vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu

24.07.2010   Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
ředitel: Bohumil Hrabec   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.99.50 0 102.90 4 99.50 -
2. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.105.20 0 103.50 2 105.205.70/5,7-
3.1/DMMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava109.40 0 0.00 999 109.409.90/9,9-
4.1/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy111.70 0 111.30 0 111.3011.80/11,9-
5.1/VMVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav117.00 0 114.60 0 114.6015.10/15,2-
6.2/ZSKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.117.60 0 113.70 2 115.7016.20/16,3-
7.2/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.120.80 0 121.30 2 120.8021.30/21,4-
8. RUBINT Martin 1990 3 Kroměříž118.00 4 187.00 2 122.0022.50/22,6-
9.3/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha123.10 6 121.90 2 123.9024.40/24,5-
10.3/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy127.70 2 134.00 0 129.7030.20/30,4-
11.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk132.60 4 130.50 4 134.5035.00/35,2-
12.4/VMPETERKA Vít 1969 3 Rakovník133.50 2 135.10 2 135.5036.00/36,2-
13.1/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.136.00 0 143.50 2 136.0036.50/36,7-
14.2/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK134.30 2 140.20 0 136.3036.80/37,0-
15.2/DMKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí139.00 6 158.50 2 145.0045.50/45,7-
16.4/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha152.60 0 170.70 52 152.6053.10/53,4-
17.3/ZMLHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha168.80 2 232.10 54 170.8071.30/71,7-
18.4/ZMŠEBELA David 1998 0 Kadaň214.10 8 193.40 4 197.4097.90/98,4-
19.2/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň158.70 102 174.50 156 260.70161.20/162,0-
20.5/ZMŽÍŽALA Josef 1999 0 USK Pha252.90 206 306.80 6 312.80213.30/214,4-
  CEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŽITNÝ Petr 1974 3 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 -
  PLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 -
  FRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 -
  PRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava102.20 2 100.60 0 100.60 -
2.1/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava104.90 0 106.00 0 104.904.30/4,3-
3.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy107.70 0 106.80 0 106.806.20/6,2-
4.1/DSJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí109.60 2 107.70 0 107.707.10/7,1-
5.1/ZMSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno110.30 52 110.30 0 110.309.70/9,6-
6.2/ZSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava113.60 0 120.80 302 113.6013.00/12,9-
7.2/DSFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava106.00 50 113.60 2 115.6015.00/14,9-
8.2/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice119.90 52 116.50 0 116.5015.90/15,8-
9.3/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava113.30 4 116.30 2 117.3016.70/16,6-
10. VEČERKOVÁ Alice 1977 2 KK Opava121.20 0 118.20 0 118.2017.60/17,5-
10.2/DMMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 2+ KK Opava118.20 0 122.60 0 118.2017.60/17,5-
12.4/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava121.10 0 125.10 2 121.1020.50/20,4-
13.3/DSVĚTROVSKÁ Aneta 1993 2 USK Pha121.20 0 117.80 6 121.2020.60/20,5-
14. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň122.40 2 122.80 0 122.8022.20/22,1-
15.5/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy123.40 0 137.10 4 123.4022.80/22,7-
16.3/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.122.20 2 123.70 0 123.7023.10/23,0-
17.6/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň122.90 2 131.10 0 124.9024.30/24,2-
18.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 3 Lipník128.30 2 123.90 2 125.9025.30/25,1-
19.7/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha132.80 6 129.60 0 129.6029.00/28,8-
20. VÁVROVÁ Alena 1985 3 Kroměříž142.00 2 131.00 0 131.0030.40/30,2-
21.3/DMLIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž132.70 4 132.50 0 132.5031.90/31,7-
22.4/ZMHRICOVÁ Klára 1999 3 Olomouc154.80 2 142.50 4 146.5045.90/45,6-
23.4/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž160.80 4 144.90 2 146.9046.30/46,0-
24.5/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.141.80 6 141.60 56 147.8047.20/46,9-
25.2/VMKAMINSKÁ Šárka 1972 3 Val.Mez.167.50 0 147.50 2 149.5048.90/48,6-
26. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh188.40 52 150.00 6 156.0055.40/55,1-
27.6/ZMHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava155.80 2 219.40 104 157.8057.20/56,9-
28.7/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.220.60 6 159.30 0 159.3058.70/58,3-
29.8/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB157.80 4 173.50 106 161.8061.20/60,8-
30.5/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň155.20 8 177.60 6 163.2062.60/62,2-
31.8/ZMROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava161.80 4 187.20 6 165.8065.20/64,8-
32.9/ZMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha158.90 8 167.10 0 166.9066.30/65,9-
33. FUSKOVÁ Dana 1988 0 Val.Mez.216.50 6 169.00 6 175.0074.40/74,0-
34.6/DMKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 Šumperk175.10 4 224.10 104 179.1078.50/78,0-
35.10/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc261.30 104 178.10 2 180.1079.50/79,0-
36.11/ZMHOLICKÁ Adéla 1999 0 Dukla B.205.60 4 255.80 0 209.60109.00/108,3-
37.12/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 0 Olomouc168.30 60 204.10 56 228.30127.70/126,9-
38.13/ZMKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.236.80 54 198.00 104 290.80190.20/189,1-
39.14/ZMŠOTOLOVÁ Karolína 1999 0 Pardub.176.20 654 222.80 558 780.80680.20/676,1-
40.15/ZMŠOTOLOVÁ Kristýna 1999 0 Pardub.70.00 754 129.90 704 824.00723.40/719,1-
  FIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
  SOVÁKOVÁ Lenka 1993 3 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSMRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
162.70 6 135.70 4 139.70 -
2.2/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
138.80 6 142.50 10 144.805.10/3,7-
3.1/ZMHEGER Tomáš
LERCH Adam
1998
1998
3 KVS HK
Klášter.
156.20 58 149.80 2 151.8012.10/8,7-
4. ČEVORA Lukáš
NETUŠIL Erik
1988
1988
Kroměříž
Kroměříž
166.70 54 151.20 4 155.2015.50/11,1-
5.3/ZSŠOLTYS Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
0.00 999 150.20 6 156.2016.50/11,8-
6.4/ZSJELÍNEK Filip
ZAPLETAL Vojtěch
1996
1998
3 Boh.Pha
Kralupy
165.00 60 156.50 6 162.5022.80/16,3-
7.2/ZMMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
163.00 110 157.70 8 165.7026.00/18,6-
8.5/ZSVRBA Jiří
PAŘENICA Richard
1997
1996
3 Olomouc
Olomouc
204.80 210 211.90 14 225.9086.20/61,7-
9.3/ZMBAYEROVÁ Barbora
KAMINSKÁ Barbora
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
213.00 62 232.50 16 248.50108.80/77,9-
10.4/ZMHRICOVÁ Klára
FIALOVÁ Veronika
1999
1998
Olomouc
Olomouc
298.50 62 313.80 18 331.80192.10/137,5-
11.5/ZMROUSKOVÁ Martina
HOROVÁ Klára
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
428.20 360 280.10 260 540.10400.40/286,6-
  JUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  FRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava95.30 4 92.00 0 92.00 -
2.1/DMBINČÍK Petr 1994 2 KK Opava98.60 2 91.10 2 93.101.10/1,2-
3. JORDÁN František 1991 2+ Dukla B.94.30 0 90.80 4 94.302.30/2,5-
4.1/DSHRIC Filip 1993 2 Olomouc96.70 4 94.80 0 94.802.80/3,0-
5. VOLEK Martin 1982 2 Val.Mez.99.80 4 96.70 0 96.704.70/5,1-
6.2/DMVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava99.90 6 94.70 4 98.706.70/7,3-
7.1/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy107.00 6 97.20 2 99.207.20/7,8-
8. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh104.90 2 99.30 0 99.307.30/7,9-
9.3/DMBAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava94.10 6 94.60 6 100.108.10/8,8-
10. JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí99.70 4 98.50 2 100.508.50/9,2-
11. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž104.40 6 99.40 2 101.409.40/10,2-
12.1/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž115.00 8 100.20 2 102.2010.20/11,1-
13.1/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava120.60 6 98.40 4 102.4010.40/11,3-
14.2/ZSŠOLTYS Tomáš 1997 2 KK Opava114.10 4 102.70 0 102.7010.70/11,6-
15.2/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava105.60 4 103.00 0 103.0011.00/12,0-
16.4/DMKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha103.00 2 103.10 2 105.0013.00/14,1-
17.5/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí116.80 6 105.00 2 107.0015.00/16,3-
18. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí123.00 0 103.80 4 107.8015.80/17,2-
19.3/ZSMATULA Roman 1996 3 Kralupy110.90 4 106.00 2 108.0016.00/17,4-
20.3/VŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB117.40 4 108.20 0 108.2016.20/17,6-
21.4/ZSVRBA Jiří 1997 3 Olomouc129.10 18 108.60 0 108.6016.60/18,0-
22. VEČEREK Michal 1977 2 KK Opava115.00 6 107.90 2 109.9017.90/19,5-
23.1/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy121.40 8 108.50 2 110.5018.50/20,1-
24.2/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK116.90 2 110.60 0 110.6018.60/20,2-
25.5/ZSZAJVAR Martin 1997 3 SKVeselí117.50 0 111.80 0 111.8019.80/21,5-
26.3/ZMŠODEK Petr 1998 3 Benátky123.00 2 108.00 4 112.0020.00/21,7-
27.6/ZSPETERKA Adam 1996 3 Rakovník127.30 104 112.10 0 112.1020.10/21,8-
28.7/ZSJELÍNEK Filip 1996 3 Boh.Pha129.80 6 110.30 2 112.3020.30/22,1-
29.4/VHRABEC Bohumil 1960 3 Kroměříž115.00 2 108.50 4 112.5020.50/22,3-
30.8/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy125.80 52 113.40 0 113.4021.40/23,3-
31.9/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB114.30 2 111.70 2 113.7021.70/23,6-
32.4/ZMMRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava122.30 4 112.20 2 114.2022.20/24,1-
33.10/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha118.00 8 111.40 4 115.4023.40/25,4-
34.5/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava114.60 4 109.60 6 115.6023.60/25,7-
35. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž125.20 10 111.80 4 115.8023.80/25,9-
36. MINKS Tomáš 1980 3 Kroměříž127.50 4 112.90 6 118.9026.90/29,2-
37. ČEVORA Lukáš 1988 3 Kroměříž129.60 4 119.10 0 119.1027.10/29,5-
37.5/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.134.70 8 115.10 4 119.1027.10/29,5-
39. RUBINT Martin 1990 0 Kroměříž136.50 6 117.60 2 119.6027.60/30,0-
40.2/VMJÁŠA Radek 1967 3 SKVS ČB132.40 4 118.10 2 120.1028.10/30,5-
41.6/DMSATKE Adam 1994 3 KK Brno129.40 0 116.70 4 120.7028.70/31,2-
42.3/VMSVOBODA Zdeněk 1970 0 Lipník119.40 12 114.80 6 120.8028.80/31,3-
43.11/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí128.00 10 117.20 4 121.2029.20/31,7-
44.7/DMCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí138.60 2 121.60 0 121.6029.60/32,2-
45. FIJALÍK Ondřej 1982 3 Kroměříž118.70 4 120.80 2 122.7030.70/33,4-
46.2/DSBŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí134.00 6 115.00 8 123.0031.00/33,7-
47.12/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha115.50 8 117.90 6 123.5031.50/34,2-
48.13/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 3 Ostrava126.30 0 115.60 10 125.6033.60/36,5-
49. VÍCHA Lubomír 1982 0 Val.Mez.169.60 8 120.70 6 126.7034.70/37,7-
50.4/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.121.70 10 123.20 4 127.2035.20/38,3-
51.6/ZMMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava144.20 8 125.80 2 127.8035.80/38,9-
52.14/ZSKLEMENT Adam 1996 3 Vys.Mýto128.90 4 119.20 10 129.2037.20/40,4-
53.7/ZMKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava134.70 2 129.30 0 129.3037.30/40,5-
54.8/ZMBALARIN Lukáš 1998 0 KK Opava136.50 4 130.20 0 130.2038.20/41,5-
55.9/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha140.90 6 135.40 2 137.4045.40/49,3-
56.15/ZSKULÍŠEK Tomáš 1996 3 Boh.Pha179.50 10 135.20 4 139.2047.20/51,3-
57.10/ZMLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha156.20 8 135.40 4 139.4047.40/51,5-
58.11/ZMŠEBELA David 1998 3 Kadaň180.70 6 129.60 10 139.6047.60/51,7-
59.16/ZSJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB137.30 4 167.30 20 141.3049.30/53,6-
60.12/ZMŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha144.70 4 133.80 10 143.8051.80/56,3-
61.6/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 Šumperk172.60 10 138.80 6 144.8052.80/57,4-
62.17/ZSPAŘENICA Richard 1996 3 Olomouc142.00 4 154.80 10 146.0054.00/58,7-
63.18/ZSVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto168.80 108 147.10 6 153.1061.10/66,4-
64.13/ZMPETERKA Jáchym 1998 0 Rakovník152.50 2 150.70 10 154.5062.50/67,9-
65.14/ZMŠTERCL Vít 1999 0 Dukla B.188.90 8 141.70 14 155.7063.70/69,2-
66.15/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 0 Val.Mez.155.30 4 190.60 4 159.3067.30/73,2-
67.16/ZMVYBULKA Jakub 1998 3 Kralupy159.70 2 148.10 50 161.7069.70/75,8-
68.17/ZMVENC Alexandr 1999 0 Dukla B.172.60 8 179.10 6 180.6088.60/96,3-
69.19/ZSKUBÍČEK Tomáš 1996 0 Olomouc219.40 208 173.10 10 183.1091.10/99,0-
70.18/ZMŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž218.00 112 199.00 6 205.00113.00/122,8-
71.19/ZMNOVOTNÝ Jan 1998 0 Olomouc167.20 314 155.10 66 221.10129.10/140,3-
72.20/ZSBARGEL Radek 1996 0 Šumperk314.30 210 226.10 16 242.10150.10/163,2-
73. ČECH Michal 1990 0 Kroměříž171.30 112 183.30 64 247.30155.30/168,8-
74.20/ZMCHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc268.00 6 192.20 154 274.00182.00/197,8-
75.21/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 0 Olomouc162.70 112 219.50 112 274.70182.70/198,6-
76.21/ZSHAISLAR Ondřej 1996 0 Zábřeh136.02 454 153.20 164 317.20225.20/244,8-
77.22/ZSKREJČÍŘ Dominik 1996 0 KK Brno252.10 262 190.60 152 342.60250.60/272,4-
78.22/ZMKAVAN Jan 1999 0 Kroměříž268.80 554 359.20 510 822.80730.80/794,3-
  KŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  SIROTEK Matěj 1998 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ČÁŇ Libor 1999 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KLEVETA Jakub 1997 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KLABAN Martin 1997 0 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 -
  BEK Kryštof 1999 0 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 -
  JUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto0.00 999 0.00 999 999.00 -
  CEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 -
  PAPP Daniel 1995 3 Přerov0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava147.30 0 193.40 4 147.30 -
2.2/DSJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 0 SKVeselí147.20 2 170.50 50 149.201.90/1,3-
3.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.155.10 6 191.00 4 161.1013.80/9,4-
4.2/ZMSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno169.80 4 168.50 6 173.8026.50/18,0-
5.1/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB228.90 210 246.80 108 354.80207.50/140,9-
6.2/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 0 KK Opava184.80 208 262.40 158 392.80245.50/166,7-

kategorie K1W   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZSATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno201.40 14 169.20 4 173.20 -
2.2/PZPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml.177.50 58 184.50 14 198.5025.30/14,6-
3.3/PZSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž219.00 4 216.60 10 223.0049.80/28,8-
4.4/PZBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava222.50 58 239.30 108 280.50107.30/62,0-

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy124.10 2 128.60 20 126.10 -
2.2/PZHEGER Vojtěch 2000 0 KVS HK125.00 2 124.50 2 126.500.40/0,3-
3.3/PZNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc222.20 6 166.00 6 172.0045.90/36,4-
  DŘEVOJÁNEK Dalibor 2001 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  LHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3