vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom O štít města Benátek

08.08.2015   loděnice v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky105.50 0 107.40 0 105.50 136
2.1/DMKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.106.20 0 110.00 0 106.200.70/0,7132
3.2/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky105.90 2 106.60 0 106.601.10/1,0128
4.3/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim109.00 0 110.60 2 109.003.50/3,3124
5.4/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky110.20 0 107.10 2 109.103.60/3,4120
6.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky111.10 2 111.10 2 113.107.60/7,2116
7.1/VMKOLÁŘ Jiří 1975 USK Pha115.70 0 113.40 0 113.407.90/7,5112
8.5/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz115.30 0 127.20 0 115.309.80/9,3108
9.2/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice118.00 0 115.60 0 115.6010.10/9,6104
10.3/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand117.30 0 116.20 0 116.2010.70/10,1100
11.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz117.30 0 116.60 0 116.6011.10/10,596
11. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy116.60 0 118.60 0 116.6011.10/10,592
13.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.120.90 0 119.50 0 119.5014.00/13,388
13.4/VMHEK Jan 1979 3 Roudnice119.50 0 119.80 2 119.5014.00/13,384
15.6/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz124.00 0 119.60 0 119.6014.10/13,480
16.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa122.70 2 119.90 0 119.9014.40/13,676
17.5/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.125.20 4 120.20 0 120.2014.70/13,972
18.6/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand121.00 0 119.60 2 121.0015.50/14,768
18.7/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz121.00 0 121.90 2 121.0015.50/14,764
20.2/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.124.60 0 120.60 2 122.6017.10/16,260
21.3/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand122.70 0 122.60 2 122.7017.20/16,356
22. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV128.20 4 123.40 0 123.4017.90/17,052
23. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy123.60 0 124.90 0 123.6018.10/17,248
24.8/VMTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.125.40 0 125.70 0 125.4019.90/18,947
24.4/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice121.00 52 119.40 6 125.4019.90/18,946
26.9/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň128.50 0 123.70 2 125.7020.20/19,145
27.4/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.129.40 0 126.00 0 126.0020.50/19,444
28.5/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha128.70 6 126.30 0 126.3020.80/19,743
29.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha127.40 0 126.50 0 126.5021.00/19,942
29.1/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice130.90 2 126.50 0 126.5021.00/19,941
31.7/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand129.70 4 127.50 0 127.5022.00/20,940
32.2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky126.60 2 128.30 4 128.6023.10/21,939
33.5/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky130.20 2 128.70 0 128.7023.20/22,038
34.6/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand130.30 2 129.30 0 129.3023.80/22,637
35.1/DSFRIŠMAN Marek 1997 3 Sláv.HK144.80 2 127.50 2 129.5024.00/22,736
36.2/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky129.60 0 132.80 4 129.6024.10/22,835
37. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV139.10 0 129.90 0 129.9024.40/23,134
38.3/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor133.20 0 130.90 0 130.9025.40/24,133
38.7/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky130.90 0 135.70 0 130.9025.40/24,132
40.2/DSBLÁHA František 1997 3 Sláv.HK134.90 2 131.50 0 131.5026.00/24,631
41.10/VMČVANČARA Pavel 1971 Loko Plz133.60 0 132.10 0 132.1026.60/25,230
42.6/VJINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha131.40 2 4.00 999 133.4027.90/26,429
43.8/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.132.40 2 134.70 2 134.4028.90/27,428
44.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník136.30 0 134.70 0 134.7029.20/27,727
45.3/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand135.60 2 135.00 0 135.0029.50/28,026
46.8/ZSREJMAN Petr 2001 3 KVS HK129.60 6 133.20 6 135.6030.10/28,525
47.1/PZONDRUŠ Mario 2005 USK Pha144.90 2 139.00 0 139.0033.50/31,80
48.7/VBENDA Libor 1966 Roudnice142.40 0 139.10 0 139.1033.60/31,824
49.4/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice144.70 2 139.20 0 139.2033.70/31,923
50.5/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak144.30 4 137.30 2 139.3033.80/32,022
51.9/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz141.60 0 140.10 0 140.1034.60/32,821
52.10/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník141.60 4 138.20 2 140.2034.70/32,920
53.3/DSSMOLÍK Jan 1997 Loko Plz139.60 2 143.50 4 141.6036.10/34,219
54.2/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav141.90 0 142.70 4 141.9036.40/34,50
55.6/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha142.50 0 144.80 0 142.5037.00/35,118
56.7/ZMMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.139.80 4 140.20 4 143.8038.30/36,317
57.8/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha147.30 0 140.80 4 144.8039.30/37,316
58.11/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha142.90 2 141.00 4 144.9039.40/37,315
59.11/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor145.00 0 145.40 0 145.0039.50/37,414
60.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.145.50 0 146.20 0 145.5040.00/37,913
61.12/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov147.20 4 146.40 0 146.4040.90/38,812
62.12/VMDOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus152.10 0 147.40 0 147.4041.90/39,711
63.9/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha149.70 0 148.70 0 148.7043.20/40,910
63.10/ZMJANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha151.10 0 146.70 2 148.7043.20/40,99
63.4/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK146.70 2 162.70 4 148.7043.20/40,98
66.8/VPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí161.40 0 148.90 0 148.9043.40/41,17
67.11/ZMJUDA Mikuláš 2003 Benátky149.70 8 147.50 2 149.5044.00/41,76
68.3/PZZACH Radovan 2005 KK Brand153.00 2 147.90 2 149.9044.40/42,10
69.9/VKRAUS Václav 1961 ČSAD Plz152.20 6 148.80 2 150.8045.30/42,95
70.10/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov152.70 2 151.40 0 151.4045.90/43,54
71.4/PZCAPALINI Daniel 2005 KK Brand156.90 0 151.50 0 151.5046.00/43,60
72.5/PZHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand1.00 999 153.70 2 155.7050.20/47,60
73.13/VMMAREK Pavel 1972 Třebech.156.40 2 156.70 2 158.4052.90/50,13
74.6/PZBÍZEK Marek 2005 KK Brand181.80 4 157.50 2 159.5054.00/51,20
75.7/PZJIRAS Filip 2005 USK Pha160.50 2 160.50 4 162.5057.00/54,00
76.8/PZPOPELKA Petr 2005 KK Brand160.70 52 159.00 4 163.0057.50/54,50
77.9/PZSMETÁNKA Kilián 2005 USK Pha158.70 6 164.60 0 164.6059.10/56,00
78.10/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK166.40 0 161.30 4 165.3059.80/56,70
79.12/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha167.60 0 165.40 0 165.4059.90/56,82
80.13/ZMMÍL Jakub 2003 Trutnov171.00 0 166.10 0 166.1060.60/57,41
81.14/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky165.70 4 163.40 4 167.4061.90/58,70
82.11/PZPANZER Martin 2007 Loko Plz159.70 102 166.60 2 168.6063.10/59,80
83.15/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily168.30 4 169.70 2 171.7066.20/62,70
84.13/ZSČERNÝ Šimon 2001 Trutnov162.70 10 180.40 6 172.7067.20/63,70
84.14/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky168.70 4 187.80 54 172.7067.20/63,70
86.15/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň199.80 104 169.10 4 173.1067.60/64,10
87.12/PZVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz174.10 2 203.90 6 176.1070.60/66,90
87.16/ZMHYNEK Pavel 2003 Semily187.40 56 174.10 2 176.1070.60/66,90
89.17/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň176.60 4 183.60 4 180.6075.10/71,20
90.13/PZSEMERÁD Jakub 2006 Roudnice196.90 8 178.80 6 184.8079.30/75,20
91.16/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice175.70 12 201.20 8 187.7082.20/77,90
92.14/PZBENDA Jan 2005 Roudnice198.90 4 188.90 2 190.9085.40/80,90
93.15/PZJINEK Hugo 2005 USK Pha193.80 10 195.10 6 201.1095.60/90,60
94.18/ZMPECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha170.50 160 202.30 10 212.30106.80/101,20
95.19/ZMŘEHÁK Jiří 2003 Semily201.30 12 182.10 68 213.30107.80/102,20
96.17/ZSGÜRTLER Adam 2001 USK Pha167.80 56 158.30 56 214.30108.80/103,10
97.16/PZVOBOŘIL Kryštof 2005 USK Pha182.10 102 197.60 56 253.60148.10/140,40
98.17/PZSAIDL František 2006 USK Pha222.10 108 206.40 116 322.40216.90/205,60
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAAL Štěpán 2001 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Matouš 2002 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3