.32/36,932
48.11/Matějka Jakub 1981 3 SKŽižkov110.15 2 107.15 2 109.1529.77/37,531
49.16/VMBureš Jan 1978 3 Sušice112.39 2 107.97 2 109.9730.59/38,530
50.2/VSVondra Václav 1957 3 Ot.Strak110.00 0 108.24 2 110.0030.62/38,629
51.3/ŽMŠvejd Jakub 2001 3 Sušice108.30 2 107.11 6 110.3030.92/39,028
52.4/ŽMMilyán David 2001 3 L.Žatec106.35 4 109.40 2 110.3530.97/39,027
53.17/VMLetko Radek 1978 3 SKŽižkov106.44 4 111.90 0 110.4431.06/39,126
54.5/ŽMRezek Tomáš 2001 3 SKVS ČB108.78 2 110.59 0 110.5931.21/39,325
55.9/VŠrámek Jiří 1966 3 Klatovy109.29 2 110.83 0 110.8331.45/39,624
56.6/ŽMHoral Vojtěch 2002 3 Horš.Týn113.20 6 105.82 6 111.8232.44/40,923
57.3/VSDodal Jan 1953 3 Boh.Pha111.19 2 110.11 2 112.1132.73/41,222
58.10/VŠkranc Jiří 1965 0 Kotva B.108.14 4 110.55 4 112.1432.76/41,321
59.4/VSBenhák Jiří 1956 3 Jablonec110.44 2 115.00 2 112.4433.06/41,620
60.1/PŽSahula Matěj 2003 - Benátky115.14 0 111.85 2 113.8534.47/43,40
61.2/PŽTáborský Jan 2003 - Horš.Týn112.86 2 114.17 2 114.8635.48/44,70
62.5/VSHeger Miroslav 1955 3 Rakovník112.90 2 114.80 4 114.9035.52/44,719
63.11/VSahula Martin 1968 3 Benátky125.76 6 113.59 2 115.5936.21/45,618
64.6/VSPártl Mirek 1954 3 Č.Kruml.114.37 2 115.20 2 116.3736.99/46,617
65.12/Dolejš Martin 1980 3 Hubertus114.80 2 114.88 4 116.8037.42/47,116
66.7/ŽMKalina Vojtěch 2001 3 Vlašim115.67 2 117.24 0 117.2437.86/47,715
67.7/ŽSEliáš Ondřej 2000 0 USK Pha122.21 6 117.24 0 117.2437.86/47,714
68.8/ŽMLerch Eduard 2002 0 Klášter.114.72 4 111.28 6 117.2837.90/47,713
69.8/ŽSSofron Tomáš 1999 0 ČSAD Plz117.40 2 121.60 6 119.4040.02/50,412
70.12/VKlíč Jan 1965 - Su-hosté122.97 2 113.48 6 119.4840.10/50,50
71.13/VKovařík Richard 1959 3 Ot.Strak123.43 4 118.10 2 120.1040.72/51,311
72.9/ŽSBláha Petr 2000 0 ČSAD Plz118.24 2 120.41 4 120.2440.86/51,510
73.18/VMKrejčí Hynek 1978 3 Roztoky114.40 14 110.67 10 120.6741.29/52,09
74.3/PŽWendl Samuel 2003 - Horš.Týn116.91 4 119.18 8 120.9141.53/52,30
75.13/Matějka Jaroslav 1993 3 Ot.Strak124.60 2 116.37 6 122.3742.99/54,28
76.9/ŽMKlíma Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.120.50 2 119.53 4 122.5043.12/54,37
77.14/VKraus Václav 1961 0 ČSAD Plz118.90 6 121.64 2 123.6444.26/55,86
78.7/VSZýka Petr 1951 3 ČSAD Plz120.18 6 115.93 8 123.9344.55/56,15
79.4/PŽŠvejd Jan 2004 - Sušice130.57 6 125.64 0 125.6446.26/58,30
80.19/VMVaněk Martin 1971 0 VS Tábor128.22 2 125.73 2 127.7348.35/60,94
81.20/VMŽatecký Jiří 1969 3 KVSPísek143.86 12 119.96 8 127.9648.58/61,23
82.15/VVadlejch František 1965 0 Sušice126.26 8 126.60 2 128.6049.22/62,02
83.5/PŽVaněk Matěj 2004 - VS Tábor128.80 2 134.90 0 130.8051.42/64,80
84.10/ŽSTáborský Antonín 1999 0 Horš.Týn134.70 2 129.84 2 131.8452.46/66,11
85.4/DMFormánek Lukáš 1997 0 SKVS ČB131.39 4 132.16 52 135.3956.01/70,60
86.21/VMŠvejd Radek 1975 0 Sušice138.31 12 133.90 10 143.9064.52/81,30
87.8/VSBabor Stanislav 1958 0 Č.Kruml.141.99 50 144.10 2 146.1066.72/84,10
88.10/ŽMStanovský Vojtěch 2002 0 SKVS ČB155.85 0 144.54 2 146.5467.16/84,60
89.11/ŽMŠindelář Jan 2002 0 Loko Plz172.87 2 147.92 2 149.9270.54/88,90
90.14/Hamák Lukáš 1985 0 Sušice138.92 12 143.62 62 150.9271.54/90,10
91.11/ŽSŠtudlar Patrik 1999 0 Č.Kruml.159.21 10 151.49 6 157.4978.11/98,40
92.6/PŽŠedivý Jan 2003 - SKVS ČB162.54 52 156.72 2 158.7279.34/99,90
93.7/PŽKadlec Filip 2003 - USK Pha153.52 6 147.82 58 159.5280.14/101,00
94.8/PŽHajduch Jaroslav 2004 - Ot.Strak141.58 20 159.77 110 161.5882.20/103,60
95.9/PŽŠedivý Vít 2004 - SKVS ČB152.64 10 166.60 12 162.6483.26/104,90
96.3/DSŠkranc Antonín 1996 3 Kotva B.109.99 58 95.62 352 167.9988.61/111,60
97.12/ŽMMajer Kryštof 2001 0 USK Pha191.60 2 175.30 4 179.3099.92/125,90
98.10/PŽKlíma Martin 2005 - Č.Kruml.184.79 10 182.82 8 190.82111.44/140,40
99.12/ŽSZlámal Antonín 1999 0 Č.Kruml.183.86 108 178.91 12 190.91111.53/140,50
100.11/PŽStanovský Jakub 2004 - SKVS ČB213.65 6 185.18 8 193.18113.80/143,40
101.13/ŽMTesař Vojtěch 2002 0 SKVS ČB175.27 116 203.46 14 217.46138.08/173,90
102.14/ŽMČepelák František 2002 0 Č.Kruml.153.94 104 177.82 164 257.94178.56/224,90
103.15/ŽMKodras Jan 2001 0 Č.Kruml.216.62 62 201.57 208 278.62199.24/251,00
104.12/PŽMareš Jakub 2003 - Č.Kruml.165.42 116 163.15 120 281.42202.04/254,50
  Lána Matěj 2000 0 Ot.Strak0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Klampfl Tomáš 1999 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Ptašnik Vladislav 1963 0 Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Princ Rudolf 1970 0 Ot.Strak0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Mužík Tomáš 1993 0 Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Taišl Filip 1976 3 Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Neuwirth Josef 1961 2 Hubertus0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Bouzek Ondřej 1991 2 Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKvapilová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV96.33 0 97.80 2 96.33 64
2.1/Benešová Martina 1986 3 Sušice93.12 4 92.45 4 96.450.12/0,160
3.2/Krejčová Kristýna 1991 2+ Kralupy96.90 2 96.72 0 96.720.39/0,456
4.3/Bačáková Radka 1983 2 Rakovník98.47 0 98.55 0 98.472.14/2,252
5.4/Lagnerová Lenka 1985 3 Č.Kruml.100.31 2 99.12 0 99.122.79/2,948
6.5/Vanyšová Andrea 1987 0 L.Žatec100.82 6 99.48 0 99.483.15/3,344
7.1/ŽSBlažková Tereza 2000 2 USK Pha97.62 6 97.90 2 99.903.57/3,740
8.2/VMGalušková Anna 1970 2 Sušice102.28 0 100.84 0 100.844.51/4,736
9.2/ŽSVrbová Alexandra 2000 2 Horš.Týn98.93 2 105.42 4 100.934.60/4,832
10.3/VMČerná Lucie 1977 2 Kadaň101.37 4 101.34 0 101.345.01/5,228
11.1/ŽMGalušková Antonie 2001 2 Sušice102.47 0 103.30 2 102.476.14/6,424
12.6/Pártlová Andrea 1988 3 Č.Kruml.108.14 6 102.93 0 102.936.60/6,923
13.2/ŽMŠprdlíková Kateřina 2001 3 Sušice104.80 0 105.70 2 104.808.47/8,822
14.3/ŽSPaloudová Anežka 1999 2 Č.Kruml.100.10 50 101.26 4 105.268.93/9,321
15.1/VLagnerová Jana 1959 2 Soběslav109.20 2 106.44 0 106.4410.11/10,520
16.7/Pinkavová Marta 1986 3 RK Troja106.92 0 0.00 0 106.9210.59/11,019
17.1/DSMašková Kateřina 1995 3 Hubertus111.28 0 108.40 0 108.4012.07/12,518
18.3/ŽMŽatecká Nikola 2002 3 KVSPísek116.60 2 111.58 0 111.5815.25/15,817
19.4/ŽSPaloudová Karolína 2000 3 Č.Kruml.111.32 4 111.65 2 113.6517.32/18,016
20.4/ŽMStrasserová Bára 2001 3 L.Žatec114.74 0 112.20 2 114.2017.87/18,615
21.5/ŽMDvořáková Dominika 2002 3 Dukla B.115.83 2 113.26 2 115.2618.93/19,714
22.8/Kudějová Kristýna 1988 3 Kralupy118.90 6 113.64 2 115.6419.31/20,013
23.4/VMBorská Alena 1976 3 SKVS ČB115.29 2 117.10 2 117.2920.96/21,812
24.9/Benháková Anna 1993 3 Jablonec119.37 2 114.30 4 118.3021.97/22,811
25.1/DMBáčová Michaela 1998 0 KK Brand139.20 8 121.80 0 121.8025.47/26,410
26.10/Veselá Jitka 1991 3 Klatovy122.55 6 120.47 2 122.4726.14/27,19
27.2/DMPetriláková Ludmila 1998 3 Hubertus121.89 4 122.89 2 124.8928.56/29,68
28.6/ŽMFilipi Viktorie 2002 3 Č.Lípa126.78 2 121.86 4 125.8629.53/30,77
29.11/Galiszová Kateřina 1986 0 Sláv.KV124.79 14 125.17 8 133.1736.84/38,26
30.7/ŽMVaňková Klára 2001 3 VS Tábor127.65 10 129.21 4 133.2136.88/38,35
31.12/Hochheim Kristýna 1991 0 Boh.Pha131.89 2 133.78 0 133.7837.45/38,94
32.13/Tužová Julie 1985 0 SKVS ČB135.15 6 133.55 2 135.5539.22/40,73
33.5/ŽSJandová Zuzana 1999 0 Sušice143.94 58 131.62 10 141.6245.29/47,02
34.14/Pajmová Jana 1984 0 Kadaň148.48 52 137.34 6 143.3447.01/48,81
35.1/PŽPražáková Nela 2003 - VS Tábor162.95 4 142.74 6 148.7452.41/54,40
36.8/ŽMPajmová Sandra 2002 0 Kadaň155.44 6 152.70 56 161.4465.11/67,60
37.3/DMCubrová Markéta 1997 0 ČSAD Plz145.96 54 140.94 54 194.9498.61/102,40
38.2/PŽHojdová Eliška 2005 - Horš.Týn189.16 16 176.60 54 205.16108.83/113,00
39.3/PŽMachutová Iva 2003 - Kralupy191.90 52 215.85 2 217.85121.52/126,10
40.9/ŽMŘezníčková Kateřina 2002 0 Soběslav163.38 56 183.53 112 219.38123.05/127,70
41.10/ŽMBauerová Markéta 2001 0 Č.Kruml.195.55 224 177.97 66 243.97147.64/153,30
42.4/PŽBočánková Jana 2003 - Soběslav203.70 104 189.86 56 245.86149.53/155,20
43.6/ŽSManová Čtěpánka 1999 0 Č.Kruml.0.00 0 225.40 52 277.40181.07/188,00
44.5/PŽPechlátová Nikola 2004 - Sušice224.50 160 215.55 62 277.55181.22/188,10
45.4/DMMačkalová Haidi 1998 0 Č.Kruml.171.58 160 228.90 58 286.90190.57/197,80
46.6/PŽKleinová Štěpánka 2005 - Č.Kruml.247.76 74 291.20 74 321.76225.43/234,00
47.7/ŽSStaňková Antonie 2000 0 Č.Kruml.228.96 168 235.69 114 349.69253.36/263,00
48.7/PŽRůžičková Kateřina 2003 - USK Pha207.96 206 192.41 258 413.96317.63/329,70
49.8/ŽSBočánková Lucie 2000 0 Soběslav216.67 254 0.00 0 470.67374.34/388,60
50.8/PŽGalušková Bára 2006 - Sušice141.25 506 0.00 0 647.25550.92/571,90
51.9/PŽVíznerová Daniela 2003 - Kadaň92.13 650 99.00 560 659.00562.67/584,10
  Dunovská Viktorie Mia 2003 - Ot.Strak0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Přikrylová Ema 2003 - Tesla Bo0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Lánová Zuzana 1998 0 Ot.Strak0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Klíčová Hana 1967 - Su-hosté0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Osochovská Michaela 1986 2+ KVS HK0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Valentová Kristýna 2007 - Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Vlčnovský Vilém 1994 2+ SKVS ČB92.20 0 88.24 0 88.24 78
2.2/Havlíček Jan 1982 0 USK Pha88.69 0 89.75 2 88.690.45/0,574
3.1/VMKvapil Martin 1976 2+ Sláv.KV89.51 0 88.32 4 89.511.27/1,470
4.2/VMWendl Miloslav 1978 2 Horš.Týn95.73 0 0.00 0 95.737.49/8,566
5.1/VŠprdlík Vít 1967 2 Sušice94.12 2 92.24 10 96.127.88/8,962
6.3/Novák Martin 1991 2 Č.Kruml.100.79 0 97.51 0 97.519.27/10,558
7.4/Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy100.29 2 98.15 0 98.159.91/11,254
8.3/VMMilyán Dušan 1973 3 L.Žatec102.80 0 100.14 0 100.1411.90/13,550
9.4/VMHojda Ladislav 1973 2 Horš.Týn103.57 0 100.91 0 100.9112.67/14,446
10.1/VSHák Jiří 1952 2 Trutnov109.16 0 101.81 0 101.8113.57/15,442
11.5/VMPechlát Hynek 1971 3 Sušice100.44 2 99.86 2 101.8613.62/15,438
12.6/VMTáborský Pavel 1972 2 Horš.Týn102.10 0 101.87 0 101.8713.63/15,434
13.5/Jícha Dušan 1982 2 So Písek101.65 2 101.91 0 101.9113.67/15,530
14.2/VSýkora Jaroslav 1961 3 Hubertus102.74 0 0.00 0 102.7414.50/16,426
15.1/DMKuna Václav 1998 3 SKVS ČB103.40 10 101.48 2 103.4815.24/17,322
16.6/Hrádek Petr 1987 2 So Písek99.95 4 99.74 4 103.7415.50/17,621
17.7/VMJohanides Milan 1975 2 Kralupy106.10 4 104.81 0 104.8116.57/18,820
18.3/VMachuta Zdeněk 1964 0 Kralupy106.46 0 110.88 4 106.4618.22/20,619
19.4/VKuna Alois 1960 2 SKVS ČB105.76 4 108.38 10 109.7621.52/24,418
20.1/ŽSPřikryl Matěj 1999 3 Tesla Bo105.80 4 109.80 4 109.8021.56/24,417
21.5/VŠkranc Jiří 1965 3 Kotva B.108.63 4 108.88 2 110.8822.64/25,716
22.2/VSBenhák Jiří 1956 3 Jablonec113.40 0 111.24 0 111.2423.00/26,115
23.2/ŽSWendl Denis 2000 3 Horš.Týn110.39 4 107.74 4 111.7423.50/26,614
24.6/VKrofta Zdeněk 1959 3 VS Tábor116.32 4 111.70 2 113.7025.46/28,913
25.7/VFilipi Robert 1964 2 Č.Lípa125.56 0 114.11 0 114.1125.87/29,312
26.8/VMulač Oldřich 1961 3 Hubertus118.66 6 113.72 2 115.7227.48/31,111
27.3/ŽSPohanka Vítek 2000 3 Klatovy114.23 2 114.12 2 116.1227.88/31,610
28.9/VČervenka Jaroslav 1964 3 Hubertus116.40 0 123.22 4 116.4028.16/31,99
29.10/VDvořák Jiří 1965 - Su-hosté116.82 0 114.61 2 116.6128.37/32,20
30.7/Krofta Dominik 1993 3 VS Tábor115.00 6 112.64 4 116.6428.40/32,28
31.8/Vadlejch Jan 1989 3 SKVS ČB117.28 2 0.00 0 119.2831.04/35,27
32.4/ŽSSkořepa Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.121.56 4 119.63 2 121.6333.39/37,86
33.3/VSHolý Jiří 1957 3 Rakovník121.91 2 121.71 0 121.7133.47/37,95
34.1/DSŠkranc Antonín 1996 3 Kotva B.118.42 6 116.20 8 124.2035.96/40,84
35.11/VJandáš Roman 1965 3 Kadaň128.11 6 123.58 2 125.5837.34/42,33
36.4/VSKrejčí Antonín 1955 3 Kralupy128.36 0 124.63 2 126.6338.39/43,52
37.1/PŽWendl Samuel 2003 - Horš.Týn134.54 12 126.78 4 130.7842.54/48,20
38.8/VMKysela David 1977 0 Kralupy141.17 2 129.41 2 131.4143.17/48,91
39.5/ŽSBárta Jan 2000 0 Kralupy129.22 6 125.50 58 135.2246.98/53,20
40.1/ŽMKlíma Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.139.38 8 139.65 6 145.6557.41/65,10
41.5/VSHoral Martin 1957 3 Horš.Týn121.40 60 0.00 0 181.4093.16/105,60
  Ptašnik Vladislav 1963 0 Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Poula Jan 1955 3 Sláv.KV0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Nováček Michal 1977 3 Hubertus0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha92.68 0 90.45 0 90.45 17
2.1/VMKvapilová Gabriela 1978 0 Sláv.KV117.93 4 113.31 2 115.3124.86/27,59
3.2/VMČerná Lucie 1977 3 Kadaň124.37 4 118.89 0 118.8928.44/31,45
4.1/ŽSVrbová Alexandra 2000 2 Horš.Týn121.76 2 119.44 4 123.4432.99/36,54
5.1/ŽMGalušková Antonie 2001 3 Sušice127.32 0 127.99 6 127.3236.87/40,83
6.2/Bačáková Radka 1983 0 Rakovník134.69 4 126.31 2 128.3137.86/41,92
7.2/ŽSPaloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml.125.28 4 124.82 4 128.8238.37/42,41
8.3/ŽSBlažková Tereza 2000 0 USK Pha141.60 54 129.76 2 131.7641.31/45,70
9.1/PŽPřikrylová Ema 2003 - Tesla Bo133.35 6 128.78 100 139.3548.90/54,10
10.2/ŽMFilipi Viktorie 2002 0 Č.Lípa0.00 0 179.68 8 187.6897.23/107,50
  Matulková Jana 1996 1 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSBenhák Jiří
Benhák Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
108.61 4 108.22 2 110.22 28
2.1/VMPechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
115.68 0 122.91 4 115.685.46/5,024
3.1/VMaceček Dušan
Filipi Robert
1962
1964
2 Hubertus
Č.Lípa
113.77 10 118.12 2 120.129.90/9,020
4.1/Krofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
3 VS Tábor
VS Tábor
116.84 6 119.80 8 122.8412.62/11,416
5.2/VVeselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
3 Klatovy
Klatovy
126.77 2 121.50 4 125.5015.28/13,912
6.1/ŽSPřikryl Matěj
Přikrylová Ema
1999
2003
2 Tesla Bo
Tesla Bo
121.93 8 122.90 10 129.9319.71/17,98
7.3/VMulač Oldřich
Lepík Filip
1961
1976
0 Hubertus
Hubertus
125.35 358 124.44 8 132.4422.22/20,27
8.2/VSKučera Tomáš
Poula Jan
1950
1955
3 Sláv.KV
Sláv.KV
132.43 4 131.44 2 133.4423.22/21,16
9.3/VSParaniak Jan
Kuna Alois
1951
1960
3 SKVS ČB
SKVS ČB
140.29 6 133.70 4 137.7027.48/24,95
10.2/VMKrejčí Hynek
Krejčí Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
154.27 0 134.46 4 138.4628.24/25,64
11.2/Novák Martin
Dundová Iva
1991
1995
0 Č.Kruml.
Č.Kruml.
134.58 8 137.82 8 142.5832.36/29,43
12.1/ŽMHoral Vojtěch
Wendl Denis
2002
2000
0 Horš.Týn
Horš.Týn
132.10 14 146.10 8 146.1035.88/32,62
13.3/Čuňátová Markéta
Vadlejch Jan
1991
1989
- Su-hosté
SKVS ČB
180.86 8 149.90 6 155.9045.68/41,40
14.4/Tužová Julie
Vlčnovský Vilém
1985
1994
2 SKVS ČB
SKVS ČB
142.20 16 140.60 62 158.2047.98/43,51
15.2/ŽSEliáš Ondřej
Raška Tomáš
2000
2001
0 USK Pha
USK Pha
148.51 10 152.42 52 158.5148.29/43,80
16.3/ŽSKlíma Vojtěch
Skořepa Vojtěch
2002
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
155.13 12 150.82 22 167.1356.91/51,60
  Hochheim Kristýna
Martin Václav
1991
1971
3 Boh.Pha
Boh.Pha
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Hodná Jitka
Bouzek Filip
1995
1992
- Su-hosté
Sušice
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Galušková Antonie
Vrbová Alexandra
2001
2000
0 Sušice
Horš.Týn
140.18 2 143.65 6 142.18 2
2. Paloudová Anežka
Paloudová Karolína
1999
2000
0 Č.Kruml.
Č.Kruml.
146.13 2 150.17 10 148.135.95/4,21
3. Filipi Viktorie
Dvořáková Dominika
2002
2002
3 Č.Lípa
Dukla B.
167.60 54 181.76 54 221.6079.42/55,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3