1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L.

21.05.2016   USD v Brandýse nad Labem
ředitel: Lukáš Kubričan   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava82.40 0 82.77 108 82.40 75
2.1/DMZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice82.40 2 82.79 4 84.402.00/2,468
3.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha82.02 4 84.77 0 84.772.37/2,968
4.2/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy86.07 4 83.21 2 85.212.81/3,468
5.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB85.62 0 88.05 56 85.623.22/3,962
6.3/U23VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava84.15 2 85.89 4 86.153.75/4,657
7. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava86.58 0 85.51 60 86.584.18/5,153
8.2/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha86.67 0 84.83 4 86.674.27/5,249
9. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky87.56 0 90.20 104 87.565.16/6,346
10.3/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha85.64 2 85.61 2 87.615.21/6,343
11.3/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha87.79 0 88.69 10 87.795.39/6,540
12.4/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha85.98 2 86.11 8 87.985.58/6,837
13.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB86.89 2 94.11 4 88.896.49/7,935
14.4/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha85.04 4 87.12 6 89.046.64/8,133
15.5/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.88.14 2 85.07 4 89.076.67/8,131
16.5/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.85.17 4 87.28 2 89.176.77/8,229
17. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha86.53 6 87.24 2 89.246.84/8,329
18.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha87.25 2 91.48 0 89.256.85/8,327
19.4/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz87.41 10 88.24 2 90.247.84/9,527
20.2/VMGORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy91.01 4 88.82 2 90.828.42/10,225
21.5/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy88.86 2 89.48 4 90.868.46/10,323
22.6/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí89.38 8 87.52 4 91.529.12/11,121
23.7/U23PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník90.45 4 87.85 4 91.859.45/11,519
24.8/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno104.00 4 90.22 2 92.229.82/11,917
25.3/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.91.71 2 90.78 2 92.7810.38/12,615
25.9/U23RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha90.78 2 88.10 54 92.7810.38/12,614
27.4/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.91.49 4 90.85 2 92.8510.45/12,713
28. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice88.93 4 90.42 4 92.9310.53/12,812
29.5/VMLÁSKO Jan 1977 2+ Dv.Král.94.47 4 91.13 2 93.1310.73/13,011
30.6/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha87.22 6 87.25 6 93.2210.82/13,110
31.6/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy89.87 4 89.42 4 93.4211.02/13,49
32.6/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky91.06 62 92.29 2 94.2911.89/14,48
33.7/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy94.44 6 92.78 2 94.7812.38/15,07
34.7/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.93.67 4 93.49 2 95.4913.09/15,96
35.2/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha94.10 4 91.77 4 95.7713.37/16,25
36.7/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.95.23 8 93.92 2 95.9213.52/16,44
37.8/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim92.31 6 92.11 4 96.1113.71/16,63
38.8/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.92.52 4 101.21 12 96.5214.12/17,12
39.10/U23ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy106.04 54 90.88 6 96.8814.48/17,61
40.3/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice105.70 12 93.07 4 97.0714.67/17,80
41.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava95.68 2 96.14 8 97.6815.28/18,50
42.9/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky88.89 10 93.18 14 98.8916.49/20,00
43.8/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec95.04 4 92.60 10 99.0416.64/20,20
44.10/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc99.24 0 101.82 12 99.2416.84/20,40
45. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice92.21 12 89.34 10 99.3416.94/20,60
46.9/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand99.69 0 98.22 2 99.6917.29/21,00
47.11/DMMILYAN David 2001 2 L.Žatec93.74 6 91.94 8 99.7417.34/21,00
48.12/DMRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha96.00 58 94.05 6 100.0517.65/21,40
49.9/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice92.68 56 92.68 8 100.6818.28/22,20
50.4/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky94.51 56 93.93 8 101.9319.53/23,70
51.5/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí101.51 4 96.07 6 102.0719.67/23,90
52.10/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník98.41 62 94.24 8 102.2419.84/24,10
53.13/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.96.40 6 94.37 12 102.4020.00/24,30
54.6/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk99.43 6 96.68 6 102.6820.28/24,60
55.14/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand95.15 8 92.93 10 102.9320.53/24,90
56.15/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.93.99 10 109.11 6 103.9921.59/26,20
57. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy121.52 6 98.42 6 104.4222.02/26,70
58.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa127.69 8 104.20 2 106.2023.80/28,90
59. JILMA Martin 1989 2 L.Tábor111.81 10 94.85 12 106.8524.45/29,70
60.16/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz107.56 0 108.09 4 107.5625.16/30,50
61.17/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB101.74 6 105.39 10 107.7425.34/30,80
62.11/DSSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK104.05 4 101.79 54 108.0525.65/31,10
63.7/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc122.89 10 104.24 4 108.2425.84/31,40
64.8/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha104.60 6 102.50 6 108.5026.10/31,70
65. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice92.58 62 99.12 10 109.1226.72/32,40
66.18/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha99.37 10 105.52 8 109.3726.97/32,70
67.9/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc101.16 12 99.81 10 109.8127.41/33,30
68. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy103.92 18 104.11 6 110.1127.71/33,60
69.12/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.100.75 60 107.60 4 111.6029.20/35,40
70.10/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc104.39 8 108.68 8 112.3929.99/36,40
71.11/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB100.09 62 98.92 14 112.9230.52/37,00
72.19/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk121.16 2 109.63 4 113.6331.23/37,90
73.20/DMVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava106.10 8 105.09 60 114.1031.70/38,50
74.21/DMKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice105.93 110 104.41 10 114.4132.01/38,80
75.22/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc133.01 12 108.70 6 114.7032.30/39,20
76.1/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava113.77 4 109.19 6 115.1932.79/39,80
77.12/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha103.59 104 111.26 4 115.2632.86/39,90
78.13/ZSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec107.43 8 104.65 102 115.4333.03/40,10
79.10/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy111.67 4 130.25 4 115.6733.27/40,40
80.23/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha109.80 6 123.24 10 115.8033.40/40,50
81.14/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.110.22 6 102.62 52 116.2233.82/41,00
82.15/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno110.50 8 97.00 54 118.5036.10/43,80
83.24/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha115.83 4 119.66 10 119.8337.43/45,40
84.11/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand117.93 2 117.02 4 119.9337.53/45,50
85.25/DMVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk108.80 12 122.79 6 120.8038.40/46,60
86.3/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava125.48 6 116.15 6 122.1539.75/48,20
87.16/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha118.50 14 114.89 8 122.8940.49/49,10
88.26/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha137.02 10 113.45 10 123.4541.05/49,80
89.17/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky117.31 60 110.02 14 124.0241.62/50,50
90.18/ZSFUCHS Matouš 2002 3 Jablonec116.92 8 124.91 12 124.9242.52/51,60
91.19/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky111.72 52 123.45 2 125.4543.05/52,20
92.2/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice128.77 16 119.80 6 125.8043.40/52,70
93.11/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky124.15 10 120.60 6 126.6044.20/53,60
94.27/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha122.40 66 113.84 14 127.8445.44/55,10
95.3/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand123.71 12 120.66 8 128.6646.26/56,10
96.20/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn117.46 18 119.59 10 129.5947.19/57,30
97.4/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand125.16 8 120.18 10 130.1847.78/58,00
98.28/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand122.03 10 102.08 62 132.0349.63/60,20
99.12/U23NOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno124.43 8 108.49 60 132.4350.03/60,70
100.5/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB126.64 6 127.07 8 132.6450.24/61,00
101.29/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno120.75 14 168.95 54 134.7552.35/63,50
102.4/VPŘÍHODA Tomáš 1970 3 USK Pha136.16 14 129.39 8 137.3954.99/66,70
103.12/VMBENEŠ Petr 1975 3 Heletag136.17 12 123.54 14 137.5455.14/66,90
104.6/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk122.97 16 138.99 8 138.9756.57/68,70
105.21/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha129.96 10 136.10 58 139.9657.56/69,90
106.22/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha141.63 8 132.87 8 140.8758.47/71,00
107.7/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor135.57 6 129.11 60 141.5759.17/71,80
108.23/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha143.60 6 142.65 102 149.6067.20/81,60
109.30/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk140.42 12 143.61 8 151.6169.21/84,00
110.24/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand139.14 14 134.84 60 153.1470.74/85,80
111.8/ZMONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha213.79 16 143.58 12 155.5873.18/88,80
112.25/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc129.13 154 150.03 8 158.0375.63/91,80
113.9/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm126.69 260 152.82 12 164.8282.42/100,00
114.31/DMWALTER David 2001 3 Šumperk194.29 16 155.28 10 165.2882.88/100,60
115.10/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc151.46 14 137.35 56 165.4683.06/100,80
116.26/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha144.54 68 178.37 16 194.37111.97/135,90
117.13/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec130.84 64 127.72 68 194.84112.44/136,50
118.32/DMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec120.83 158 120.52 106 226.52144.12/174,90
119.14/DSFUCHS Jakub 1999 3 Jablonec130.95 110 118.80 108 226.80144.40/175,20
120.11/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc1.00 999 171.23 60 231.23148.83/180,60
121.27/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm232.05 224 148.16 112 260.16177.76/215,70
122.12/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand141.96 306 178.29 110 288.29205.89/249,90
  MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl