Slalom na Paraplíčku

12.05.2019   řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
ředitel: Michal   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV108.50 4 147.70 2 112.50 0
2.1/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice142.00 8 164.60 4 150.0037.50/33,30
3.2/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor141.20 12 160.40 2 153.2040.70/36,20
4.3/PZMAUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice144.80 54 155.30 8 163.3050.80/45,20
5.4/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice151.70 12 160.10 4 163.7051.20/45,50
6.5/PZMKAREŠ Samuel 2009 Roudnice172.50 8 179.20 2 180.5068.00/60,40
7.6/PZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand157.20 60 151.20 206 217.20104.70/93,10
  POLLERT Metoděj 2009 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 WWC105.30 2 125.40 8 107.30 4
2.2/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand117.10 0 128.20 0 117.109.80/9,13
3.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov142.60 4 137.50 2 139.5032.20/30,02
4.1/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand132.20 8 172.10 8 140.2032.90/30,71
5.2/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand145.40 8 144.10 2 146.1038.80/36,20
  ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. CHOUTKA Jan 1995 3+ KVS HK93.00 2 90.40 0 90.40 31
2.1/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV91.10 2 90.60 0 90.600.20/0,227
3.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov95.60 4 95.20 0 95.204.80/5,323
4.1/U23MILLER Jan 1997 Turnov113.40 152 98.30 2 100.309.90/11,019
5.2/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.108.60 0 106.40 0 106.4016.00/17,715
6.1/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov104.70 2 100.80 10 106.7016.30/18,014
7.3/VLACINA Richard 1967 3+ Semily108.00 0 105.30 2 107.3016.90/18,713
8.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov109.60 0 110.00 0 109.6019.20/21,212
9.1/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand117.30 6 112.50 0 112.5022.10/24,411
10.2/DMSEMERÁD Adam 2004 Roudnice110.70 6 112.30 6 116.7026.30/29,110
11.1/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov115.20 6 116.80 2 118.8028.40/31,49
12.4/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.123.20 0 127.30 4 123.2032.80/36,38
13.5/VČERMÁK Vlastimil 1973 3 Štětí127.30 2 124.50 2 126.5036.10/39,97
14.2/U23KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa1.00 999 127.50 4 131.5041.10/45,56
15.2/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa131.50 6 131.90 0 131.9041.50/45,95
16.6/VBAČINA Jan 1973 3+ Č.Lípa130.80 8 133.10 0 133.1042.70/47,24
17.7/VFOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand141.80 106 138.10 2 140.1049.70/55,03
18.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.143.30 2 138.60 2 140.6050.20/55,52
19.8/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov152.10 104 139.30 4 143.3052.90/58,51
20.1/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV145.60 2 142.50 6 147.6057.20/63,30
21.2/ZSBANDAS Matěj 2006 3 KK Brand143.60 58 146.50 6 152.5062.10/68,70
  KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
120.20 2 127.00 2 122.20 7
2.1/VMKULHÁNEK Jan
MUSIL Pavel
1978
1964
3 Jablonec
Jablonec
125.20 12 135.20 4 137.2015.00/12,33
3.1/DSKOŘÍNEK Vojtěch
SAAL Štěpán
2004
2001
3 Jablonec
Jablonec
150.20 14 144.00 2 146.0023.80/19,52
4. BAČINA Jan
BAČINA Jan
1973
2006
Č.Lípa
Č.Lípa
149.90 4 146.90 4 150.9028.70/23,51
5. ČERMÁK Vlastimil
ČERMÁK Daniel
1973
2008
Štětí
Štětí
244.40 6 449.60 10 250.40128.20/104,90
  VOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky98.90 2 101.20 4 100.90 45
2.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV102.90 2 102.40 0 102.401.50/1,541
3.1/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice102.90 0 108.40 0 102.902.00/2,037
4.2/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice109.90 2 104.00 2 106.005.10/5,133
5.1/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa108.30 0 108.20 6 108.307.40/7,329
6.1/DSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa109.90 0 111.70 0 109.909.00/8,925
7.3/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 WWC111.40 0 111.60 10 111.4010.50/10,421
8.2/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky113.00 4 113.00 4 117.0016.10/16,017
9.4/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor119.60 0 114.20 4 118.2017.30/17,113
10.2/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice119.40 2 123.10 2 121.4020.50/20,312
11.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily125.80 0 120.50 2 122.5021.60/21,411
12.5/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice113.30 10 137.40 10 123.3022.40/22,210
13.2/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ WWC139.20 0 125.70 2 127.7026.80/26,69
14.3/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand128.30 0 132.50 4 128.3027.40/27,28
15.6/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand129.60 0 126.30 4 129.6028.70/28,47
16.4/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand128.40 8 129.60 2 131.6030.70/30,46
17.3/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.142.70 4 135.20 4 139.2038.30/38,05
18.5/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3 VS Tábor113.00 52 130.00 10 140.0039.10/38,84
19.6/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec138.90 2 141.10 0 140.9040.00/39,63
20.7/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.156.30 6 172.80 10 162.3061.40/60,92
21.7/ZMTESAŘOVÁ Eliška 2007 Dukla B.155.50 10 165.50 14 165.5064.60/64,01
22.4/DSSMETANOVÁ Anna 2002 VS Tábor182.30 106 158.80 62 220.80119.90/118,80
23.8/ZMBLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa197.80 62 225.40 168 259.80158.90/157,50
  SAMEŠOVÁ Věra 1955 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JELÍNKOVÁ Sára 2005 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.73.80 0 76.20 0 73.80 122
2.1/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.78.00 0 76.30 0 76.302.50/3,4118
3.1/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky76.60 0 76.60 2 76.602.80/3,8114
4.2/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice78.10 0 79.60 0 78.104.30/5,8110
5.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec81.20 0 78.40 0 78.404.60/6,2106
6.2/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec77.20 2 78.30 2 79.205.40/7,3102
7.2/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec81.20 0 81.20 4 81.207.40/10,098
8.3/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky92.60 12 80.20 2 82.208.40/11,494
9.4/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov87.00 4 81.00 2 83.009.20/12,590
10.3/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand83.30 0 82.30 2 83.309.50/12,986
11.5/DMSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec81.70 2 84.40 2 83.709.90/13,482
12.1/VSAJDL František 1970 2 L.Žatec83.80 0 85.00 0 83.8010.00/13,678
13.2/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec85.00 0 83.90 0 83.9010.10/13,774
14.2/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice88.10 0 87.30 0 87.3013.50/18,370
15.4/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice86.80 2 86.30 2 88.3014.50/19,666
16.5/ZSBENDA Jan 2005 3+ Roudnice88.90 0 88.10 4 88.9015.10/20,562
17.3/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.89.40 0 91.10 4 89.4015.60/21,158
18.6/ZSRENDÓ Enrique 2005 3+ WWC88.40 2 88.70 2 90.4016.60/22,554
19.3/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.88.40 50 91.60 0 91.6017.80/24,150
20.6/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec87.90 4 96.20 0 91.9018.10/24,549
21.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.105.50 2 88.30 4 92.3018.50/25,148
22.7/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha92.60 0 92.90 6 92.6018.80/25,547
23.7/DMHYNEK Pavel 2003 3+ Semily92.70 0 108.20 2 92.7018.90/25,646
24.8/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand89.00 4 91.90 2 93.0019.20/26,045
25.8/DMZOUBEK Adam 2004 3 Jablonec92.40 2 94.20 8 94.4020.60/27,944
26.1/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice95.10 0 94.80 0 94.8021.00/28,543
27.2/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.91.10 4 97.40 4 95.1021.30/28,942
28.9/ZSHADRABA Martin 2005 3+ WWC97.70 0 96.40 0 96.4022.60/30,641
29.9/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand92.70 4 95.70 6 96.7022.90/31,040
30.10/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand93.00 6 95.10 2 97.1023.30/31,639
30.11/ZSPIŠTORA Michal 2005 3+ Roudnice93.10 4 96.40 6 97.1023.30/31,638
32.10/DMTARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand97.90 0 132.00 8 97.9024.10/32,737
33.12/ZSBANDAS Matěj 2006 3 KK Brand96.90 2 95.80 4 98.9025.10/34,036
33.11/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily98.80 6 94.90 4 98.9025.10/34,035
35.13/ZSKUCHAŘ Antonín 2005 3+ KK Brand98.70 50 100.10 0 100.1026.30/35,634
36.14/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec99.40 2 102.90 2 101.4027.60/37,433
37.2/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand93.50 8 107.10 4 101.5027.70/37,532
38.1/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.102.60 2 100.40 2 102.4028.60/38,831
39.2/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec104.00 0 105.20 0 104.0030.20/40,930
39.12/DMŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand102.00 2 104.70 10 104.0030.20/40,929
41.3/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec105.80 0 129.20 0 105.8032.00/43,428
42.3/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky108.20 0 111.10 2 108.2034.40/46,627
43.13/DMKOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand110.20 6 104.90 4 108.9035.10/47,626
44.14/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily104.90 50 107.20 2 109.2035.40/48,025
45.15/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily113.60 6 111.20 0 111.2037.40/50,724
46.16/ZSFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand104.00 8 136.40 8 112.0038.20/51,823
46.17/ZSKVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov108.00 4 132.00 100 112.0038.20/51,822
48.4/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.110.50 2 124.60 6 112.5038.70/52,421
49.4/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK115.60 0 115.90 2 115.6041.80/56,620
50.5/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec117.10 0 118.80 4 117.1043.30/58,719
51.4/VČERMÁK Vlastimil 1973 3 Štětí115.70 2 116.90 8 117.7043.90/59,518
52.18/ZSLEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec118.20 6 110.60 8 118.6044.80/60,717
53.19/ZSBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa119.20 0 141.50 105 119.2045.40/61,516
54.6/ZMFUKS Jáchym 2008 KK Brand122.40 2 135.60 2 124.4050.60/68,615
55.5/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.145.00 4 120.80 4 124.8051.00/69,114
56.20/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily125.00 2 124.70 4 127.0053.20/72,113
57.6/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov140.60 0 126.80 2 128.8055.00/74,512
58.21/ZSPŘEDOTA Kristián 2006 3 KK Brand127.10 2 126.10 6 129.1055.30/74,911
59.7/ZMDOČKAL Radek 2008 Dukla B.128.40 4 147.20 2 132.4058.60/79,410
60.22/ZSNAHODIL Václav 2006 3 KK Brand124.70 8 131.30 16 132.7058.90/79,89
61.8/ZMKAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand134.20 2 132.70 4 136.2062.40/84,68
62.5/VKVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov139.00 2 134.40 2 136.4062.60/84,87
63.23/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 WWC138.40 2 153.60 0 140.4066.60/90,26
64.3/U23KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa105.30 58 90.30 52 142.3068.50/92,85
65.9/ZMUHLÍK Kryštof 2008 KK Brand141.30 2 135.40 8 143.3069.50/94,24
66.10/ZMPOHANKA František 2008 KK Brand163.70 104 141.70 8 149.7075.90/102,83
67.11/ZMMALINSKÝ Petr 2008 KK Brand183.70 8 146.50 8 154.5080.70/109,32
68.24/ZSHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.149.40 168 142.80 12 154.8081.00/109,81
69.12/ZMŠENK Alexandr 2008 KK Brand157.00 4 152.90 2 154.9081.10/109,90
70.13/ZMWAIS Jakub 2007 KK Brand162.20 8 154.90 6 160.9087.10/118,00
71.14/ZMDOVALA Jakub 2007 L.Žatec157.60 6 165.80 4 163.6089.80/121,70
72.15/ZMHANČ Pavel 2008 Dukla B.177.00 60 166.80 58 224.80151.00/204,60
73.16/ZMBAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa161.70 104 151.00 106 257.00183.20/248,20
74.3/VMHADRABA Michal 1976 WWC194.10 216 1.00 999 410.10336.30/455,70
  TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÁNSKÝ Pavel 1975 3+ Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ODVÁRKO Jakub 2008 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POKORNÝ Šimon 2007 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POKORNÝ Lukáš 2007 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WINTER Tomáš 1979 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUTEK Michal 2006 3 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23KRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
2 Č.Lípa
Č.Lípa
130.30 4 139.50 6 134.30 12
2.1/VMVOREL Zdeněk
VORLOVÁ Darina
1974
1984
2 Pardub.
Pardub.
136.50 4 140.90 8 140.506.20/4,68
3.2/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
134.10 10 141.80 4 144.109.80/7,34
Oddíl