87 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou

03.07.2022   Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy
ředitel: Petr Tomeček   vrchní rozhodčí: Michaela Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí83.39 2 78.76 0 78.76 0/41
2.2/ZSKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava86.86 0 82.59 0 82.593.83/4,90/37
3.3/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně86.29 0 83.01 0 83.014.25/5,496/0
4.4/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc90.60 4 82.03 2 84.035.27/6,70/33
5.5/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand84.79 4 84.44 0 84.445.68/7,292/0
6.6/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava85.40 6 85.22 0 85.226.46/8,20/29
7.7/ZSBAREŠ Hugo 2008 2 USK Pha90.83 2 88.50 0 88.509.74/12,488/0
8.8/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky87.10 2 88.48 2 89.1010.34/13,184/0
9.9/ZSPETŘÍK Marek 2008 2 USK Pha93.10 6 91.66 0 91.6612.90/16,480/0
10.10/ZSPINKAVA Matyáš 2009 2 USK Pha93.29 6 92.44 0 92.4413.68/17,476/0
11.11/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 2 KK Brand97.60 4 90.75 2 92.7513.99/17,872/0
12.12/ZSFABIAN František 2009 3+ VS Ostr.97.97 2 93.27 0 93.2714.51/18,40/25
13.13/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha99.98 2 91.32 2 93.3214.56/18,568/0
14.14/ZSLANGER Filip 2009 3+ USK Pha93.34 0 93.39 2 93.3414.58/18,564/0
15.15/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha93.40 0 92.30 2 93.4014.64/18,660/0
16.16/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 2 Olomouc100.63 4 93.80 0 93.8015.04/19,10/21
17.17/ZSKVAPIL Matěj 2009 2 Sláv.KV103.96 0 94.34 0 94.3415.58/19,856/0
18.18/ZSSEKANINA Matěj 2008 2 VS Desná94.87 6 94.68 0 94.6815.92/20,20/17
19.1/ZMROUSEK David 2010 3+ KK Opava97.10 4 93.30 2 95.3016.54/21,00/16
20.19/ZSDOČKAL Radek 2008 3+ USK Pha99.95 0 96.88 0 96.8818.12/23,052/0
21.20/ZSKRÁL Matěj 2008 2 USK Pha101.22 6 96.22 2 98.2219.46/24,751/0
22.21/ZSPELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha103.49 2 98.51 0 98.5119.75/25,150/0
23.2/ZMCARDOSELLI Lucas 2010 3+ Boh.Pha100.43 0 99.06 0 99.0620.30/25,849/0
24.22/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc102.29 4 99.63 0 99.6320.87/26,50/15
25.23/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3+ Č.Kruml.96.64 4 100.24 4 100.6421.88/27,848/0
26.24/ZSŠUTTA Jan 2008 3+ Č.Kruml.96.78 4 100.40 6 100.7822.02/28,047/0
27.25/ZSRENDÓN Marco 2008 3+ Boh.Pha96.38 6 96.99 4 100.9922.23/28,246/0
28.26/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava101.78 4 99.64 2 101.6422.88/29,10/14
29.27/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky97.94 4 98.66 6 101.9423.18/29,445/0
30.28/ZSKRÁL Ondřej 2008 3+ USK Pha100.53 2 100.92 2 102.5323.77/30,244/0
31.29/ZSKEPŠTA Martin 2009 3+ KK Brand106.76 0 103.03 0 103.0324.27/30,843/0
32.30/ZSPETR Martin 2008 3 SKVSČB104.56 0 101.27 2 103.2724.51/31,142/0
33.31/ZSHLADÍK Šimon 2009 3+ Boh.Pha101.39 2 101.86 4 103.3924.63/31,341/0
34.3/ZMKRATOCHVÍL Devi 2011 3 USK Pha104.16 0 105.29 4 104.1625.40/32,240/0
35.32/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí104.54 0 102.19 4 104.5425.78/32,70/13
36.4/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3+ Kralupy109.78 6 107.00 0 107.0028.24/35,939/0
37.33/ZSMARTIN Jakub 2009 3+ Boh.Pha101.00 50 101.64 6 107.6428.88/36,738/0
38.34/ZSSVRČINA Tomáš 2008 3 Šumperk108.26 6 105.81 2 107.8129.05/36,90/12
39.5/ZMREZEK Adam 2010 3 SKVSČB105.06 10 106.37 2 108.3729.61/37,637/0
40.35/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3+ KK Opava107.02 6 102.56 6 108.5629.80/37,80/11
41.36/ZSKOVÁŘ Michal 2009 3+ KK Opava108.52 6 102.66 6 108.6629.90/38,00/10
42.6/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno108.53 4 109.45 0 109.4530.69/39,00/9
43.37/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha105.52 4 106.86 6 109.5230.76/39,136/0
44.38/ZSHILAR Mikoláš 2009 3+ USK Pha110.99 4 105.67 4 109.6730.91/39,235/0
45.7/ZMŠTEFAN Vojtěch 2011 3+ USK Pha105.90 4 109.35 2 109.9031.14/39,534/0
46.8/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 3 Trutnov111.63 2 110.02 0 110.0231.26/39,733/0
47.39/ZSVELENOVSKÝ Vojtěch 2008 3 VS Tábor140.65 12 108.47 2 110.4731.71/40,332/0
48.9/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha118.55 8 107.18 4 111.1832.42/41,231/0
49.40/ZSRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand112.22 2 111.22 0 111.2232.46/41,230/0
50.10/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc113.13 2 109.26 2 111.2632.50/41,30/8
51.11/ZMBOTEK Dominik 2011 3 Olomouc114.94 4 111.29 0 111.2932.53/41,30/7
51.41/ZSPOKORNÝ Daniel 2009 3+ USK Pha123.32 12 103.29 8 111.2932.53/41,329/0
53.12/ZMVLNAS Ota 2010 3+ USK Pha110.17 4 107.74 4 111.7432.98/41,928/0
54.13/ZMFOLTÍN Radim 2010 3+ KK Brand110.37 2 105.76 10 112.3733.61/42,727/0
55.14/ZMBURGER Jonatan 2011 3 USK Pha114.46 6 112.71 0 112.7133.95/43,126/0
56.15/ZMSEMERÁD Vít 2010 3+ Roudnice108.77 4 116.95 4 112.7734.01/43,225/0
57.42/ZSHRŇÁK Matouš 2009 3+ Kralupy110.00 6 113.46 0 113.4634.70/44,124/0
58.16/ZMPINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha114.39 0 114.10 0 114.1035.34/44,923/0
59.43/ZSKULIHA Jakub 2009 3 KK Opava112.89 2 116.16 2 114.8936.13/45,90/6
60.17/ZMRIANT Antonín 2010 3 VS Tábor113.34 2 110.77 6 115.3436.58/46,422/0
61.44/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.111.35 4 4.00 999 115.3536.59/46,521/0
62.18/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily115.88 0 117.41 4 115.8837.12/47,120/0
63.19/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně112.98 4 114.18 2 116.1837.42/47,519/0
64.45/ZSKOPŘIVA Filip 2008 3 Č.Kruml.114.62 2 115.10 4 116.6237.86/48,118/0
65.20/ZMURBAN František 2011 3 USK Pha118.86 6 116.68 0 116.6837.92/48,117/0
66.21/ZMSEIDL Marek 2010 3 Boh.Pha112.79 4 117.43 6 116.7938.03/48,316/0
67.22/ZMHRUBEC Matěj 2010 3 Boh.Pha114.37 4 116.85 0 116.8538.09/48,415/0
68.23/ZMSÝKORA Ondřej 2010 3 Boh.Pha112.87 4 116.18 4 116.8738.11/48,414/0
69.24/ZMKRÁL Samuel 2010 3 Olomouc119.31 2 116.54 2 118.5439.78/50,50/5
70.25/ZMKUDĚJ Jan 2011 3 Trutnov117.20 2 118.54 4 119.2040.44/51,313/0
71.26/ZMZACHYSTAL Adam 2010 3 Boh.Pha119.17 2 122.79 0 121.1742.41/53,812/0
72.27/ZMKLÍR Vojtěch 2010 3 USK Pha120.88 2 121.31 0 121.3142.55/54,011/0
73.28/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno119.92 2 118.92 56 121.9243.16/54,80/4
74.29/ZMMRŮZEK David 2010 3 KK Brand123.04 0 122.74 0 122.7443.98/55,810/0
75.30/ZMKAFKA Martin 2010 3 Olomouc122.38 4 123.03 0 123.0344.27/56,20/3
76.31/ZMMRŮZEK Šimon 2011 3 Semily122.87 2 122.28 4 124.8746.11/58,59/0
77.32/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 3 Č.Kruml.129.68 6 125.74 0 125.7446.98/59,68/0
78.46/ZSNOVÁK Dalibor 2009 3 VS Tábor121.94 8 125.04 6 129.9451.18/65,07/0
79.33/ZMMAŤHA Petr 2010 3 VS Tábor120.64 10 140.26 6 130.6451.88/65,96/0
80.34/ZMKRÁL Jakub 2010 3 USK Pha134.93 0 124.90 6 130.9052.14/66,25/0
81.35/ZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí129.26 2 134.58 10 131.2652.50/66,70/2
82.36/ZMJUNEK Vojtěch 2011 3 KK Brand126.53 6 129.68 6 132.5353.77/68,34/0
83.47/ZSMYŠKA Matěj 2009 3 Č.Kruml.130.63 2 131.32 4 132.6353.87/68,43/0
84.37/ZMVELENOVSKÝ Jonáš 2011 3 VS Tábor128.41 6 135.35 8 134.4155.65/70,72/0
85.38/ZMDOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc137.38 2 136.00 0 136.0057.24/72,70/1
86.39/ZMFABIÁN Filip 2010 Boh.Pha128.67 8 138.22 6 136.6757.91/73,51/0
87.48/ZSMALINSKÝ Petr 2008 2 KK Brand99.34 60 88.94 50 138.9460.18/76,40/0
88.40/ZMKULIHA Jan 2011 KK Opava144.22 8 136.07 8 144.0765.31/82,90/0
89.41/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc144.40 2 138.77 6 144.7766.01/83,80/0
  ŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  BERNARD Ondřej 2011 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KAMINSKÝ Tomáš 2011 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 1 Olomouc96.68 0 96.49 0 96.49 0/20
2.2/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand104.92 0 100.68 0 100.684.19/4,320/0
3.3/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk101.91 4 99.77 2 101.775.28/5,50/12
4.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava115.72 0 107.45 0 107.4510.96/11,40/8
5.4/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc107.62 4 106.95 2 108.9512.46/12,90/7
6.2/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 3 KK Brand114.16 2 110.54 0 110.5414.05/14,616/0
7.5/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVSČB112.65 2 110.17 2 112.1715.68/16,315/0
8.3/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 3 Šumperk118.64 4 108.30 4 112.3015.81/16,40/6
9.4/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3 KK Brand123.59 4 113.57 0 113.5717.08/17,714/0
10.6/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno115.23 2 109.77 4 113.7717.28/17,90/5
11.7/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 3 VS Tábor114.10 2 112.30 2 114.3017.81/18,513/0
12.5/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 3 KVS HK118.02 2 115.47 0 115.4718.98/19,712/0
13.6/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3 KK Brand117.11 10 113.86 2 115.8619.37/20,111/0
14.8/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 3+ KVS HK119.60 0 116.40 0 116.4019.91/20,610/0
15.9/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov122.30 0 122.87 4 122.3025.81/26,79/0
16.7/ZMSAMKOVÁ Valerie 2011 3 Třebech.119.06 6 4.00 999 125.0628.57/29,68/0
17.10/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3 Ostrava135.80 4 128.55 2 130.5534.06/35,30/4
18.11/ZSZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand139.73 6 131.18 0 131.1834.69/36,07/0
19.8/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 3 Olomouc148.02 8 132.01 2 134.0137.52/38,90/3
20.9/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 3 Kralupy131.34 4 132.67 2 134.6738.18/39,66/0
21.10/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.138.41 4 133.43 2 135.4338.94/40,45/0
22.11/ZMHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy152.97 2 137.94 0 137.9441.45/43,04/0
23.12/ZMMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy133.87 6 147.50 2 139.8743.38/45,03/0
24.13/ZMŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.141.69 6 139.81 2 141.8145.32/47,02/0
25.12/ZSMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov138.43 6 139.16 4 143.1646.67/48,41/0
26.14/ZMJUMROVÁ Johana 2011 3 USK Pha142.78 2 152.36 4 144.7848.29/50,00/0
26.13/ZSMALINSKÁ Aneta 2009 KK Brand134.34 56 134.78 10 144.7848.29/50,00/0
28.14/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž153.32 4 149.22 6 155.2258.73/60,90/2
29.15/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž151.38 6 161.29 58 157.3860.89/63,10/1
30.15/ZMSMUTKOVÁ Karolína 2011 Olomouc154.22 4 158.05 52 158.2261.73/64,00/0
31.16/ZSMRÁZOVÁ Ema 2009 USK Pha152.48 8 155.25 6 160.4863.99/66,30/0
32.16/ZMLOVECKÁ Nela 2011 SKVeselí170.32 6 159.10 8 167.1070.61/73,20/0
33.17/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 3 Č.Kruml.159.31 8 1.00 999 167.3170.82/73,40/0
34.18/ZSPÍŠALOVÁ Karolína 2009 KK Opava219.03 6 209.67 4 213.67117.18/121,40/0
  FOLTYSOVÁ Lily Anne 2011 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  PODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KAMINSKÁ Markéta 2011 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.3/ZSINDRUCHOVÁ Daniela
INDRUCH Tomáš
2011
2008
2 KVS HK
KVS HK
122.90 0 122.52 0 122.52 9/0
2.2/ZSMAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
119.48 4 121.35 4 123.480.96/0,80/5
3.3/ZMLEBEDOVÁ Adéla
ROUSEK David
2010
2010
3 KK Opava
KK Opava
145.89 6 148.69 10 151.8929.37/24,00/1
4.1/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie
PINKAVA Jonáš
2010
2011
3 USK Pha
USK Pha
148.92 6 151.20 4 154.9232.40/26,45/0
5.1/ZSPÍŠALOVÁ Karolína
KULIHA Jakub
2009
2009
KK Opava
KK Opava
166.64 16 177.03 68 182.6460.12/49,10/0
6.2/ZMMRŮZKOVÁ Marie
MRŮZEK David
2011
2010
2 KK Brand
KK Brand
189.84 8 4.00 999 197.8475.32/61,51/0
  PAVELKOVÁ Eva
SEKANINA Matěj
2008
2008
3 VS Desná
VS Desná
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava115.46 4 112.63 52 119.46 0/0
2.2/PZZŠAMÁNKOVÁ Klára 2013 KK Brno132.89 2 128.88 4 132.8813.42/11,20/0
3.1/PZMVYBULKA Matěj 2012 Kralupy138.72 4 134.78 2 136.7817.32/14,50/0
4.3/PZZNEKUDOVÁ Klára 2013 KK Brno142.30 2 136.31 2 138.3118.85/15,80/0
5.2/PZMKUBITA Lukáš 2013 KK Opava152.71 74 140.94 12 152.9433.48/28,00/0
6.3/PZMBOXAN Šimon 2012 Olomouc155.62 60 157.92 2 159.9240.46/33,90/0
7.4/PZMKRATOCHVÍL Mika 2013 Olomouc181.24 8 183.70 10 189.2469.78/58,40/0
  BASARABA Albert 2012 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK85.87 2 87.22 2 87.87 45/0
2.2/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc91.36 0 89.37 8 91.363.49/4,00/20
3.3/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand95.26 0 93.74 2 95.267.39/8,441/0
4.4/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha97.96 0 96.88 0 96.889.01/10,337/0
5.5/ZSKVAPIL Matěj 2009 2 Sláv.KV97.71 0 96.34 2 97.719.84/11,233/0
6.6/ZSŠUTTA Jan 2008 3+ Č.Kruml.100.24 0 104.86 0 100.2412.37/14,129/0
7.7/ZSVÍT Matyáš 2009 3+ KVS HK104.21 0 102.27 0 102.2714.40/16,428/0
8.8/ZSDOČKAL Radek 2008 3 USK Pha104.41 2 102.52 0 102.5214.65/16,727/0
9.9/ZSFABIAN František 2009 2 VS Ostr.104.74 0 102.54 0 102.5414.67/16,70/16
10.10/ZSBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha101.37 2 101.27 2 103.2715.40/17,526/0
11.11/ZSTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí102.15 4 101.82 2 103.8215.95/18,20/12
12.12/ZSPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha104.99 4 101.88 2 103.8816.01/18,225/0
13.13/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha104.05 0 105.13 4 104.0516.18/18,424/0
14.14/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3+ KK Brand106.13 0 102.96 2 104.9617.09/19,423/0
15.15/ZSHLADÍK Šimon 2009 3+ Boh.Pha109.45 4 105.03 0 105.0317.16/19,522/0
16.16/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc104.23 2 116.59 6 106.2318.36/20,90/11
17.17/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3+ KK Opava109.94 0 106.80 0 106.8018.93/21,50/10
18.1/ZMSUCHÝ Zbyšek 2011 3+ USK Pha106.75 2 109.00 2 108.7520.88/23,821/0
19.18/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand107.74 2 106.33 6 109.7421.87/24,920/0
20.19/ZSSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov113.74 2 112.10 0 112.1024.23/27,619/0
21.20/ZSMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha110.42 2 118.86 4 112.4224.55/27,918/0
22.2/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 3 Trutnov112.62 0 119.41 0 112.6224.75/28,217/0
23.21/ZSLANGER Filip 2009 3+ USK Pha110.66 2 4.00 999 112.6624.79/28,216/0
24.3/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3+ KK Brno121.34 52 113.56 2 115.5627.69/31,50/9
25.4/ZMVALENTA Josef 2010 3+ Olomouc123.69 6 114.80 2 116.8028.93/32,90/8
26.22/ZSPOKORNÝ Daniel 2009 USK Pha118.56 4 115.04 2 117.0429.17/33,215/0
27.5/ZMKREJČÍ Matěj 2011 3 SKVSČB118.17 50 115.21 2 117.2129.34/33,414/0
28.23/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.119.72 4 115.59 2 117.5929.72/33,813/0
29.6/ZMBOTEK Dominik 2011 3 Olomouc116.56 2 114.95 4 118.5630.69/34,90/7
30.7/ZMFOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand131.56 2 118.60 0 118.6030.73/35,012/0
31.8/ZMKRÁL Samuel 2010 3 Olomouc122.85 2 120.27 0 120.2732.40/36,90/6
32.9/ZMROUSEK David 2010 3 KK Opava123.39 4 117.09 6 123.0935.22/40,10/5
33.24/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc122.16 2 120.00 4 124.0036.13/41,10/4
34.10/ZMKRATOCHVÍL Devi 2011 3 USK Pha122.78 2 125.11 4 124.7836.91/42,011/0
35.25/ZSKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha132.37 2 125.53 2 127.5339.66/45,110/0
36.11/ZMPINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha131.20 2 127.66 0 127.6639.79/45,39/0
37.12/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha132.11 6 125.53 4 129.5341.66/47,48/0
38.13/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno133.43 6 131.40 0 131.4043.53/49,50/3
39.14/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily134.19 2 131.09 2 133.0945.22/51,57/0
40.15/ZMCARDOSELLI Lucas 2010 3 Boh.Pha133.22 4 133.17 6 137.2249.35/56,26/0
41.16/ZMKUDĚJ Jan 2011 3 Trutnov135.45 2 136.61 8 137.4549.58/56,45/0
42.26/ZSKOPŘIVA Filip 2008 Č.Kruml.134.10 6 157.96 8 140.1052.23/59,44/0
43.17/ZMVLNAS Ota 2010 USK Pha150.28 4 137.85 4 141.8553.98/61,43/0
44.27/ZSHILAR Mikoláš 2009 USK Pha138.97 4 148.19 8 142.9755.10/62,72/0
45.18/ZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha175.82 8 143.41 2 145.4157.54/65,51/0
46.19/ZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha151.90 6 142.34 4 146.3458.47/66,50/0
47.20/ZMKAFKA Martin 2010 3 Olomouc142.48 10 143.32 4 147.3259.45/67,70/2
48.21/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.152.06 4 148.07 0 148.0760.20/68,50/0
49.22/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc165.85 0 150.01 0 150.0162.14/70,70/1
50.28/ZSKEPŠTA Martin 2009 KK Brand147.29 4 4.00 999 151.2963.42/72,20/0
51.23/ZMDOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc160.42 8 157.97 0 157.9770.10/79,80/0
52.24/ZMFABIÁN Filip 2010 Boh.Pha151.76 8 1.00 999 159.7671.89/81,80/0
53.25/ZMMRŮZEK Šimon 2011 Semily164.03 4 180.94 2 168.0380.16/91,20/0
54.26/ZMKULIHA Jan 2011 KK Opava179.78 8 179.32 8 187.3299.45/113,20/0
55.29/ZSMYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.193.39 6 210.11 12 199.39111.52/126,90/0
  ŠTÝBNAR Matěj 2009 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  SAMEK Petr 2008 3+ Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc88.10 0 86.98 0 86.98 0/36
2.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk98.27 2 91.49 0 91.494.51/5,20/32
3.3/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor91.92 0 92.27 2 91.924.94/5,747/0
4.4/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand98.28 2 88.84 4 92.845.86/6,743/0
5.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 2 Šumperk96.58 0 94.19 0 94.197.21/8,30/28
6.5/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVSČB101.27 0 96.88 0 96.889.90/11,439/0
7.6/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha94.74 4 93.27 4 97.2710.29/11,835/0
8.2/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 2 KK Opava99.73 2 97.95 0 97.9510.97/12,60/24
9.3/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 2 KK Brand100.81 2 99.54 0 99.5412.56/14,431/0
10.4/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 2 KK Brand102.54 0 104.21 2 102.5415.56/17,927/0
11.7/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 2 Olomouc102.72 0 104.13 2 102.7215.74/18,10/20
12.8/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec107.98 4 103.23 0 103.2316.25/18,723/0
13.5/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3+ KK Brand103.31 0 101.87 2 103.3116.33/18,819/0
14.9/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno104.63 0 107.35 2 104.6317.65/20,30/16
15.10/ZSMRÁZOVÁ Ema 2009 3+ USK Pha113.50 8 105.93 0 105.9318.95/21,818/0
16.11/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 2 Ostrava110.13 2 107.52 0 107.5220.54/23,60/12
17.6/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha114.00 0 108.63 0 108.6321.65/24,917/0
18.7/ZMADÁMKOVÁ Klára 2010 USK Pha107.96 4 107.43 2 109.4322.45/25,816/0
19.12/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov110.39 0 110.07 0 110.0723.09/26,515/0
20.13/ZSMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov110.22 0 113.64 2 110.2223.24/26,714/0
21.14/ZSMALINSKÁ Aneta 2009 3 KK Brand111.16 0 112.27 12 111.1624.18/27,813/0
22.15/ZSZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand113.83 0 114.76 0 113.8326.85/30,912/0
23.8/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 3+ Kralupy114.54 6 110.80 4 114.8027.82/32,011/0
24.16/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 3+ KVS HK115.70 2 113.02 2 115.0228.04/32,210/0
25.17/ZSHRONOVÁ Šárka 2009 3+ Kralupy115.69 0 115.08 0 115.0828.10/32,39/0
26.9/ZMLOVECKÁ Nela 2011 3 SKVeselí119.13 2 116.54 2 118.5431.56/36,30/8
27.18/ZSVIKOVÁ Anna 2008 3 Trutnov117.84 4 113.90 6 119.9032.92/37,88/0
28.10/ZMŠUTTOVÁ Zita 2011 3 Č.Kruml.133.04 0 121.36 0 121.3634.38/39,57/0
29.11/ZMMACHUTOVÁ Hana 2011 3 Kralupy115.95 6 123.41 6 121.9534.97/40,26/0
30.12/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha122.30 0 121.77 2 122.3035.32/40,65/0
31.19/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 3+ Kroměříž121.20 2 118.89 52 123.2036.22/41,60/7
32.13/ZMJUMROVÁ Johana 2011 3 USK Pha124.72 2 122.77 2 124.7737.79/43,44/0
33.14/ZMHRONOVÁ Ludmila 2011 3+ Kralupy120.55 6 126.31 0 126.3139.33/45,23/0
34.15/ZMSMUTKOVÁ Karolína 2011 3 Olomouc142.25 2 128.04 0 128.0441.06/47,20/6
35.16/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.126.17 4 126.07 2 128.0741.09/47,22/0
36.17/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 3 KVS HK127.13 8 126.13 2 128.1341.15/47,31/0
37.20/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 3+ Kroměříž125.35 54 124.33 4 128.3341.35/47,50/5
38.21/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 3 Č.Kruml.129.54 2 130.92 2 131.5444.56/51,20/0
39.18/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 3 Olomouc138.09 16 129.37 4 133.3746.39/53,30/4
40.19/ZMFUCHSOVÁ Terezie 2011 3 VSDK131.38 4 146.42 8 135.3848.40/55,60/3
41.20/ZMMRŮZKOVÁ Marie 2011 KK Brand141.02 8 134.97 2 136.9749.99/57,50/0
42.22/ZSPÍŠALOVÁ Karolína 2009 3 KK Opava130.66 56 136.73 2 138.7351.75/59,50/2
43.21/ZMGROSSOVÁ Elisabeth 2010 3 KK Brno181.48 4 146.33 4 150.3363.35/72,80/1
44.22/ZMFOLTYSOVÁ Lily Anne 2011 KK Opava168.59 62 174.86 56 230.59143.61/165,10/0
  KAMINSKÁ Markéta 2011 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  SAMKOVÁ Valerie 2011 3+ Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSINDRUCH Tomáš
VÍT Matyáš
2008
2009
2 KVS HK
KVS HK
117.00 6 115.67 2 117.67 9/0
2.2/ZSANTL Tomáš
KUBITA Tomáš
2008
2008
2 KK Opava
KK Opava
123.98 6 120.53 0 120.532.86/2,40/9
3.3/ZSTOMEČEK Adam
UHLÍK Jan
2008
2008
2 SKVeselí
Bechyně
122.41 4 119.28 4 123.285.61/4,85/5
4.1/ZMSUCHÝ Zbyšek
ŠTEFAN Vojtěch
2011
2011
3 USK Pha
USK Pha
150.64 10 140.09 10 150.0932.42/27,61/0
5.4/ZSKOVÁŘ Michal
BALARIN Evžen
2009
2008
3 KK Opava
KK Opava
145.03 16 152.16 14 161.0343.36/36,80/1

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/PZMBOXAN Šimon 2012 Olomouc267.29 62 226.94 8 234.94 0/0
  BASARABA Albert 2012 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
Oddíl