1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě

30.04.2022   USD OPAVA
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Mgr. Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/PZMGALDIA Matúš   9 ŠK Duk.Žil137.13 10 123.97 6 129.97 0/0
2.2/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV138.75 0 140.84 6 138.758.78/6,80/0
3.3/PZMBASARABA Albert 2012 Olomouc1.00 999 159.57 58 217.5787.60/67,40/0
4.4/PZMKUBITA Lukáš 2013 KK Opava100.37 506 124.33 504 606.37476.40/366,50/0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV171.99 4 160.88 2 162.88 0/0
2.2/PZMBASARABA Albert 2012 Olomouc215.27 18 238.47 108 233.2770.39/43,20/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 1 Olomouc104.03 2 104.13 0 104.13 15/0
2.2/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc123.16 52 117.89 0 117.8913.76/13,27/0
3.3/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand116.52 2 122.83 0 118.5214.39/13,80/10
4.4/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk132.36 50 118.29 2 120.2916.16/15,53/0
5.5/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno127.87 2 151.64 54 129.8725.74/24,72/0
6.6/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVSČB126.00 4 130.55 8 130.0025.87/24,80/6
7.1/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 3 KVS HK135.15 6 136.54 56 141.1537.02/35,60/5
8.2/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava145.74 2 146.54 4 147.7443.61/41,91/0
9.7/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK1.00 999 146.76 4 150.7646.63/44,80/4
10.3/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3 KK Brand145.18 8 1.00 999 153.1849.05/47,10/3
11.8/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov1.00 999 168.15 12 180.1576.02/73,00/2
  PÁDIVÁ Františka 2010 3 KK Brand1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  VENCOVÁ Alžběta 2010 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK104.42 0 106.13 0 104.42 0/35
2.2/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc105.18 2 106.31 4 107.182.76/2,614/0
3.3/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha114.05 6 109.53 0 109.535.11/4,90/31
4.4/ZSBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha108.18 2 113.10 8 110.185.76/5,50/27
5.5/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3+ KK Brand120.72 52 107.81 4 111.817.39/7,10/23
6.6/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc113.01 10 110.29 4 114.299.87/9,510/0
7.7/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz110.64 4 112.65 6 114.6410.22/9,80/22
8.8/ZSFABIAN František 2009 3 VS Ostr.115.60 0 114.94 12 115.6011.18/10,79/0
9.9/ZSKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV110.66 6 114.16 2 116.1611.74/11,20/21
10.10/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc121.90 0 113.48 4 117.4813.06/12,58/0
11.11/ZSPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha115.30 4 117.95 10 119.3014.88/14,30/20
12.12/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha125.47 4 121.99 2 123.9919.57/18,70/19
13.13/ZSVÍT Matyáš 2009 3+ KVS HK133.55 8 122.35 4 126.3521.93/21,00/18
14.14/ZSHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha127.99 2 124.39 2 126.3921.97/21,00/17
15.15/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3+ KK Brand130.34 10 125.26 2 127.2622.84/21,90/16
16.16/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand135.77 6 125.63 4 129.6325.21/24,10/15
17.17/ZSMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha126.04 8 131.39 54 134.0429.62/28,40/14
18.18/ZSSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov129.46 8 130.46 6 136.4632.04/30,70/13
19.1/ZMSUCHÝ Zbyšek 2011 3 USK Pha127.92 10 168.24 2 137.9233.50/32,10/12
20.19/ZSSAMEK Petr 2008 3 Třebech.159.33 58 138.89 0 138.8934.47/33,00/11
21.20/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.135.34 6 132.47 54 141.3436.92/35,40/10
22.2/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3 Kralupy139.11 4 142.82 2 143.1138.69/37,10/9
23.3/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 3 Trutnov136.10 8 137.51 8 144.1039.68/38,00/8
24.4/ZMROUSEK David 2010 3 KK Opava143.22 2 147.74 8 145.2240.80/39,17/0
25.21/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc139.41 8 154.77 6 147.4142.99/41,26/0
26.5/ZMKREJČÍ Matěj 2011 3 SKVSČB1.00 999 141.95 6 147.9543.53/41,70/7
27.6/ZMKRÁL Samuel 2010 3 Olomouc1.00 999 145.53 4 149.5345.11/43,25/0
28.22/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava146.77 4 146.77 4 150.7746.35/44,44/0
29.23/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVSČB149.21 2 198.51 12 151.2146.79/44,80/6
30.24/ZSLANGER Filip 2009 3 USK Pha144.99 10 153.32 254 154.9950.57/48,40/5
31.7/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc137.96 58 143.98 14 157.9853.56/51,33/0
32.8/ZMKAFKA Martin 2010 Olomouc161.35 6 221.10 16 167.3562.93/60,32/0
33.9/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno1.00 999 168.63 4 172.6368.21/65,31/0
34.25/ZSKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn172.45 60 169.26 8 177.2672.84/69,80/4
35.26/ZSŠUTTA Jan 2008 3+ Č.Kruml.128.42 54 125.10 54 179.1074.68/71,50/3
36.10/ZMBOTEK Dominik 2011 Olomouc177.86 54 184.66 10 194.6690.24/86,40/0
37.11/ZMPINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha164.79 50 200.99 6 206.99102.57/98,20/2
38.12/ZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov217.54 10 266.74 60 227.54123.12/117,90/1
39.13/ZMFOLTÍN Radim 2010 KK Brand1.00 999 181.32 58 239.32134.90/129,20/0
40.14/ZMČERMÁK Vojtěch   Olomouc1.00 999 223.86 108 331.86227.44/217,80/0
  PETR Martin 2008 SKVSČB1.00 999 1.00 999 999.00 0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/ZSVÍT Matyáš
INDRUCH Tomáš
2009
2008
2 KVS HK
KVS HK
128.11 4 139.08 6 132.11 0/4
2.2/ZSKUBITA Tomáš
ANTL Tomáš
2008
2008
2 KK Opava
KK Opava
158.44 2 135.61 6 141.619.50/7,25/0
3.3/ZSBALARIN Evžen
KOVÁŘ Michal
2008
2009
3 KK Opava
KK Opava
209.95 12 165.15 20 185.1553.04/40,11/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc97.95 4 99.92 2 101.92 19/0
2.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk103.75 2 102.21 2 104.212.29/2,215/0
3.3/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand104.25 6 102.93 2 104.933.01/3,00/40
4.4/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor106.85 0 101.36 4 105.363.44/3,40/36
5.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3+ KK Opava107.51 0 108.08 2 107.515.59/5,511/0
6.2/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 2 Šumperk111.52 2 107.48 2 109.487.56/7,47/0
7.5/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha107.93 4 110.41 6 111.9310.01/9,80/32
8.6/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVSČB113.86 2 112.59 0 112.5910.67/10,50/28
9.7/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno132.05 52 117.41 0 117.4115.49/15,26/0
10.8/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc118.74 0 121.93 2 118.7416.82/16,55/0
11.3/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3+ KK Brand121.82 6 117.87 2 119.8717.95/17,60/24
12.9/ZSPAVELKOVÁ Eva 2008 3 VS Desná118.75 6 132.34 4 124.7522.83/22,44/0
13.10/ZSMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov141.02 8 125.58 0 125.5823.66/23,20/20
14.11/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3+ Ostrava121.63 4 146.27 54 125.6323.71/23,33/0
15.4/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3+ KK Brand124.44 2 132.54 54 126.4424.52/24,10/16
16.5/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha136.69 4 134.54 0 134.5432.62/32,00/15
17.6/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 2 KK Brand120.73 14 124.31 58 134.7332.81/32,20/14
18.12/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 3+ KVS HK129.98 8 130.05 6 136.0534.13/33,50/13
19.13/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec127.13 10 122.19 52 137.1335.21/34,50/12
20.14/ZSMRÁZOVÁ Ema 2009 3+ USK Pha133.98 6 130.99 52 139.9838.06/37,30/11
21.15/ZSMALINSKÁ Aneta 2009 3 KK Brand130.86 10 157.28 54 140.8638.94/38,20/10
22.16/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov139.20 6 1.00 999 145.2043.28/42,50/9
23.7/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 3 KVS HK149.50 12 147.74 2 149.7447.82/46,90/8
24.17/ZSVIKOVÁ Anna 2008 3 Trutnov159.07 58 149.19 14 163.1961.27/60,10/7
25.18/ZSZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand149.66 102 181.04 8 189.0487.12/85,50/6
26.8/ZMMACHUTOVÁ Hana 2011 3 Kralupy162.77 102 180.87 12 192.8790.95/89,20/5
27.9/ZMHRONOVÁ Ludmila 2011 3 Kralupy196.57 6 1.00 999 202.57100.65/98,80/4
28.10/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 3 Kralupy159.45 58 155.69 56 211.69109.77/107,70/3
29.19/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 Č.Kruml.159.95 58 1.00 999 217.95116.03/113,80/2
30.11/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha211.07 14 1.00 999 225.07123.15/120,80/1
31.12/ZMSMUTKOVÁ Karolína 2011 Olomouc165.55 64 166.85 112 229.55127.63/125,22/0
32.13/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.184.82 66 1.00 999 250.82148.90/146,10/0
33.14/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 Olomouc206.36 214 222.85 66 288.85186.93/183,41/0
34.15/ZMŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.1.00 999 202.33 152 354.33252.41/247,70/0
  HANUŠOVÁ Johanka   Olomouc1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  PÍŠALOVÁ Karolína 2009 KK Opava1.00 999 1.00 999 999.00 0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí97.39 0 89.74 0 89.74 40/0
2.2/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz103.69 56 92.22 0 92.222.48/2,80/90
3.3/ZSKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava98.18 2 92.32 0 92.322.58/2,936/0
4.4/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc93.42 2 104.11 10 95.425.68/6,332/0
5.5/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně93.96 2 102.50 4 95.966.22/6,90/86
6.6/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava97.49 0 94.79 2 96.797.05/7,928/0
7.7/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand95.93 6 98.67 2 100.6710.93/12,20/82
8.8/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky99.51 6 101.69 0 101.6911.95/13,30/78
9.9/ZSMALINSKÝ Petr 2008 2 KK Brand102.38 0 109.53 10 102.3812.64/14,10/74
10.10/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 2 Olomouc100.77 2 105.16 4 102.7713.03/14,524/0
11.11/ZSLANGER Filip 2009 3+ USK Pha101.06 4 103.43 0 103.4313.69/15,30/70
12.12/ZSFABIAN František 2009 3+ VS Ostr.113.99 4 104.23 0 104.2314.49/16,120/0
13.13/ZSPINKAVA Matyáš 2009 2 USK Pha104.97 2 109.42 2 106.9717.23/19,20/66
14.14/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc103.44 4 110.87 56 107.4417.70/19,716/0
15.15/ZSRENDÓN Marco 2008 3+ Boh.Pha107.81 56 105.62 2 107.6217.88/19,90/62
16.16/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 2 KK Brand106.07 2 108.35 0 108.0718.33/20,40/58
17.17/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky112.00 50 106.46 2 108.4618.72/20,90/54
18.18/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha107.25 2 110.33 6 109.2519.51/21,70/50
19.19/ZSKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV107.29 6 105.27 4 109.2719.53/21,80/49
20.20/ZSKOVÁŘ Michal 2009 3+ KK Opava109.29 0 113.15 6 109.2919.55/21,815/0
21.21/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava103.92 6 107.60 4 109.9220.18/22,514/0
22.22/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha106.71 4 106.54 52 110.7120.97/23,40/48
23.1/ZMROUSEK David 2010 3+ KK Opava107.54 4 110.13 2 111.5421.80/24,313/0
24.23/ZSPETŘÍK Marek 2008 2 USK Pha107.89 4 118.05 52 111.8922.15/24,70/47
25.24/ZSMARTIN Jakub 2009 3+ Boh.Pha122.79 2 111.93 0 111.9322.19/24,70/46
26.25/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc108.30 4 106.79 6 112.3022.56/25,112/0
26.26/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.110.30 2 116.52 4 112.3022.56/25,10/45
28.27/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha109.76 4 108.44 4 112.4422.70/25,30/44
29.28/ZSHLADÍK Šimon 2009 3+ Boh.Pha115.82 2 112.47 0 112.4722.73/25,30/43
30.29/ZSBAREŠ Hugo 2008 2 USK Pha100.11 56 103.12 10 113.1223.38/26,10/42
31.30/ZSKEPŠTA Martin 2009 3+ KK Brand119.18 8 112.97 2 114.9725.23/28,10/41
32.31/ZSSEKANINA Matěj 2008 2 VS Desná113.34 2 113.89 2 115.3425.60/28,511/0
33.32/ZSVANĚK Daniel 2008 3+ KK Brand112.52 4 116.17 6 116.5226.78/29,80/40
34.33/ZSKRÁL Ondřej 2008 3+ USK Pha111.19 6 123.40 4 117.1927.45/30,60/39
35.34/ZSDOČKAL Radek 2008 3 USK Pha113.04 14 113.78 4 117.7828.04/31,20/38
36.35/ZSŠUTTA Jan 2008 3+ Č.Kruml.108.86 10 108.89 12 118.8629.12/32,40/37
37.2/ZMCARDOSELLI Lucas 2010 3+ Boh.Pha119.93 58 118.87 0 118.8729.13/32,50/36
38.3/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3 Kralupy116.89 2 130.58 54 118.8929.15/32,50/35
39.36/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn108.16 52 115.48 4 119.4829.74/33,10/34
40.37/ZSPELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha116.53 4 117.50 4 120.5330.79/34,30/33
41.38/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava114.94 8 121.35 0 121.3531.61/35,210/0
42.39/ZSPOKORNÝ Daniel 2009 3+ USK Pha115.04 52 107.76 14 121.7632.02/35,70/32
43.4/ZMGALDIA Juraj   9 ŠK Duk.Žil123.38 56 122.08 0 122.0832.34/36,00/0
44.40/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3+ Č.Kruml.121.44 2 111.84 50 123.4433.70/37,60/31
45.41/ZSŠENK Alexandr 2008 KK Brand117.76 6 121.84 4 123.7634.02/37,90/30
46.42/ZSHRŇÁK Matouš 2009 3+ Kralupy117.80 6 125.08 6 123.8034.06/38,00/29
47.43/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha123.49 2 124.84 10 125.4935.75/39,80/28
48.5/ZMSEMERÁD Vít 2010 3+ Roudnice126.16 4 120.67 8 128.6738.93/43,40/27
49.6/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 3 Trutnov127.31 50 125.38 4 129.3839.64/44,20/26
50.44/ZSPETR Martin 2008 3 SKVSČB125.84 4 130.16 58 129.8440.10/44,70/25
51.7/ZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha131.14 6 124.94 6 130.9441.20/45,90/24
52.8/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně129.71 2 131.54 54 131.7141.97/46,80/23
53.45/ZSSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz136.80 6 129.16 4 133.1643.42/48,40/22
54.9/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3 Kralupy120.82 50 132.22 4 136.2246.48/51,80/21
55.46/ZSHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha127.73 52 132.75 4 136.7547.01/52,40/20
56.47/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí146.73 54 130.96 6 136.9647.22/52,69/0
57.10/ZMKRÁL Samuel 2010 3 Olomouc137.15 2 132.61 6 138.6148.87/54,58/0
58.48/ZSSVRČINA Tomáš 2008 3 Šumperk131.53 54 132.92 6 138.9249.18/54,87/0
59.11/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice139.83 2 3.00 999 141.8352.09/58,00/19
60.12/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno127.48 102 140.20 2 142.2052.46/58,56/0
61.13/ZMKRATOCHVÍL Devi   3 USK Pha133.64 106 140.36 2 142.3652.62/58,60/18
62.49/ZSPÁCA Jan 2009 3 Kralupy125.73 50 137.21 6 143.2153.47/59,60/17
63.14/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno1.00 999 136.84 10 146.8457.10/63,65/0
64.15/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc140.17 10 150.97 58 150.1760.43/67,34/0
65.16/ZMKAFKA Martin 2010 3 Olomouc139.40 54 144.28 6 150.2860.54/67,53/0
66.17/ZMFOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand127.39 56 145.80 6 151.8062.06/69,20/16
67.18/ZMKREJČÍ Matěj 2011 3 SKVSČB147.13 62 146.70 8 154.7064.96/72,40/15
68.19/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3 Horš.Týn146.51 12 218.34 8 158.5168.77/76,60/14
69.20/ZMPINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha147.13 12 123.32 58 159.1369.39/77,30/13
69.21/ZMBURGER Jonatan 2011 3 USK Pha156.26 108 147.13 12 159.1369.39/77,30/12
71.50/ZSVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn161.04 6 155.03 6 161.0371.29/79,40/11
72.22/ZMREZEK Adam 2010 3 SKVSČB160.09 106 157.38 4 161.3871.64/79,80/10
73.23/ZMKUDĚJ Jan 2011 3 Trutnov159.25 4 167.34 10 163.2573.51/81,90/9
74.24/ZMKLÍR Vojtěch 2010 3 USK Pha154.12 58 157.50 6 163.5073.76/82,20/8
75.51/ZSRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand140.72 56 161.27 8 169.2779.53/88,60/7
76.25/ZMKRÁL Jakub   3 USK Pha168.99 8 173.62 10 176.9987.25/97,20/6
77.52/ZSMYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.157.27 158 164.98 14 178.9889.24/99,40/5
78.26/ZMMRŮZEK David 2010 3 KK Brand136.70 52 136.75 54 188.7098.96/110,30/4
79.53/ZSBOUDA Vladimír 2009 Horš.Týn1.00 999 182.74 10 192.74103.00/114,80/3
80.54/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVSČB185.13 12 182.32 14 196.32106.58/118,80/2
81.27/ZMBOTEK Dominik 2011 Olomouc156.79 60 142.14 58 200.14110.40/123,02/0
82.55/ZSKOPŘIVA Filip 2008 Č.Kruml.153.85 60 141.96 62 203.96114.22/127,30/1
83.56/ZSAUGUSTÝN Jakub 2009 3 Roudnice155.06 52 1.00 999 207.06117.32/130,70/0
84.57/ZSKULIHA Jakub 2009 KK Opava147.15 114 189.42 112 261.15171.41/191,01/0
85.58/ZSPORTYCH Matyáš 2008 3 Trutnov1.00 999 269.49 4 273.49183.75/204,80/0
86.28/ZMČERMÁK Vojtěch   Olomouc274.75 12 175.94 112 286.75197.01/219,50/0
87.29/ZMDOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc190.44 158 184.52 108 292.52202.78/226,00/0
88.30/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.1.00 999 165.95 254 419.95330.21/368,00/0
  ADAMEC Jáchym 2011 Kralupy1.00 999 3.00 999 999.00 0/0
  KÁPKA Lukáš   3 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  VLNAS Ota 2010 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/ZSMAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
124.91 6 130.26 2 130.91 5/0
2.2/ZSINDRUCH Tomáš
INDRUCHOVÁ Daniela
2008
2011
2 KVS HK
KVS HK
129.81 6 128.14 4 132.141.23/0,90/9
3.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla
ROUSEK David
2010
2010
3 KK Opava
KK Opava
141.98 12 145.66 4 149.6618.75/14,31/0
4.3/ZSVACULOVÁ Lucie
UHLÍK Kryštof
2008
2008
2 KK Brand
KK Brand
1.00 999 149.42 4 153.4222.51/17,20/5
5.4/ZSVACULOVÁ Silvie
NOVOTNÝ Matyáš
2010
2009
3 KK Brand
KK Brand
155.63 8 1.00 999 163.6332.72/25,00/1
Oddíl