vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom pod Borskou přehradou

05.08.2017   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV134.00 0 141.30 0 134.00 12
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor143.70 2 139.10 0 139.105.10/3,88
3.1/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha149.70 2 146.50 0 146.5012.50/9,34
4.1/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK160.40 0 159.60 2 160.4026.40/19,73
5.2/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha172.60 2 157.50 4 161.5027.50/20,52
6.3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor182.10 0 164.30 0 164.3030.30/22,61
7.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha160.50 8 158.80 6 164.8030.80/23,00

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV117.60 0 128.30 0 117.60 88
2. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor123.30 0 120.80 0 120.803.20/2,784
3.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav121.90 2 121.70 0 121.704.10/3,580
4.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně123.40 0 124.40 0 123.405.80/4,976
5.3/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn124.10 0 126.20 2 124.106.50/5,572
6.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha124.60 0 124.50 0 124.506.90/5,968
7.4/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek126.90 2 123.30 2 125.307.70/6,564
8.5/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK126.00 0 126.40 0 126.008.40/7,160
9. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy128.00 2 126.60 0 126.609.00/7,756
10.1/U23HABICH Karel 1994 2 VS Tábor124.90 4 125.80 2 127.8010.20/8,752
11.6/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn127.90 0 127.20 4 127.9010.30/8,848
12. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník129.80 0 128.60 0 128.6011.00/9,444
12.2/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor131.10 0 128.60 0 128.6011.00/9,440
14. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor129.30 0 132.90 2 129.3011.70/9,936
15.2/VČEKAL Josef 1970 3+ Klášter.134.40 0 129.80 0 129.8012.20/10,432
16.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov136.40 0 132.00 0 132.0014.40/12,228
17.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor132.30 0 134.90 2 132.3014.70/12,524
18.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor134.70 8 132.70 0 132.7015.10/12,820
19.4/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor130.10 4 132.50 2 134.1016.50/14,016
20.1/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha137.70 4 135.10 0 135.1017.50/14,915
21.2/ZSHARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn134.90 2 135.40 0 135.4017.80/15,114
22.3/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor135.60 0 137.40 2 135.6018.00/15,313
23.2/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha137.50 4 136.30 0 136.3018.70/15,912
24.7/VMBRTEK Tomáš 1981 KKBeroun139.40 0 134.90 2 136.9019.30/16,411
25.5/VSMULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus139.90 0 137.10 0 137.1019.50/16,610
26.8/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor138.80 2 137.70 0 137.7020.10/17,19
27.4/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn141.10 2 139.70 0 139.7022.10/18,88
28.5/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha147.90 0 147.50 0 147.5029.90/25,47
29.3/ZMJINEK Hugo 2005 USK Pha163.20 2 151.40 0 151.4033.80/28,76
30.4/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor152.60 0 153.90 0 152.6035.00/29,85
31. OLŠAN Vítek 1986 Loko Plz161.40 2 154.40 0 154.4036.80/31,34
32.5/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha155.70 2 151.20 4 155.2037.60/32,03
33.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy163.80 2 158.50 0 158.5040.90/34,82
34.6/ZSPECHAČ Jonáš 2004 USK Pha162.00 0 162.10 0 162.0044.40/37,81
35.7/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice166.00 0 161.80 2 163.8046.20/39,30
36.8/ZSČMEJREK Cyril 2004 USK Pha170.60 2 1.00 999 172.6055.00/46,80
37.6/ZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha205.70 6 201.00 2 203.0085.40/72,60
  UHLÍK Jan 1978 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VADLEJCH Jan 1989 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
127.80 0 126.90 0 126.90 31
2. BOUZEK Filip
WENDL Miloslav
1992
1978
2 Sušice
Horš.Týn
135.10 0 134.30 0 134.307.40/5,827
3. HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
136.30 0 137.00 2 136.309.40/7,423
4.2/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
140.60 4 140.00 0 140.0013.10/10,319
5.1/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
144.40 0 140.10 0 140.1013.20/10,415
6. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
143.00 0 140.00 2 142.0015.10/11,911
7.1/VSHABICH Bohumil
KELLER Miloslav
1961
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
154.60 4 151.40 0 151.4024.50/19,37
8.1/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
156.20 4 159.10 8 160.2033.30/26,23
9.1/ZMJIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
1.00 999 158.50 2 160.5033.60/26,52
10.1/DMMARTIN Václav
MARTIN Jakub
2002
2009
3 Boh.Pha
Boh.Pha
158.10 8 191.20 12 166.1039.20/30,90
11.1/U23KRUŤA Kryštof
PAVLÍK Pavel
2000
1998
3 Č.Lípa
Třebech.
184.30 12 162.00 14 176.0049.10/38,71

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor122.30 0 122.10 0 122.10 50
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha124.60 0 122.70 0 122.700.60/0,546
3.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV124.20 0 122.80 0 122.800.70/0,642
4.1/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK124.80 4 128.20 0 128.206.10/5,038
5. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy129.60 0 128.50 0 128.506.40/5,234
6.1/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.129.40 0 133.00 0 129.407.30/6,030
7.1/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy129.20 4 128.70 2 130.708.60/7,026
8.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav133.30 0 131.40 2 133.3011.20/9,222
9.2/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha134.20 0 133.70 2 134.2012.10/9,921
10.3/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB135.10 0 136.30 0 135.1013.00/10,620
11.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK135.60 2 136.10 0 136.1014.00/11,519
12.2/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice141.40 4 141.00 0 141.0018.90/15,518
13.1/U23MAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus142.10 0 143.10 0 142.1020.00/16,417
14. POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz142.80 4 141.20 2 143.2021.10/17,316
15.2/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor145.60 4 141.70 4 145.7023.60/19,315
16.3/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha147.00 2 143.70 4 147.7025.60/21,014
17.4/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice143.80 4 144.60 4 147.8025.70/21,013
18.2/U23MAŠKOVÁ Kateřina 1995 3 Hubertus151.30 2 146.40 2 148.4026.30/21,512
19.5/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz148.30 2 149.20 0 149.2027.10/22,211
20. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň151.70 2 149.60 0 149.6027.50/22,510
21.4/ZMSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3 Roudnice146.50 4 148.30 2 150.3028.20/23,19
22.6/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor150.00 2 146.40 4 150.4028.30/23,28
22.3/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov150.00 60 144.40 6 150.4028.30/23,27
24.5/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha148.80 8 148.70 2 150.7028.60/23,46
25.7/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha151.80 0 156.70 6 151.8029.70/24,35
26.4/DMDANEKOVÁ Jana 2002 3 Hubertus153.00 54 156.30 6 162.3040.20/32,94
27.6/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor172.50 4 186.40 2 176.5054.40/44,63
28.7/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha1.00 999 180.60 4 184.6062.50/51,22
29.5/DMBROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz181.20 4 172.10 50 185.2063.10/51,71
30.8/ZSZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor200.30 2 192.40 6 198.4076.30/62,50
31.9/ZSPISKÁČKOVÁ Lada 2004 Štětí216.40 2 199.50 54 218.4096.30/78,90
  SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMOVÁ Veronika 2006 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz109.70 0 109.50 0 109.50 150
2.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně111.80 0 110.10 0 110.100.60/0,5146
3.3/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB111.80 0 111.10 0 111.101.60/1,5142
4.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB114.80 0 111.30 0 111.301.80/1,6138
5.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.118.50 0 115.00 0 115.005.50/5,0134
6.1/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník113.10 2 113.70 2 115.105.60/5,1130
7.2/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz116.90 0 115.70 0 115.706.20/5,7126
8.1/VSNEUWIRTH Josef 1961 3+ Hubertus112.50 4 4.00 999 116.507.00/6,4122
9.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice116.80 0 116.80 2 116.807.30/6,7118
10.2/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha117.10 0 117.50 0 117.107.60/6,9114
11.5/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV119.20 0 117.20 0 117.207.70/7,0110
12.3/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec117.80 0 120.00 0 117.808.30/7,6106
13.1/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor121.60 4 116.30 2 118.308.80/8,0102
14.4/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz118.70 0 118.90 0 118.709.20/8,498
15. KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy120.60 0 119.60 2 120.6011.10/10,194
16.1/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz118.90 2 117.60 6 120.9011.40/10,490
17.2/DMSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec119.90 6 121.90 0 121.9012.40/11,386
18.2/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice124.30 2 122.60 0 122.6013.10/12,082
19.6/VMHRON Robin 1979 3+ Kralupy124.50 2 122.90 0 122.9013.40/12,278
20.7/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice124.20 0 125.40 0 124.2014.70/13,474
21.3/DSKORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz124.80 0 128.40 2 124.8015.30/14,070
22.2/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha124.20 4 125.00 0 125.0015.50/14,266
23.8/VMHORÁK David 1976 2 Heletag125.40 0 125.90 0 125.4015.90/14,562
24.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha126.90 2 125.90 0 125.9016.40/15,058
25.2/ZMBENDA Jan 2005 3+ Roudnice145.40 4 124.60 2 126.6017.10/15,654
26.9/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň127.20 0 127.30 2 127.2017.70/16,250
27.3/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice132.20 2 127.60 0 127.6018.10/16,546
28.4/ZSTURNER Karel 2004 3+ Blovice128.10 0 130.70 0 128.1018.60/17,042
29.3/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice129.50 4 128.30 0 128.3018.80/17,241
30.5/ZSMAREK Matyáš 2003 3+ Třebech.127.40 2 127.30 4 129.4019.90/18,240
31. JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV129.70 2 129.80 0 129.8020.30/18,539
32.4/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus128.20 2 128.20 2 130.2020.70/18,938
33.5/VBENDA Libor 1966 3+ Roudnice131.80 2 131.40 0 131.4021.90/20,037
34. CHOD Ondřej 1984 Blovice131.70 0 132.40 0 131.7022.20/20,336
35.3/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor131.30 2 132.10 4 133.3023.80/21,735
36.6/VŠŤASTNÝ Michal 1965 Boh.Pha133.60 0 134.50 0 133.6024.10/22,034
36.6/ZSSTEHNO Petr 2003 2 USK Pha127.00 8 129.60 4 133.6024.10/22,033
38. KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV134.00 0 135.80 0 134.0024.50/22,432
39.7/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 3+ Horš.Týn134.70 4 133.20 2 135.2025.70/23,531
39.7/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice133.20 2 136.30 4 135.2025.70/23,530
41.8/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Klatovy137.10 0 135.30 0 135.3025.80/23,629
42.5/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz135.70 0 135.40 0 135.4025.90/23,728
43.9/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.136.20 0 135.50 0 135.5026.00/23,727
44.10/VPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí133.80 2 134.10 2 135.8026.30/24,026
45.4/ZMJINEK Hugo 2005 3+ USK Pha137.50 2 134.70 2 136.7027.20/24,825
46. VÁCHA Viktor 1985 Rakovník137.00 0 135.60 2 137.0027.50/25,124
47.11/VWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz4.00 999 135.30 2 137.3027.80/25,423
48.5/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha137.60 0 137.00 2 137.6028.10/25,722
49.3/DMHANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.134.30 4 135.30 6 138.3028.80/26,321
50.8/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha143.20 2 140.60 0 140.6031.10/28,420
51.9/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice139.70 2 142.10 0 141.7032.20/29,419
52.6/ZMNOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor143.90 8 142.50 0 142.5033.00/30,118
53.6/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha142.70 0 162.20 2 142.7033.20/30,317
54.7/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.143.00 0 144.20 2 143.0033.50/30,616
55.7/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice148.80 2 140.10 4 144.1034.60/31,615
56.10/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha141.80 4 140.50 4 144.5035.00/32,014
57.8/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha145.30 6 142.40 4 146.4036.90/33,713
58.12/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ KVSPísek148.60 0 147.90 0 147.9038.40/35,112
59.4/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa140.00 8 146.30 4 148.0038.50/35,211
60.11/ZSSOPEK Milan 2004 3 Sušice149.60 56 147.10 2 149.1039.60/36,210
61.9/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec145.80 4 151.30 2 149.8040.30/36,89
61.4/DMMARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha152.90 4 149.80 0 149.8040.30/36,88
63.10/VMRIANT Martin 1977 3 VS Tábor152.00 4 146.00 4 150.0040.50/37,07
64.10/ZMŠTÁDLÍK Jiří 2005 3 Roudnice156.90 52 155.60 0 155.6046.10/42,16
65.12/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy157.40 8 157.90 0 157.9048.40/44,25
66.11/ZMSAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha166.60 4 161.70 2 163.7054.20/49,54
67.12/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav1.00 999 163.10 4 167.1057.60/52,63
68.13/ZSEGERT Tomáš 2004 Rakovník171.90 8 164.10 4 168.1058.60/53,52
69.13/ZMPIŠTORA Michal 2005 Roudnice162.20 6 162.80 6 168.2058.70/53,61
70.14/ZMBURGER Jáchym 2006 USK Pha172.20 12 168.90 8 176.9067.40/61,60
71.15/ZMKUTEK Michal 2006 USK Pha178.80 4 177.60 4 181.6072.10/65,80
72.16/ZMHADRABA Martin 2005 USK Pha1.00 999 181.20 6 187.2077.70/71,00
73.17/ZMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha183.60 6 184.70 8 189.6080.10/73,20
74.18/ZMVRANÝ Matěj 2006 USK Pha210.30 4 214.70 8 214.30104.80/95,70
75.19/ZMHOLUB Čeněk 2006 USK Pha210.40 52 209.60 8 217.60108.10/98,70
76.14/ZSKRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn1.00 999 176.10 114 290.10180.60/164,90
  HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMA Martin 1972 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOUZEK Filip 1992 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
143.50 2 144.70 4 145.50 15
2. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
148.10 0 145.40 4 148.102.60/1,811
3. POLESNÁ Jitka
WENDL Miloslav
1990
1978
2 Loko Plz
Horš.Týn
148.00 4 155.90 2 152.006.50/4,57
4.1/U23HABICH Tomáš
HRDLIČKOVÁ Sára
1997
2003
VS Tábor
Kralupy
151.10 8 148.60 62 159.1013.60/9,33
5. KUBÁT Zdeněk
VRZALOVÁ Veronika
1991
1991
3 Klatovy
Loko Plz
163.40 6 169.20 6 169.4023.90/16,42
6.1/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia
STEHNO Petr
2003
2003
USK Pha
USK Pha
170.30 12 163.90 10 173.9028.40/19,51
7.2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
178.30 10 172.20 10 182.2036.70/25,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3