Slalom O štít města Benátek

17.08.2014   Řeka Jizera, jez v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB90.40 2 90.60 0 90.60 169
2. KUBRIČAN Lukáš, 1984, Dukla B. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.88.80 102 91.40 0 91.400.80/0,9161
3. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod90.90 2 90.90 50 92.902.30/2,5153
4. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK96.90 0 94.40 0 94.403.80/4,2149
5. MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.96.60 0 96.50 0 96.505.90/6,5145
6. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky98.50 2 96.70 0 96.706.10/6,7141
7. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB106.50 4 101.60 0 101.6011.00/12,1137
8. BERAN Václav 2000 2 USK Pha108.80 56 101.90 0 101.9011.30/12,5133
9. HAVLENA Jan 1997 2 KK Brand103.70 0 103.30 0 103.3012.70/14,0129
10. ABRAHAM Tomáš 1969 3 Benátky104.00 0 104.70 0 104.0013.40/14,8125
11. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky105.80 0 104.60 0 104.6014.00/15,5121
12. HŘEBÍČEK Jakub 1999 2 KK Brand106.70 4 103.80 2 105.8015.20/16,8117
13. KRČ Ladislav 1999 2 KK Brand108.40 4 104.20 2 106.2015.60/17,2113
14. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.107.20 0 106.60 0 106.6016.00/17,7109
15. HEGER Kryštof 1992 3 Rakovník108.10 0 106.80 0 106.8016.20/17,9105
16. MILLER Jan 1997 2 Turnov105.20 2 94.30 200 107.2016.60/18,3101
17. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.111.10 0 107.30 0 107.3016.70/18,497
18. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz108.30 0 112.40 54 108.3017.70/19,593
19. VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník107.30 10 106.60 2 108.6018.00/19,989
20. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz108.80 0 129.40 0 108.8018.20/20,185
21. SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky110.20 0 108.60 2 110.2019.60/21,681
22. HEGER Mikuláš 1990 2 Rakovník109.90 6 108.80 2 110.8020.20/22,377
23. BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov111.50 0 113.80 8 111.5020.90/23,173
24. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa111.80 0 110.60 2 111.8021.20/23,469
25. KOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand113.80 2 110.30 2 112.3021.70/24,065
26. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.120.60 4 110.80 2 112.8022.20/24,561
27. KYSELA David 1977 2 Kralupy111.80 2 113.40 0 113.4022.80/25,257
27. KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník109.60 6 113.40 0 113.4022.80/25,253
29. CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz115.10 0 112.40 100 115.1024.50/27,049
30. PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life111.60 4 116.40 0 115.6025.00/27,648
31. ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha120.90 2 115.70 0 115.7025.10/27,747
32. KRÁL Adam 2003 3 USK Pha116.60 2 116.60 0 116.6026.00/28,746
33. RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha119.40 14 110.90 6 116.9026.30/29,045
34. BLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz118.50 0 118.90 4 118.5027.90/30,844
35. ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky115.80 4 116.80 2 118.8028.20/31,143
36. PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha119.30 0 127.40 10 119.3028.70/31,742
37. SOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz119.80 0 124.70 2 119.8029.20/32,241
38. VEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky118.00 2 135.20 8 120.0029.40/32,540
39. KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice120.70 0 120.60 0 120.6030.00/33,139
40. OUTRATA Jindřich 1970 Pardub.116.90 56 118.90 2 120.9030.30/33,438
41. SAHULA Martin 1968 3 Benátky123.80 2 120.50 2 122.5031.90/35,237
42. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník122.30 2 120.80 2 122.8032.20/35,536
43. ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně131.20 2 123.00 0 123.0032.40/35,835
44. ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště119.80 4 124.30 8 123.8033.20/36,634
45. KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.117.50 8 131.90 0 125.5034.90/38,533
46. RADIL Jiří 1968 3 Happy Life126.10 0 121.60 4 125.6035.00/38,632
47. SAHULA Matěj 2003 3 Benátky124.70 2 131.70 2 126.7036.10/39,831
48. POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK134.90 4 127.00 0 127.0036.40/40,230
49. JÁRA Leoš 1974 3 Rakovník136.30 8 125.10 2 127.1036.50/40,329
50. DVOŘÁK Vít 1971 3 Happy Life127.17 0 129.80 4 127.1736.57/40,428
51. HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha143.40 2 124.40 4 128.4037.80/41,727
52. HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník132.00 54 129.00 0 129.0038.40/42,426
53. KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.126.20 4 138.30 4 130.2039.60/43,725
54. JAKL Vincent 2001 3 USK Pha130.20 2 136.80 2 132.2041.60/45,924
55. PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.134.60 0 132.30 0 132.3041.70/46,023
56. HOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa128.40 4 138.80 4 132.4041.80/46,122
56. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.132.40 0 139.10 4 132.4041.80/46,121
58. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.136.20 2 132.50 0 132.5041.90/46,220
59. ŠULC Karel 2000 3 KK Brand130.90 2 153.10 4 132.9042.30/46,719
60. FRIŠMAN Marek 1997 Sláv.HK125.00 8 146.50 54 133.0042.40/46,818
61. STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky135.40 6 133.50 0 133.5042.90/47,417
62. MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha125.70 8 133.50 2 133.7043.10/47,616
63. ŠOREL Martin 2001 3 KK Brand148.90 2 132.00 2 134.0043.40/47,915
64. WALTER Jakub 1998 3 Šumperk132.50 2 99.00 402 134.5043.90/48,514
65. VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor135.40 4 129.90 6 135.9045.30/50,013
66. KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand136.60 2 131.40 6 137.4046.80/51,712
67. BUREŠ Jan 1978 3 Sušice141.60 4 137.80 4 141.8051.20/56,511
68. PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník140.10 2 153.90 0 142.1051.50/56,810
69. FRENCL Josef 2002 USK Pha139.30 6 215.10 52 145.3054.70/60,49
70. WALTER David 2001 3 Šumperk151.80 6 139.60 6 145.6055.00/60,78
71. KADLEC Filip 2003 3 USK Pha145.10 2 1.00 999 147.1056.50/62,47
72. ZEMAN Matěj 2002 3 Kralupy1.00 999 146.40 4 150.4059.80/66,06
73. DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha157.70 4 152.60 0 152.6062.00/68,45
74. WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha104.80 52 103.90 50 153.9063.30/69,94
75. BLÁHA František 1997 3 Sláv.HK147.70 10 131.20 50 157.7067.10/74,13
76. ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz160.30 4 159.70 8 164.3073.70/81,32
77. ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha198.10 10 160.60 4 164.6074.00/81,71
78. ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha172.10 6 166.70 6 172.7082.10/90,60
79. MAREK Matyáš 2003 Třebech.236.00 8 177.50 2 179.5088.90/98,10
80. MÍL Jakub 2003 Trutnov194.90 202 184.30 6 190.3099.70/110,00
81. LHOTÁK Jáchym 2001 Loko Plz238.30 52 1.00 999 290.30199.70/220,40
82. SMOLÍK Jan 1997 Loko Plz1.00 999 250.30 104 354.30263.70/291,10
  KANALOŠ Petr 2000 Loko Plz1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PISKAČ Kryštof 2002 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REJMAN Petr 2001 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Jakub 1999 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Šimon 1995 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Jiří 1977 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl