Slalom v Zábřehu

17.04.2022   řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
ředitel: Jiří Pek   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava137.30 4 138.00 0 138.00 0
2.1/PZMBASARABA Albert 2012 Olomouc139.70 54 134.50 10 144.506.50/4,70
3.2/PZMTOBIÁŠ Matěj 2012 KK Brno165.40 10 143.40 8 151.4013.40/9,70
4.3/PZMKUBITA Lukáš 2013 KK Opava179.50 6 183.40 8 185.5047.50/34,40
5.4/PZMBOXAN Šimon 2012 Olomouc189.30 14 179.70 6 185.7047.70/34,60
6.5/PZMBLAŽEK Antonín 2013 Litovel202.20 156 173.30 152 325.30187.30/135,70
7.6/PZMKUTÝ Lukáš 2014 Litovel174.30 206 183.20 156 339.20201.20/145,80
8.7/PZMMICHALČÁK Ondřej 2012 Zábřeh291.80 164 4.00 999 455.80317.80/230,30

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. BASARABA Albert 2012 Olomouc176.80 2 168.30 16 178.80 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSLISOVSKA Mariia 2005 Olomouc107.80 2 4.00 999 109.80 17
2.2/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc109.50 2 111.50 6 111.501.70/1,513
3.1/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc110.90 2 125.60 4 112.903.10/2,89
4.1/U23MINÁROVÁ Aneta 2001 VS Ostr.113.60 2 112.50 2 114.504.70/4,38
5.2/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno116.90 0 117.60 0 116.907.10/6,57
6.2/U23LYCHKO Anna 2001 Olomouc118.00 54 113.70 4 117.707.90/7,26
7.3/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná120.60 2 117.70 4 121.7011.90/10,85
8.1/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ VS Ostr.134.30 2 122.10 0 122.1012.30/11,24
9.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava124.60 0 131.70 0 124.6014.80/13,53
10.2/DMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc123.60 6 127.90 4 129.6019.80/18,02
11.4/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava146.20 4 130.90 2 132.9023.10/21,01
12.3/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 VS Ostr.130.00 4 131.00 4 134.0024.20/22,00
13.3/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Ostrava146.90 8 142.90 2 144.9035.10/32,00
  KAŠPARŮ Emma 2011 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc95.00 0 93.40 2 95.00 26
2.2/DMSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc96.80 2 96.40 2 98.403.40/3,622
3.3/DMRETEK Toman 2007 2 Olomouc100.70 2 102.80 4 102.707.70/8,118
4.1/DSSTAROVOITOV Artem 2005 Olomouc99.40 6 100.90 2 102.907.90/8,314
5.1/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc102.90 4 103.10 6 106.9011.90/12,513
6.2/ZSFABIAN František 2009 3 VS Ostr.115.80 2 110.30 0 110.3015.30/16,112
7.3/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc109.10 2 116.30 0 111.1016.10/16,911
8.1/U23PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh110.30 2 4.00 999 112.3017.30/18,210
9.1/VMBEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh112.20 2 4.00 999 114.2019.20/20,29
10.4/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava120.10 2 121.90 0 121.9026.90/28,38
11.5/ZSANTL Tomáš 2008 KK Opava125.80 2 122.10 0 122.1027.10/28,57
12.4/DMKÁPKA Kryštof 2007 3 Ostrava122.00 6 114.80 8 122.8027.80/29,36
13.1/ZMROUSEK David 2010 3 KK Opava132.00 6 121.10 4 125.1030.10/31,75
14.1/VSSCHREIBER Zbyněk 1963 VS Desná144.30 54 128.10 0 128.1033.10/34,84
15.6/ZSKUBITA Tomáš 2008 3 KK Opava1.00 999 122.90 6 128.9033.90/35,73
16.5/DMKUPKA Lukáš 2007 Ostrava134.60 12 127.10 4 131.1036.10/38,02
17.2/VSMALÝ Pavel 1954 Zábřeh134.90 8 127.60 4 131.6036.60/38,51
18.2/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc135.70 4 128.40 8 136.4041.40/43,60
19.3/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno146.00 10 142.70 2 144.7049.70/52,30
20.7/ZSBALARIN Evžen 2008 KK Opava145.70 2 143.00 8 147.7052.70/55,50
21.4/ZMNEKUDA Lukáš 2010 KK Brno164.70 12 154.40 0 154.4059.40/62,50
22.5/ZMKAFKA Martin 2010 Olomouc155.90 8 152.70 56 163.9068.90/72,50
  KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUČKA Vítězslav 2002 Jeseník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOTEK Dominik 2011 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RADĚJ Tomáš 2002 Jeseník4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMDRAGON Jakub
BAAR Dominik
2007
2007
2 KK Opava
KK Opava
136.70 4 146.60 6 140.70 5
2.1/DSPAVELKOVÁ Eva
RUTAROVÁ Kateřina
2008
2005
VS Desná
VS Desná
151.10 4 149.40 6 155.1014.40/10,21
3.2/DMBAAR Patrik
KULIHA Jakub
2007
2009
3 KK Opava
KK Opava
176.80 14 164.70 8 172.7032.00/22,70
  KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23LYCHKO Anna 2001 3 Olomouc92.90 2 90.00 2 92.00 42
2.1/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná98.70 2 101.10 0 100.708.70/9,538
3.2/DSLISOVSKA Mariia 2005 Olomouc111.00 4 100.80 0 100.808.80/9,634
4.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 2 Šumperk101.20 2 101.70 0 101.709.70/10,530
5.3/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc106.20 0 103.80 0 103.8011.80/12,826
6.4/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava104.70 2 104.30 0 104.3012.30/13,422
7.1/DMPASICHNYK Anastasiia 2006 Olomouc107.50 0 106.10 2 107.5015.50/16,818
8.1/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava109.10 0 108.70 0 108.7016.70/18,214
9.2/DMSRPOVÁ Lada 2006 2 VS Ostr.108.90 0 109.70 0 108.9016.90/18,413
10.1/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno109.20 0 110.60 4 109.2017.20/18,712
11.2/U23MINÁROVÁ Natálie 2001 VS Ostr.112.20 2 105.30 4 109.3017.30/18,811
12.3/DMSRPOVÁ Stela 2006 2 VS Ostr.108.40 2 115.00 0 110.4018.40/20,010
13.2/ZSPAVELKOVÁ Eva 2008 3 VS Desná111.90 0 112.60 0 111.9019.90/21,69
13.3/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc108.60 4 109.90 2 111.9019.90/21,68
15.2/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3+ KK Opava109.30 4 106.60 6 112.6020.60/22,47
16.4/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3+ Ostrava116.60 2 114.70 0 114.7022.70/24,76
17.4/DMJURAJDOVÁ Veronika 2007 3+ VS Desná118.90 0 118.10 0 118.1026.10/28,45
18.5/DMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc119.40 0 4.00 999 119.4027.40/29,84
19.1/VMKULIHOVÁ Jana 1979 KK Opava120.10 0 118.50 2 120.1028.10/30,53
20.3/ZMLOVECKÁ Nela 2011 SKVeselí145.60 12 139.90 0 139.9047.90/52,12
21.5/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 3 Kroměříž145.50 6 140.90 2 142.9050.90/55,31
22.6/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 3 Kroměříž141.40 4 141.10 2 143.1051.10/55,50
23.4/ZMGROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno200.10 6 171.30 58 206.10114.10/124,00
24.5/DSCUNDRLOVÁ Anna 2005 Jeseník170.10 156 170.50 54 224.50132.50/144,00
25.5/ZMKUTÁ Lucie 2011 Litovel185.10 302 224.20 204 428.20336.20/365,40
26.6/ZMGABRLÍKOVÁ Eliška 2011 Litovel106.20 402 111.30 604 508.20416.20/452,40
  KAŠPARŮ Emma 2011 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUČKOVÁ Adéla 2004 Jeseník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava86.20 2 84.50 0 84.50 99
2. HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno85.40 4 84.80 0 84.800.30/0,495
3.2/DMRETEK Toman 2007 2 Olomouc84.80 2 85.10 0 85.100.60/0,791
4.1/ZSKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava88.20 0 86.90 0 86.902.40/2,887
5.2/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí87.10 2 86.30 2 88.303.80/4,583
6.3/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava90.90 0 88.40 0 88.403.90/4,679
7.1/U23PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh89.90 0 89.00 0 89.004.50/5,375
8.2/U23KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná93.40 0 89.70 2 91.707.20/8,571
9.1/VMKLÍR Oto 1981 2 USK Pha92.40 0 92.10 4 92.407.90/9,367
10.3/DMKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava90.90 2 90.60 2 92.608.10/9,663
11.1/DSLOUN Matěj 2004 2 Šumperk90.70 2 90.90 2 92.708.20/9,759
12.4/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc96.20 4 93.00 0 93.008.50/10,155
12.3/U23VAVRLA Adam 2000 2 Ostrava107.60 52 93.00 0 93.008.50/10,151
14.4/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 2 Olomouc93.30 0 92.30 4 93.308.80/10,447
15.2/VMBEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh98.90 10 95.70 0 95.7011.20/13,343
16.2/DSPAVELKA Marek 2004 VS Desná98.40 8 96.10 0 96.1011.60/13,739
17.5/DMAMBROŽ Jiří 2006 3+ Ostrava97.40 2 97.00 0 97.0012.50/14,835
18.5/ZSSEKANINA Matěj 2008 2 VS Desná101.30 6 97.20 0 97.2012.70/15,031
19.4/U23RADĚJ Tomáš 2002 Jeseník97.50 0 102.20 2 97.5013.00/15,430
20.6/DMKÁPKA Kryštof 2007 2 Ostrava99.80 2 95.80 2 97.8013.30/15,729
21.6/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc97.00 2 98.10 0 98.1013.60/16,128
22.5/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno98.20 2 96.40 2 98.4013.90/16,427
23.7/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc98.60 4 98.60 0 98.6014.10/16,726
24.1/ZMROUSEK David 2010 3+ KK Opava96.70 4 96.70 2 98.7014.20/16,825
25.7/DMSTROPEK Tobiáš 2007 2 KK Opava97.70 2 95.70 6 99.7015.20/18,024
26.3/VMTOMEČEK Petr 1978 3+ SKVeselí96.00 4 95.50 8 100.0015.50/18,323
27.3/DSMALOVANYI Bogdan 2005 Olomouc97.50 4 94.50 6 100.5016.00/18,922
28.8/ZSFABIAN František 2009 3+ VS Ostr.99.70 2 99.10 4 101.7017.20/20,421
29.8/DMCHYTIL Lumír 2006 3+ Šumperk103.70 0 101.90 0 101.9017.40/20,620
30.9/DMBAAR Dominik 2007 3+ KK Opava101.80 6 98.80 4 102.8018.30/21,719
31.9/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava102.00 2 103.30 4 104.0019.50/23,118
32.6/U23RUTAR Martin 2003 2 VS Desná100.10 4 106.80 2 104.1019.60/23,217
33.10/DMŠUBRT Jan 2007 Šumperk117.20 2 106.10 0 106.1021.60/25,616
34.10/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava107.60 2 106.20 0 106.2021.70/25,715
35.1/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk108.10 0 128.60 6 108.1023.60/27,914
36.1/VSROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava115.90 0 110.40 0 110.4025.90/30,713
37.11/DMBAAR Patrik 2007 3 KK Opava110.10 54 109.20 6 115.2030.70/36,312
38.11/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí117.90 2 117.60 0 117.6033.10/39,211
39.12/ZSSVRČINA Tomáš 2008 3 Šumperk115.10 6 115.80 2 117.8033.30/39,410
40.12/DMSVRČINA David 2007 3 Šumperk111.70 8 114.80 4 118.8034.30/40,69
41.2/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno116.90 4 118.70 2 120.7036.20/42,88
42.3/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc115.70 6 117.30 6 121.7037.20/44,07
43.13/DMMALOVANYI Maksym 2007 Olomouc1.00 999 124.10 2 126.1041.60/49,26
44.7/U23WALTER David 2001 3 Šumperk126.90 4 124.70 2 126.7042.20/49,95
45.4/ZMKAFKA Martin 2010 3 Olomouc132.80 4 123.30 4 127.3042.80/50,74
46.2/VŠMOLDAS František 1975 Zábřeh128.60 6 125.10 4 129.1044.60/52,83
47.5/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno129.50 8 128.00 2 130.0045.50/53,82
48.4/DSŠANTAVÝ Michal 2004 3 SKVeselí138.90 56 129.30 6 135.3050.80/60,11
49.6/ZMKLÍR Vojtěch 2010 3 USK Pha137.40 2 140.10 4 139.4054.90/65,00
50.13/ZSKULIHA Jakub 2009 KK Opava158.60 12 140.80 6 146.8062.30/73,70
51.7/ZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí145.00 4 143.70 4 147.7063.20/74,80
52.5/DSGROSS Benedikt 2005 KK Brno153.70 14 153.60 6 159.6075.10/88,90
53.14/DMRADĚJ Alexandr 2006 Jeseník144.00 64 136.70 52 188.70104.20/123,30
54.15/DMVYBÍRAL Viktor 2007 KK Brno124.10 108 122.90 102 224.90140.40/166,20
  JAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava4.00 999 118.50 999 999.00 0
  BOTEK Dominik 2011 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOUŠKA David 2008 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYROUBAL Adam 2006 Jeseník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUČKA Vítězslav 2002 Jeseník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANEČEK Jáchym 2007 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUTÝ Tomáš 1979 3 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KASATSKYI Denys 2007 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PĚČEK Dominik 2002 3 Jeseník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽAL Filip 2004 3+ SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVÁŘ Michal 2009 3+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení