86 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou

02.07.2022   Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy
ředitel: Petr Tomeček   vrchní rozhodčí: Michaela Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí86.37 4 86.29 0 86.29 0/42
2.2/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc86.54 0 87.00 0 86.540.25/0,30/38
3.3/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně93.94 0 86.89 0 86.890.60/0,797/0
4.4/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand90.61 0 90.12 0 90.123.83/4,493/0
5.5/ZSKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava91.31 0 88.49 2 90.494.20/4,90/34
6.6/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky91.93 0 89.65 2 91.655.36/6,289/0
7.7/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava97.25 0 92.61 0 92.616.32/7,30/30
8.8/ZSMALINSKÝ Petr 2008 2 KK Brand94.09 0 94.12 0 94.097.80/9,085/0
9.9/ZSBAREŠ Hugo 2008 2 USK Pha96.82 0 93.82 2 95.829.53/11,081/0
10.10/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha97.25 0 95.86 0 95.869.57/11,177/0
11.11/ZSPETŘÍK Marek 2008 2 USK Pha95.48 2 97.72 6 97.4811.19/13,073/0
12.12/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha98.27 0 99.32 0 98.2711.98/13,969/0
13.13/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.98.69 0 98.33 0 98.3312.04/14,065/0
14.14/ZSPINKAVA Matyáš 2009 2 USK Pha98.36 0 101.41 0 98.3612.07/14,061/0
15.15/ZSKRÁL Matěj 2008 2 USK Pha96.62 2 99.16 6 98.6212.33/14,357/0
16.16/ZSPOKORNÝ Daniel 2009 3+ USK Pha98.69 0 100.48 0 98.6912.40/14,453/0
17.17/ZSKVAPIL Matěj 2009 2 Sláv.KV97.97 2 99.17 0 99.1712.88/14,952/0
18.18/ZSSEKANINA Matěj 2008 2 VS Desná101.77 0 99.89 0 99.8913.60/15,80/26
19.19/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 2 KK Brand99.97 0 96.84 4 99.9713.68/15,951/0
20.20/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc100.52 0 98.55 2 100.5214.23/16,50/22
21.21/ZSFABIAN František 2009 3+ VS Ostr.100.69 0 100.49 2 100.6914.40/16,70/18
22.22/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 2 Olomouc101.30 0 100.68 2 101.3015.01/17,40/17
23.23/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava101.91 0 101.88 0 101.8815.59/18,10/16
24.24/ZSRENDÓN Marco 2008 3+ Boh.Pha102.01 0 100.52 8 102.0115.72/18,250/0
25.1/ZMROUSEK David 2010 3+ KK Opava106.36 56 100.51 2 102.5116.22/18,80/15
26.25/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky114.29 6 100.77 2 102.7716.48/19,149/0
27.26/ZSMARTIN Jakub 2009 3+ Boh.Pha114.87 50 102.84 0 102.8416.55/19,248/0
28.27/ZSŠUTTA Jan 2008 3+ Č.Kruml.105.00 6 100.98 2 102.9816.69/19,347/0
29.28/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc113.19 2 103.53 0 103.5317.24/20,00/14
30.29/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3+ Č.Kruml.107.73 2 103.00 4 107.0020.71/24,046/0
31.30/ZSKRÁL Ondřej 2008 3+ USK Pha107.60 2 107.43 0 107.4321.14/24,545/0
31.31/ZSPELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha107.43 0 109.20 2 107.4321.14/24,544/0
33.2/ZMSEMERÁD Vít 2010 3+ Roudnice111.19 0 107.64 0 107.6421.35/24,743/0
34.32/ZSKOVÁŘ Michal 2009 3+ KK Opava107.90 0 110.35 0 107.9021.61/25,00/13
35.3/ZMFOLTÍN Radim 2010 3+ KK Brand112.74 0 105.92 2 107.9221.63/25,142/0
36.33/ZSDOČKAL Radek 2008 3+ USK Pha106.17 2 102.81 6 108.1721.88/25,441/0
37.34/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3+ KK Opava112.83 4 109.08 0 109.0822.79/26,40/12
38.35/ZSKEPŠTA Martin 2009 3+ KK Brand114.88 2 110.18 0 110.1823.89/27,740/0
39.36/ZSPETR Martin 2008 3 SKVSČB117.80 2 110.56 0 110.5624.27/28,139/0
40.37/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha114.37 2 110.67 0 110.6724.38/28,338/0
41.4/ZMCARDOSELLI Lucas 2010 3+ Boh.Pha110.44 2 107.12 4 111.1224.83/28,837/0
42.38/ZSLANGER Filip 2009 3+ USK Pha103.37 50 109.21 2 111.2124.92/28,936/0
43.39/ZSHLADÍK Šimon 2009 3+ Boh.Pha111.51 2 111.44 0 111.4425.15/29,135/0
44.5/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3+ Kralupy115.32 0 113.32 0 113.3227.03/31,334/0
45.6/ZMVLNAS Ota 2010 3+ USK Pha104.74 52 113.62 0 113.6227.33/31,733/0
46.7/ZMKRATOCHVÍL Devi 2011 3 USK Pha113.42 2 111.81 2 113.8127.52/31,932/0
47.40/ZSVELENOVSKÝ Vojtěch 2008 3 VS Tábor111.41 68 112.63 2 114.6328.34/32,831/0
48.41/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí112.95 2 113.15 2 114.9528.66/33,20/11
49.8/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 3 Trutnov127.64 2 115.70 0 115.7029.41/34,130/0
50.9/ZMŠTEFAN Vojtěch 2011 3+ USK Pha117.04 2 114.01 2 116.0129.72/34,429/0
51.10/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno120.29 2 114.40 2 116.4030.11/34,90/10
52.42/ZSHILAR Mikoláš 2009 3+ USK Pha124.18 0 116.89 0 116.8930.60/35,528/0
53.11/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně138.22 4 117.05 0 117.0530.76/35,627/0
54.12/ZMBERNARD Ondřej 2011 3 USK Pha118.80 10 113.20 4 117.2030.91/35,826/0
55.13/ZMPINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha124.39 2 117.36 0 117.3631.07/36,025/0
56.14/ZMREZEK Adam 2010 3 SKVSČB113.48 4 125.95 2 117.4831.19/36,124/0
57.15/ZMRIANT Antonín 2010 3 VS Tábor120.39 4 117.00 2 119.0032.71/37,923/0
58.16/ZMBOTEK Dominik 2011 3 Olomouc123.70 6 119.94 0 119.9433.65/39,00/9
59.17/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc113.35 54 116.87 4 120.8734.58/40,10/8
60.43/ZSRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand124.60 0 119.00 2 121.0034.71/40,222/0
61.44/ZSHRŇÁK Matouš 2009 3+ Kralupy118.90 4 119.24 2 121.2434.95/40,521/0
62.18/ZMMAŤHA Petr 2010 3 VS Tábor131.28 56 120.78 2 122.7836.49/42,320/0
63.19/ZMKUDĚJ Jan 2011 3 Trutnov128.28 6 123.35 0 123.3537.06/42,919/0
64.20/ZMKRÁL Samuel 2010 3 Olomouc119.84 4 120.44 54 123.8437.55/43,50/7
65.21/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha120.10 4 115.01 52 124.1037.81/43,818/0
66.22/ZMBURGER Jonatan 2011 3 USK Pha121.23 4 134.98 4 125.2338.94/45,117/0
67.45/ZSSVRČINA Tomáš 2008 3 Šumperk119.99 6 126.89 0 125.9939.70/46,00/6
68.23/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily119.66 8 122.78 4 126.7840.49/46,916/0
69.24/ZMSÝKORA Ondřej 2010 3 Boh.Pha124.03 4 125.89 2 127.8941.60/48,215/0
70.25/ZMZACHYSTAL Adam 2010 3 Boh.Pha133.56 4 126.75 2 128.7542.46/49,214/0
71.46/ZSKOPŘIVA Filip 2008 3 Č.Kruml.128.60 4 126.89 2 128.8942.60/49,413/0
72.26/ZMSEIDL Marek 2010 3 Boh.Pha128.61 2 125.18 6 130.6144.32/51,412/0
73.27/ZMKLÍR Vojtěch 2010 3 USK Pha131.57 0 131.52 4 131.5745.28/52,511/0
74.28/ZMMRŮZEK David 2010 3 KK Brand131.76 0 133.34 0 131.7645.47/52,710/0
75.47/ZSNOVÁK Dalibor 2009 3 VS Tábor127.78 4 128.74 6 131.7845.49/52,79/0
76.29/ZMKAFKA Martin 2010 3 Olomouc130.38 2 132.76 2 132.3846.09/53,40/5
77.30/ZMURBAN František 2011 3 USK Pha128.01 6 122.26 50 134.0147.72/55,38/0
78.48/ZSKULIHA Jakub 2009 3 KK Opava126.70 8 128.37 6 134.3748.08/55,70/4
79.31/ZMHRUBEC Matěj 2010 3 Boh.Pha131.76 8 129.66 6 135.6649.37/57,27/0
80.32/ZMJUNEK Vojtěch 2011 3 KK Brand136.90 2 134.31 4 138.3152.02/60,36/0
81.33/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 3 Č.Kruml.160.63 8 134.51 4 138.5152.22/60,55/0
82.34/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno139.70 2 130.65 8 138.6552.36/60,70/3
83.35/ZMMRŮZEK Šimon 2011 3 Semily141.81 6 137.93 2 139.9353.64/62,24/0
84.49/ZSMYŠKA Matěj 2009 3 Č.Kruml.162.55 0 140.05 2 142.0555.76/64,63/0
85.36/ZMDOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc148.84 4 143.95 0 143.9557.66/66,80/2
86.37/ZMVELENOVSKÝ Jonáš 2011 3 VS Tábor144.84 6 141.74 4 145.7459.45/68,92/0
87.38/ZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí171.06 6 143.40 8 151.4065.11/75,50/1
88.39/ZMKRÁL Jakub 2010 3 USK Pha141.33 12 148.06 4 152.0665.77/76,21/0
89.40/ZMKULIHA Jan 2011 KK Opava154.79 12 154.08 2 156.0869.79/80,90/0
90.41/ZMFABIÁN Filip 2010 Boh.Pha140.38 218 146.47 10 156.4770.18/81,30/0
91.42/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc159.86 2 156.80 4 160.8074.51/86,30/0
92.43/ZMKAMINSKÝ Tomáš 2011 Val.Mez.205.46 64 202.17 10 212.17125.88/145,90/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 1 Olomouc97.70 0 96.53 0 96.53 0/20
2.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk109.85 0 105.08 2 107.0810.55/10,90/12
3.3/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand110.41 50 107.26 2 109.2612.73/13,220/0
4.4/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc116.68 2 115.06 0 115.0618.53/19,20/8
5.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava118.50 0 116.50 0 116.5019.97/20,70/7
6.2/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 3 Šumperk121.23 4 117.46 0 117.4620.93/21,70/6
7.5/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVSČB117.73 0 118.06 0 117.7321.20/22,016/0
8.6/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 3 VS Tábor116.17 4 117.41 4 120.1723.64/24,515/0
9.7/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno122.71 0 119.16 2 121.1624.63/25,50/5
10.3/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 3 KK Brand124.28 0 119.79 2 121.7925.26/26,214/0
11.4/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3 KK Brand122.34 2 120.95 2 122.9526.42/27,413/0
12.5/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3 KK Brand126.49 0 124.68 0 124.6828.15/29,212/0
13.6/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 3 KVS HK1.00 999 126.98 0 126.9830.45/31,511/0
14.8/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 3+ KVS HK135.90 6 129.56 0 129.5633.03/34,210/0
15.7/ZMSAMKOVÁ Valerie 2011 3 Třebech.159.75 4 131.44 6 137.4440.91/42,49/0
16.8/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 3 Kralupy138.70 2 134.61 4 138.6142.08/43,68/0
17.9/ZSMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov141.06 2 162.15 2 143.0646.53/48,27/0
18.10/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov143.76 0 141.90 2 143.7647.23/48,96/0
19.11/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3 Ostrava147.59 2 142.72 4 146.7250.19/52,00/4
20.9/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.158.40 2 148.04 2 150.0453.51/55,45/0
21.12/ZSMALINSKÁ Aneta 2009 KK Brand145.00 6 137.38 56 151.0054.47/56,44/0
22.13/ZSZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand156.39 0 164.81 6 156.3959.86/62,03/0
23.14/ZSMRÁZOVÁ Ema 2009 USK Pha162.30 2 205.04 54 164.3067.77/70,22/0
24.15/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž165.64 6 161.32 8 169.3272.79/75,40/3
25.10/ZMŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.165.97 8 172.44 4 173.9777.44/80,21/0
26.11/ZMHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy172.77 6 187.18 6 178.7782.24/85,20/0
27.12/ZMMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy4.00 999 172.90 6 178.9082.37/85,30/0
28.13/ZMJUMROVÁ Johana 2011 3 USK Pha176.95 6 182.53 4 182.9586.42/89,50/0
29.16/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž204.45 6 182.51 2 184.5187.98/91,10/2
30.17/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 3 Č.Kruml.189.92 2 188.21 10 191.9295.39/98,80/0
31.14/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 3 Olomouc179.02 54 141.63 52 193.6397.10/100,60/1
32.15/ZMLOVECKÁ Nela 2011 SKVeselí229.80 10 190.96 8 198.96102.43/106,10/0
33.18/ZSPÍŠALOVÁ Karolína 2009 KK Opava262.12 16 187.95 12 199.95103.42/107,10/0
  FOLTYSOVÁ Lily Anne 2011 KK Opava1.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  PODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  SMUTKOVÁ Karolína 2011 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KAMINSKÁ Markéta 2011 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSMAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
139.82 12 123.96 0 123.96 0/5
2.2/ZSINDRUCHOVÁ Daniela
INDRUCH Tomáš
2011
2008
2 KVS HK
KVS HK
133.43 14 127.42 2 129.425.46/4,49/0
3.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla
ROUSEK David
2010
2010
3 KK Opava
KK Opava
167.80 66 138.17 4 142.1718.21/14,70/1
4.2/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie
PINKAVA Jonáš
2010
2011
3 USK Pha
USK Pha
177.01 8 182.32 0 182.3258.36/47,15/0
5.3/ZMMRŮZKOVÁ Marie
MRŮZEK David
2011
2010
2 KK Brand
KK Brand
279.84 22 214.44 56 270.44146.48/118,21/0
6.3/ZSPÍŠALOVÁ Karolína
KULIHA Jakub
2009
2009
KK Opava
KK Opava
325.51 172 225.18 60 285.18161.22/130,10/0
  PAVELKOVÁ Eva
SEKANINA Matěj
2008
2008
3 VS Desná
VS Desná
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava137.97 4 127.50 6 133.50 0/0
2.1/PZMBASARABA Albert 2012 Olomouc140.22 2 129.72 10 139.726.22/4,70/0
3.2/PZZŠAMÁNKOVÁ Klára 2013 KK Brno150.23 0 141.97 2 143.9710.47/7,80/0
4.2/PZMVYBULKA Matěj 2012 Kralupy145.55 2 148.41 8 147.5514.05/10,50/0
5.3/PZZNEKUDOVÁ Klára 2013 KK Brno155.69 2 161.68 2 157.6924.19/18,10/0
6.3/PZMKUBITA Lukáš 2013 KK Opava179.64 8 159.80 8 167.8034.30/25,70/0
7.4/PZMBOXAN Šimon 2012 Olomouc187.66 70 162.41 8 170.4136.91/27,60/0
8.5/PZMKRATOCHVÍL Mika 2013 Olomouc231.04 108 211.14 54 265.14131.64/98,60/0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc103.81 4 95.98 0 95.98 0/24
2.2/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK98.39 0 97.42 0 97.421.44/1,546/0
3.3/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha107.34 2 100.28 0 100.284.30/4,542/0
4.4/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand103.50 4 98.79 2 100.794.81/5,038/0
5.5/ZSKVAPIL Matěj 2009 2 Sláv.KV107.43 2 101.52 2 103.527.54/7,934/0
6.6/ZSŠUTTA Jan 2008 3+ Č.Kruml.107.36 2 106.75 2 108.7512.77/13,330/0
7.7/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3+ KK Brand127.88 10 107.60 2 109.6013.62/14,229/0
8.8/ZSPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha112.51 2 108.93 2 110.9314.95/15,628/0
9.9/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha115.08 4 110.45 2 112.4516.47/17,227/0
10.10/ZSMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha121.96 6 113.21 0 113.2117.23/18,026/0
11.11/ZSVÍT Matyáš 2009 3+ KVS HK120.70 2 113.28 0 113.2817.30/18,025/0
12.12/ZSFABIAN František 2009 2 VS Ostr.121.40 10 113.93 0 113.9317.95/18,70/20
13.13/ZSTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí110.65 4 110.01 4 114.0118.03/18,80/16
14.14/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand119.52 54 110.17 4 114.1718.19/19,024/0
15.15/ZSDOČKAL Radek 2008 3 USK Pha116.91 6 112.28 2 114.2818.30/19,123/0
16.1/ZMSUCHÝ Zbyšek 2011 3+ USK Pha116.46 4 115.63 0 115.6319.65/20,522/0
17.16/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc120.62 4 113.64 2 115.6419.66/20,50/12
18.17/ZSHLADÍK Šimon 2009 3+ Boh.Pha128.21 2 115.98 0 115.9820.00/20,821/0
19.18/ZSBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha110.72 6 116.21 0 116.2120.23/21,120/0
20.19/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3+ KK Opava121.27 0 117.43 2 119.4323.45/24,40/11
21.2/ZMKREJČÍ Matěj 2011 3 SKVSČB133.28 58 121.16 0 121.1625.18/26,219/0
22.20/ZSLANGER Filip 2009 3+ USK Pha128.45 14 121.34 0 121.3425.36/26,418/0
23.21/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.132.80 6 120.88 2 122.8826.90/28,017/0
24.22/ZSSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov125.78 4 122.22 2 124.2228.24/29,416/0
25.23/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.129.11 8 122.45 2 124.4528.47/29,715/0
26.3/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3+ KK Brno131.38 8 123.44 4 127.4431.46/32,80/10
27.4/ZMVALENTA Josef 2010 3+ Olomouc140.64 6 128.54 0 128.5432.56/33,90/9
28.24/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc135.12 4 129.42 0 129.4233.44/34,80/8
29.25/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 2 Olomouc125.76 4 104.52 50 129.7633.78/35,20/7
30.5/ZMKUDĚJ Jan 2011 3 Trutnov139.13 106 131.02 0 131.0235.04/36,514/0
31.6/ZMBOTEK Dominik 2011 3 Olomouc152.07 4 129.60 4 133.6037.62/39,20/6
32.26/ZSPOKORNÝ Daniel 2009 USK Pha134.78 14 134.57 0 134.5738.59/40,213/0
33.7/ZMROUSEK David 2010 3 KK Opava129.04 6 134.38 56 135.0439.06/40,70/5
34.8/ZMPINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha141.34 4 137.73 0 137.7341.75/43,512/0
35.9/ZMKRÁL Samuel 2010 3 Olomouc137.43 4 133.87 50 141.4345.45/47,40/4
36.10/ZMCARDOSELLI Lucas 2010 3 Boh.Pha161.70 6 145.81 0 145.8149.83/51,911/0
37.11/ZMFOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand145.17 6 143.98 4 147.9852.00/54,210/0
38.12/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily156.63 4 144.14 4 148.1452.16/54,39/0
39.13/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha156.22 2 145.07 4 149.0753.09/55,38/0
40.14/ZMKAFKA Martin 2010 3 Olomouc171.65 4 149.10 0 149.1053.12/55,30/3
41.27/ZSKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha145.87 4 146.17 4 149.8753.89/56,17/0
42.15/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno145.65 6 147.05 4 151.0555.07/57,40/2
43.28/ZSKOPŘIVA Filip 2008 Č.Kruml.144.93 10 152.07 4 154.9358.95/61,46/0
44.16/ZMVLNAS Ota 2010 USK Pha167.67 58 151.86 4 155.8659.88/62,45/0
45.17/ZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha148.43 10 176.36 4 158.4362.45/65,14/0
46.29/ZSHILAR Mikoláš 2009 USK Pha167.82 6 153.28 6 159.2863.30/66,03/0
47.18/ZMKRATOCHVÍL Devi 2011 3 USK Pha152.30 8 139.12 52 160.3064.32/67,02/0
48.19/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 3 Trutnov118.08 54 122.24 50 172.0876.10/79,31/0
49.20/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.178.26 8 169.07 4 173.0777.09/80,30/0
50.30/ZSKEPŠTA Martin 2009 KK Brand180.40 6 169.83 6 175.8379.85/83,20/0
51.21/ZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha178.91 2 183.05 0 180.9184.93/88,50/0
52.22/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc176.79 8 177.63 6 183.6387.65/91,30/1
53.23/ZMMRŮZEK Šimon 2011 Semily187.70 6 195.41 2 193.7097.72/101,80/0
54.31/ZSMYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.220.15 58 185.12 10 195.1299.14/103,30/0
55.24/ZMFABIÁN Filip 2010 Boh.Pha195.98 18 181.67 14 195.6799.69/103,90/0
56.25/ZMDOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc189.82 58 200.83 6 206.83110.85/115,50/0
57.26/ZMKULIHA Jan 2011 KK Opava284.46 18 210.39 4 214.39118.41/123,40/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc95.81 2 93.57 0 93.57 0/36
2.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk101.82 0 96.93 0 96.933.36/3,60/32
3.3/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor103.14 2 97.36 0 97.363.79/4,148/0
4.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 2 Šumperk102.08 50 101.06 0 101.067.49/8,00/28
5.4/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha103.08 2 99.07 2 101.077.50/8,044/0
6.5/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand100.81 2 103.10 2 102.819.24/9,940/0
7.2/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 2 KK Opava110.39 8 106.81 0 106.8113.24/14,10/24
8.3/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 2 KK Brand109.95 0 107.13 0 107.1313.56/14,536/0
9.6/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 2 Olomouc114.52 2 107.98 0 107.9814.41/15,40/20
10.4/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3+ KK Brand114.96 6 108.31 0 108.3114.74/15,832/0
11.7/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec112.05 6 109.11 0 109.1115.54/16,628/0
12.8/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVSČB108.79 4 108.94 2 110.9417.37/18,624/0
13.9/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno114.57 2 114.03 0 114.0320.46/21,90/16
14.10/ZSMRÁZOVÁ Ema 2009 3+ USK Pha118.59 2 115.20 0 115.2021.63/23,120/0
15.11/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 2 Ostrava126.45 8 116.01 0 116.0122.44/24,00/12
16.5/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 2 KK Brand118.28 8 117.08 0 117.0823.51/25,119/0
17.6/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 3+ Kralupy130.00 12 117.76 2 119.7626.19/28,018/0
18.12/ZSMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov121.47 2 119.77 0 119.7726.20/28,017/0
19.13/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov122.31 0 119.43 2 121.4327.86/29,816/0
20.7/ZMADÁMKOVÁ Klára 2010 USK Pha122.94 4 121.20 2 123.2029.63/31,715/0
21.14/ZSHRONOVÁ Šárka 2009 3+ Kralupy122.49 10 123.35 0 123.3529.78/31,814/0
22.8/ZMSAMKOVÁ Valerie 2011 3+ Třebech.124.52 6 122.24 2 124.2430.67/32,813/0
23.15/ZSMALINSKÁ Aneta 2009 3 KK Brand129.97 14 122.47 2 124.4730.90/33,012/0
24.16/ZSZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand135.85 8 123.41 2 125.4131.84/34,011/0
25.9/ZMLOVECKÁ Nela 2011 3 SKVeselí132.65 6 126.03 0 126.0332.46/34,70/8
26.17/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 3+ KVS HK131.94 4 126.06 2 128.0634.49/36,910/0
27.10/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha127.13 10 125.08 4 129.0835.51/38,09/0
28.11/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha139.32 14 129.59 0 129.5936.02/38,58/0
29.18/ZSVIKOVÁ Anna 2008 3 Trutnov124.91 6 120.31 52 130.9137.34/39,97/0
30.12/ZMHRONOVÁ Ludmila 2011 3+ Kralupy150.25 10 131.56 0 131.5637.99/40,66/0
31.13/ZMŠUTTOVÁ Zita 2011 3 Č.Kruml.136.76 2 135.57 0 135.5742.00/44,95/0
32.19/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 3+ Kroměříž141.63 6 134.70 2 136.7043.13/46,10/7
33.14/ZMMACHUTOVÁ Hana 2011 3 Kralupy132.42 8 129.39 8 137.3943.82/46,84/0
34.15/ZMJUMROVÁ Johana 2011 3 USK Pha137.92 2 137.81 50 139.9246.35/49,53/0
35.20/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 3+ Kroměříž136.84 6 142.06 2 142.8449.27/52,70/6
36.16/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 3 KVS HK179.53 12 141.25 2 143.2549.68/53,12/0
37.17/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.139.57 4 150.27 0 143.5750.00/53,41/0
38.18/ZMMRŮZKOVÁ Marie 2011 KK Brand183.01 10 147.46 2 149.4655.89/59,70/0
39.21/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 3 Č.Kruml.147.96 8 148.12 2 150.1256.55/60,40/0
40.19/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 3 Olomouc217.64 8 152.80 4 156.8063.23/67,60/5
41.20/ZMFUCHSOVÁ Terezie 2011 3 VSDK156.37 10 158.36 4 162.3668.79/73,50/4
42.22/ZSPÍŠALOVÁ Karolína 2009 3 KK Opava155.30 10 159.88 4 163.8870.31/75,10/3
43.21/ZMGROSSOVÁ Elisabeth 2010 3 KK Brno210.89 0 173.42 2 175.4281.85/87,50/2
44.22/ZMKAMINSKÁ Markéta 2011 Val.Mez.340.33 108 241.30 58 299.30205.73/219,90/1
45.23/ZMFOLTYSOVÁ Lily Anne 2011 KK Opava1.00 999 162.15 156 318.15224.58/240,00/0
  SMUTKOVÁ Karolína 2011 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSINDRUCH Tomáš
VÍT Matyáš
2008
2009
2 KVS HK
KVS HK
124.25 2 128.87 2 126.25 9/0
2.2/ZSANTL Tomáš
KUBITA Tomáš
2008
2008
2 KK Opava
KK Opava
130.01 4 158.53 4 134.017.76/6,10/9
3.3/ZSTOMEČEK Adam
UHLÍK Jan
2008
2008
2 SKVeselí
Bechyně
4.00 999 136.39 4 140.3914.14/11,25/5
4.1/ZMSUCHÝ Zbyšek
ŠTEFAN Vojtěch
2011
2011
3 USK Pha
USK Pha
146.07 8 166.36 104 154.0727.82/22,01/0
5.4/ZSKOVÁŘ Michal
BALARIN Evžen
2009
2008
3 KK Opava
KK Opava
159.29 10 151.02 10 161.0234.77/27,50/1

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/PZMBASARABA Albert 2012 Olomouc184.45 8 171.54 4 175.54 0/0
2.2/PZMBOXAN Šimon 2012 Olomouc242.89 10 242.31 10 252.3176.77/43,70/0
Oddíl