vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom O štít města Tábora

08.05.2016   Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz).
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice122.10 2 123.36 0 123.364 0
2.2/PZHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand133.28 2 128.62 0 128.625.26/4,30
3.3/PZVÁLEK Michal 2006 VS Tábor148.97 4 132.66 2 134.65711.30/9,20
4.4/PZPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB141.00 0 137.56 2 139.55816.20/13,10
5.5/PZSEMERÁD Jakub 2006 Roudnice152.09 4 138.64 2 140.64217.28/14,00
6.6/PZNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor156.10 4 146.29 0 146.28922.93/18,60
7.7/PZKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor153.19 2 146.58 0 146.58323.22/18,80
8.8/PZVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz159.46 6 146.00 4 150.00126.64/21,60
9.9/PZPANZER Martin 2007 Loko Plz161.82 8 133.28 102 169.81646.46/37,70
10.10/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice172.72 8 172.36 104 180.71857.36/46,50
11.11/PZHRŇÁK Šimon 2007 Kralupy183.78 6 5.00 0 189.78466.42/53,80
12.12/PZSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha245.16 6 212.80 2 214.8091.44/74,10
13.13/PZŠROGL Michal 2006 USK Pha164.21 152 219.21 6 225.214101.85/82,60
14.14/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice184.44 114 188.33 50 238.327114.97/93,20
15.15/PZVONEŠ Jakub 2007 KK Brand173.07 162 181.14 102 283.139159.78/129,50
16.16/PZMILYAN Daniel 2006 L.Žatec225.31 116 5.00 0 341.312217.95/176,70
17.17/PZVOLF Marek 2007 VS Tábor103.48 650 97.49 554 651.494528.13/428,10

kategorie K1W   předžákyně

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy142.20 4 144.79 0 144.787 0
2.2/PZZGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice143.94 4 171.15 2 147.9423.15/2,20
3.3/PZZHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice175.93 4 149.89 0 149.8915.10/3,50
4.4/PZZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB181.30 0 166.46 100 181.29536.51/25,20
5.5/PZZŠVEHLOVÁ Rozálie 2008 SKVS ČB199.47 2 193.04 52 201.47356.68/39,10

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB89.49 4 89.48 0 89.481 81
2. KARÁSEK Petr 1986 USK Pha89.73 0 90.06 0 89.7340.25/0,373
3. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha92.40 0 90.33 0 90.3320.85/0,969
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.98.46 0 100.95 4 98.4558.98/10,065
5.2/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB101.17 2 98.95 0 98.9539.47/10,661
6. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB100.05 0 99.05 0 99.0479.57/10,757
7.3/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml.107.37 0 101.31 0 101.30811.83/13,253
8.2/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor102.46 6 101.89 0 101.88612.41/13,949
9.1/ZSLERCH Eduard 2002 3 Roudnice105.43 0 102.46 0 102.45512.98/14,545
10.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB102.47 0 101.05 2 102.46912.99/14,541
11.4/DSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.104.49 2 103.60 0 103.60114.12/15,837
12.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav107.81 2 106.61 0 106.60917.13/19,133
13.3/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor107.57 4 104.70 2 106.70117.22/19,229
14.4/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně127.48 0 105.17 2 107.17417.69/19,825
15. HABICH Bohumil 1991 VS Tábor129.24 2 109.05 0 109.04919.57/21,921
16.3/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor113.28 6 107.32 4 111.31521.84/24,420
17.1/U23HABICH Karel 1994 VS Tábor110.12 2 111.67 4 112.12322.64/25,319
18.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB116.98 4 112.95 0 112.95323.47/26,218
19.6/VMŠROGL Michal 1972 2 RK Troja111.33 2 120.11 0 113.33423.85/26,717
20. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek113.37 2 113.25 6 115.36625.89/28,916
21.2/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB133.36 0 114.76 2 116.76227.28/30,50
22.2/U23HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor118.62 0 127.18 6 118.62129.14/32,614
23.3/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.119.81 2 120.75 0 120.74731.27/34,913
24.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha123.11 4 118.91 2 120.91131.43/35,112
25.1/VSKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB122.02 4 123.02 0 123.01533.54/37,511
26.3/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor133.75 4 123.71 0 123.71334.23/38,310
27.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor159.44 4 123.83 0 123.82534.35/38,49
28.1/DMGÜRTLER Adam 2001 USK Pha147.02 4 119.12 6 125.11535.64/39,88
29.4/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.127.15 4 123.69 2 125.69436.21/40,57
30.7/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor127.92 0 143.79 4 127.91938.44/43,06
31.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor146.52 6 123.96 4 127.95738.48/43,05
32.2/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor149.05 0 129.88 0 129.88140.40/45,14
33. MARTINŮ Lukáš 1987 3 VS Tábor126.05 4 5.00 0 130.04740.57/45,33
34.3/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB131.62 0 129.30 4 131.61542.14/47,12
35.4/VPOPOVIČ Pavel 1971 3 VS Tábor132.85 2 127.72 6 133.72344.24/49,41
36.4/ZMJIRAS Filip 2005 USK Pha127.87 8 124.69 12 135.86946.39/51,80
37.5/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB137.34 8 140.19 0 140.18850.71/56,70
38.5/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň139.31 2 148.69 4 141.3151.83/57,90
39.8/VMVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor139.13 6 142.77 2 144.76655.29/61,80
40.6/ZSKAŠÁK Filip 2003 Kralupy194.12 0 167.61 2 169.61180.13/89,60
41.4/VSKREJČÍ Antonín 1955 Kralupy157.62 52 151.64 202 209.619120.14/134,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec96.65 2 97.70 0 97.697 46
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor106.50 2 115.38 2 108.50110.80/11,142
3.2/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy117.12 0 112.61 0 112.61214.91/15,338
4.1/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec114.95 2 111.04 2 113.04315.34/15,734
5.3/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy119.34 2 114.20 0 114.2016.50/16,930
6.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav132.15 0 118.39 0 118.3920.69/21,226
7.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice119.97 0 121.64 2 119.9722.27/22,822
8.1/U23CUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz125.13 2 119.34 6 125.33727.64/28,318
9.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.125.28 2 123.82 6 127.27629.58/30,317
10.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň129.70 4 129.21 0 129.20531.51/32,316
11.4/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha136.51 2 125.54 4 129.53631.84/32,615
12.2/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB131.78 0 130.25 0 130.2532.55/33,314
13.2/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha136.21 2 128.31 2 130.30532.61/33,413
14. POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz132.80 0 131.05 4 132.79735.10/35,912
15.5/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy136.90 4 127.02 6 133.02235.32/36,211
16.6/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy145.23 0 133.55 0 133.55235.85/36,710
17.3/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB139.75 2 131.88 2 133.87936.18/37,09
18.7/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak135.33 4 133.47 2 135.46637.77/38,78
19.8/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha135.79 50 134.32 4 138.31940.62/41,67
20. HOCHHEIM Kristýna 1991 Boh.Pha141.34 0 138.95 0 138.95141.25/42,26
21.1/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.150.70 2 135.62 4 139.62241.92/42,95
22.2/DMBAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.149.34 10 139.59 2 141.58543.89/44,94
23.9/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB158.30 2 156.01 0 156.0158.31/59,73
24. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň186.35 0 151.18 6 157.18359.48/60,92
25.4/ZMHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak155.66 2 5.00 0 157.65659.96/61,41
26.5/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.157.57 2 159.81 4 159.56961.87/63,30
27.10/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav213.36 10 161.63 4 165.62867.93/69,50
28.6/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha164.02 2 162.35 6 166.02168.32/69,90
29.11/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav163.71 8 154.21 56 171.70774.01/75,80
30.7/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice170.35 4 181.89 2 174.34576.65/78,50
31.3/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor140.21 314 171.46 308 454.212356.51/364,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CEPEK Matěj
WEBER Oldřich
1998
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
120.34 54 113.54 0 113.535 42
2.1/VVALA Vladimír
KELLER Miloslav
1963
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
123.03 4 113.28 2 115.2791.74/1,534
3.1/VMHÁŠA Michal
PAZOUREK Jan
1981
1973
2 Bechyně
Bechyně
116.32 4 114.01 4 118.0064.47/3,930
4.1/DSKUNA Václav
STANOVSKÝ Vojtěch
1998
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
117.15 14 116.66 2 118.6575.12/4,526
5.1/U23ZVOLÁNEK Jan
ZVOLÁNEK Filip
1995
1999
SKVS ČB
Bechyně
124.99 12 128.58 2 130.57617.04/15,022
6.2/VMBOČEK Zdeněk
PEŠTA Jan
1975
1981
2 SKVS ČB
L.Tábor
136.97 4 127.52 4 131.51817.98/15,818
7.2/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
147.45 4 132.53 2 134.53320.99/18,514
8. NOVOSAD Jonáš
NOVOSAD Lukáš
2006
1976
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
145.75 6 137.67 0 137.67424.13/21,310
9. HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
VS Tábor
VS Tábor
133.12 6 134.26 4 138.25724.72/21,89
10. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
143.83 4 137.79 2 139.79126.25/23,18
11.1/DMSTANOVSKÝ Jakub
REZEK Tomáš
2004
2001
3 SKVS ČB
SKVS ČB
157.89 10 144.95 2 146.95133.41/29,48
12.1/ZMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
145.96 16 143.65 6 149.65336.11/31,80
13. MARTIN Václav
MARTIN Václav
1971
2002
3 Boh.Pha
Boh.Pha
155.98 6 151.98 4 155.97542.44/37,47
14.1/VSHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
159.94 6 152.24 6 158.24244.70/39,46
15.2/VSPARANIAK Jan
KUNA Alois
1951
1960
3 SKVS ČB
SKVS ČB
169.55 10 160.46 6 166.45952.92/46,65
16.2/DMMILYAN David
NESNÍDALOVÁ Lucie
2001
2002
L.Žatec
L.Žatec
137.62 66 156.78 10 166.78153.24/46,94
17.3/VMĚŠŤAN Zdeněk
MĚŠŤAN Pavel
1971
1970
3 Bechyně
Bechyně
157.84 12 144.03 52 169.84456.30/49,63
18.3/VMMAŠEK Karel
VÁLEK Michal
1960
1974
VS Tábor
VS Tábor
202.07 60 166.04 8 174.03560.50/53,32
19.1/ZSHRDLIČKOVÁ Sára
MACHUTOVÁ Iva
2003
2003
Kralupy
Kralupy
177.49 60 180.75 6 186.75273.21/64,51
20. POPOVIČOVÁ Žaneta
MARTINŮ Lukáš
1992
1987
3 VS Tábor
VS Tábor
184.38 8 180.17 10 190.16776.63/67,50
21.2/DSBAUEROVÁ Markéta
MANOVÁ Štěpánka
2001
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
200.55 56 191.87 0 191.8778.33/69,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB98.52 0 87.09 0 87.085 137
2.1/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz97.67 0 88.25 0 88.251.16/1,3133
3.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz91.56 0 90.94 0 90.9373.85/4,4129
4.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně104.56 50 92.08 0 92.0814.99/5,7125
5.2/DMMILYAN David 2001 2 L.Žatec102.09 50 93.92 0 93.9186.83/7,8121
6.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB105.15 50 94.02 0 94.0186.93/8,0117
7. JILMA Martin 1989 2 L.Tábor103.64 0 94.70 0 94.7027.61/8,7113
8.1/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec114.61 0 95.40 0 95.4048.31/9,5109
9.2/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB105.64 0 93.75 2 95.7468.66/9,9105
10.1/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice102.85 50 95.98 0 95.9838.89/10,2101
11.3/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice105.17 0 96.67 0 96.6699.58/11,097
12.4/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB95.70 50 97.97 0 97.96510.88/12,593
13.1/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec106.09 50 96.30 2 98.29611.21/12,989
14.3/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy104.25 2 98.40 0 98.39511.31/13,085
15.4/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.99.22 0 101.77 0 99.21912.13/13,981
16.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz109.28 52 100.08 0 100.08112.99/14,977
17.6/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice104.84 0 99.27 2 101.27314.18/16,373
18.2/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB108.18 0 97.30 4 101.30114.21/16,369
19.2/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.106.55 52 101.42 0 101.42314.33/16,565
20.7/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor106.50 0 99.50 2 101.50314.41/16,561
21.8/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy107.43 0 102.96 0 102.96415.87/18,257
22.3/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha107.41 0 98.98 4 102.98115.89/18,253
23.1/VSCHOD Václav 1961 3 Blovice107.89 0 105.81 0 105.80518.72/21,549
24.1/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice115.64 0 106.32 0 106.31819.23/22,148
25.2/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB112.23 0 106.66 0 106.6619.57/22,547
26.5/DMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec114.45 2 107.34 0 107.34320.25/23,346
27.3/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor110.78 0 106.71 2 108.71421.62/24,845
28.9/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy116.26 0 107.04 2 109.0421.95/25,244
29.10/VMPAZOUREK Pavel 1976 3 Bechyně110.62 0 110.49 0 110.49323.40/26,943
30.4/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy117.38 0 111.08 0 111.07823.99/27,542
31.5/VKLOBOUČNÍK Tomáš 1965 3 VS Tábor107.62 4 111.19 4 111.61524.53/28,241
32.11/VMMATĚJKA Jakub 1981 SKŽižkov112.43 0 110.90 2 112.42525.34/29,140
33.3/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha116.16 0 112.92 0 112.91825.83/29,739
34.12/VMPAZOUREK Jan 1973 3 Bechyně118.15 0 114.28 0 114.28127.19/31,238
35.4/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.120.18 52 115.95 0 115.94528.86/33,137
36.5/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice123.14 0 116.74 0 116.74429.65/34,036
37.6/ZMONDRUŠ Mario 2005 USK Pha124.99 0 117.57 0 117.5730.48/35,035
38.13/VMKOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor131.47 0 118.06 0 118.0630.97/35,634
39.4/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB136.35 2 116.48 2 118.47631.39/36,033
40.7/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy116.57 2 118.33 2 118.56731.48/36,132
41.6/DMGÜRTLER Adam 2001 USK Pha128.49 0 115.13 4 119.12832.04/36,831
42.5/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB120.37 0 119.14 0 119.14332.05/36,830
43.4/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně120.72 0 120.21 4 120.7233.63/38,629
44.6/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice121.86 0 118.77 2 120.76533.68/38,728
45.6/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy124.02 0 120.94 0 120.93933.85/38,927
46.7/VBENDA Libor 1966 3 Roudnice121.68 0 121.38 2 121.67534.59/39,726
47.14/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy124.28 0 122.31 0 122.31235.22/40,425
48.7/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy129.80 0 120.68 2 122.68335.59/40,924
49.8/ZMVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.132.19 2 124.27 0 124.27237.18/42,723
50.9/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha125.54 0 127.29 0 125.54238.45/44,122
51.15/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky125.60 0 125.99 2 125.60238.51/44,221
52.8/ZSMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.128.57 4 127.14 0 127.13940.05/46,020
53.8/VVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor123.21 4 126.51 4 127.21340.12/46,119
54.9/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek126.96 2 128.70 2 128.95541.87/48,118
55.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha129.58 4 127.88 2 129.87942.79/49,117
56.9/ZSNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy138.49 0 130.30 0 130.29643.21/49,616
57.10/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB128.60 2 136.89 2 130.60343.51/50,015
58.3/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor134.12 0 128.72 4 132.71945.63/52,414
59.7/DMBAUDISCH Adam 2001 USK Pha134.00 2 133.23 0 133.23146.14/53,013
60.10/ZSKAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy144.06 2 131.75 2 133.75346.66/53,612
61.11/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha149.19 2 133.86 0 133.86446.77/53,711
62.11/ZSCHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB144.55 0 134.04 2 136.03948.95/56,210
63.12/ZSSTEHNO Petr 2003 USK Pha138.99 4 131.36 6 137.35850.27/57,79
64.4/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz135.61 4 138.24 0 138.23851.15/58,78
65.5/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.141.97 0 153.76 2 141.97154.88/63,07
66.12/ZMTURNER Karel 2004 Blovice142.88 2 139.57 4 143.56656.48/64,96
67.16/VMSTANOVSKÝ Tomáš 1972 SKVS ČB151.50 0 5.00 0 151.50164.41/74,05
68.17/VMPRAŽÁK Radek 1972 L.Tábor149.42 6 151.65 0 151.64564.56/74,14
69.13/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice152.48 2 153.31 2 154.47567.39/77,43
70.14/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha154.73 2 138.92 200 156.72969.64/80,02
71.15/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň154.83 2 154.72 4 156.83369.74/80,11
72.6/VSBABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.175.00 0 163.38 2 165.38478.29/89,90
73.16/ZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand164.19 106 163.52 6 169.52182.43/94,60
74.17/ZMBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy180.64 4 175.23 0 175.22988.14/101,20
75.8/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.195.93 4 173.39 6 179.38592.30/106,00
76.13/ZSBUDÁK David 2003 Kadaň177.42 2 185.35 4 179.4292.33/106,00
77.18/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice177.35 52 174.74 10 184.73597.65/112,10
78.14/ZSČMEJREK Cyril 2003 USK Pha209.41 54 196.30 0 196.304109.21/125,40
79.19/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand178.92 158 205.58 10 215.58128.49/147,50
80.20/ZMŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB173.01 156 218.85 2 220.852133.76/153,60
81.21/ZMMOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy198.96 154 223.11 6 229.106142.02/163,10
82.18/VMMAKOVEC Nikola 1978 VS Tábor181.21 206 182.00 56 237.999150.91/173,30
83.22/ZMKOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB176.87 100 165.87 108 273.873186.78/214,50
84.15/ZSMARTIN Václav 2002 Boh.Pha199.88 116 210.94 110 315.884228.79/262,70
85.23/ZMHORÁČEK Vojtěch 2004 Boh.Pha204.96 408 270.63 118 388.632301.54/346,20
86.24/ZMPĚKNIC Pavel 2005 VS Tábor134.92 452 134.31 456 586.916499.83/573,90
87.25/ZMPĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor83.73 602 82.25 806 685.733598.64/687,40

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor136.95 4 130.26 6 136.255 5
2.1/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy168.24 58 168.77 2 170.76634.51/25,31
3.2/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy175.65 160 238.67 2 240.669104.41/76,60

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PRÜHER Vojtěch
PRÜHER Vojtěch
2006
2006
SKVS ČB
SKVS ČB
158.40 0 157.71 104 158.40 0
2. PECHLÁT Adam
PECHLÁT Adam
2007
2007
Sušice
Sušice
394.14 354 288.16 160 448.161289.76/182,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3