2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě

01.05.2022   USD OPAVA
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Mgr. Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV154.36 56 142.09 2 144.09 0/0
2.2/PZMGALDIA Matúš   9 ŠK Duk.Žil138.77 10 136.26 12 148.264.17/2,90/0
3.1/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava173.99 60 195.61 12 207.6163.52/44,10/0
4.3/PZMBASARABA Albert 2012 Olomouc191.73 158 1.00 999 349.73205.64/142,70/0
5.4/PZMKUBITA Lukáš 2013 KK Opava130.23 408 142.58 408 538.23394.14/273,50/0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV149.81 102 147.56 56 203.56 0/0
2.2/PZMBASARABA Albert 2012 Olomouc200.42 158 237.79 112 349.79146.23/71,80/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 1 Olomouc107.62 0 107.83 4 107.62 15/0
2.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk128.57 6 121.96 2 123.9616.34/15,27/0
3.3/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc128.23 4 122.94 2 124.9417.32/16,13/0
4.4/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand128.66 0 123.09 4 127.0919.47/18,10/10
5.5/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVSČB128.23 0 127.82 6 128.2320.61/19,20/6
6.1/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3 KK Brand136.54 56 136.28 2 138.2830.66/28,50/5
7.6/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno186.94 0 130.65 8 138.6531.03/28,82/0
8.2/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava1.00 999 139.75 4 143.7536.13/33,61/0
9.3/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 3 KVS HK159.61 4 136.48 54 163.6155.99/52,00/4
10.7/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov166.30 58 139.94 52 191.9484.32/78,30/3
11.4/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3 KK Brand1.00 999 142.74 58 200.7493.12/86,50/2
  DAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  VENCOVÁ Alžběta 2010 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc118.19 2 106.24 0 106.24 14/0
2.2/ZSKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV108.96 0 119.12 8 108.962.72/2,60/35
3.3/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha112.52 0 109.12 0 109.122.88/2,70/31
4.4/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3+ KK Brand108.52 2 109.96 4 110.524.28/4,00/27
5.5/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK108.02 4 114.06 2 112.025.78/5,40/23
6.6/ZSBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha111.86 2 117.35 8 113.867.62/7,20/22
7.7/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz113.61 4 109.95 4 113.957.71/7,30/21
8.8/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc113.79 4 111.59 4 115.599.35/8,810/0
9.9/ZSPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha117.18 2 117.69 8 119.1812.94/12,20/20
10.10/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc118.62 4 117.42 4 121.4215.18/14,39/0
11.11/ZSFABIAN František 2009 3 VS Ostr.118.81 4 120.40 2 122.4016.16/15,28/0
12.12/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3+ KK Brand125.78 2 1.00 999 127.7821.54/20,30/19
13.13/ZSŠUTTA Jan 2008 3+ Č.Kruml.124.38 4 130.08 4 128.3822.14/20,80/18
14.14/ZSMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha129.16 2 129.96 2 131.1624.92/23,50/17
15.15/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha136.61 54 124.50 8 132.5026.26/24,70/16
16.16/ZSHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha128.58 4 132.66 2 132.5826.34/24,80/15
17.17/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand127.71 6 126.94 6 132.9426.70/25,10/14
18.1/ZMSUCHÝ Zbyšek 2011 3 USK Pha130.52 8 130.92 4 134.9228.68/27,00/13
19.18/ZSVÍT Matyáš 2009 3+ KVS HK134.85 6 136.87 2 138.8732.63/30,70/12
20.2/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3 Kralupy134.70 6 144.39 10 140.7034.46/32,40/11
21.19/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava167.57 4 137.43 4 141.4335.19/33,17/0
22.20/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.141.06 2 140.88 6 143.0636.82/34,70/10
23.21/ZSSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov146.53 2 137.15 6 143.1536.91/34,70/9
24.3/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno171.59 10 141.18 4 145.1838.94/36,76/0
25.4/ZMKRÁL Samuel 2010 3 Olomouc143.91 4 147.23 6 147.9141.67/39,25/0
26.5/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc138.28 10 145.72 62 148.2842.04/39,64/0
27.22/ZSLANGER Filip 2009 3 USK Pha143.13 8 133.57 56 151.1344.89/42,30/8
28.23/ZSKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn140.83 12 166.91 10 152.8346.59/43,90/7
29.6/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 3 Trutnov146.06 12 136.02 58 158.0651.82/48,80/6
30.7/ZMPINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha219.83 152 154.74 4 158.7452.50/49,40/5
31.8/ZMFOLTÍN Radim 2010 KK Brand168.28 4 175.69 6 172.2866.04/62,20/4
32.9/ZMKAFKA Martin 2010 Olomouc178.56 6 172.98 6 178.9872.74/68,53/0
33.10/ZMKREJČÍ Matěj 2011 3 SKVSČB1.00 999 146.01 54 200.0193.77/88,30/3
34.24/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc147.32 58 145.31 56 201.3195.07/89,52/0
35.25/ZSPETR Martin 2008 SKVSČB152.41 54 1.00 999 206.41100.17/94,30/2
36.26/ZSSAMEK Petr 2008 3 Třebech.155.10 104 153.29 54 207.29101.05/95,10/1
37.11/ZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov198.45 12 203.07 12 210.45104.21/98,10/0
38.27/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVSČB162.39 62 1.00 999 224.39118.15/111,20/0
39.12/ZMBOTEK Dominik 2011 Olomouc139.12 210 171.04 116 287.04180.80/170,21/0
40.13/ZMROUSEK David 2010 3 KK Opava4.00 999 138.02 212 350.02243.78/229,50/0
41.14/ZMČERMÁK Vojtěch   Olomouc301.26 118 1.00 999 419.26313.02/294,60/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/ZSVÍT Matyáš
INDRUCH Tomáš
2009
2008
2 KVS HK
KVS HK
1.00 999 127.77 0 127.77 0/4
2.2/ZSKUBITA Tomáš
ANTL Tomáš
2008
2008
2 KK Opava
KK Opava
173.35 56 140.05 2 142.0514.28/11,25/0
3.3/ZSBALARIN Evžen
KOVÁŘ Michal
2008
2009
3 KK Opava
KK Opava
205.35 10 199.62 16 215.3587.58/68,51/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc105.31 4 104.32 0 104.32 18/0
2.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 2 Šumperk127.53 4 108.04 0 108.043.72/3,614/0
3.2/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand106.13 4 110.57 0 110.135.81/5,60/40
4.3/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor106.26 4 109.98 4 110.265.94/5,70/36
5.4/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha114.08 60 109.97 4 113.979.65/9,30/32
6.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk112.02 8 109.00 6 115.0010.68/10,210/0
7.6/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVSČB113.65 4 112.36 4 116.3612.04/11,50/28
8.2/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3+ KK Opava112.94 6 122.95 54 118.9414.62/14,06/0
9.3/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 2 KK Brand124.78 4 126.93 54 128.7824.46/23,40/24
10.7/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc126.56 50 121.40 8 129.4025.08/24,05/0
11.4/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3+ KK Brand125.26 8 127.92 2 129.9225.60/24,50/20
12.5/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3+ KK Brand127.86 6 126.46 4 130.4626.14/25,10/16
13.8/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno119.42 56 129.36 2 131.3627.04/25,94/0
14.9/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3+ Ostrava145.65 54 123.42 8 131.4227.10/26,03/0
15.6/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha139.36 54 128.21 4 132.2127.89/26,70/15
16.10/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec126.89 8 134.95 10 134.8930.57/29,30/14
17.11/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov130.38 6 154.37 102 136.3832.06/30,70/13
18.12/ZSPAVELKOVÁ Eva 2008 3 VS Desná145.85 4 132.55 6 138.5534.23/32,82/0
19.13/ZSMRÁZOVÁ Ema 2009 3+ USK Pha133.85 6 138.30 2 139.8535.53/34,10/12
20.14/ZSMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov137.64 4 1.00 999 141.6437.32/35,80/11
21.15/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 3+ KVS HK133.61 10 135.60 54 143.6139.29/37,70/10
22.7/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 3 KVS HK139.23 8 144.16 6 147.2342.91/41,10/9
23.16/ZSZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand144.05 12 138.47 10 148.4744.15/42,30/8
24.17/ZSVIKOVÁ Anna 2008 3 Trutnov156.43 6 163.51 12 162.4358.11/55,70/7
25.8/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 3 Kralupy148.65 14 1.00 999 162.6558.33/55,90/6
26.9/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha179.57 56 174.73 8 182.7378.41/75,20/5
27.10/ZMMACHUTOVÁ Hana 2011 3 Kralupy194.72 8 156.28 64 202.7298.40/94,30/4
28.18/ZSMALINSKÁ Aneta 2009 3 KK Brand201.84 12 151.73 64 213.84109.52/105,00/3
29.11/ZMŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.1.00 999 168.21 54 222.21117.89/113,00/2
30.12/ZMHRONOVÁ Ludmila 2011 3 Kralupy1.00 999 163.09 64 227.09122.77/117,70/1
31.13/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.1.00 999 156.48 106 262.48158.16/151,60/0
32.14/ZMSMUTKOVÁ Karolína 2011 Olomouc188.82 106 190.98 104 294.82190.50/182,61/0
33.15/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 Olomouc183.98 170 221.38 124 345.38241.06/231,10/0
34.19/ZSPÍŠALOVÁ Karolína 2009 KK Opava110.88 358 1.00 999 468.88364.56/349,50/0
  DVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 Č.Kruml.1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  HANUŠOVÁ Johanka   Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně96.46 2 94.73 0 94.73 0/90
2.2/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí97.08 2 104.04 10 99.084.35/4,639/0
3.3/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky99.61 2 102.38 4 101.616.88/7,30/86
4.4/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava99.73 2 102.93 6 101.737.00/7,435/0
5.5/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc96.02 6 98.29 8 102.027.29/7,731/0
6.6/ZSKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava99.74 4 98.24 4 102.247.51/7,927/0
7.7/ZSBAREŠ Hugo 2008 2 USK Pha102.32 2 113.24 58 104.329.59/10,10/82
8.8/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand101.20 4 98.26 8 105.2010.47/11,10/78
9.9/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz106.26 0 114.32 10 106.2611.53/12,20/74
10.10/ZSKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV107.81 0 117.79 6 107.8113.08/13,80/70
11.11/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc112.76 8 105.98 2 107.9813.25/14,023/0
12.12/ZSMALINSKÝ Petr 2008 2 KK Brand107.11 2 105.17 6 109.1114.38/15,20/66
13.13/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 2 Olomouc106.76 4 124.23 60 110.7616.03/16,919/0
14.14/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha121.51 6 111.16 0 111.1616.43/17,30/62
15.15/ZSPOKORNÝ Daniel 2009 3+ USK Pha108.39 8 108.41 4 112.4117.68/18,70/58
16.16/ZSPINKAVA Matyáš 2009 2 USK Pha112.46 2 111.63 2 113.6318.90/20,00/54
17.17/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha112.27 2 111.73 2 113.7319.00/20,10/50
18.18/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky109.90 4 114.01 6 113.9019.17/20,20/49
18.19/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn116.94 8 111.90 2 113.9019.17/20,20/48
20.20/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha110.13 4 110.00 8 114.1319.40/20,50/47
21.21/ZSMARTIN Jakub 2009 3+ Boh.Pha114.23 0 119.57 0 114.2319.50/20,60/46
22.22/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.120.99 6 112.32 2 114.3219.59/20,70/45
23.1/ZMROUSEK David 2010 3+ KK Opava111.54 4 115.23 2 115.5420.81/22,015/0
24.23/ZSLANGER Filip 2009 3+ USK Pha124.01 4 111.86 4 115.8621.13/22,30/44
25.24/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 2 KK Brand111.64 6 116.96 4 117.6422.91/24,20/43
26.25/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava114.29 4 114.87 8 118.2923.56/24,914/0
27.26/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc124.23 54 115.32 4 119.3224.59/26,013/0
28.27/ZSVANĚK Daniel 2008 3+ KK Brand126.95 52 116.85 4 120.8526.12/27,60/42
29.28/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava119.36 2 131.09 6 121.3626.63/28,112/0
30.29/ZSKOVÁŘ Michal 2009 3+ KK Opava116.95 6 117.42 4 121.4226.69/28,211/0
31.30/ZSSEKANINA Matěj 2008 2 VS Desná117.62 4 136.46 6 121.6226.89/28,410/0
32.31/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3+ Č.Kruml.120.79 56 117.97 4 121.9727.24/28,80/41
33.32/ZSDOČKAL Radek 2008 3 USK Pha116.31 64 116.56 6 122.5627.83/29,40/40
34.33/ZSFABIAN František 2009 3+ VS Ostr.112.70 10 126.50 8 122.7027.97/29,59/0
35.34/ZSPETŘÍK Marek 2008 2 USK Pha125.99 8 114.94 8 122.9428.21/29,80/39
36.2/ZMCARDOSELLI Lucas 2010 3+ Boh.Pha122.87 6 121.03 2 123.0328.30/29,90/38
37.35/ZSPELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha127.46 4 120.27 4 124.2729.54/31,20/37
38.36/ZSKEPŠTA Martin 2009 3+ KK Brand120.30 4 122.07 6 124.3029.57/31,20/36
39.37/ZSHLADÍK Šimon 2009 3+ Boh.Pha125.05 0 120.95 10 125.0530.32/32,00/35
40.38/ZSKRÁL Ondřej 2008 3+ USK Pha118.75 14 121.71 4 125.7130.98/32,70/34
41.39/ZSŠUTTA Jan 2008 3+ Č.Kruml.122.62 4 121.11 6 126.6231.89/33,70/33
42.3/ZMSEMERÁD Vít 2010 3+ Roudnice129.88 4 124.82 2 126.8232.09/33,90/32
43.4/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3 Kralupy126.00 6 123.01 4 127.0132.28/34,10/31
44.40/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha126.30 2 128.26 2 128.3033.57/35,40/30
45.5/ZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha123.05 6 126.35 6 129.0534.32/36,20/29
46.41/ZSHRŇÁK Matouš 2009 3+ Kralupy123.14 6 123.49 10 129.1434.41/36,30/28
47.6/ZMGALDIA Juraj   9 ŠK Duk.Žil128.03 4 124.21 6 130.2135.48/37,50/0
48.42/ZSPETR Martin 2008 3 SKVSČB135.54 6 126.77 4 130.7736.04/38,00/27
49.7/ZMREZEK Adam 2010 3 SKVSČB130.21 2 195.76 54 132.2137.48/39,60/26
50.43/ZSRENDÓN Marco 2008 3+ Boh.Pha122.66 12 117.28 56 134.6639.93/42,20/25
51.44/ZSPÁCA Jan 2009 3 Kralupy130.82 4 131.85 6 134.8240.09/42,30/24
52.8/ZMPINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha133.50 2 135.41 10 135.5040.77/43,00/23
53.9/ZMKRÁL Samuel 2010 3 Olomouc131.70 4 134.79 4 135.7040.97/43,28/0
54.10/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice133.87 2 132.89 4 135.8741.14/43,40/22
55.11/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3 Kralupy144.84 50 130.12 6 136.1241.39/43,70/21
56.45/ZSSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz140.25 60 132.52 6 138.5243.79/46,20/20
57.12/ZMKREJČÍ Matěj 2011 3 SKVSČB132.90 6 141.92 52 138.9044.17/46,60/19
58.13/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno145.96 6 135.12 4 139.1244.39/46,97/0
59.14/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 3 Trutnov129.56 10 135.94 8 139.5644.83/47,30/18
60.46/ZSSVRČINA Tomáš 2008 3 Šumperk132.48 8 146.34 58 140.4845.75/48,36/0
61.47/ZSRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand134.78 6 1.00 999 140.7846.05/48,60/17
62.15/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně141.26 0 145.63 6 141.2646.53/49,10/16
63.16/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc134.39 8 135.81 114 142.3947.66/50,35/0
64.48/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí141.48 54 137.07 8 145.0750.34/53,14/0
65.49/ZSVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn148.42 4 172.85 60 152.4257.69/60,90/15
66.17/ZMFOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand128.14 58 144.61 10 154.6159.88/63,20/14
67.18/ZMBOTEK Dominik 2011 Olomouc146.14 12 1.00 999 158.1463.41/66,93/0
68.19/ZMKUDĚJ Jan 2011 3 Trutnov154.89 4 169.74 12 158.8964.16/67,70/13
69.20/ZMKAFKA Martin 2010 3 Olomouc155.88 4 160.43 54 159.8865.15/68,82/0
70.50/ZSAUGUSTÝN Jakub 2009 3 Roudnice152.90 8 155.30 54 160.9066.17/69,90/12
71.51/ZSKULIHA Jakub 2009 KK Opava248.87 158 152.92 16 168.9274.19/78,31/0
72.52/ZSPORTYCH Matyáš 2008 3 Trutnov239.23 12 163.54 8 171.5476.81/81,10/11
73.53/ZSHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha128.33 106 122.52 54 176.5281.79/86,30/10
74.54/ZSŠENK Alexandr 2008 KK Brand125.75 52 1.00 999 177.7583.02/87,60/9
75.55/ZSMYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.215.99 114 173.78 4 177.7883.05/87,70/8
76.21/ZMMRŮZEK David 2010 3 KK Brand163.26 54 172.23 6 178.2383.50/88,10/7
77.56/ZSBOUDA Vladimír 2009 Horš.Týn182.39 20 165.38 16 181.3886.65/91,50/6
78.57/ZSKOPŘIVA Filip 2008 Č.Kruml.1.00 999 185.76 4 189.7695.03/100,30/5
79.58/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVSČB171.28 56 139.95 60 199.95105.22/111,10/4
80.22/ZMADAMEC Jáchym 2011 Kralupy144.37 64 1.00 999 208.37113.64/120,00/3
81.23/ZMKLÍR Vojtěch 2010 3 USK Pha180.74 58 153.23 56 209.23114.50/120,90/2
82.24/ZMBURGER Jonatan 2011 3 USK Pha138.36 108 148.15 62 210.15115.42/121,80/1
83.25/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno162.01 62 160.43 60 220.43125.70/132,70/0
84.26/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3 Horš.Týn161.77 62 1.00 999 223.77129.04/136,20/0
85.27/ZMKRÁL Jakub   3 USK Pha1.00 999 174.65 58 232.65137.92/145,60/0
86.28/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.192.95 64 1.00 999 256.95162.22/171,20/0
87.29/ZMKRATOCHVÍL Devi   3 USK Pha165.41 104 1.00 999 269.41174.68/184,40/0
88.30/ZMČERMÁK Vojtěch   Olomouc199.53 110 1.00 999 309.53214.80/226,70/0
  KÁPKA Lukáš   3 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  VLNAS Ota 2010 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/ZSINDRUCH Tomáš
INDRUCHOVÁ Daniela
2008
2011
2 KVS HK
KVS HK
130.75 6 137.07 0 136.75 0/9
2.2/ZSMAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
133.77 4 4.00 999 137.771.02/0,75/0
3.3/ZSVACULOVÁ Lucie
UHLÍK Kryštof
2008
2008
2 KK Brand
KK Brand
144.21 56 128.95 52 180.9544.20/32,30/5
4.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla
ROUSEK David
2010
2010
3 KK Opava
KK Opava
195.38 6 173.37 8 181.3744.62/32,61/0
5.4/ZSVACULOVÁ Silvie
NOVOTNÝ Matyáš
2010
2009
3 KK Brand
KK Brand
1.00 999 160.56 62 222.5685.81/62,70/1
Oddíl