vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu

25.07.2010   Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
ředitel: Bohumil Hrabec   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.91.80 6 89.60 0 89.60 -
2. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.95.20 2 93.80 0 93.804.20/4,7-
3.1/VMPRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB93.90 0 92.80 2 93.904.30/4,8-
4.1/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy98.10 2 99.80 0 99.8010.20/11,4-
5.2/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.103.70 0 103.60 2 103.7014.10/15,7-
6.3/VMVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav114.50 6 102.00 2 104.0014.40/16,1-
7.2/ZSKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.104.80 0 106.70 4 104.8015.20/17,0-
8.3/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha108.90 0 108.40 0 108.4018.80/21,0-
9.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk105.80 4 123.80 8 109.8020.20/22,5-
10.4/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy113.70 0 113.40 0 113.4023.80/26,6-
11. RUBINT Martin 1990 3 Kroměříž114.60 2 107.10 50 116.6027.00/30,1-
12.1/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.112.70 6 116.10 8 118.7029.10/32,5-
13.1/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK120.80 0 123.70 0 120.8031.20/34,8-
14.4/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha119.80 4 120.50 6 123.8034.20/38,2-
15.2/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.123.30 4 130.60 4 127.3037.70/42,1-
16.2/DMKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí128.40 4 130.00 4 132.4042.80/47,8-
17.2/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň135.20 2 0.00 999 137.2047.60/53,1-
18.3/ZMLHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha133.30 6 133.80 10 139.3049.70/55,5-
19.4/ZMŽÍŽALA Josef 1999 0 USK Pha172.30 10 154.40 4 158.4068.80/76,8-
20.5/ZMŠEBELA David 1998 0 Kadaň174.40 12 160.30 8 168.3078.70/87,8-
  CEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŽITNÝ Petr 1974 3 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 -
  PETERKA Vít 1969 3 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 -
  PLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 -
  MRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava93.10 0 95.00 0 93.10 -
2.1/DSJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí93.90 0 95.90 6 93.900.80/0,9-
3.1/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava98.20 0 98.10 0 98.105.00/5,4-
4.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy98.90 2 98.90 0 98.905.80/6,2-
5.2/ZSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava103.70 0 101.60 0 101.608.50/9,1-
6.2/DMMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 2+ KK Opava104.30 4 103.30 2 105.3012.20/13,1-
7.1/ZMSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno105.20 2 103.80 4 107.2014.10/15,1-
8. VEČERKOVÁ Alice 1977 2 KK Opava104.80 4 108.70 0 108.7015.60/16,8-
9.2/DSVĚTROVSKÁ Aneta 1993 2 USK Pha107.40 2 109.00 4 109.4016.30/17,5-
10.2/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice105.70 4 150.10 2 109.7016.60/17,8-
11.3/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava105.30 6 109.20 6 111.3018.20/19,5-
12.3/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.112.70 0 112.10 0 112.1019.00/20,4-
13.4/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha126.50 52 110.20 2 112.2019.10/20,5-
14. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň99.60 58 112.30 0 112.3019.20/20,6-
15.5/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava113.40 0 127.70 8 113.4020.30/21,8-
16.6/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy113.60 4 115.50 10 117.6024.50/26,3-
17.7/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň112.60 6 122.20 8 118.6025.50/27,4-
18.1/VMKAMINSKÁ Šárka 1972 3 Val.Mez.117.90 4 119.70 0 119.7026.60/28,6-
19. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh129.00 54 120.90 2 122.9029.80/32,0-
20.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 3 Lipník119.20 4 133.60 6 123.2030.10/32,3-
21. VÁVROVÁ Alena 1985 3 Kroměříž121.90 4 122.30 2 124.3031.20/33,5-
22.4/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.127.30 0 126.70 52 127.3034.20/36,7-
23.5/ZMHRICOVÁ Klára 1999 3 Olomouc131.80 4 128.20 4 132.2039.10/42,0-
24.6/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.128.30 6 129.50 4 133.5040.40/43,4-
25.3/DMLIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž128.30 8 138.30 4 136.3043.20/46,4-
26.4/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň131.40 10 134.70 10 141.4048.30/51,9-
27.5/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž141.40 2 147.30 0 143.4050.30/54,0-
28.7/ZMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha143.00 12 142.10 2 144.1051.00/54,8-
29.8/ZMROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava138.80 104 138.60 6 144.6051.50/55,3-
30.9/ZMHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava137.60 8 143.30 6 145.6052.50/56,4-
31.6/DMKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 Šumperk143.10 4 162.20 12 147.1054.00/58,0-
32. FUSKOVÁ Dana 1988 0 Val.Mez.152.10 4 152.20 10 156.1063.00/67,7-
33.8/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB150.50 8 131.10 212 158.5065.40/70,2-
34.10/ZMHOLICKÁ Adéla 1999 0 Dukla B.164.00 2 161.80 2 163.8070.70/75,9-
35.11/ZMKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.163.80 6 168.80 152 169.8076.70/82,4-
36.12/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc168.10 12 169.20 8 177.2084.10/90,3-
37.13/ZMHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.190.70 6 170.30 12 182.3089.20/95,8-
38.14/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 0 Olomouc180.00 4 153.20 60 184.0090.90/97,6-
39.15/ZMŠOTOLOVÁ Karolína 1999 0 Pardub.257.30 412 193.00 156 349.00255.90/274,9-
40.16/ZMŠOTOLOVÁ Kristýna 1999 0 Pardub.168.10 556 160.00 608 724.10631.00/677,8-
  FIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
  FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
118.70 10 116.60 6 122.60 -
2.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
125.50 12 128.50 0 128.505.90/4,8-
3.2/ZSMRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
137.40 4 179.10 104 141.4018.80/15,3-
4.3/ZSŠOLTYS Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
0.00 999 135.30 8 143.3020.70/16,9-
5.4/ZSJELÍNEK Filip
ZAPLETAL Vojtěch
1996
1998
3 Boh.Pha
Kralupy
144.40 6 135.30 12 147.3024.70/20,1-
6.1/ZMHEGER Tomáš
LERCH Adam
1998
1998
3 KVS HK
Klášter.
153.70 6 146.00 2 148.0025.40/20,7-
7.2/ZMMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
149.00 2 151.70 2 151.0028.40/23,2-
8.5/ZSVRBA Jiří
PAŘENICA Richard
1997
1996
3 Olomouc
Olomouc
154.90 16 175.70 206 170.9048.30/39,4-
9.3/ZMBAYEROVÁ Barbora
KAMINSKÁ Barbora
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
234.00 12 198.30 16 214.3091.70/74,8-
10.4/ZMHRICOVÁ Klára
FIALOVÁ Veronika
1999
1998
Olomouc
Olomouc
260.30 70 244.10 18 262.10139.50/113,8-
11. RUBINT Martin
ŠILHÁNEK Miroslav
1990
1998
Kroměříž
Kroměříž
155.70 120 0.00 999 275.70153.10/124,9-
  JUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ČEVORA Lukáš
NETUŠIL Erik
1988
1988
Kroměříž
Kroměříž
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ROUSKOVÁ Martina
HOROVÁ Klára
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava81.50 0 86.10 4 81.50 -
2.1/DMBAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava81.90 0 84.60 6 81.900.40/0,5-
3.1/DSHRIC Filip 1993 2 Olomouc82.10 0 89.80 2 82.100.60/0,7-
4.2/DMBINČÍK Petr 1994 2 KK Opava84.60 0 83.40 0 83.401.90/2,3-
5. JORDÁN František 1991 2+ Dukla B.82.40 50 81.40 4 85.403.90/4,8-
6. JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí86.60 0 90.30 2 86.605.10/6,3-
7. VOLEK Martin 1982 2 Val.Mez.87.30 0 92.00 0 87.305.80/7,1-
8.3/DMVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava86.70 2 87.60 0 87.606.10/7,5-
9.1/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy88.10 0 97.80 2 88.106.60/8,1-
10. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž86.20 2 90.80 4 88.206.70/8,2-
11.1/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž89.70 0 95.00 0 89.708.20/10,1-
12.1/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava91.50 0 93.80 0 91.5010.00/12,3-
13.1/ZMŠODEK Petr 1998 3 Benátky92.00 0 100.70 2 92.0010.50/12,9-
14. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh95.00 2 92.50 0 92.5011.00/13,5-
15.4/DMKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha93.40 0 96.40 2 93.4011.90/14,6-
16.2/ZSŠOLTYS Tomáš 1997 2 KK Opava94.20 0 98.40 0 94.2012.70/15,6-
17.5/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí94.60 0 97.60 0 94.6013.10/16,1-
18.3/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB95.50 0 100.60 4 95.5014.00/17,2-
19. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí96.50 0 109.40 2 96.5015.00/18,4-
20.4/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha96.30 2 104.70 6 98.3016.80/20,6-
21.2/VŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB96.80 2 105.20 0 98.8017.30/21,2-
21.2/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy98.80 0 106.20 2 98.8017.30/21,2-
23.5/ZSVRBA Jiří 1997 3 Olomouc98.90 0 102.60 4 98.9017.40/21,3-
24.3/ZMMRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava99.10 0 108.70 2 99.1017.60/21,6-
25. MINKS Tomáš 1980 3 Kroměříž99.70 0 102.70 2 99.7018.20/22,3-
26.6/DMSATKE Adam 1994 3 KK Brno99.80 0 112.50 0 99.8018.30/22,5-
27.6/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí98.10 2 105.80 4 100.1018.60/22,8-
28.7/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy100.30 0 104.40 2 100.3018.80/23,1-
29.8/ZSMATULA Roman 1996 3 Kralupy98.40 2 106.40 52 100.4018.90/23,2-
30.3/VHRABEC Bohumil 1960 3 Kroměříž101.10 0 102.00 0 101.1019.60/24,0-
31.9/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha101.60 0 107.90 4 101.6020.10/24,7-
32.10/ZSJELÍNEK Filip 1996 3 Boh.Pha100.10 2 103.20 6 102.1020.60/25,3-
33.11/ZSZAJVAR Martin 1997 3 SKVeselí106.50 2 102.50 0 102.5021.00/25,8-
34.2/VMSVOBODA Zdeněk 1970 0 Lipník102.30 2 104.40 0 104.3022.80/28,0-
35.12/ZSPETERKA Adam 1996 3 Rakovník101.50 4 101.30 4 105.3023.80/29,2-
36. VEČEREK Michal 1977 2 KK Opava112.20 0 106.20 0 106.2024.70/30,3-
36.4/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava96.00 50 104.20 2 106.2024.70/30,3-
38.4/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.106.30 0 108.60 2 106.3024.80/30,4-
39. FIJALÍK Ondřej 1982 3 Kroměříž108.20 0 110.00 2 108.2026.70/32,8-
40.13/ZSKLEMENT Adam 1996 3 Vys.Mýto110.20 2 107.00 2 109.0027.50/33,7-
40.3/VMJÁŠA Radek 1967 3 SKVS ČB109.00 0 109.50 4 109.0027.50/33,7-
42.5/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK99.30 50 107.30 2 109.3027.80/34,1-
43.6/ZMMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava110.30 0 113.90 4 110.3028.80/35,3-
44.7/DMCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí111.00 0 114.60 58 111.0029.50/36,2-
45. VÍCHA Lubomír 1982 0 Val.Mez.107.30 4 111.00 2 111.3029.80/36,6-
46. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž110.70 2 109.50 2 111.5030.00/36,8-
47.14/ZSJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB112.10 0 123.50 2 112.1030.60/37,5-
48. ČEVORA Lukáš 1988 3 Kroměříž119.30 0 112.30 2 114.3032.80/40,2-
49.2/DSBŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí113.20 2 119.00 6 115.2033.70/41,3-
50.4/VMPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.114.30 2 115.20 8 116.3034.80/42,7-
51.7/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha118.30 0 123.50 2 118.3036.80/45,2-
52.8/ZMŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha119.00 0 123.30 6 119.0037.50/46,0-
53.15/ZSPAŘENICA Richard 1996 3 Olomouc119.70 0 128.60 4 119.7038.20/46,9-
54.9/ZMLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha121.50 0 118.00 2 120.0038.50/47,2-
55.10/ZMŠEBELA David 1998 3 Kadaň116.10 4 115.40 8 120.1038.60/47,4-
56.5/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 Šumperk114.30 6 118.50 4 120.3038.80/47,6-
57.11/ZMKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava125.40 0 120.80 0 120.8039.30/48,2-
58.12/ZMBALARIN Lukáš 1998 0 KK Opava127.30 0 118.60 4 122.6041.10/50,4-
59.13/ZMVYBULKA Jakub 1998 3 Kralupy120.70 2 125.10 4 122.7041.20/50,6-
60. NETUŠIL Erik 1988 0 Kroměříž121.90 2 124.00 4 123.9042.40/52,0-
61.16/ZSKULÍŠEK Tomáš 1996 3 Boh.Pha122.70 2 125.00 52 124.7043.20/53,0-
62.14/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 0 Val.Mez.134.00 2 127.20 6 133.2051.70/63,4-
63.15/ZMŠTERCL Vít 1999 0 Dukla B.140.00 52 122.70 12 134.7053.20/65,3-
64.16/ZMPETERKA Jáchym 1998 0 Rakovník133.30 2 129.90 6 135.3053.80/66,0-
65.17/ZSVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto129.60 50 132.00 8 140.0058.50/71,8-
66. ČECH Michal 1990 0 Kroměříž140.70 64 139.00 14 153.0071.50/87,7-
67.17/ZMVENC Alexandr 1999 0 Dukla B.140.60 54 148.30 6 154.3072.80/89,3-
68.18/ZMCHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc154.30 4 196.50 10 158.3076.80/94,2-
69.19/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 0 Olomouc170.60 4 153.20 6 159.2077.70/95,3-
70.18/ZSKUBÍČEK Tomáš 1996 0 Olomouc166.10 6 184.90 6 172.1090.60/111,2-
71.19/ZSHAISLAR Ondřej 1996 0 Zábřeh158.20 106 152.80 64 216.80135.30/166,0-
72.20/ZMŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž185.30 50 182.40 58 235.30153.80/188,7-
73.20/ZSKREJČÍŘ Dominik 1996 0 KK Brno234.60 54 196.10 64 260.10178.60/219,1-
74.21/ZSBARGEL Radek 1996 0 Šumperk166.30 110 259.30 166 276.30194.80/239,0-
75.21/ZMKAVAN Jan 1999 0 Kroměříž217.40 454 269.60 404 671.40589.90/723,8-
  KŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  SIROTEK Matěj 1998 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ČÁŇ Libor 1999 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KLEVETA Jakub 1997 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KLABAN Martin 1997 0 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 -
  BEK Kryštof 1999 0 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 -
  NOVOTNÝ Jan 1998 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
  JUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto0.00 999 0.00 999 999.00 -
  MAIKRANZ Alexandr 1997 3 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 -
  CEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 -
  PAPP Daniel 1995 3 Přerov0.00 999 0.00 999 999.00 -
  NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 0 SKVeselí122.50 2 127.10 2 124.50 -
2.1/ZMSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno130.60 6 133.80 0 133.809.30/7,5-
3.2/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.139.20 0 140.60 4 139.2014.70/11,8-
4.1/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 0 KK Opava0.00 999 179.30 10 189.3064.80/52,0-
5.2/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB198.80 60 0.00 999 258.80134.30/107,9-
  FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml.170.80 104 151.08 8 159.08 -
2.2/PZSATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno179.30 6 161.70 2 163.704.62/2,9-
3.3/PZBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava261.00 6 175.40 2 177.4018.32/11,5-
4.4/PZSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž276.90 62 216.10 54 270.10111.02/69,8-

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy116.90 6 113.10 2 115.10 -
2.2/PZHEGER Vojtěch 2000 0 KVS HK120.80 2 119.30 2 121.306.20/5,4-
3.3/PZNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc162.10 2 164.60 10 164.1049.00/42,6-
  DŘEVOJÁNEK Dalibor 2001 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  LHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3