Hanácký slalom

27.09.2014   řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23HRIC Filip 1993 2+ Olomouc93.90 2 90.35 0 90.35 145
2. KABRHEL Václav 1983 2+ Olomouc91.88 0 90.87 0 90.870.52/0,6137
3.2/U23DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc93.96 4 91.90 0 91.901.55/1,7133
4. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava103.32 8 97.89 0 97.897.54/8,3129
5.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí98.80 2 98.65 0 98.658.30/9,2125
6.1/DSROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava116.52 64 97.80 2 99.809.45/10,5121
7. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava100.85 6 99.30 2 101.3010.95/12,1117
8.1/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava104.28 4 100.61 2 102.6112.26/13,6113
9. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc105.80 0 101.20 2 103.2012.85/14,2109
10.2/DMMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava102.46 4 99.21 4 103.2112.86/14,2105
11.1/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc107.79 0 104.97 0 104.9714.62/16,2101
12.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava107.69 0 105.00 0 105.0014.65/16,297
13.1/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc112.13 0 105.99 0 105.9915.64/17,393
14. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž112.36 4 106.43 0 106.4316.08/17,889
15.2/DSKLABAN Martin 1997 2 KK Opava115.98 50 102.81 4 106.8116.46/18,285
16.4/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno104.80 4 162.10 2 108.8018.45/20,481
17. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí127.26 4 112.03 0 112.0321.68/24,077
18.2/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc112.95 0 112.80 2 112.9522.60/25,073
19.3/DSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc111.17 2 107.00 6 113.0022.65/25,169
20.2/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž113.61 2 111.13 2 113.1322.78/25,265
21.4/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno113.16 6 108.80 6 114.8024.45/27,161
22.2/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc115.12 2 114.94 0 114.9424.59/27,257
23. VOLEK Martin 1982 3 Val.Mez.110.11 6 136.48 2 116.1125.76/28,553
24.3/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž120.23 10 116.44 0 116.4426.09/28,949
25.3/ZSTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.114.66 8 114.62 2 116.6226.27/29,145
26.3/VMSVOBODA David 1974 0 Val.Mez.114.89 2 118.30 2 116.8926.54/29,444
27.5/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno125.11 2 119.80 0 119.8029.45/32,643
28.6/DSŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná117.32 4 119.34 6 121.3230.97/34,342
29.4/VHÁJEK Roman 1963 3 Ostrava0.00 0 122.71 0 122.7132.36/35,841
30.4/VMSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK125.29 8 120.74 2 122.7432.39/35,840
31.1/VSPULTERA Zbyněk 1958 3 Šumperk125.46 0 121.00 2 123.0032.65/36,139
32.7/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž118.40 58 121.03 4 125.0334.68/38,438
33.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc127.92 4 127.23 0 127.2336.88/40,837
34.2/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí134.91 56 125.44 2 127.4437.09/41,136
35.3/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc126.42 2 127.70 6 128.4238.07/42,135
36.4/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk129.94 2 125.16 4 129.1638.81/43,034
37.3/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž125.01 8 121.69 8 129.6939.34/43,533
38.4/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž128.62 2 129.91 4 130.6240.27/44,632
39.5/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc127.20 4 126.16 6 131.2040.85/45,231
40.5/VMSVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník140.59 0 130.05 2 132.0541.70/46,230
41.6/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc147.25 50 128.55 4 132.5542.20/46,729
42. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž172.38 54 128.66 4 132.6642.31/46,828
43.8/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc133.91 8 125.10 8 133.1042.75/47,327
44.5/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc133.01 4 131.29 2 133.2942.94/47,526
45.5/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná129.87 4 0.00 0 133.8743.52/48,225
46.9/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná129.89 4 137.05 60 133.8943.54/48,224
47.6/VMBALARIN Josef 1973 3 KK Opava132.17 4 131.41 54 136.1745.82/50,723
48.7/VMKUTÝ Tomáš 1979 3 Litovel134.21 2 0.00 0 136.2145.86/50,822
49.7/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž148.67 6 134.53 2 136.5346.18/51,121
50.6/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc138.07 2 140.09 0 140.0749.72/55,020
51.2/VSKRATOCHVÍL Vladimír 1948 0 Olomouc139.71 4 138.11 2 140.1149.76/55,119
52.8/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk153.70 6 140.82 0 140.8250.47/55,918
53.9/ZSNACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.139.23 6 137.74 4 141.7451.39/56,917
54.7/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc139.20 4 135.60 104 143.2052.85/58,516
55.10/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc139.61 4 145.18 2 143.6153.26/58,915
56.11/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí144.39 8 141.95 4 145.9555.60/61,514
57.12/ZSSURMA Tadeáš 2001 0 Šumperk146.90 0 138.12 102 146.9056.55/62,613
58.8/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc145.70 6 145.70 2 147.7057.35/63,512
59.13/ZSHENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.147.95 52 145.20 4 149.2058.85/65,111
60.14/ZSVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto136.76 14 144.32 6 150.3259.97/66,410
61.15/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk156.63 6 148.63 2 150.6360.28/66,79
62.16/ZSCHABIČA Pavel 2001 3 SKVeselí157.10 8 149.90 4 153.9063.55/70,38
63.17/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk145.28 56 148.55 6 154.5564.20/71,17
64.9/ZMSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc156.75 4 154.40 2 156.4066.05/73,16
65.6/VNĚMEC Jakub 1969 2 KK Brno133.14 52 154.53 2 156.5366.18/73,25
66.10/ZMCRHONEK Jan 2002 0 Zábřeh156.06 6 181.25 56 162.0671.71/79,44
67.18/ZSŠVARC Adam 2001 0 Olomouc137.23 104 162.26 0 162.2671.91/79,63
68.11/ZMSMILEK Jiří 2003 0 Val.Mez.161.12 4 0.00 999 165.1274.77/82,82
69.10/DSŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk203.22 110 170.01 8 178.0187.66/97,01
70.12/ZMZUBALÍK Martin 2002 0 SKVeselí170.98 8 138.80 108 178.9888.63/98,10
71.19/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno140.62 108 171.56 12 183.5693.21/103,20
72.13/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.187.42 4 183.10 52 191.42101.07/111,90
73.4/DMPAPULA Martin 1999 3 Litovel138.23 64 133.97 60 193.97103.62/114,70
74.14/ZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc195.52 4 198.42 56 199.52109.17/120,80
75.20/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 0 Šumperk140.16 114 144.91 110 254.16163.81/181,30
76.21/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc160.34 110 156.77 106 262.77172.42/190,80
77.22/ZSŠMOLDAS František 2000 0 Zábřeh197.70 106 209.04 58 267.04176.69/195,60
78.23/ZSSTŘECHA Jan 2001 0 VSDK143.62 252 0.00 0 395.62305.27/337,90
79.15/ZMRUTAR Martin 2003 0 VS Desná191.15 270 144.33 412 461.15370.80/410,40
Oddíl

Historie procházení