1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

18.05.2019   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSNESNÍDALOVÁ Lucie, 2002, L.Žatec NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec110.53 0 113.08 4 110.53 75
2.2/DSGALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice113.80 2 109.14 2 111.140.61/0,675
3.3/DSBEKOVÁ Kateřina, 2002, Dukla B. BEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.110.98 2 111.32 0 111.320.79/0,775
4.4/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno109.59 2 112.99 104 111.591.06/1,075
5.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc115.79 0 112.43 0 112.431.90/1,775
6.5/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy118.52 6 113.26 0 113.262.73/2,568
7.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc122.84 2 124.75 52 124.8414.31/12,962
8. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK138.03 2 125.25 0 125.2514.72/13,357
9.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB132.05 10 123.44 4 127.4416.91/15,353
10.3/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha133.02 6 124.70 4 128.7018.17/16,449
11.2/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.127.59 4 124.79 4 128.7918.26/16,546
12.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy127.29 2 132.60 2 129.2918.76/17,043
13.6/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.125.34 52 127.91 2 129.9119.38/17,540
14.3/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc154.40 8 126.12 4 130.1219.59/17,737
15.4/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha130.21 0 126.85 4 130.2119.68/17,835
16.7/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor129.45 2 170.78 6 131.4520.92/18,933
17.5/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha132.45 4 168.03 112 136.4525.92/23,531
18.6/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava138.15 0 118.06 256 138.1527.62/25,029
19.7/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy129.02 10 136.26 54 139.0228.49/25,827
20.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc132.55 8 183.44 104 140.5530.02/27,225
21. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice138.97 54 141.53 0 141.5331.00/28,023
22.8/DSCAPALINI Nicola 2002 2+ Dukla B.136.01 6 150.89 4 142.0131.48/28,521
23.9/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí128.23 14 128.81 14 142.2331.70/28,719
24.5/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn133.56 10 157.93 54 143.5633.03/29,917
25.10/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK133.63 12 136.11 8 144.1133.58/30,415
26.6/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha140.63 4 159.40 8 144.6334.10/30,914
27.8/DMDAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk137.64 8 141.09 10 145.6435.11/31,813
28.11/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK159.54 2 144.40 2 146.4035.87/32,512
29.12/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky146.76 8 141.63 6 147.6337.10/33,611
30.9/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB165.13 108 146.78 4 150.7840.25/36,410
31.10/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy143.07 58 150.11 8 158.1147.58/43,09
32.11/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK150.37 10 166.95 0 160.3749.84/45,18
33.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV144.49 60 153.11 8 161.1150.58/45,87
34.7/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná153.56 54 157.88 6 163.8853.35/48,36
35.1/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc160.72 4 202.03 52 164.7254.19/49,05
36.2/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha120.03 52 117.67 56 172.0361.50/55,64
37.2/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami208.61 54 163.11 10 173.1162.58/56,64
38.8/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha0.00 999 165.67 8 173.6763.14/57,13
39.3/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn128.54 52 122.98 52 174.9864.45/58,32
40.9/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3+ USK Pha194.35 114 175.73 4 179.7369.20/62,61
41.10/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice176.22 4 0.00 999 180.2269.69/63,10
42.12/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc183.75 8 180.54 12 191.7581.22/73,50
43.11/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy0.00 999 181.76 10 191.7681.23/73,50
44. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor159.35 56 189.66 6 195.6685.13/77,00
45.12/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha160.09 64 142.54 56 198.5488.01/79,60
46.13/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc156.87 152 143.74 56 199.7489.21/80,70
47.14/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice132.75 154 143.84 58 201.8491.31/82,60
48.15/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky167.43 58 199.00 6 205.0094.47/85,50
49.13/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc246.07 108 199.48 8 207.4896.95/87,70
50.16/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc147.74 62 168.19 54 209.7499.21/89,80
51.13/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno157.01 106 154.03 56 210.0399.50/90,00
52.17/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno0.00 999 202.19 12 214.19103.66/93,80
53.14/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor186.76 54 184.73 62 240.76130.23/117,80
54.18/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 Frol190.22 114 186.38 58 244.38133.85/121,10
55.19/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava0.00 999 183.11 62 245.11134.58/121,80
56.3/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice0.00 999 186.76 106 292.76182.23/164,90
57.4/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn206.14 158 155.03 204 359.03248.50/224,80
58.15/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava1.00 999 199.85 452 651.85541.32/489,70
  JURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná1.00 999 1.00 999 999.00 0
  BURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl