158 Slalom pod Borskou přehradou

05.07.2024   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMSVOBODA František 2014 Kralupy107.33 4 105.42 2 107.42 0
2.1/PZZHAVLÍNOVÁ Eliška 2014 Kralupy120.81 2 120.13 2 122.1314.71/13,70
3.2/PZZPEŠKOVÁ Adéla 2016 KK Brand143.62 4 161.21 4 147.6240.20/37,40
4.3/PZZJOHANIDESOVÁ Ema 2014 Kralupy181.26 8 167.22 4 171.2263.80/59,40
5.2/PZMCÍSAŘ Filip 2014 KK Brand171.61 4 181.56 6 175.6168.19/63,50
6.4/PZZKOVÁŘOVÁ Josefína 2015 Trutnov177.44 6 221.39 6 183.4476.02/70,80
7.3/PZMKLENČÍK Josef 2016 Trutnov187.02 6 194.32 14 193.0285.60/79,70
8.4/PZMMILYAN Kryštof 2016 L.Žatec202.13 4 184.85 10 194.8587.43/81,40
9.5/PZMMICKA Albert 2015 KK Brand165.84 54 184.42 14 198.4291.00/84,70
10.6/PZMMATĚNA Jonáš 2014 Trutnov207.32 60 191.60 12 203.6096.18/89,50
11.7/PZMHAVLÍČEK Ondřej 2016 Kralupy245.41 66 233.59 10 243.59136.17/126,80
12.8/PZMHAVLÍČEK Matyáš 2014 Kralupy185.29 60 183.33 162 245.29137.87/128,30
13.5/PZZPORTYCHOVÁ Anežka 2015 Trutnov297.24 18 275.57 60 315.24207.82/193,50
  POSPÍŠILOVÁ Eliška 2016 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTĚPINOVÁ Nikola 2015 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LUKEŠOVÁ Sára 2016 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽELEZNÁ Aneta 2015 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOLFOVÁ Nela 2014 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYANOVÁ Anežka 2014 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NĚMEC Adam 2017 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEUN Oskar 2016 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NĚMEC Filip 2016 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOS Eduard 2014 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRŮZEK Matěj 2015 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRADILEK Bořivoj 2014 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MERENUS Matouš 2015 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠPAČEK Matyáš 2014 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOLF Tomáš 2016 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMSVOBODA František 2014 Kralupy124.11 6 127.05 0 127.05 0
2.1/PZZHAVLÍNOVÁ Eliška 2014 Kralupy163.25 2 157.86 2 159.8632.81/25,80
  KOS Eduard 2014 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠPAČEK Matyáš 2014 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MERENUS Matouš 2015 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOLFOVÁ Nela 2014 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMMARKOVÁ Kristýna 2009 2 Pardub.116.32 0 115.83 0 115.83 6
2.2/DMPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.128.67 4 125.83 0 125.8310.00/8,62
3.1/VMKUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy126.88 0 125.37 4 126.8811.05/9,51
  ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOTAVOVÁ Anežka 2012 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLKOVÁ Tereza 2012 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČÁKOVÁ Radka 1983 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor106.92 2 106.84 0 106.84 12
2.1/DMSLÁDEK Michal 2009 3+ Loko Plz107.56 0 107.90 2 107.560.72/0,711
3.2/DMSTOLÍN Antonín 2008 3+ Trutnov110.21 4 108.85 0 108.852.01/1,910
4.3/DMROLINEC František 2008 3+ Klášter.111.58 2 107.74 4 111.744.90/4,69
5.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov115.47 0 115.50 2 115.478.63/8,18
6.4/DMVÍDEŇSKÝ Antonín 2008 3 Trutnov113.79 6 115.22 4 119.2212.38/11,67
7.5/DMKOMÍNEK Vojtěch 2008 3 Č.Lípa120.36 6 120.66 0 120.6613.82/12,96
8.6/DMGOMBOŠ Miroslav 2009 3 Trutnov121.55 4 120.44 8 125.5518.71/17,55
9.1/DSTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz126.75 2 123.21 4 127.2120.37/19,14
10.1/ZSKOMÍNEK Štěpán 2011 3 Č.Lípa132.03 4 127.99 4 131.9925.15/23,53
11.1/ZMKOMÍNEK Mikuláš 2013 Č.Lípa136.13 0 134.75 0 134.7527.91/26,12
12.2/VSMÍL Pavel 1967 3 Trutnov134.58 2 135.45 0 135.4528.61/26,81
13.3/VSPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí141.35 2 135.36 2 137.3630.52/28,60
  ČAPEK Ondřej 2012 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRADECKÝ Daniel 2013 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTĚPINA Dominik 2012 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Antonín 1955 Roztoky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MERENUS Jan 2012 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KASTNER Adam 2012 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽÁČEK Vojtěch 2013 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJVANČICKÝ Petr 2013 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁVRA Jiří 2013 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOTAVA Michal 2010 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOŘENÍ Hynek 2011 3+ Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOVORKA Matouš 2009 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VADLEJCH Jan 1989 3 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FABIÁN Filip 2010 3+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAJÍC Kryštof 2010 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FRANZ Tadeáš 2010 3+ Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJVANČICKÝ Pavel 2009 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠPAČEK Jiří 1974 3+ SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KEŠ Miroslav 1967 2 Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3+ Klášter.112.42 2 104.17 0 104.17 17
2.2/DMMARKOVÁ Kristýna 2009 2 Pardub.107.46 0 109.16 0 107.463.29/3,213
3.1/VMFIŠEROVÁ Lenka 1988 3 Loko Plz4.00 999 108.45 0 108.454.28/4,19
4.2/VMKUDĚJOVÁ Kristýna 1988 2 Kralupy109.04 0 111.11 0 109.044.87/4,78
5.1/DSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 3 Klášter.114.15 0 127.17 2 114.159.98/9,67
6.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav115.67 2 116.43 2 117.6713.50/13,06
7.1/VMARKOVÁ Jitka 1978 3 Dv.Král.124.27 6 125.26 0 125.2621.09/20,25
8.1/U23SLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz128.60 0 130.77 0 128.6024.43/23,54
9.2/U23SMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor128.23 6 128.40 2 130.4026.23/25,23
10.1/ZMRUSZOVÁ Jitka 2013 3 Třebech.131.24 2 136.63 0 133.2429.07/27,92
11.2/ZMHRONOVÁ Hana 2013 3 Kralupy144.45 4 129.49 4 133.4929.32/28,11
  ŠENKOVÁ Aniko 2013 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HÁJKOVÁ Eliška 2012 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOTAVOVÁ Anežka 2012 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLKOVÁ Tereza 2012 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRŮZKOVÁ Marie 2011 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYANOVÁ Andrea 1987 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23BRAMBORA Ondřej 2005 2+ Kralupy90.78 0 89.40 0 89.40 51
2.1/DMSLÁDEK Michal 2009 2 Loko Plz92.81 0 93.49 0 92.813.41/3,847
3.2/U23VIRÁGH Tomáš 2004 2 Třebech.100.98 2 95.27 0 95.275.87/6,643
4.2/DMROLINEC František 2008 2 Klášter.95.44 2 96.14 0 96.146.74/7,539
5.3/DMKOMÍNEK Vojtěch 2008 3+ Č.Lípa94.34 4 117.56 4 98.348.94/10,035
6.1/ZSADAMEC Jáchym 2011 2 Kralupy102.03 6 100.11 0 100.1110.71/12,031
7.1/VHRON Robin 1979 2 Kralupy103.55 0 102.37 0 102.3712.97/14,527
8.1/VMMAREK Lukáš 1980 2 Dv.Král.102.66 0 102.62 0 102.6213.22/14,823
9.2/VMVOVES Ladislav 1985 2 Kralupy103.10 0 102.32 2 103.1013.70/15,319
10.3/VMADAMEC Jakub 1984 2 Kralupy100.09 4 104.48 0 104.0914.69/16,415
11.4/DMRUSZ Josef 2009 3+ Třebech.108.26 0 105.71 0 105.7116.31/18,214
12.1/DSTESAŘ Petr 2006 3+ Loko Plz110.55 0 105.06 2 107.0617.66/19,813
13.3/U23VRÁNEK Jan 2004 3+ Loko Plz107.62 0 109.67 0 107.6218.22/20,412
14.5/DMVÍDEŇSKÝ Antonín 2008 3 Trutnov124.52 8 106.48 2 108.4819.08/21,311
15.1/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz110.86 0 110.83 0 110.8321.43/24,010
16.2/VSPISKÁČEK Jan 1966 3+ Štětí111.91 2 111.75 0 111.7522.35/25,09
17.6/DMBARTÁK Lukáš 2009 3 Klášter.111.32 2 111.87 2 113.3223.92/26,88
18.7/DMGOMBOŠ Miroslav 2009 3 Trutnov112.41 2 134.79 4 114.4125.01/28,07
19.2/ZSKOMÍNEK Štěpán 2011 3 Č.Lípa117.62 0 114.77 2 116.7727.37/30,66
20.1/ZMKOMÍNEK Mikuláš 2013 3 Č.Lípa116.84 0 124.63 0 116.8427.44/30,75
21.3/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.124.15 4 117.90 0 117.9028.50/31,94
22.2/ZMJEDLIČKA Adam Kryštof 2012 3 Klášter.120.33 0 114.45 4 118.4529.05/32,53
23.2/VPETRILÁK Pavel 1975 3 Klášter.136.68 4 126.73 2 128.7339.33/44,02
24.3/ZMMAREK Vojtěch 2013 3 Dv.Král.161.94 6 150.57 4 154.5765.17/72,91
25.4/ZMURBAN Jakub 2012 Trutnov151.85 12 169.82 12 163.8574.45/83,30
  PAVELKA Hugo 2013 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁVRA Jiří 2013 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJVANČICKÝ Petr 2013 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRADECKÝ Daniel 2013 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTĚPINA Dominik 2012 3 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽÁČEK Vojtěch 2013 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KASTNER Adam 2012 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KETTNER Jiří 2013 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČAPEK Ondřej 2012 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FRANC Karel 2010 3 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANZEL Vilém 2010 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOVORKA Matouš 2009 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Štěpán 2012 3+ L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MERENUS Jan 2012 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DRNEC Tobiáš 2013 3+ L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FABIÁN Filip 2010 3+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOŘENÍ Hynek 2011 3+ Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČAPEK Jiří 2011 3+ Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJVANČICKÝ Pavel 2009 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Dalibor 2009 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BECK Hynek 2012 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FRANZ Tadeáš 2010 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSMARKOVÁ Kristýna
TESAŘ Petr
2009
2006
3 Pardub.
Loko Plz
4.00 999 138.19 8 146.19 6
2.2/DSPETRILÁKOVÁ Anastázie
ROLINEC František
2007
2008
2 Klášter.
Klášter.
141.68 6 148.55 10 147.681.49/1,02
3.1/VMADAMEC Jakub
KUDĚJOVÁ Kristýna
1984
1988
3 Kralupy
Kralupy
144.96 4 148.41 2 148.962.77/1,91
  ČAPEK Jiří
ŠTULCOVÁ Valentýna
2011
2010
3 Loko Plz
Loko Plz
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MERENUSOVÁ Barbora
MERENUS Jan
1984
1983
2 Č.Lípa
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení