Slalom na Paraplíčku

12.05.2019   řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
ředitel: Michal   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.73.80 0 76.20 0 73.80
2K1M/2CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.78.00 0 76.30 0 76.30
3K1M/3STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky76.60 0 76.60 2 76.60
4K1M/4SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice78.10 0 79.60 0 78.10
5K1M/5KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec81.20 0 78.40 0 78.40
6K1M/6SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec77.20 2 78.30 2 79.20
7K1M/7SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec81.20 0 81.20 4 81.20
8K1M/8SAHULA Matěj 2003 2 Benátky92.60 12 80.20 2 82.20
9K1M/9MÍL Jakub 2003 2 Trutnov87.00 4 81.00 2 83.00
10K1M/10ZACH Radovan 2005 2 KK Brand83.30 0 82.30 2 83.30
11K1M/11STRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec81.70 2 84.40 2 83.70
12K1M/12SAJDL František 1970 2 L.Žatec83.80 0 85.00 0 83.80
13K1M/13MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec85.00 0 83.90 0 83.90
14K1M/14HEK Jan 1979 2 Roudnice88.10 0 87.30 0 87.30
15K1M/15MAREK Kryštof 2006 2 Roudnice86.80 2 86.30 2 88.30
16K1M/16BENDA Jan 2005 3+ Roudnice88.90 0 88.10 4 88.90
17K1M/17OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.89.40 0 91.10 4 89.40
18C1M/1CHOUTKA Jan 1995 3+ KVS HK93.00 2 90.40 0 90.40
19K1M/18RENDÓ Enrique 2005 3+ WWC88.40 2 88.70 2 90.40
20C1M/2KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV91.10 2 90.60 0 90.60
21K1M/19HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.88.40 50 91.60 0 91.60
22K1M/20KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec87.90 4 96.20 0 91.90
23K1M/21PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.105.50 2 88.30 4 92.30
24K1M/22ZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha92.60 0 92.90 6 92.60
25K1M/23HYNEK Pavel 2003 3+ Semily92.70 0 108.20 2 92.70
26K1M/24VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand89.00 4 91.90 2 93.00
27K1M/25ZOUBEK Adam 2004 3 Jablonec92.40 2 94.20 8 94.40
28K1M/26FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice95.10 0 94.80 0 94.80
29K1M/27KLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.91.10 4 97.40 4 95.10
30C1M/3MILLER Jan 1968 2 Turnov95.60 4 95.20 0 95.20
31K1M/28HADRABA Martin 2005 3+ WWC97.70 0 96.40 0 96.40
32K1M/29JEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand92.70 4 95.70 6 96.70
33K1M/30HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand93.00 6 95.10 2 97.10
34K1M/30PIŠTORA Michal 2005 3+ Roudnice93.10 4 96.40 6 97.10
35K1M/32TARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand97.90 0 132.00 8 97.90
36K1M/33BANDAS Matěj 2006 3 KK Brand96.90 2 95.80 4 98.90
37K1M/33VODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily98.80 6 94.90 4 98.90
38K1M/35KUCHAŘ Antonín 2005 3+ KK Brand98.70 50 100.10 0 100.10
39C1M/4MILLER Jan 1997 Turnov113.40 152 98.30 2 100.30
40K1W/1PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky98.90 2 101.20 4 100.90
41K1M/36MILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec99.40 2 102.90 2 101.40
42K1M/37VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand93.50 8 107.10 4 101.50
43K1W/2KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV102.90 2 102.40 0 102.40
44K1M/38PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.102.60 2 100.40 2 102.40
45K1W/3ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice102.90 0 108.40 0 102.90
46K1M/39KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec104.00 0 105.20 0 104.00
47K1M/39ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand102.00 2 104.70 10 104.00
48K1M/41WINTER Eduard 1956 3 Jablonec105.80 0 129.20 0 105.80
49K1W/4HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice109.90 2 104.00 2 106.00
50C1M/5VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.108.60 0 106.40 0 106.40
51C1M/6MÍL Jakub 2003 2 Trutnov104.70 2 100.80 10 106.70
52C1W/1KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 WWC105.30 2 125.40 8 107.30
53C1M/7LACINA Richard 1967 3+ Semily108.00 0 105.30 2 107.30
54K1M/42SLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky108.20 0 111.10 2 108.20
55K1W/5HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa108.30 0 108.20 6 108.30
56K1M/43KOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand110.20 6 104.90 4 108.90
57K1M/44ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily104.90 50 107.20 2 109.20
58C1M/8HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov109.60 0 110.00 0 109.60
59K1W/6BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa109.90 0 111.70 0 109.90
60K1M/45NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily113.60 6 111.20 0 111.20
61K1W/7KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 WWC111.40 0 111.60 10 111.40
62K1M/46FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand104.00 8 136.40 8 112.00
63K1M/46KVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov108.00 4 132.00 100 112.00
64PW/1KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV108.50 4 147.70 2 112.50
65C1M/9VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand117.30 6 112.50 0 112.50
66K1M/48SAMEK Petr 2008 3 Třebech.110.50 2 124.60 6 112.50
67K1M/49POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK115.60 0 115.90 2 115.60
68C1M/10SEMERÁD Adam 2004 Roudnice110.70 6 112.30 6 116.70
69K1W/8DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky113.00 4 113.00 4 117.00
70C1W/2NEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand117.10 0 128.20 0 117.10
71K1M/50SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec117.10 0 118.80 4 117.10
72K1M/51ČERMÁK Vlastimil 1973 3 Štětí115.70 2 116.90 8 117.70
73K1W/9RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor119.60 0 114.20 4 118.20
74K1M/52LEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec118.20 6 110.60 8 118.60
75C1M/11BEIER Alva 2005 3 Trutnov115.20 6 116.80 2 118.80
76K1M/53BAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa119.20 0 141.50 105 119.20
77K1W/10BEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice119.40 2 123.10 2 121.40
78C2M/1NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
120.20 2 127.00 2 122.20
79K1W/11ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily125.80 0 120.50 2 122.50
80C1M/12OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.123.20 0 127.30 4 123.20
81K1W/12SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice113.30 10 137.40 10 123.30
82K1M/54FUKS Jáchym 2008 KK Brand122.40 2 135.60 2 124.40
83K1M/55NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.145.00 4 120.80 4 124.80
84C1M/13ČERMÁK Vlastimil 1973 3 Štětí127.30 2 124.50 2 126.50
85K1M/56SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily125.00 2 124.70 4 127.00
86K1W/13BURGEROVÁ Ester 2004 3+ WWC139.20 0 125.70 2 127.70
87K1W/14VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand128.30 0 132.50 4 128.30
88K1M/57JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov140.60 0 126.80 2 128.80
89K1M/58PŘEDOTA Kristián 2006 3 KK Brand127.10 2 126.10 6 129.10
90K1W/15NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand129.60 0 126.30 4 129.60
91C1M/14KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa1.00 999 127.50 4 131.50
92K1W/16SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand128.40 8 129.60 2 131.60
93C1M/15ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa131.50 6 131.90 0 131.90
94K1M/59DOČKAL Radek 2008 Dukla B.128.40 4 147.20 2 132.40
95K1M/60NAHODIL Václav 2006 3 KK Brand124.70 8 131.30 16 132.70
96C1M/16BAČINA Jan 1973 3+ Č.Lípa130.80 8 133.10 0 133.10
97C2X/1KRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
2 Č.Lípa
Č.Lípa
130.30 4 139.50 6 134.30
98K1M/61KAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand134.20 2 132.70 4 136.20
99K1M/62KVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov139.00 2 134.40 2 136.40
100C2M/2KULHÁNEK Jan
MUSIL Pavel
1978
1964
3 Jablonec
Jablonec
125.20 12 135.20 4 137.20
101K1W/17KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.142.70 4 135.20 4 139.20
102C1W/3MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov142.60 4 137.50 2 139.50
103K1W/18RIANTOVÁ Anežka 2008 3 VS Tábor113.00 52 130.00 10 140.00
104C1M/17FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand141.80 106 138.10 2 140.10
105C1W/4VOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand132.20 8 172.10 8 140.20
106K1M/63VRANÝ Matěj 2006 3 WWC138.40 2 153.60 0 140.40
107C2X/2VOREL Zdeněk
VORLOVÁ Darina
1974
1984
2 Pardub.
Pardub.
136.50 4 140.90 8 140.50
108C1M/18NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.143.30 2 138.60 2 140.60
109K1W/19PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec138.90 2 141.10 0 140.90
110K1M/64KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa105.30 58 90.30 52 142.30
111C1M/19MÍL Pavel 1967 3 Trutnov152.10 104 139.30 4 143.30
112K1M/65UHLÍK Kryštof 2008 KK Brand141.30 2 135.40 8 143.30
113C2X/3KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
134.10 10 141.80 4 144.10
114C2M/3KOŘÍNEK Vojtěch
SAAL Štěpán
2004
2001
3 Jablonec
Jablonec
150.20 14 144.00 2 146.00
115C1W/5SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand145.40 8 144.10 2 146.10
116C1M/20KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV145.60 2 142.50 6 147.60
117K1M/66POHANKA František 2008 KK Brand163.70 104 141.70 8 149.70
118PW/2ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice142.00 8 164.60 4 150.00
119C2M/4BAČINA Jan
BAČINA Jan
1973
2006
Č.Lípa
Č.Lípa
149.90 4 146.90 4 150.90
120C1M/21BANDAS Matěj 2006 3 KK Brand143.60 58 146.50 6 152.50
121PW/3RIANT Antonín 2010 VS Tábor141.20 12 160.40 2 153.20
122K1M/67MALINSKÝ Petr 2008 KK Brand183.70 8 146.50 8 154.50
123K1M/68HANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.149.40 168 142.80 12 154.80
124K1M/69ŠENK Alexandr 2008 KK Brand157.00 4 152.90 2 154.90
125K1M/70WAIS Jakub 2007 KK Brand162.20 8 154.90 6 160.90
126K1W/20HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.156.30 6 172.80 10 162.30
127PW/4AUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice144.80 54 155.30 8 163.30
128K1M/71DOVALA Jakub 2007 L.Žatec157.60 6 165.80 4 163.60
129PW/5SEMERÁD Vít 2010 Roudnice151.70 12 160.10 4 163.70
130K1W/21TESAŘOVÁ Eliška 2007 Dukla B.155.50 10 165.50 14 165.50
131PW/6KAREŠ Samuel 2009 Roudnice172.50 8 179.20 2 180.50
132PW/7NOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand157.20 60 151.20 206 217.20
133K1W/22SMETANOVÁ Anna 2002 VS Tábor182.30 106 158.80 62 220.80
134K1M/72HANČ Pavel 2008 Dukla B.177.00 60 166.80 58 224.80
135C2M/5ČERMÁK Vlastimil
ČERMÁK Daniel
1973
2008
Štětí
Štětí
244.40 6 449.60 10 250.40
136K1M/73BAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa161.70 104 151.00 106 257.00
137K1W/23BLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa197.80 62 225.40 168 259.80
138K1M/74HADRABA Michal 1976 WWC194.10 216 1.00 999 410.10
Oddíl

Historie procházení