vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Kadani + Český pohár předžáků

01.07.2017   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice93.90 2 92.00 2 94.00 0
2.2/PZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor92.70 2 94.30 0 94.300.30/0,30
3.3/PZMPANZER Martin 2007 Loko Plz96.80 2 101.30 2 98.804.80/5,10
4.4/PZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz97.80 2 98.90 2 99.805.80/6,20
5.5/PZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice105.90 4 98.50 2 100.506.50/6,90
6.6/PZMVOLF Marek 2007 VS Tábor105.90 0 106.30 2 105.9011.90/12,70
7.7/PZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně108.50 4 106.90 0 106.9012.90/13,70
8.1/PZZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy107.20 0 104.10 4 107.2013.20/14,00
9.2/PZZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn107.40 0 106.70 4 107.4013.40/14,30
10.3/PZZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice116.90 4 111.80 2 113.8019.80/21,10
11.8/PZMHAUCK Marek 2007 KVS HK119.80 2 112.50 4 116.5022.50/23,90
12.4/PZZALTMAN Isabella 2007 USA115.50 2 121.50 0 117.5023.50/25,00
13.9/PZMPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec122.50 0 118.80 0 118.8024.80/26,40
14.10/PZMKLIMEŠ Vít 2007 Kralupy116.20 12 123.90 0 123.9029.90/31,80
15.11/PZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz134.90 6 123.10 2 125.1031.10/33,10
16.12/PZMŠKOP Jan 2007 Ot.Strak137.80 58 121.60 4 125.6031.60/33,60
17.13/PZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.133.20 6 122.90 4 126.9032.90/35,00
18.5/PZZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB124.70 4 117.60 54 128.7034.70/36,90
19.14/PZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice131.00 6 130.10 4 134.1040.10/42,70
20.15/PZMDO Tony 2008 Roudnice129.90 6 134.70 4 135.9041.90/44,60
21.16/PZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha129.80 10 128.40 8 136.4042.40/45,10
22.6/PZZLEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus145.50 10 134.40 4 138.4044.40/47,20
23.7/PZZALTMAN Isabella 2007 USA138.40 2 157.90 50 140.4046.40/49,40
24.17/PZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha141.40 2 1.00 999 143.4049.40/52,60
25.18/PZMPAJMA Lukáš 2008 Kadaň158.50 6 183.30 6 164.5070.50/75,00
26.19/PZMSYNEK Přemysl 2007 L.Žatec165.40 2 174.90 54 167.4073.40/78,10
27.20/PZMŠTÁDLÍK Jan 2007 Roudnice153.70 252 152.30 58 210.30116.30/123,70
28.21/PZMMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha166.00 60 212.00 8 220.00126.00/134,00
29.8/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy169.20 52 195.40 204 221.20127.20/135,30
30.9/PZZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec164.50 110 171.80 54 225.80131.80/140,20
31.10/PZZSAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy158.20 204 181.10 60 241.10147.10/156,50
32.11/PZZCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy162.20 256 190.40 62 252.40158.40/168,50
33.22/PZMPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha140.90 302 197.50 62 259.50165.50/176,10
34.23/PZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice150.00 110 5.00 0 260.00166.00/176,60
35.12/PZZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor167.90 208 162.50 106 268.50174.50/185,60
36.24/PZMSMETÁNKA Vavřinec 2008 Hubertus181.10 210 175.20 108 283.20189.20/201,30
37.25/PZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor160.90 208 144.90 152 296.90202.90/215,90
38.13/PZZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy151.30 160 161.70 160 311.30217.30/231,20
39.14/PZZMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha1.00 999 201.40 154 355.40261.40/278,10
40.15/PZZSAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy154.80 356 149.00 358 507.00413.00/439,40
  KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAREŠ Samuel 2009 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor113.00 0 105.60 0 105.60 5
2.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov115.60 2 124.30 2 117.6012.00/11,41
3.1/PZALTMAN Isabella 2007 USA138.40 2 157.90 50 140.4034.80/33,00
4.1/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov140.70 2 154.00 2 142.7037.10/35,10

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.87.00 0 88.20 2 87.00 59
2. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy89.90 2 92.90 0 91.904.90/5,655
3.2/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK93.20 2 92.90 0 92.905.90/6,851
4. VOLÁK Jaroslav 1990 Klášter.93.60 4 93.80 0 93.806.80/7,847
5.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor97.40 2 94.70 0 94.707.70/8,943
6.3/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja95.60 2 94.80 0 94.807.80/9,039
7.4/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek95.90 0 104.10 4 95.908.90/10,235
8.5/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV97.20 0 96.10 0 96.109.10/10,531
9.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice96.80 2 97.20 6 98.8011.80/13,627
10. KOČÍ Martin 1991 3 Klášter.95.20 6 95.90 4 99.9012.90/14,823
11.2/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov101.70 0 100.30 0 100.3013.30/15,319
12.6/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn100.90 2 101.80 4 102.9015.90/18,315
13. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor103.30 4 99.10 4 103.1016.10/18,511
14.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor99.90 4 100.30 6 103.9016.90/19,410
15.7/VMSMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus103.00 2 105.00 6 105.0018.00/20,79
16.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor101.90 4 99.40 6 105.4018.40/21,18
17.5/VSMULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus107.10 2 106.60 6 109.1022.10/25,47
18.8/VMUHLÍK Jan 1978 L.Žatec118.10 6 110.10 0 110.1023.10/26,66
19.2/VČERVENKA Jaroslav 1964 3+ Hubertus111.00 2 109.50 2 111.5024.50/28,25
20.3/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov118.90 2 113.80 2 115.8028.80/33,14
21.4/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí118.30 0 112.00 6 118.0031.00/35,63
22.5/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň122.30 2 126.50 2 124.3037.30/42,92
23.1/ZSVRÁNEK Jan 2004 Blovice127.90 0 127.10 6 127.9040.90/47,01
24.6/VSPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV133.80 2 4.00 999 135.8048.80/56,10
25.7/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy147.90 0 142.30 6 147.9060.90/70,00
26.1/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice150.00 110 258.60 8 260.00173.00/198,90
  NĚMEC Aleš 1976 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD David 1982 2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
105.20 0 110.10 0 105.20 13
2. VOLÁK Jaroslav
PÁNEK Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
109.60 8 107.20 2 109.204.00/3,89
3. NOVOSAD Jonáš
NOVOSAD Lukáš
2006
1976
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
108.60 2 111.20 0 110.605.40/5,15
4.1/VMLEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
1.00 999 118.00 4 122.0016.80/16,01
5.1/ZSMANAS Adam
BUDÁK David
2004
2003
Kadaň
Kadaň
1.00 999 163.50 52 215.50110.30/104,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor90.10 0 90.80 2 90.10 31
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha91.80 0 91.50 0 91.501.40/1,627
3.1/U23POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 Kadaň94.20 0 91.60 0 91.601.50/1,70
4.1/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK89.70 2 92.60 0 91.701.60/1,823
5.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice95.60 0 93.80 0 93.803.70/4,119
6.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 3+ Sušice101.40 8 97.90 4 101.9011.80/13,115
7. FOREJTOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.102.10 2 99.50 6 104.1014.00/15,514
8.2/ZMTŮMOVÁ Veronika 2006 3 Hubertus104.50 4 102.20 4 106.2016.10/17,913
9.1/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB107.40 2 107.00 0 107.0016.90/18,812
10.1/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy107.20 0 104.10 4 107.2017.10/19,00
11.2/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn107.40 0 106.70 4 107.4017.30/19,20
12.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice106.90 2 108.00 2 108.9018.80/20,911
13.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha108.00 2 111.40 4 110.0019.90/22,110
14.2/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus110.50 2 115.20 4 112.5022.40/24,99
15.4/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy113.70 4 110.90 2 112.9022.80/25,38
16.2/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov115.20 4 109.50 4 113.5023.40/26,07
17.3/PZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice116.90 4 111.80 2 113.8023.70/26,30
18.2/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice113.20 2 112.80 2 114.8024.70/27,46
19. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň130.30 8 113.40 4 117.4027.30/30,35
20.4/PZALTMAN Isabella 2007 USA115.50 2 121.50 0 117.5027.40/30,40
21.2/VTYKALOVÁ Jana 1968 Klášter.121.70 0 117.20 2 119.2029.10/32,34
22.3/DMTURČINOVÁ Anna 2002 Hubertus123.10 6 121.60 2 123.6033.50/37,23
23.4/DMDANEKOVÁ Jana 2002 3 Hubertus127.20 58 121.10 6 127.1037.00/41,12
24.5/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB124.70 4 117.60 54 128.7038.60/42,80
25.5/ZMSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice125.50 4 128.90 10 129.5039.40/43,71
26.3/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz127.30 4 133.00 4 131.3041.20/45,70
27.4/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz127.60 8 144.90 104 135.6045.50/50,50
28.6/PZLEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus145.50 10 134.40 4 138.4048.30/53,60
29.6/ZMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy144.60 20 135.80 4 139.8049.70/55,20
30.7/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy169.20 52 195.40 204 221.20131.10/145,50
31.8/PZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec164.50 110 171.80 54 225.80135.70/150,60
32.9/PZSAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy158.20 204 181.10 60 241.10151.00/167,60
33.10/PZCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy162.20 256 190.40 62 252.40162.30/180,10
34.11/PZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor167.90 208 162.50 106 268.50178.40/198,00
35.12/PZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy151.30 160 161.70 160 311.30221.20/245,50
36.13/PZMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha1.00 999 201.40 154 355.40265.30/294,50
37.14/PZSAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy154.80 356 149.00 358 507.00416.90/462,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB78.20 0 77.00 0 77.00 80
2.1/VMLEPÍK Filip 1976 3+ Hubertus76.30 2 77.50 2 78.301.30/1,776
3.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus78.80 0 80.70 4 78.801.80/2,372
4. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy81.30 0 86.50 2 81.304.30/5,668
5.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice84.30 0 82.30 0 82.305.30/6,964
6.3/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec85.20 0 83.00 0 83.006.00/7,860
7.2/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice84.00 0 86.30 2 84.007.00/9,156
8.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB84.70 0 85.40 0 84.707.70/10,052
9.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz87.20 0 83.30 2 85.308.30/10,848
10.4/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha87.30 0 85.90 0 85.908.90/11,644
11.1/VSMACEČEK Dušan 1962 3+ Hubertus87.80 0 86.10 0 86.109.10/11,840
12.5/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV87.60 0 88.40 4 87.6010.60/13,836
13.2/VSNEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus95.40 2 92.20 0 92.2015.20/19,735
14.6/VMUHLÍK František 1975 3+ Bechyně92.60 0 102.50 0 92.6015.60/20,334
15.1/ZSHEZINA Jiří 2004 3+ Roudnice96.70 0 92.70 0 92.7015.70/20,433
16.3/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice93.20 0 94.90 0 93.2016.20/21,032
17.7/VMNĚMEC Aleš 1976 3+ Kadaň93.30 0 93.20 2 93.3016.30/21,231
18. JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV100.40 0 93.50 0 93.5016.50/21,430
19.2/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 3+ Sušice95.10 0 93.90 0 93.9016.90/21,929
20.1/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice93.90 2 92.00 2 94.0017.00/22,10
21.2/PZKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor92.70 2 94.30 0 94.3017.30/22,50
22.3/ZSTURNER Karel 2004 3+ Blovice100.70 2 95.60 2 97.6020.60/26,828
23.5/VBENDA Libor 1966 3+ Roudnice98.80 0 98.10 0 98.1021.10/27,427
24.4/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice98.50 0 98.40 0 98.4021.40/27,826
25.3/PZPANZER Martin 2007 Loko Plz96.80 2 101.30 2 98.8021.80/28,30
26.4/PZVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz97.80 2 98.90 2 99.8022.80/29,60
27.5/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice105.90 4 98.50 2 100.5023.50/30,50
28.6/VPISKÁČEK Jan 1966 Štětí102.10 0 103.80 0 102.1025.10/32,625
28.1/ZMBENDA Jan 2005 3+ Roudnice104.40 0 102.10 0 102.1025.10/32,624
30.7/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí102.70 0 103.40 0 102.7025.70/33,423
31. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV105.70 2 100.90 2 102.9025.90/33,622
31.5/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.106.50 4 102.90 0 102.9025.90/33,621
33.2/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice101.80 4 103.40 0 103.4026.40/34,320
34.8/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml.101.70 6 101.80 2 103.8026.80/34,819
35.6/PZVOLF Marek 2007 VS Tábor105.90 0 106.30 2 105.9028.90/37,50
36.4/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice104.00 2 106.90 2 106.0029.00/37,718
37.7/PZUHLÍK Jan 2008 Bechyně108.50 4 106.90 0 106.9029.90/38,80
38.8/VMKREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky110.60 2 105.30 2 107.3030.30/39,417
39.3/ZMBRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy107.90 0 115.20 2 107.9030.90/40,116
40.6/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus106.90 2 118.40 50 108.9031.90/41,415
41.4/ZMSVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec104.60 6 109.30 0 109.3032.30/41,914
42.7/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha113.20 4 111.60 2 113.6036.60/47,513
43.5/ZMSMETÁNKA Kilián 2005 3 Hubertus119.40 3 109.10 6 115.1038.10/49,512
44.9/VMRIANT Martin 1977 VS Tábor135.40 54 113.30 2 115.3038.30/49,711
45.6/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec126.20 2 113.60 2 115.6038.60/50,110
46.5/ZSBUDÁK David 2003 3 Kadaň110.20 6 111.70 6 116.2039.20/50,99
47.8/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK119.80 2 112.50 4 116.5039.50/51,30
48.6/ZSSOPEK Milan 2004 Sušice124.80 6 118.20 0 118.2041.20/53,58
49.7/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice116.60 2 130.20 4 118.6041.60/54,07
50.9/PZPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec122.50 0 118.80 0 118.8041.80/54,30
51.7/ZSMANAS Adam 2004 3 Kadaň115.40 4 125.40 2 119.4042.40/55,16
52.8/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.132.90 2 123.80 0 123.8046.80/60,85
53.10/PZKLIMEŠ Vít 2007 Kralupy116.20 12 123.90 0 123.9046.90/60,90
54.11/PZHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz134.90 6 123.10 2 125.1048.10/62,50
55.12/PZŠKOP Jan 2007 Ot.Strak137.80 58 121.60 4 125.6048.60/63,10
56.9/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ KVSPísek124.00 10 123.80 2 125.8048.80/63,44
57.1/DMMARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha120.30 6 134.40 2 126.3049.30/64,03
58.13/PZPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.133.20 6 122.90 4 126.9049.90/64,80
59.9/ZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha136.70 58 125.30 2 127.3050.30/65,32
60.10/ZMŠKOP Jáchym 2005 Ot.Strak133.60 54 125.90 4 129.9052.90/68,71
61.11/ZMSEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy128.90 4 153.60 52 132.9055.90/72,60
62.14/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice131.00 6 130.10 4 134.1057.10/74,20
63.15/PZDO Tony 2008 Roudnice129.90 6 134.70 4 135.9058.90/76,50
64.16/PZPETŘÍK Marek 2008 USK Pha129.80 10 128.40 8 136.4059.40/77,10
65.12/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.153.50 10 132.10 8 140.1063.10/81,90
66.17/PZPLAS Tobiáš 2008 USK Pha141.40 2 1.00 999 143.4066.40/86,20
67.8/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy139.60 78 143.90 8 151.9074.90/97,30
68.13/ZMŠUSTR Vojtěch 2006 Kralupy146.10 58 154.40 10 164.4087.40/113,50
69.18/PZPAJMA Lukáš 2008 Kadaň158.50 6 183.30 6 164.5087.50/113,60
70.19/PZSYNEK Přemysl 2007 L.Žatec165.40 2 174.90 54 167.4090.40/117,40
71.14/ZMŠTÁDLÍK Jiří 2005 Roudnice132.50 56 124.40 60 184.40107.40/139,50
72.20/PZŠTÁDLÍK Jan 2007 Roudnice153.70 252 152.30 58 210.30133.30/173,10
73.21/PZMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha166.00 60 212.00 8 220.00143.00/185,70
74.22/PZPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha140.90 302 197.50 62 259.50182.50/237,00
75.9/ZSKRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn154.90 106 1.00 999 260.90183.90/238,80
76.23/PZSMETÁNKA Vavřinec 2008 Hubertus181.10 210 175.20 108 283.20206.20/267,80
77.24/PZVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor160.90 208 144.90 152 296.90219.90/285,60
  KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAREŠ Samuel 2009 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAKALA Štěpán 2004 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MED Kryštof 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
110.90 8 109.30 2 111.30 16
2. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
127.00 10 119.20 2 121.209.90/8,912
3. PECHLÁT Hynek
PECHLÁTOVÁ Nikola
1971
2004
2 Sušice
Sušice
129.30 6 118.60 6 124.6013.30/11,98
4. PAZDERKOVÁ Jana
KOČÍ Martin
1992
1991
2 Klášter.
Klášter.
214.00 114 193.60 60 253.60142.30/127,94
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3