Slalom v Třebechovicích

29.09.2018  
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.128.45 0 125.63 0 125.63 104
2.1/DSBOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.127.60 0 126.38 0 126.380.75/0,696
3. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 3+ Dukla B.129.00 6 127.60 0 127.601.97/1,692
4.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov134.40 0 135.31 0 134.408.77/7,088
5.2/VHAJSKÝ Stanislav 1969 3+ Semily134.42 0 139.20 0 134.428.79/7,084
6. TATÍČEK Miroslav 1985 3 Pardub.135.00 0 135.96 0 135.009.37/7,580
7.3/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.136.38 0 142.18 0 136.3810.75/8,676
8. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto137.77 0 138.82 0 137.7712.14/9,772
9. DAVID Ondřej 1984 3+ KVS HK140.59 0 139.83 0 139.8314.20/11,368
10.1/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB141.27 0 141.78 0 141.2715.64/12,464
11.2/U23SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK141.29 0 142.09 0 141.2915.66/12,560
12.1/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK144.28 0 140.04 2 142.0416.41/13,156
13.2/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.143.04 0 140.24 2 142.2416.61/13,252
14. GOTVALD Robert 1990 3+ Č.Lípa145.34 2 142.35 0 142.3516.72/13,348
15.4/VLACINA Richard 1967 2 Semily143.07 2 142.64 0 142.6417.01/13,544
16.5/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.141.02 2 152.62 0 143.0217.39/13,840
17.6/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov143.32 0 147.61 0 143.3217.69/14,136
18.1/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov143.64 0 145.51 0 143.6418.01/14,335
19.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor144.42 2 144.66 0 144.6619.03/15,134
20.1/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK146.33 0 148.14 2 146.3320.70/16,533
21.3/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK146.53 0 146.80 0 146.5320.90/16,632
22.4/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm147.79 0 147.91 0 147.7922.16/17,631
23. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor145.83 2 148.84 0 147.8322.20/17,730
24.2/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha147.84 0 149.51 0 147.8422.21/17,729
25.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor148.28 2 147.96 0 147.9622.33/17,828
26.3/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.146.78 4 148.30 0 148.3022.67/18,027
27.3/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov149.68 0 148.32 0 148.3222.69/18,126
28.2/ZMINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK149.77 0 148.98 0 148.9823.35/18,625
29.7/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3+ KVS HK149.73 0 151.29 0 149.7324.10/19,224
30.8/VLADÝŘ Karel 1972 KVS HK150.54 0 143.65 50 150.5424.91/19,823
31.4/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor146.51 6 148.64 2 150.6425.01/19,922
32.5/VMBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3 Trutnov153.18 2 149.38 2 151.3825.75/20,521
33.2/DMLACINA Jakub 2003 3+ Semily147.52 4 150.23 2 151.5225.89/20,620
34.4/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.156.38 0 153.33 0 153.3327.70/22,019
35.6/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor155.35 2 154.79 0 154.7929.16/23,218
36.7/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.154.26 2 151.42 4 155.4229.79/23,717
37.2/DSKRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa153.08 6 153.67 2 155.6730.04/23,916
38.9/VKŘIŠŤAN Martin 1964 Týniště156.89 0 156.39 2 156.8931.26/24,915
39.3/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor158.30 0 159.13 0 158.3032.67/26,014
40.3/DMFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.161.70 60 155.59 4 159.5933.96/27,013
41.4/ZMMAREK Kryštof 2006 Roudnice159.95 0 158.32 2 159.9534.32/27,312
42.10/VBAČINA Jan 1973 3 Č.Lípa158.07 2 160.37 0 160.0734.44/27,411
43.11/VNEDVÍDEK František 1968 Dv.Král.160.28 0 160.66 0 160.2834.65/27,610
44.4/DMMAREK Matyáš 2003 Třebech.160.26 2 165.21 2 162.2636.63/29,29
45.5/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa170.15 2 165.02 0 165.0239.39/31,48
46.5/ZSBEIER Alva 2005 Trutnov168.15 0 166.32 0 166.3240.69/32,47
47.5/DMHANUŠ Jiří 2002 Třebech.176.10 4 167.95 0 167.9542.32/33,76
48.5/ZMVENC Ondřej 2007 KK Brand166.40 2 166.03 2 168.0342.40/33,75
49.6/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.164.30 4 170.83 0 168.3042.67/34,04
50.12/VFOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand167.50 2 171.87 2 169.5043.87/34,93
51.7/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand171.33 0 172.59 0 171.3345.70/36,42
52.13/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov176.53 0 172.95 2 174.9549.32/39,31
53.8/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz171.76 4 177.68 2 175.7650.13/39,90
54.6/DMŘEHÁK Jiří 2003 Semily183.99 6 179.00 2 181.0055.37/44,10
55.1/PZINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK177.62 4 184.62 0 181.6255.99/44,60
56.9/ZMBAČINA Jan 2006 Č.Lípa184.51 8 185.31 6 191.3165.68/52,30
57.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 Třebech.191.37 2 191.37 2 193.3767.74/53,90
58.7/DMSKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.196.80 8 203.33 6 204.8079.17/63,00
59.10/ZMHAUCK Marek 2007 KVS HK208.14 6 205.49 4 209.4983.86/66,80
60.6/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto223.94 4 219.38 6 225.3899.75/79,40
61.2/PZVÍT Matyáš 2009 KVS HK243.15 6 227.57 2 229.57103.94/82,70
62.11/ZMFOLTÍN Šimon 2006 KK Brand234.79 2 226.75 4 230.75105.12/83,70
  SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRBA Vojtěch 1994 3 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení