vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Trutnovský sjezd + MČR veteránů

19.04.2014   Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK12:04,50 24
2.2/VMRAŠNER Karel 1976 2 Litovel12:49,1044.60/6,219
3.1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha13:26,6082.10/11,314
4.2/VREŽŇÁK Ladislav 1966 0 KK Brno14:07,90123.40/17,09
5.3/VLACINA Richard 1967 3 Semily14:22,40137.90/19,08
6.3/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.14:30,20145.70/20,17
7.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo14:33,40148.90/20,66
8.4/VJINDRÁK Petr 1969 0 Tech.Pha14:42,80158.30/21,85
9.1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.14:46,60162.10/22,44
10.2/VSHÁK Jiří 1952 0 Trutnov15:13,80189.30/26,13
11.2/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.15:14,20189.70/26,22
12.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.15:27,80203.30/28,11
13.1/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.15:57,00232.50/32,10
14.2/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk17:11,20306.70/42,30
15.3/ZSNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.18:33,50389.00/53,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník12:46,50 11
2.2/VMPULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 2 Kroměříž14:47,10120.60/15,76
3.1/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov15:00,70134.20/17,51
4.3/VMVACKOVÁ Michala 1975 0 Dv.Král.15:23,60157.10/20,50
  NOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.DNS 0
  FILIPI Viktorie 2002 0 Č.LípaDNS 0
  LAGNEROVÁ Jana 1959 2 SoběslavDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMRAŠNER Karel
VESELÝ Petr
1976
1976
M Litovel
VSDK
12:15,90 21
2.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
M Boh.Pha
Boh.Pha
13:04,9049.00/6,711
3.2/VJINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
Tech.Pha
Tech.Pha
13:39,2083.30/11,31
4.2/VMZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
Dv.Král.
Pardub.
14:01,20105.30/14,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.10:20,40 60
2.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov10:41,2020.80/3,450
3.2/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz10:54,6034.20/5,540
4.3/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc10:57,7037.30/6,030
5.1/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov12:02,20101.80/16,425
6.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž12:03,00102.60/16,520
7. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov12:04,70104.30/16,815
8.1/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov12:36,30135.90/21,910
9.2/VSVOBODA Martin 1964 0 L.Žatec12:47,10146.70/23,69
10.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz12:54,60154.20/24,98
11.5/VMVRBATA Jaroslav 1975 3 Pardub.13:09,20168.80/27,27
12.3/VPRAŽÁK Jan 1963 0 KVS HK13:23,70183.30/29,56
13.1/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha13:35,50195.10/31,45
14.4/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa13:35,90195.50/31,54
15.2/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto13:38,10197.70/31,93
16. DOSKOČIL Eduard 1983 0 Dv.Král.13:45,20204.80/33,02
17.6/VMHAIN Přemysl 1977 0 Dv.Král.13:52,20211.80/34,11
18.5/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov14:43,50263.10/42,40
19.6/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.14:47,70267.30/43,10
20.1/ZMENDRYCH Matouš 2003 0 Trutnov17:05,50405.10/65,30
  VESELÝ František 2000 3 TrutnovDNS 0
  SOUČEK Ondřej 1967 2 OlomoucDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3