Sjezd na Chrudimce

08.10.2020   Pardubice - řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto14:25,06 20
2.1/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov14:53,0728.01/3,216
3.1/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.15:11,0846.02/5,312
4.1/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov15:26,0160.95/7,08
5.1/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 2 Pardub.15:59,0694.00/10,94
6.2/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto17:39,05193.99/22,43
7. ŠKOLOUDÍK Václav 2002 Pardub.19:02,06277.00/32,02
8. ŠTĚPÁN Josef 2006 Pardub.19:11,06286.00/33,11
9. ŘEHOŘ Jonáš 2002 Pardub.19:27,08302.02/34,90
10. ŠRÁMEK David 2007 Pardub.21:14,08409.02/47,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto14:24,07 11
2.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.14:30,045.97/0,77
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor15:10,0545.98/5,36
4.1/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.17:54,01209.94/24,35
5. HAVRANOVÁ Barbora 2008 Pardub.19:42,05317.98/36,84
6.2/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 Vys.Mýto20:36,05371.98/43,03
7. ŠKOLOUDÍKOVÁ Hana 2004 Pardub.20:39,04374.97/43,42
8. KOTĚROVÁ Terezka 2002 3 Pardub.20:39,08375.01/43,41
9. DUCHÁČOVÁ Klára 2003 Pardub.20:58,06393.99/45,60
10. DRÁŠILOVÁ Karolína 2002 Pardub.22:14,05469.98/54,40
11. DOUBKOVÁ Anna Marie 2008 Pardub.22:18,06473.99/54,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto13:33,05 23
2.1/DMNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.13:58,0224.97/3,119
3.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.14:03,0229.97/3,715
4. BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB14:32,0559.00/7,311
5.2/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.14:51,0878.03/9,610
6.1/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto15:03,0890.03/11,19
7.2/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto15:29,05116.00/14,38
8.3/ZSSLEZÁK Adam 2006 Pardub.16:18,08165.03/20,37
9.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.16:21,05168.00/20,76
10.3/DMSKALICKÝ Tomáš 2005 Pardub.16:59,04205.99/25,35
11. ZEMEN Tomáš 2001 Pardub.17:24,06231.01/28,44
12.4/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto17:36,09243.04/29,93
13.5/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.17:39,08246.03/30,32
14.2/ZMPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.17:53,04259.99/32,01
15.6/ZSVENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto20:27,01413.96/50,90
16. VAVŘÍN David 2007 Pardub.20:58,04444.99/54,70
17. ZÁKOUTSKÝ Petr 2008 Pardub.22:14,07521.02/64,10
18.1/PZSTEHNO Max 2010 Pardub.23:28,06595.01/73,20
19.3/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto26:32,05779.00/95,80

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto17:06,05 3
2. NOVOTNÁ Mariána 2002 Pardub.19:01,02114.97/11,22
3. LANDSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub.19:14,05128.00/12,51
4. NEKVINDOVÁ Anna 2006 Pardub.20:11,07185.02/18,00
5. NOVÁ Eliška 2007 Pardub.20:18,09192.04/18,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
14:50,01 10
2. ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
14:52,062.05/0,22
3. BOLECH Jakub
CULEK Vojta
2004
2006
Pardub.
Pardub.
19:47,08297.07/33,41
4. HLAVATÝ Jan
HEMERKA Marek
2007
2008
Pardub.
Pardub.
20:18,04328.03/36,90
5. VORAL David
VORAL Jakub
2005
2005
Pardub.
Pardub.
22:15,08445.07/50,00
Oddíl

Historie procházení