Český pohár žáků mladších ve slalomu 2022

poslední aktualizace: 03.07.2022 17:36:30
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, 30.04.2022
B - 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, 01.05.2022
C - 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou, 02.07.2022
D - 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou, 03.07.2022
E - MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L., 27.08.2022

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 5, ročníky narození: 2010-2011
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Rousek David, 2010KK Opava1 / 751 / 751 / 751 / 75-300
2.ZM Cardoselli Lucas, 2010TJ Bohemians Praha2 / 682 / 684 / 572 / 68-261
3.ZM Semerád Vít, 2010Klub Kanoistika Roudnice n.L.4 / 573 / 622 / 6815 / 27-214
4.ZM Kovárník Matěj, 2010TJ Kralupy, oddíl kanoistiky8 / 4310 / 375 / 534 / 57-190
5.ZM Štefan Vojtěch, 2011Univerzitní sportovní klub Praha6 / 495 / 539 / 407 / 46-188
6.ZM Bolehovský Oto, 2011Loko Trutnov5 / 5313 / 318 / 438 / 43-170
7.ZM Šamánek Filip, 2010Kanoe Klub Spoj Brno11 / 3512 / 3310 / 376 / 49-154
8.ZM Kratochvíl Devi, 2011Univerzitní sportovní klub Praha12 / 3328 / 87 / 463 / 62-149
9.ZM Rezek Adam, 2010SK VS Č. Budějovice21 / 156 / 4914 / 295 / 53-146
10.ZM Foltín Radim, 2010Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.16 / 2516 / 253 / 6213 / 31-143
11.ZM Uhlík Vojtěch, 2010TJ Jiskra Bechyně7 / 4614 / 2911 / 3519 / 19-129
12.ZM Pinkava Jonáš, 2011Univerzitní sportovní klub Praha19 / 197 / 4613 / 3116 / 25-121
13.ZM Doležal Vít, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky3 / 624 / 57---119
14.ZM Valenta Josef, 2010SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky14 / 2915 / 2717 / 2310 / 37-116
15.ZM Král Samuel, 2010SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky9 / 408 / 4320 / 1724 / 12-112
16.ZM Botek Dominik, 2011SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky26 / 1017 / 2316 / 2511 / 35-93
17.ZM Vlnas Ota, 2010Univerzitní sportovní klub Praha--6 / 4912 / 33-82
18.ZM Bartoš Vojtěch, 2010Klub Kanoistika Roudnice n.L.10 / 379 / 40---77
19.ZM Burger Jonatan, 2011Univerzitní sportovní klub Praha20 / 1723 / 1322 / 1414 / 29-73
20.ZM Kuděj Jan, 2011Loko Trutnov22 / 1418 / 2119 / 1925 / 11-65
21.ZM Kafka Martin, 2010SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky15 / 2719 / 1929 / 730 / 6-59
22.ZM Krejčí Matěj, 2011SK VS Č. Budějovice17 / 2311 / 35---58
23.ZM Kolář Lukáš, 2010Univerzitní sportovní klub Praha--21 / 159 / 40-55
24.ZM Nekuda Lukáš, 2010Kanoe Klub Spoj Brno13 / 3124 / 1234 / 228 / 8-53
25.ZM Riant Antonín, 2010VS Tábor--15 / 2717 / 23-50
26.ZM Klír Vojtěch, 2010Univerzitní sportovní klub Praha23 / 1322 / 1427 / 927 / 9-45
27.ZM Mrůzek David, 2010Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.25 / 1120 / 1728 / 829 / 7-43
28.ZM Zuna Jáchym, 2010TJ Semily--23 / 1318 / 21-34
29.ZM Bernard Ondřej, 2011Univerzitní sportovní klub Praha--12 / 33--33
30.ZM Táborský Vojtěch, 2010Vodácký oddíl Horšovský Týn18 / 2125 / 11---32
31.ZM Sýkora Ondřej, 2010TJ Bohemians Praha--24 / 1223 / 13-25
ZM Seidl Marek, 2010TJ Bohemians Praha--26 / 1021 / 15-25
33.ZM Maťha Petr, 2010VS Tábor--18 / 2133 / 3-24
ZM Král Jakub, 2010Univerzitní sportovní klub Praha24 / 1226 / 10-34 / 2-24
35.ZM Urban František, 2011Univerzitní sportovní klub Praha--30 / 620 / 17-23
ZM Sedláček Štěpán, 2011SK Vltava Č. Krumlov z.s.29 / 727 / 933 / 332 / 4-23
37.ZM Zachystal Adam, 2010TJ Bohemians Praha--25 / 1126 / 10-21
38.ZM Hrubec Matěj, 2010TJ Bohemians Praha--31 / 522 / 14-19
39.ZM Čermák Vojtěch, 2010SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky27 / 929 / 7---16
40.ZM Adamec Jáchym, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-21 / 15---15
41.ZM Doseděl Eliáš, 2010SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky28 / 8----8
42.ZM Mrůzek Šimon, 2011TJ Semily--35 / 131 / 5-6
43.ZM Junek Vojtěch, 2011Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.--32 / 4--4
44.ZM Tomeček David, 2011SK Veselí nad Moravou---35 / 1-1

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Suchý Zbyšek, 2011Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 751 / 751 / 75-300
2.ZM Šamánek Filip, 2010Kanoe Klub Spoj Brno9 / 403 / 623 / 623 / 62-226
3.ZM Valenta Josef, 2010SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky7 / 465 / 534 / 574 / 57-213
4.ZM Krejčí Matěj, 2011SK VS Č. Budějovice5 / 5310 / 372 / 685 / 53-211
5.ZM Bolehovský Oto, 2011Loko Trutnov3 / 626 / 4919 / 192 / 68-198
6.ZM Král Samuel, 2010SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky6 / 494 / 579 / 408 / 43-189
7.ZM Rousek David, 2010KK Opava4 / 5713 / 317 / 469 / 40-174
8.ZM Botek Dominik, 2011SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky10 / 3712 / 336 / 496 / 49-168
9.ZM Pinkava Jonáš, 2011Univerzitní sportovní klub Praha11 / 357 / 468 / 4311 / 35-159
10.ZM Foltín Radim, 2010Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.13 / 318 / 4311 / 357 / 46-155
11.ZM Kuděj Jan, 2011Loko Trutnov12 / 3311 / 355 / 5316 / 25-146
12.ZM Doležal Vít, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2 / 682 / 68---136
13.ZM Kafka Martin, 2010SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky8 / 439 / 4014 / 2920 / 17-129
14.ZM Čermák Vojtěch, 2010SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky14 / 2914 / 2922 / 1422 / 14-86
15.ZM Kolář Lukáš, 2010Univerzitní sportovní klub Praha--13 / 3112 / 33-64
ZM Cardoselli Lucas, 2010TJ Bohemians Praha--10 / 3715 / 27-64
17.ZM Zuna Jáchym, 2010TJ Semily--12 / 3314 / 29-62
18.ZM Kratochvíl Devi, 2011Univerzitní sportovní klub Praha--18 / 2110 / 37-58
ZM Nekuda Lukáš, 2010Kanoe Klub Spoj Brno--15 / 2713 / 31-58
20.ZM Vlnas Ota, 2010Univerzitní sportovní klub Praha--16 / 2517 / 23-48
21.ZM Sýkora Ondřej, 2010TJ Bohemians Praha--17 / 2319 / 19-42
22.ZM Hrubec Matěj, 2010TJ Bohemians Praha--21 / 1518 / 21-36
23.ZM Sedláček Štěpán, 2011SK Vltava Č. Krumlov z.s.--20 / 1721 / 15-32
24.ZM Mrůzek Šimon, 2011TJ Semily--23 / 1325 / 11-24
ZM Doseděl Eliáš, 2010SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--25 / 1123 / 13-24
ZM Fabián Filip, 2010TJ Bohemians Praha--24 / 1224 / 12-24
27.ZM Kuliha Jan, 2011KK Opava--26 / 1026 / 10-20

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Suchý Zbyšek, 2011
Štefan Vojtěch, 2011
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
--1 / 751 / 75-150

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Ondráčková Barbora, 2010TJ Šumperk z.s.2 / 681 / 751 / 751 / 75-293
2.ZM Lebedová Adéla, 2010KK Opava1 / 752 / 682 / 682 / 68-279
3.ZM Vencová Alžběta, 2010Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.6 / 493 / 623 / 623 / 62-235
4.ZM Pádivá Františka, 2010Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.3 / 625 / 535 / 534 / 57-225
5.ZM Vaculová Silvie, 2010Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.4 / 574 / 574 / 575 / 53-224
6.ZM Podušková Jůlie, 2010Univerzitní sportovní klub Praha5 / 536 / 4910 / 376 / 49-188
7.ZM Vybulková Julie, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky10 / 378 / 436 / 498 / 43-172
8.ZM Machutová Hana, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky8 / 4310 / 3714 / 2911 / 35-144
9.ZM Pokorná Emílie, 2010Univerzitní sportovní klub Praha11 / 359 / 4011 / 3512 / 33-143
10.ZM Indruchová Daniela, 2011KVS Hradec Králové7 / 467 / 4616 / 2517 / 23-140
11.ZM Hronová Ludmila, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky9 / 4012 / 3312 / 3314 / 29-135
12.ZM Šuttová Zita, 2011SK Vltava Č. Krumlov z.s.15 / 2711 / 3513 / 3110 / 37-130
13.ZM Novotná Natálie, 2010SK Vltava Č. Krumlov z.s.13 / 3113 / 3117 / 2316 / 25-110
14.ZM Kašparů Emma, 2011SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky14 / 2915 / 2719 / 1918 / 21-96
15.ZM Adámková Klára, 2010Univerzitní sportovní klub Praha--7 / 467 / 46-92
16.ZM Smutková Karolína, 2011SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky12 / 3314 / 29-15 / 27-89
17.ZM Lovecká Nela, 2011SK Veselí nad Moravou--9 / 409 / 40-80
18.ZM Jumrová Johana, 2011Univerzitní sportovní klub Praha--15 / 2713 / 31-58
19.ZM Samková Valerie, 2011SK Třebechovice--8 / 43--43
20.ZM Mrůzková Marie, 2011Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.--18 / 2120 / 17-38
21.ZM Fuchsová Terezie, 2011TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.--20 / 1719 / 19-36
22.ZM Grossová Elisabeth, 2010Kanoe Klub Spoj Brno--21 / 1521 / 15-30
23.ZM Foltysová Lily Anne, 2011KK Opava--23 / 1322 / 14-27
24.ZM Kaminská Markéta, 2011TJ Valašské Meziříčí--22 / 14--14

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Lebedová Adéla, 2010KK Opava2 / 682 / 681 / 751 / 75-286
2.ZM Indruchová Daniela, 2011KVS Hradec Králové1 / 753 / 626 / 495 / 53-239
3.ZM Vaculová Silvie, 2010Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.3 / 624 / 574 / 576 / 49-225
4.ZM Pádivá Františka, 2010Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.-1 / 755 / 534 / 57-185
5.ZM Ondráčková Barbora, 2010TJ Šumperk z.s.--2 / 683 / 62-130
ZM Vencová Alžběta, 2010Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.--3 / 622 / 68-130
7.ZM Samková Valerie, 2011SK Třebechovice--7 / 467 / 46-92
8.ZM Vybulková Julie, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--8 / 439 / 40-83
9.ZM Novotná Natálie, 2010SK Vltava Č. Krumlov z.s.--9 / 4010 / 37-77
10.ZM Kašparů Emma, 2011SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--14 / 298 / 43-72
11.ZM Hronová Ludmila, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--11 / 3511 / 35-70
12.ZM Šuttová Zita, 2011SK Vltava Č. Krumlov z.s.--10 / 3713 / 31-68
13.ZM Machutová Hana, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--12 / 3312 / 33-66
14.ZM Jumrová Johana, 2011Univerzitní sportovní klub Praha--13 / 3114 / 29-60
15.ZM Lovecká Nela, 2011SK Veselí nad Moravou--15 / 2716 / 25-52
16.ZM Smutková Karolína, 2011SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky---15 / 27-27

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Lebedová Adéla, 2010
Rousek David, 2010
KK Opava
KK Opava
1 / 751 / 751 / 751 / 75-300
2.ZM Podušková Jůlie, 2010
Pinkava Jonáš, 2011
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
--2 / 682 / 68-136
3.ZM Mrůzková Marie, 2011
Mrůzek David, 2010
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
--3 / 623 / 62-124
Typ závodu